Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se osjecate u ovom trenutku !

+36
Bykota
High_Hopes
milica_chobanica
stene
sandra35
BRNNN
M_a_x X x_e_r
Montoya
Doris
Slovenska
sonia
Intelektuvalac
Cyber^frigidna
Sofija
robija60
Tatko_Pantelija
sava
I-R-E-N-A
Danubius
Moderato_Kantabille
Storm_z
determinanta
Silvy
Luckasta
vip-tetka
anja007
Tricky
snezno_jutro
njushkalo_37
Ines69
slatkicass
Crna_ovca_chata
doctorr67
veccana44
Shejnoslava
komunikativna
40 posters
Go down
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

26.12.07 23:50
Ja bih mogla da spavam, al me nesto mrzi.
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

26.12.07 23:53
Sva sam high ,obozhavam sneg .....evo iskri se pod ulichnim svetiljkama....
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

27.12.07 0:07
Tricky je napisao/la:Imam glavobolju i osecaj kao da cu da se razbolim

Hej Tricky nedaj se,brzo popi vitamin C i nesto za glavobolju,da te zaobidje virus gripe,zelim ti gute besserung .
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

27.12.07 14:38
Bas sad......superrrrr,sunce grije...pa se i ja upravljam po njemu..
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

27.12.07 14:43
pa nisam bas u fazonu........ sva sam umorna od svega,
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

31.12.07 1:02
superrrrr cheers uprafo se vratila sa trach party,dogovorili detalje za sutrasnju noch,pa onda mili moji kuda kojiiiiiiiii lol!

kako ste mi vi dragi pansionci? jeli vam koji "K" fali ? scratch geek
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

31.12.07 1:11
komunikativna je napisao/la:superrrrr cheers uprafo se vratila sa trach party,dogovorili detalje za sutrasnju noch,pa onda mili moji kuda kojiiiiiiiii lol!

kako ste mi vi dragi pansionci? jeli vam koji "K" fali ? scratch geek


Ja imam svoj "K" Osh ti pozajmim? lol! lol! lol!
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

02.01.08 19:56
ma nikako,od ovog dugog spavanja i izlezavanja,uzas zivi.
Vrijeme mi je da poduzmem nestho i to pod hitno da razgibam uspavale mishice ,samo stha ? scratch

Kako si ti sta chitas ? Rolling Eyes
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

04.01.08 14:44
Kako se osecam????Posle neprospavane noci pune razmishljanja,u zelji da kazem neshto nekome a nisam mogao....a toliko sam hteo i zeleo.I sad kako se osecam....????
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

04.01.08 14:52
ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeee ja sam pod gripom .... jako me boli i treba mi dobra njega ......
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

04.01.08 15:23
vip-tetka je napisao/la:ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeee ja sam pod gripom .... jako me boli i treba mi dobra njega ......

ma imas ti dobru negu vip-tetka Wink
avatar
Gost
Gost

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

04.01.08 22:58
usamljeno
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

04.01.08 23:56
sandra35 je napisao/la:usamljeno


evo ti jedan big kisssssssssssssssssssssssssssssssssss drugarski ,da se ne osecas toliko usamljena sunny
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

05.01.08 0:10
superrr !

obavila sam danas sve sto je bilo neophodno i hitno,bas onako kako sam si zamislila,samo klizilo lol!
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

05.01.08 1:28
Uzasno..........toliko dragih oko mene a ja samo placem....Placem a ne smem kazati zasto. Proci ce mw znam.....mora proci.
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

05.01.08 1:31
slatkicass je napisao/la:Uzasno..........toliko dragih oko mene a ja samo placem....Placem a ne smem kazati zasto. Proci ce mw znam.....mora proci.


evo i tebi jedan drugarski big kisssssssssssssss...da brzo suzice prestanu sunny
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

05.01.08 1:32
Luckasta je napisao/la:
slatkicass je napisao/la:Uzasno..........toliko dragih oko mene a ja samo placem....Placem a ne smem kazati zasto. Proci ce mw znam.....mora proci.


evo i tebi jedan drugarski big kisssssssssssssss...da brzo suzice prestanu sunny


hvala draga moja.....
Silvy
Silvy
Junior
Junior
Broj poruka : 299
Godina : 48
Location : Bor
Datum upisa : 24.08.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

05.01.08 2:30
Boli me sto neko meni izuzetno drag pati, placi mila moja...znam kakav je osecaj znati da svaki dan gubis ono sto je tebi najvrednije,zbog cega si imala volju za zivotom,sto te podizalo u nebesa kad si padala,sto ti je davalo hrabrosti kad si se bojala i najmanje sitnice...
Nikada nece proci, samo ce vreme ublaziti tvoju tugu...Ne daj se, budi jaka kao sto si uvek bila Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 8c0ifsn
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

05.01.08 2:35
u ovom trenutku veoma pospano
Silvy
Silvy
Junior
Junior
Broj poruka : 299
Godina : 48
Location : Bor
Datum upisa : 24.08.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

05.01.08 2:37
Tricky je napisao/la:Kako se osecam????Posle neprospavane noci pune razmishljanja,u zelji da kazem neshto nekome a nisam mogao....a toliko sam hteo i zeleo.I sad kako se osecam....????

Tricky pricaj...nemoj odustati...:" Svet cutanja dovoljno je prostran s one strane groba"-Balzak
Lako je zakasniti!
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

05.01.08 2:39
Silvy je napisao/la:
Tricky je napisao/la:Kako se osecam????Posle neprospavane noci pune razmishljanja,u zelji da kazem neshto nekome a nisam mogao....a toliko sam hteo i zeleo.I sad kako se osecam....????

Tricky pricaj...nemoj odustati...:" Svet cutanja dovoljno je prostran s one strane groba"-Balzak
Lako je zakasniti!
mozda nece da deli (tugu-mozda srecu ) sa nama
Silvy
Silvy
Junior
Junior
Broj poruka : 299
Godina : 48
Location : Bor
Datum upisa : 24.08.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

05.01.08 3:41
njushkalo_37 je napisao/la:
Silvy je napisao/la:
Tricky je napisao/la:Kako se osecam????Posle neprospavane noci pune razmishljanja,u zelji da kazem neshto nekome a nisam mogao....a toliko sam hteo i zeleo.I sad kako se osecam....????

Tricky pricaj...nemoj odustati...:" Svet cutanja dovoljno je prostran s one strane groba"-Balzak
Lako je zakasniti!
mozda nece da deli (tugu-mozda srecu ) sa nama

To i zelim, srecu da deli sa nama, ustvari, neka je srecan (ne mora svoju srecu deliti), a reci da uputi "nekome" njemu znanom...Tricky zelim ti snagu svih elemenata Exclamation
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

05.01.08 4:34
Pa sito se osecam posle dolaska iz kafane i podeljenih 4 kile meshanog mesa na nas petoro....jedva dishem!
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

05.01.08 7:46
Shejnoslava je napisao/la:Pa sito se osecam posle dolaska iz kafane i podeljenih 4 kile meshanog mesa na nas petoro....jedva dishem!
4 kg. mesanog mesa podeljeno sa pet osoba jednako je .....hm...hm... a gde sam ja u toj prici ?
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

05.01.08 9:33
Odlično sam. Prošli praznici, napokon mi vratili adsl lEEniju, pa mogu opet da pišem i koristim net. Dobro vam jutro pansionTZi, drago mi je što sam ponovo s vama.
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

05.01.08 9:38
Osecam se bas fino.-7 napolju,sneg a ja ne zurim na posao.Bas opusteno jutro.
Storm_z
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1034
Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 31.08.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

17.01.08 3:09
NECEM PAWAM lol!
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

17.01.08 3:11
Storm_z je napisao/la:NECEM PAWAM lol!

Chuvari stada notju ne spavaju.Pazi nje,josh se hvali shto ne spava. scratch


Osecam u ovom trenutku kao da sam pod budnim okom chobanice. lol!
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

17.01.08 7:56
naspavana i dobro raspoložena Very Happy
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

18.01.08 0:57
[quote="determinanta"]naspavana i dobro raspoložena Very Happy[/quote

"veshtice" jedna imash predivan avatar:)))))
kiss...............
Sponsored content

Kako se osjecate u ovom trenutku ! - Page 2 Empty Re: Kako se osjecate u ovom trenutku !

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.