Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

+9
doctorr
Drugi_neko
anja007
Shejnoslava
zvezdana
veccana44
Ines69
Crna_ovca_chata
komunikativna
13 posters
Go down
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

22.12.07 22:37
IZGLED ili KARAKTER?
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

22.12.07 23:20
Pa sigurno da je izgled vazan da me privuce neka osoba,ali kasnije je vazniji karakter.


"smijeshano najlakshe se pije" shto reche Njegosh.(e sad me ispravi Ines69 Very Happy }
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

23.12.07 1:14
Crna_ovca_chata je napisao/la:Pa sigurno da je izgled vazan da me privuce neka osoba,ali kasnije je vazniji karakter.


"smijeshano najlakshe se pije" shto reche Njegosh.(e sad me ispravi Ines69 Very Happy }

Ovaj put si potrefio 'smijesane najlakse se piju'

Ali sada mi objasni sledeci odnos:
Izgled ili karakter-med ili zhuch? Koje bi odabrao kao med a koje kao zuch.Ako se vec ne secas pocetka stihova ne navodi kraj.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

23.12.07 2:32
Zamislite ja volim da pomesam ili udrobim.
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

23.12.07 13:06
Ines69 je napisao/la:
Crna_ovca_chata je napisao/la:Pa sigurno da je izgled vazan da me privuce neka osoba,ali kasnije je vazniji karakter.


"smijeshano najlakshe se pije" shto reche Njegosh.(e sad me ispravi Ines69 Very Happy }

Ovaj put si potrefio 'smijesane najlakse se piju'

Ali sada mi objasni sledeci odnos:
Izgled ili karakter-med ili zhuch? Koje bi odabrao kao med a koje kao zuch.Ako se vec ne secas pocetka stihova ne navodi kraj.


casu meda jos niko ne popi
da je casom zuci ne zagrci
casa meda iste casu zuci
smijesane najlakse se piju.
(ipak znam o cemu pisem Ines)

med bi bio izgled a karakter vas zena- zuc
zvezdana
zvezdana
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 62
Datum upisa : 22.11.2007

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

23.12.07 13:12
Nisam znala da je muski karakter tako meden. Divota jedna!!!!
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

23.12.07 13:13
zvezdana je napisao/la:Nisam znala da je muski karakter tako meden. Divota jedna!!!!

E sad znas!
zvezdana
zvezdana
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 62
Datum upisa : 22.11.2007

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

23.12.07 13:24
Ma i dalje ne znam. Mnogo lose kapiram. Al kad je vec tako, ti klizaljke na noge, pa pravac na klizaliste da malo popravis kondiciju i izgled. E onda ces sav biti useceren, i spolja i iznutra. Samo nemoj da preteras (koja te posle lizne, moze da dobije dijabetes).
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

23.12.07 13:32
zvezdana je napisao/la:Ma i dalje ne znam. Mnogo lose kapiram. Al kad je vec tako, ti klizaljke na noge, pa pravac na klizaliste da malo popravis kondiciju i izgled. E onda ces sav biti useceren, i spolja i iznutra. Samo nemoj da preteras (koja te posle lizne, moze da dobije dijabetes).



A sto da popravljam kondiciju?Ti to imas neke namere sa mnom? scratch
zvezdana
zvezdana
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 62
Datum upisa : 22.11.2007

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

23.12.07 13:38
Niko ti nije rekao da zene uvek imaju skrivene namere? Proveravam karaker Laughing
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

23.12.07 13:43
zvezdana je napisao/la:Niko ti nije rekao da zene uvek imaju skrivene namere? Proveravam karaker Laughing

Ti si prva koja mi je to rekla.Hvala ti do neba.Ove druge su samo ispoljavale skrivene namere, bez najave. lol!
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

24.12.07 14:25
meni je vazniji karakter,izgled mozemo srediti,medicina svakim danom napreduje sve vishe i vishe cheers
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

24.12.07 15:44
komunikativna je napisao/la:meni je vazniji karakter,izgled mozemo srediti,medicina svakim danom napreduje sve vishe i vishe cheers
U poverenju i meni,samo se malo gore zezah....sve lepe stavri mozete kupiti u robnim kucama beograd, karakter iz kuce se nosi,do njega se tesko u ovom vremenu kalijuge dolazi.
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

24.12.07 22:09
Karakter zato shto imam nameru ceo zhivot da zhivim sa takvom osobom.Moja baka je umela da kazhe:"Sine za avanturu biraj zgodnog i divljeg a za brak nekog ko ce biti dobar otac i muzh...."
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

25.12.07 13:54
Shejnoslava je napisao/la:Karakter zato shto imam nameru ceo zhivot da zhivim sa takvom osobom.Moja baka je umela da kazhe:"Sine za avanturu biraj zgodnog i divljeg a za brak nekog ko ce biti dobar otac i muzh...."
Nase babe Sljivka bas su bile pune nekakvih pametnih izreka, sto je i donekle uvek bilo tacno za kasnije.
Ja bih izabrala kod osobe recimo karakter.
Za njegov izgled i oblacenje mogu i sama da se pobrinem.
Drugi_neko
Drugi_neko
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 51
Location : Serbia
Datum upisa : 05.12.2007

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Neko pomenu NJegosa

30.12.07 16:47
Ja znam i onu njegovu legendarnu misao "Cud je zenska smijesna rabota 100 ce promjeniti vijera da ucini sto joj srcu drago"...tako da to za li bi s eneka odlucila za karakter ili lepotu..varira i rastegljiv je pojam JAKO rastegljiv.......mnogi karakteri su pali na iskusenju tak da nikad nereci NIKAD....obicno iz nekog mog iskustva ti/te NAJODREDJENIJE su najlaks emenjale smer...tako da....sta reci.....paljbaa.... Exclamation
doctorr
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1017
Datum upisa : 30.12.2007

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty re

31.12.07 0:14
u mom slucaju- izgled.
uz izgled ide i karakter, nemoguce je biti kontradiktorno.
Nista se nemoze sakriti!!! lol! lol! lol!


Zadnja promjena: ; 31.12.07 14:32; ukupno mijenjano 1 put.
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

31.12.07 8:14
Karakter!

lepota je prolazna, a karakter ostaje
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

12.01.08 18:51
I jedno i drugo!
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

29.01.08 0:55
najvažnije........

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? 87524210
gorskooko
gorskooko
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 38
Datum upisa : 11.12.2007

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

15.03.08 17:30
Karakter. Ali prethodno mora da ''prodje'' izgled. Ne samo u odnosu na fizičke karakteristike, već i onaj utisak što odaje izgled Basketball
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

16.03.08 11:50
Moze da ti se dopada ili ne dopada..."ludi kamen je ludi kamen" lol!
Sponsored content

sto vam je vaznije kod partnera/ice ? Empty Re: sto vam je vaznije kod partnera/ice ?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.