Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Da li kopate po mobilnom telefonu svoga partnera? Empty Da li kopate po mobilnom telefonu svoga partnera?

31.10.08 11:57
Verovatno ne postoji osoba koja nije flertovala putem sms.Ali sta ako to radite sa osobom kojom niste u vezi?
Onda morate da budete oprezni jer je jedno istrazivanje australijskih naucnika otkrilo da svaki treci korisnik mobilne telefonije proverava svoga partnera.
Anketa je pokazala da je vecina zena sklono ovakvom nacinu uhodjenja i da je 73% zbog toga na kraju zazalio.Deset posto je zbog toga na kraju prekinulo vezu.
Iako svi uglavnom mobilne telefone drzimo uz sebe (ja moj ne drzim) 60 posto je poruke citalo dok im se partner tusirao, a 40% je njuskalo po telefonu dok im je partner bio u istoj prostoriji.

Kolko vi kopate po mobilnom telefonu vasega partnera?
Ovo se odnosi na oba pola? kako na muskarce tako i na zene....


Zadnja promjena: anja007; 31.10.08 16:51; ukupno mijenjano 1 put.
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Da li kopate po mobilnom telefonu svoga partnera? Empty Re: Da li kopate po mobilnom telefonu svoga partnera?

31.10.08 16:37
Ne volim da kopam po njegovom telefonu, milsim, ne opterecujem se time, niti me zanima. Mozda zato sto znam da nema nicega sto ne bi trebalo da znam, ustvari ja verujem u to:)))
i sve dok verujem lepo mi je i ne opterecijem se.
Cak i ako nesto postoji mislim da ne bi ostavio neobrisano i zato nema potrebe da kopam.
A sto se tice toga da li on kopa po mom telefonu, mislim da da, povremeno zaviri, osecam to:)))
avatar
Gost
Gost

Da li kopate po mobilnom telefonu svoga partnera? Empty Re: Da li kopate po mobilnom telefonu svoga partnera?

01.11.08 2:28
NIKAD ali stvarno nikad ne radim to, mada nekad pomislim da bih mogao
Sponsored content

Da li kopate po mobilnom telefonu svoga partnera? Empty Re: Da li kopate po mobilnom telefonu svoga partnera?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.