Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

+20
dejan11
Cyber^frigidna
looda_na_ringishpilu
SuNcE
Tatko_Pantelija
Storm_z
determinanta
doctorr
vip-tetka
njushkalo_37
bandini
anja007
Luckasta
Tricky
komunikativna
Crna_ovca_chata
veccana44
Shejnoslava
Ines69
Uobrazena
24 posters
Go down
Uobrazena
Uobrazena
Junior
Junior
Broj poruka : 278
Godina : 48
Datum upisa : 14.10.2007

IGRE
IGRA-1:

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

22.12.07 18:40
Uvek se izdvoji neko...
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

22.12.07 18:51
Ja u sustini ni sa kim iz pansiona ne provodim previse vremena na pvt-u.Najbliskija sam sa kolicinom ali mislim da smo tek nekoliko puta pricali na pvt-u.Nas dvoje konstantno dobacujemo jedno drugome notice.Inace uz postovanje svima,kolicina je definitivno osoba koju ja najvise gotivim na celoj krstarici.A kada mi bude umesio pitu onda cu ga i zaprositi.
Uobrazena
Uobrazena
Junior
Junior
Broj poruka : 278
Godina : 48
Datum upisa : 14.10.2007

IGRE
IGRA-1:

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

22.12.07 18:55
Najvise vremena na pvt-u provodim sa dzigericom..Znate, to je onaj sto ima 15 godina ako ga ne poznajete,ustvari je i zreliji nego vecina muskaraca u poznim godinama.On me uvek zasmeje svojim pametnim izrekama,dzigo,prava si drugarcina!Smile))
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

22.12.07 19:52
Retko chatam na pvt a ako se desi koji razgovor te vrste (mogu ladno da nabrojim tih par komada razgovora)i obichno je to u vezi slanja muzike,nekog saveta ili sl.To je u vezi ljudi iz pansiona.
Shto se tiche drugih kanala desi se da utrchi neko sa blesavom prichom i ipak ne popije ignore na startu pa i ispadne fenomenalna pricha.Obichno sam na pvt ozbiljna i zvanichna.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

22.12.07 19:53
U sustini na catu,kucam vecinom na javni..mada ne mogu zamisliti da sam na net,da mi tu nema vip-tetke i Luckaste da koju sa njima prosunem.Iskrena da budem nije mi cat pao,ako njih dvije nema.Sta znam,nekako mi se cini da su mi svi na neki nacin u sobici bliski,da vas osecam i voljela bi da vas sve u private upoznam.Ovde moram da pomenem moje drage komsije ROBIJA 46 ,morsko zlo,I-R-E-N-A,sa njima se i u private druzim,cesce popijemo kaficu oni su nesto drugo izvini te..blizina je tu,pa se i dobro poznajemo;)))))
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

22.12.07 19:56
Mi ovde izgleda ne tjoshkarimo? scratch
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

22.12.07 20:48
kad ulethim na chat vise folim na javi kuckati i zezati se sa sfima cheers
na pvt rijetkost da sa nekim kuckam,ja o heklanju oni o sexsu pa nikako na zejenu gjanu i na kraju zaspim i kada mi se ne spava ... geek Razz
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

22.12.07 20:51
komunikativna je napisao/la:kad ulethim na chat vise folim na javi kuckati i zezati se sa sfima cheers
na pvt rijetkost da sa nekim kuckam,ja o heklanju oni o sexsu pa nikako na zejenu gjanu i na kraju zaspim i kada mi se ne spava ... geek Razz


Heklachice nasha lol! lol! lol!
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

23.12.07 1:45
Caskam sa malo njih na PVT,nekad nemam ni vremena a nekad imam i njih 5-6.Uglavnom su to iste osobe ili one sa kojima se ne vidim na chatu duze vreme.
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

23.12.07 8:54
Iz sobice pansiona, je veccana44 moj konstantni sagovornik na pvt. Jako cesto navratim samo zbog nje na chat. Zahvaljujuci net-chat, drzimo telefonski racun tako malo pod kontrolom ( pola sata su nam malo na telefon) Razz
Osmeh-srece-z to je draga bakica, sa kojom se relativno cesto na pvt sretnem. Sa Uobrazena, volim takodje da komuniciram, deluje mi jako blaga i nezna kao sagavornik. Gosca419 zna sa malo reci da me nasmeje na chatu. mornar_38_kl i koko to su mi dragi muski sagovornici, jedan me uci kako da se spremaju paprike i slicni specialiteti nase kuhinje, a drugi me savetuje kako da vodim racuna o zdravlju.
Kolicina_pameti i Mix_ su mi pomogli da se konektujem na chat (promena servera), prijatno me iznenadili jer inace nikada na pvt sa njima nisam pricala.Ali kad mi je pomoc trebala, bili su tu. Ostale pansionce ne poznajem sa pvt. Generelno ne setam po raznim sobicama i ako me bilo ko na pvt klikne, pokusavam da se javim. Nebitno mi je dali je zensko, musko, mlado , staro. Brzo procenim dali mi je dialog i osoba zanimljiva i tako odlucujem, dali nastavljam dialog ili se pristojno pozdravim i zavrsim pricu. Kroz tu otvorenst sam na taj nacin veliki broj osoba upoznala, tako da se uvek nadje neko "poznat" za razgovor. Preko dana uz put malo na chat navratim za vreme pauze, ali uvece odvojim svesno vremena za chat. Ne vodim brigu o tome ,ko koliko i zasto boravi na chatu. Niko nikoga ovde ne hrani hlebom, pa zato neka i dolazi na chat ,kad hoce, koliko god hoce i zbog koga god hoce. Chat nije samo pitanje neradnika ili dokolicara, vec i spas za mnoge bolesne i nepokretne osobe (kojih ovde jako puno ima). Chat im je prozor i vrata za svet, van njihovih cetiri zida, u kojima zive izolirani ili cak i sami.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

23.12.07 12:07
Retko pricam na pvt sa nepoznatim nickovima, nekako su mi nezanimljivi.

Volim pricati na javnim kanalima, a sa nickovima koje vec duze
poznajem volim tracariti po pvt, msn, itd.E tu vec zna da bude traceva.

Vidim ishvalite ovu "kolicinu pameti" e on mi dodje jedan bas pozitivan nick, ali i sa njime volim pricati na javnim kanalima.

Eto toliko i u ovaj forum sam po nagovoru jednog druga sa chata uletela,a onda uvidela da ima puno poznatih.
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

23.12.07 21:34
Zaboravih ....volim kad me neko iznenadi na pvt dobrom prichom.Eto skoro sa jedan lik me je uvukao o prichu o brodu,sitnoj zheni crne kovrdzave kose(definisanih lokni)....oshtrih ochiju....etc
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

23.12.07 21:59
Crna_ovca_chata je napisao/la:
komunikativna je napisao/la:kad ulethim na chat vise folim na javi kuckati i zezati se sa sfima cheers
na pvt rijetkost da sa nekim kuckam,ja o heklanju oni o sexsu pa nikako na zejenu gjanu i na kraju zaspim i kada mi se ne spava ... geek Razz


Heklachice nasha lol! lol! lol!

ooooo,mustrice moja lol!
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

23.12.07 22:41
Zashto prichati na pvt.kad se i na javnom moze lepo druziti.A kroz forum se to samo nadopunjuje.
bandini
bandini
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 3
Godina : 43
Datum upisa : 22.11.2007

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

26.12.07 19:42
Shejnoslava je napisao/la:Zaboravih ....volim kad me neko iznenadi na pvt dobrom prichom.Eto skoro sa jedan lik me je uvukao o prichu o brodu,sitnoj zheni crne kovrdzave kose(definisanih lokni)....oshtrih ochiju....etc


zamisli....i mene je iscimao taj lik
ahahahahahahaha
mentol neki
hocu reci.....ta zena tankih, praciznih, crnih lokni posmatrala je sa palube dok joj se pucina smesila, podlo i bolesno, bas poput njenih sitnih, mravljih crnih ociju. Posla je nekud. Bez kompasa i vetra u ledja moze samo da sanja nove pejzaze, nove ukuse, snove koji ne ujedaju.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

26.12.07 20:17
bandini je napisao/la:
Shejnoslava je napisao/la:Zaboravih ....volim kad me neko iznenadi na pvt dobrom prichom.Eto skoro sa jedan lik me je uvukao o prichu o brodu,sitnoj zheni crne kovrdzave kose(definisanih lokni)....oshtrih ochiju....etc


zamisli....i mene je iscimao taj lik
ahahahahahahaha
mentol neki
hocu reci.....ta zena tankih, praciznih, crnih lokni posmatrala je sa palube dok joj se pucina smesila, podlo i bolesno, bas poput njenih sitnih, mravljih crnih ociju. Posla je nekud. Bez kompasa i vetra u ledja moze samo da sanja nove pejzaze, nove ukuse, snove koji ne ujedaju.

Ajme,kad smo ga ja i vip-tetka prosetale mama mija...Boze bas nas ima raznih ovdje;)))))
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

27.12.07 19:38
ja i dalje heklam dok ostali chataju,brmmmmmmmm -Smile)
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

27.12.07 19:41
komunikativna je napisao/la:ja i dalje heklam dok ostali chataju,brmmmmmmmm -Smile)
ako ti zahvali konatz za heklanje javi Smile
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

27.12.07 20:16
ja najvise sa veccanom sam na pvt....... malo sa uobrazenom i ines69 a drinu nemogu odvuci na pvt .....
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

27.12.07 20:24
vip-tetka je napisao/la:ja najvise sa veccanom sam na pvt....... malo sa uobrazenom i ines69 a drinu nemogu odvuci na pvt .....
eh... drina je sa terminatorom Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? 2410110
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

27.12.07 20:49
njushkalo_37 je napisao/la:
komunikativna je napisao/la:ja i dalje heklam dok ostali chataju,brmmmmmmmm -Smile)
ako ti zahvali konatz za heklanje javi Smile

njuskalo37 jeli imas fune ,da predjem na strikanje lol!
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

27.12.07 22:16
komunikativna je napisao/la:
njushkalo_37 je napisao/la:
komunikativna je napisao/la:ja i dalje heklam dok ostali chataju,brmmmmmmmm -Smile)
ako ti zahvali konatz za heklanje javi Smile

njuskalo37 jeli imas fune ,da predjem na strikanje lol!
misliš na vunu ? nabavicu je Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? I1992810
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

28.12.07 0:16
Ne meshaj se njushkalo_ u moj delokrug rada.Ti njushkaj a ja cu da se brinem za vunu. lol! lol! lol!
avatar
Gost
Gost

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

01.01.08 23:28
Ponekad nekog pitam neshto na PVT, al ne chatujem ni sa kim Sad
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

02.01.08 0:28
I ju, a ja se bas neko vece sa tobom na pvt lepo isprica.
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

02.01.08 2:21
Pa anja007 jednom mora i ona da probije led.Eto ti si joj prva. lol! lol! lol!
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

02.01.08 3:05
sandra35 je napisao/la:Ponekad nekog pitam neshto na PVT, al ne chatujem ni sa kim Sad
Da ti verujemo ribooooooooooo,hehehe
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

02.01.08 3:15
ja najcesce ovde na krstarici sa botkom terminatorom plavusom nagibom a na serbian cafeu sa chan serv i sa namcorom Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? 044110
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

02.01.08 3:21
lol! lol! MALI JE STRASANN lol!
avatar
Gost
Gost

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

02.01.08 14:10
veccana44 je napisao/la:
sandra35 je napisao/la:Ponekad nekog pitam neshto na PVT, al ne chatujem ni sa kim Sad
Da ti verujemo ribooooooooooo,hehehe

Istina s Anjom sam lepo se isprichala.
Ne morate kad ste neki Smile)))
Sponsored content

Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto? Empty Re: Sa kim najradije chatujete na pvt-u i zasto?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.