Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

+22
CoyoteGirl
COVEK_ZVER
Tatko_Pantelija
coce
sandra35
Zorana76
Moderato_Kantabille
Sofija
sava
Shejnoslava
doctorr67
^Zaljubljen-50^
determinanta
taraba
Domingez
mirotvorac
slatkicass
vip-tetka
Tricky
Lorelei
komunikativna
veccana44
26 posters
Go down
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

24.08.07 9:17
DA LI CE SE NEKO OD NAS USUDITI DA KAZE ISKRENO,STO JE NA CAT I ZAŠTO SMO OVDJE.
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

26.08.07 21:11
meni kada je zaista dosadno,navratim na chat da si malo skratim vrijeme i usput napisem hrpu gluposti a isto tako i procitam koje me znaju dobro nasmijati.
da si princa trazim po chatu,znam da ga necu pronaci jer sada su konji u modi Razz
Lorelei
Lorelei
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 51
Godina : 59
Location : Balkan
Datum upisa : 27.08.2007

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

29.08.07 15:40
Chat je posebna prica i deo svakidasnjice.Bicu sasvim iskrena.Volela bih da me neko demantuje.
Ponekad je beg od stvarnosti,zaista,samo ce vam to,neko,tesko priznati.
Zivimo brzo a nekvalitetno,jurimo nesto,uglavnom imaginarno,promene su previse brze da bismo razmisljali (govorim iz ugla zene koja zivi u Srbiji,posle svega...)
Postavlja se pitanje motiva.Zasto je neko ovde?
Ja volim tehniku,volim racunare,vezana sam za njih,decenijama.
Meni je ovo sredstvo komunikacije,iskrene,korektne.Necu sada pisati o onim losim stranama chat-a,znamo ih,uglavnom...svi.Mene odusevljavaju sarene skripte,divni ljudi koji su se usudili i koji su bili i ostali hrabri da se ne povuku iz pene net-a,obicni,svakidasnji a ipak,tako neobicni.Zloupotreba net-a je posebna tema,mozemo i nju otvoriti,ako zelite,naravno.Imali bismo puno materijala.ne bih,sada,o tome.
Lepo je biti na chatu,svakog dana,sretnem neku divnu dusu,toliko toga sam ovde naucila,brzo,doduse,jer,ovde sve ide brze i emocije su jace.Prosto je,sedimo i kuckamo i ne vidimo sagovornika i paznju nam ne odvlaci nista,ama bas nista na sta smo navikli u realnoj komunikaciji.
Da zakljucim,ne moramo biti ni usamljeni ni nesrecni ni ubogi da bismo ovde visili...ipak...svi smo,pomalo,ZARAZENI!
avatar
Gost
Gost

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

30.08.07 13:21
Ja sam ovde da se opustim , da se zezam maksimalno i nista vise. Ko se slaze svaka mu cast, ko se ljuti - sta mu ja mogu - HOHOHOHOHOHOHOHHOHOHOHOHOHOHO
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

31.08.07 13:54

Blago rečeno ,rekla si pravu istinu,samo kako vidimo mnogi neće to da priznaju.hahahah.Kako reče svi se već znamo,svi menjaju nikove,sramota ih da priznaju da ovde vise ne daj boze,da kazu ovisnik sam od neta ili čata.Da budem iskrena ja jesam,ne znači da nemam zanimanje da nemam hobi.Pobogu ljudi dan traje 24 sata.Ne stidi te se priznajte.OVISAN SAM OD CATA.Ja jesam priznajemm,udjem kad mi merak izadjem kad mi merak,ne polazem raćune nikome a nisam ni tako malena da me neko ukoreva,sto sam ovje.Jer obo pišu ljudi a ne mašina.Net kao i našee okruzenje je.Biramo sagovornike kao što biramo ljude sa kojima se druzimo,zar ne.Ljubim ja sve iskrene bez folova catere,ljubim vam vase prstiće flower
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

09.09.07 17:16
To su me pitali njih hiljadu zbog chega se dolazi na chat.ja dolazim da bi video meni drage osobe koje mozda nikad necu ni videti uzivo.ali ima njih puno koji su tu iz nekih sasvim drugih razloga koji svi znate.ali sve dosadi nekad tako ce i chat bar meni. Smile
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

09.09.07 17:22
Eto ja sam na chatu radi dobre zajebancije..... opustim se i zajebavam se.... na chatu pokazivam sebe u drugom obliku..... nekima zlocesta nekima dobra haha zavisi sa koje me strane gledati.... ipak ja sam sebi odabrala drustvo i ne kajem se..... tu su svi super nemogu se na nikoga pozaliti ...... uzivam na kanalu ludi_pansion
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

12.10.07 16:00
DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Intern10____________DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Intern11
avatar
mirotvorac
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.10.2007

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

23.10.07 17:52
Ja se druzim sa rachunarima jos od daleke 1982. (Commodore 64). Prvi modem 14.4kb/s je bio "chudo tehnike". Od tada, povremeno ili stalno sam na chatu, zavisno od slobodnog vremena. Jesam "zavisnik", ali ne u smislu kako ga mediji prikazuju.
Jedini razlog mog chatovanja je zezanje, chesto mi se( Crying or Very sad skoro stalno) pridruzi i supruga i dobro se zabavljamo.
Kad se nadju ljudi koji su pozitivni, i na slichnoj talasnoj duzini, zezanje je zagarantovano! Mnogo lepshe provedeno vreme nego pred TV-om.
Na chatu su ljudi iskreniji nego u stvarnom zivotu, oslobodjeni direktnog kontakta face to face. Nema nista lose u chatovanju divan nachin da se skrati vreme. Uglavnom zavisi koje su namere dolaska na chat.
A sto se tiche muvanja, ja bih, ali mi ne da privatni @ Evil or Very Mad


Zadnja promjena: ; 03.11.07 16:22; ukupno mijenjano 1 put.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

24.10.07 13:16
Na netu sam vec 8 godina Cool
Prvo je to bila radoznalost pa zezanje... u zadnje vreme je to kod mene preshlo u "mozak na otavu"... smiruje me..skrece misli... Rolling Eyes
a da... da ne zaboravim.... preko neta sam upoznao bash mnogo mnogo ljudi ( odnosi se na face to face ) i uglavnom imam prijatno iskustvo.
Uzivam da kuckam sa starim net prijateljima ( a sa novim naravno... uvek se nadje neko zanimljiv za chat... i druzenje uopshte) sunny cheers
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

24.10.07 14:54
Chat je cudooo Smile
Tu sam mozda oko 2 godine, pomogao mi je da prebrodim najteze trenutke u zivotu, kad su mi uglavnom svi okrenuli ledja Smile
Pre Krstarice, bila sam na Italijanskom chatu radi lakseg ucenja jezika. Ali to ne moze da se uporedi, sasvim maaaa sasvim stota stvar Smile
Danas kao danas, chat mi sluzi za razbibrigu, ubijanje viska vremena, a i za neko prijatno caskanje. Imala sam i ja "vatreno krstenje", kad sam bila "zelena i mlada" na chatu naravno:) Nasela ko mlado majmunce Laughing
Mada sam zeleno "majmunce" (al' ne i mlado hihihi) i u realnom zivotu tako da... Smile Smile Smile
Ovde sam na bezbednoj udaljenosti koja me stiti od same sebe SmileSmile
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

07.11.07 9:15
"Stara kuka" sam na netu. Doživljavam ga kao sastavni deo svog života. Mnogo ili malo boravka? Morali bi imati parametre, jer što je za nekoga mnogo, za drugoga nije, zar ne? Ako neko ima dovoljno vremena i dobro se oseća dok je na netu, ko sam ja da ga karakterišem kao zavisnika? Motivi? Naravno, i oni su različiti, pa tako ispada "ko sam ja da sudim?"
^Zaljubljen-50^
^Zaljubljen-50^
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 22
Godina : 66
Location : lLONDON
Datum upisa : 05.11.2007

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

13.11.07 11:00
determinanta je napisao/la:"Stara kuka" sam na netu. Doživljavam ga kao sastavni deo svog života. Mnogo ili malo boravka? Morali bi imati parametre, jer što je za nekoga mnogo, za drugoga nije, zar ne? Ako neko ima dovoljno vremena i dobro se oseća dok je na netu, ko sam ja da ga karakterišem kao zavisnika? Motivi? Naravno, i oni su različiti, pa tako ispada "ko sam ja da sudim?"
i ovde moji iskreni komentar ja licno chat dozivljavam jedno druzenje i komuniciju sa ljudima .posto sam van zemlje gde se pise srpski i govori se srpski jezik.ovo mi omugucava da pomalo dozivim sebe kao u nekom drustvu u bgd .imam i prijatelja i lep zivot ovde al ipak kad popricam sa nekim u chat osecam se kao svoj na svome.nisam ni zbog usamljenosti ni zbog nekog interesa ,licno volim druzenje.al na zalost ni chat vise nije ono pravo sve manje dobrih prica i sale a sve vise pakost isvadje ,to mi zaista zao
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

17.11.07 8:07
Iskreno, smatrate li da bi ljudi koji satima sede ispred monitora (upražnjavaju čet) trebali da se leče?
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty re

17.11.07 20:19
Na catu sam iskljucivo radi razonode bez udubljivanja za nesto drugo, cisto opustanje.Nista neocekujem od cata niti obecavam ista, sve ostaje ovde.
Ovo je moj stav o catu, naravno ima i drugih misljenja.

Pozdrav!!!


Zadnja promjena: ; 03.12.07 21:34; ukupno mijenjano 1 put.
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

03.12.07 16:42
E sada sam na chatu i drzhi me stolica od 6 oktobra .A online sam od 98 godine ,kada imam akcije u stvarnom zhivotu onda me nema po 3 godine a kada me drma ova depra visim po 36 sati u cugu.
Svako od nas normalan nije,uzimamo od chata shta nam treba kao terapiju.Bezhanje od stvarnosti je i9dentichno kao i odsustvo od stvarnog sveta kad chitamo knjigu ili gledamo film.
Kad bi dozvolili zhivotu da nam bude zanimljiviji verovatno ne bi sedeli ovde.Sve je do nas,uglavnom svako ovde ima pravo da bude ono shta hoce i da radi shta hoce sve u cilju da sebe zabavi na bilo koji nachin.
Kome se ne dopada postoji off .
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

04.12.07 15:24
Hmmm....Da li je bekstvo od stvarnosti? Od koje stvarnosti? Pa i chat je stvarnost. I tek kakva stvarnost!!! Ja volim biti na chatu isto kao sto volim procitati dobru knjigu, pa se smenjuju chat i knjiga, cim ugrabim slobodno vreme, moje vreme. Na tv-u sam nekad gledala sve zivo a sada pogledam samo neku emisiju o zivotinjama i kad-kad velikog brata.
Chat, forumi, chat, forumi, chat, forumi, chat, forumi, chat.................
^Zaljubljen-50^
^Zaljubljen-50^
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 22
Godina : 66
Location : lLONDON
Datum upisa : 05.11.2007

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

05.12.07 0:59
slatkicass je napisao/la:Hmmm....Da li je bekstvo od stvarnosti? Od koje stvarnosti? Pa i chat je stvarnost. I tek kakva stvarnost!!! Ja volim biti na chatu isto kao sto volim procitati dobru knjigu, pa se smenjuju chat i knjiga, cim ugrabim slobodno vreme, moje vreme. Na tv-u sam nekad gledala sve zivo a sada pogledam samo neku emisiju o zivotinjama i kad-kad velikog brata.
Chat, forumi, chat, forumi, chat, forumi, chat, forumi, chat.................
hehe pa zar nije lepo kad se neko nadje u chatu sa nekim ko mu je draga osoba .isprica se i ponekad se i izljubi ,ne kazem da treba satima djumiti ispred kom ali je lepo i druzenje ja se bar opustim i osecam se kao u nekom zivo, drustvu .Pogotovo ako se nalazim u drustvu dama bas se topim mmmmm
sava
sava
Senior
Senior
Broj poruka : 556
Datum upisa : 24.01.2008

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

12.02.08 21:03
Pre par godina, kada sam prvi put doshla na chat, u sobu 44+, jeste, bio je beg od stvarnosti.
Sada je navika, dosadna kao stenica, koje bih volela da se oslobodim. mada, u poslednje vreme vishe 'visim" po forumima, nego na chatu. eto sada me to okupira i zanimljivije mi je. ali, opet prelazi u 'opasnu naviku" i zbog toga sam u isto vreme veoma nervozna i nezadovoljna sobom. pale study
Sofija
Sofija
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 114
Godina : 59
Datum upisa : 23.08.2007

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

20.02.08 2:12
Stvarna sam,dishem i mirishem Smile E sad shto to neko ne moze da oseti dok chata samnom nije nedostatak.....moze da oseti da li sam tuzna ili sjajno raspolozena....Moze da mi ulepsha dan ili veche,moze da podeli samnom svoje vreme a vremena bash i nemamo za bacanje (kad prodje-ne vraca se).Naravno da svakog sagovornika zamislim i pomalo uvijem u sharene paprice....zivot je lep ali uvek moze biti lepshi Smile .Dugo sam na chatu i znam dosta ljudi.Mislim da ne "bezim" vec se malo primaknem ovim pisanjem tj. chatom.Primaknem sebe sagovorniku a za uzvrat trazim isto.Ovo je tako lagan nachin upoznavanja :)Zamislite kad bi vam na ulici neko prishao i pitao vas "Kako si"?"Koliko ti je godina?" pomislili bi VIDI BUDALE NAVALENTNE affraid A ovde (na chatu)? sve ide lagano,saznamo te detaljchice iz nechijeg zivota a da nas ne okarakterishu svakojako :)Volim da chatam,volim da upoznajem i da me upoznaju.Ima nas raznih,svi smo mi "iz kraja" niko nije sluchajno svratio.Svima nama treba neshto lepo.A ovde je to PISANA RECH.Pa dragi moji....rukice na tastaturu i eto pregrsh lepih rechi koje ce izmamiti nekom osmeh a mnogi su (znam) zaboravili da se smeshe Smile
A kuda da bezimo?I zashto da bezimo?Bolje da se sretnemo Very Happy
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

20.02.08 2:33
volim da se zabavim nasmejem ....
osecam ljude jako....to mi smeta.prenosim na sebe i pozitivno i negativno.al`boze moj,tek sam 3 godine,za 10 cu oguglati na to Smile
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

23.01.09 12:15
Very Happy


Zadnja promjena: Zorana76; 25.02.12 12:24; ukupno mijenjano 1 put.
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

24.01.09 2:52
Jeste,
a uz to, mislim, da pruza mogucnost da budemo ono sto nismo.
Tako ruzni i debeli postaju najzgodniji........jer pisana rec ume da zavede i to prilicno.

(nije upuceno nikom s pansiona)
coce
coce
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 43
Godina : 56
Location : Srbija
Datum upisa : 01.08.2008

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

24.01.09 3:36
Mozda je to privremeno skloniste, pa kad smo vec tu aj da komuniciramo.
Mozda je beg, a ne zelimo da priznamo.
Mozda je svet u kome bi smo ostali, i koga mozemo lako oblikovati.
Ko ce ga znati.
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

24.01.09 4:31
coce je napisao/la:Mozda je to privremeno skloniste, pa kad smo vec tu aj da komuniciramo.
Mozda je beg, a ne zelimo da priznamo.
Mozda je svet u kome bi smo ostali, i koga mozemo lako oblikovati.
Ko ce ga znati.

Da,
a uz to taj svet ukoliko nam se ne svidja "nestaje" jednim kliktajem.
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

28.01.09 20:06
slatkicass je napisao/la:DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Intern10____________DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Intern11

He...he...he ovo su pravi odgovori.

Ovde treba da bude razbibriga, otvaranje ventila protiv stresa a boze moj i sitno muvanje nije greh pa ostalo izvolite na pvt.

Uglavnom je u pitanju zezanje, druzenje, priskakanje u pomoc nekom kome treba jer je veliki broj ljudi raznih profila na gomili. Eto to bi bio moj neki motiv da sedim na chatu.

Ukratko svasta sto opusta i naravno bez zlih i ostalih namera.
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

28.01.09 20:46
Da nije chata ostao bih mnogo uskracen za mnoga saznanja, dozivljaje, razmisljanja, misli, prijatelstva, ljutnje, ljubavi, mrznje.....

Ocigledno moramo ustanoviti i novi termin - Virtuelna stvarnost
samo ne znam gde cemo posle bezati...

Jos uvek mi je lepo na chatu


Jos uvek mi prija
CoyoteGirl
CoyoteGirl
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 152
Datum upisa : 08.09.2008

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

29.01.09 1:03
A zasto na to ne gledate kao na hobi?
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

08.02.09 21:36
Very Happy


Zadnja promjena: Zorana76; 25.02.12 12:25; ukupno mijenjano 1 put.
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

09.02.09 13:40
Kakve veze ima ako je neko u vezi, ozenjen, ima decu, prijatelje...Znaci ne treba izlaziti, kretati se, druziti se, saznavati, sticati nove veze, prijatelje....
Znaci li to da nebi smeo u kafic, na utakmicu...da postanem rob...

Ne...Uzivam u cemu stignem pa i u chatu
Sponsored content

DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI? Empty Re: DA LI CAT BEKSTVO OD STVARNOSTI?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.