Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

KAKO ZAMIŠLJATE SVOJ IDEALNO PROVEDEN DAN? Empty KAKO ZAMIŠLJATE SVOJ IDEALNO PROVEDEN DAN?

15.11.07 10:42
Obožavam jutro. Kasnolegalac i ranoranilac sam. Malo spavam. Volim kada me probudi JEDAN mio glas. Volim svoj jutarnji ritual ispijanja kafe (pred monitorom Laughing ). Obožavam ceo dan biti u pidžami [iako me svi zbog toga kritikuju (a šta ih briga kako sam obučena u sopstvenoj kući?) Razz ]. Čitanje dnevne štampe uz neki laganica doručak, a onda telefoniranjeeeeeeeee. Volim kada nekoga probudim Basketball . Odlazak u grad, cunjanje po prodavnicama, opet ispijanje kafe u "mom" kutku, "mog" kafića (s tog mesta se vide samo krošnje grada), posmatranje ljudi. I tako u nedogled, dok mi ne padne na pamet da će me mama upucati ako ne stignem na vreme za ručak. Poslepodnevna dremka, nekih pola do punog sata, nakon toga "razgibavanje" uz muzikicu "do daske". Odlazak kod prijatelja i na kraju veče s voljenom osobom. Možda ću se još nečega setiti. A vi? Kako volite da provedete dan?
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

KAKO ZAMIŠLJATE SVOJ IDEALNO PROVEDEN DAN? Empty Re: KAKO ZAMIŠLJATE SVOJ IDEALNO PROVEDEN DAN?

28.11.07 1:26
nerealno mi je i da razmisljam lol!
[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.