Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

+7
BRNNN
gorskooko
sava
SuNcE
Storm_z
Tatko_Pantelija
Moderato_Kantabille
11 posters
Go down
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

16.01.08 18:40
Kako se zaljubiti, a ne i izgubiti Image

Kako da napusti posao, raskine s ljubavnikom i suprotstavi se
prijatelju, a da ne unisti prijateljstvo;

Kada da se trudi jace, a kada da ode Image

Kako da se dobro provede na zabavi na koju nikad sama ne bi
odlucila da ode
Image


Kako da trazi ono sto zeli na nacin na koji ce to napre dobiti;

Da ne moze promeniti duzinu listova, sirinu bedara ili
prirodu svojih roditelja;

Da njeno detinjstvo nije bilo savrseno... ali je zavrseno;

Sta treba i sta ne treba raditi za ljubav Image

Kako da zivi sama... cak i ako joj se to ne svidja

Kome moze verovati, kome ne moze i zasto to ne treba da primi licno; Image

Sta moze i sta ne moze postici u jednom danu, jednom mesecu i jednoj godini
Image
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty Re: SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

20.01.08 20:47
DA KADA NADJE MUSKARCA KOJI JOJ ODGOVARA U SVEMU, NE TREBA DA GA KROJI I DOKRAJA DO SEBI ZELJENIH SITNIH DETALJA.

TADA IZBUBI ONO STO JE NASLA KAO NESTO STO JOJ ODGOVARA. I MORA PONOVO DA TRAZI.
Storm_z
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1034
Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 31.08.2007

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty Re: SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

20.01.08 22:15
Nadji nesto obicno pa od toga stvori idealno za sebe flower
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty Re: SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

23.01.08 23:01
Obicno je i najbolje.

Isti savet dajem i ja tebi.
SuNcE
SuNcE
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 106
Datum upisa : 10.02.2008

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty Re: SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

12.02.08 9:51
OPROSTITI MOGU SVE, ALI ZABORAVITI NIKAD NE MOGU, ŠTO JE GORE OD PRAŠTANJA sunny
sava
sava
Senior
Senior
Broj poruka : 556
Datum upisa : 24.01.2008

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty Re: SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

19.02.08 0:49
Tatko_Pantelija je napisao/la:DA KADA NADJE MUSKARCA KOJI JOJ ODGOVARA U SVEMU, NE TREBA DA GA KROJI I DOKRAJA DO SEBI ZELJENIH SITNIH DETALJA.

TADA IZBUBI ONO STO JE NASLA KAO NESTO STO JOJ ODGOVARA. I MORA PONOVO DA TRAZI.



Po ovome sto je napisano, ispada da zene na ovoj planeti svoje ispunjenje i svoju ovozemaljsku "misiju" ispunishe kada pronadju tog"idealnog". Mislim da mushkarci vesto "utrapishe" manu zenama, koja je kod njih ustvari prenaglashena. Razlika je u tome da mushkarci to "krojenje i prekrajanje" mnogo vishe primenjuju, ali nikada ne priznaju, a mi zene to priznajemo. neka manje, neka vishe. Sleep Idea geek
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty Re: SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

20.02.08 0:29
sava je napisao/la:
Tatko_Pantelija je napisao/la:DA KADA NADJE MUSKARCA KOJI JOJ ODGOVARA U SVEMU, NE TREBA DA GA KROJI I DOKRAJA DO SEBI ZELJENIH SITNIH DETALJA.

TADA IZBUBI ONO STO JE NASLA KAO NESTO STO JOJ ODGOVARA. I MORA PONOVO DA TRAZI.



Po ovome sto je napisano, ispada da zene na ovoj planeti svoje ispunjenje i svoju ovozemaljsku "misiju" ispunishe kada pronadju tog"idealnog". Mislim da mushkarci vesto "utrapishe" manu zenama, koja je kod njih ustvari prenaglashena. Razlika je u tome da mushkarci to "krojenje i prekrajanje" mnogo vishe primenjuju, ali nikada ne priznaju, a mi zene to priznajemo. neka manje, neka vishe. Sleep Idea geek


Kako ko, nikada nisam ucio za krojaca, drugi kroje za mene.
sava
sava
Senior
Senior
Broj poruka : 556
Datum upisa : 24.01.2008

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty Re: SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

20.02.08 0:34
Tatko_Pantelija je napisao/la:
sava je napisao/la:
Tatko_Pantelija je napisao/la:DA KADA NADJE MUSKARCA KOJI JOJ ODGOVARA U SVEMU, NE TREBA DA GA KROJI I DOKRAJA DO SEBI ZELJENIH SITNIH DETALJA.

TADA IZBUBI ONO STO JE NASLA KAO NESTO STO JOJ ODGOVARA. I MORA PONOVO DA TRAZI.



Po ovome sto je napisano, ispada da zene na ovoj planeti svoje ispunjenje i svoju ovozemaljsku "misiju" ispunishe kada pronadju tog"idealnog". Mislim da mushkarci vesto "utrapishe" manu zenama, koja je kod njih ustvari prenaglashena. Razlika je u tome da mushkarci to "krojenje i prekrajanje" mnogo vishe primenjuju, ali nikada ne priznaju, a mi zene to priznajemo. neka manje, neka vishe. Sleep Idea geek


Kako ko, nikada nisam ucio za krojaca, drugi kroje za mene.


A vetjina zena, pretpostavljam jeste "izuchavala" za krojachice? confused Suspect scratch


Zadnja promjena: sava; 20.02.08 0:36; ukupno mijenjano 1 put.
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty Re: SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

20.02.08 23:00
sava je napisao/la:
Tatko_Pantelija je napisao/la:
sava je napisao/la:
Tatko_Pantelija je napisao/la:DA KADA NADJE MUSKARCA KOJI JOJ ODGOVARA U SVEMU, NE TREBA DA GA KROJI I DOKRAJA DO SEBI ZELJENIH SITNIH DETALJA.

TADA IZBUBI ONO STO JE NASLA KAO NESTO STO JOJ ODGOVARA. I MORA PONOVO DA TRAZI.



Po ovome sto je napisano, ispada da zene na ovoj planeti svoje ispunjenje i svoju ovozemaljsku "misiju" ispunishe kada pronadju tog"idealnog". Mislim da mushkarci vesto "utrapishe" manu zenama, koja je kod njih ustvari prenaglashena. Razlika je u tome da mushkarci to "krojenje i prekrajanje" mnogo vishe primenjuju, ali nikada ne priznaju, a mi zene to priznajemo. neka manje, neka vishe. Sleep Idea geek


Kako ko, nikada nisam ucio za krojaca, drugi kroje za mene.


A vetjina zena, pretpostavljam jeste "izuchavala" za krojachice? confused Suspect scratch

Mozda ne treba krojiti, samo udariti sitan vez?
gorskooko
gorskooko
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 38
Datum upisa : 11.12.2007

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty Re: SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

15.03.08 16:39
Da je svakom muškarcu neophodna lol!
sava
sava
Senior
Senior
Broj poruka : 556
Datum upisa : 24.01.2008

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty Re: SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

15.03.08 18:10
gorskooko je napisao/la:Da je svakom muškarcu neophodna lol!


Da, tachno je, mozda. Medjutim svaka zena takodje treba da zna, da u zivotu moze da bitishe i postoji bez mushkarca. lol!
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty Re: SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

09.05.08 21:24
Sta treba i sta ne treba raditi za ljubav .
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty Re: SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

06.06.08 3:00
DA JE ZENA...
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty Re: SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

06.06.08 10:31
BRNNN

DA JE ZENA...


Zene to odlicno znaju, nego muskarci stalno zaboravljaju lol!
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty Re: SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

06.06.08 10:36
milica_chobanica je napisao/la:
BRNNN

DA JE ZENA...


Zene to odlicno znaju, nego muskarci stalno zaboravljaju lol!

a sta to zaboravljaju?...podseti nas:))) lol!
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty Re: SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

09.02.09 18:31
PRE VENČANJA:

ONA: Cao DRAGI!

ON: Ma konačno, kako to već dugo čekam!

ONA: Želiš li da odem?

ON: NE! Kako ti pada napamet? Već sama pomisao na to me plaši!

ONA: Voliš li me?

ON: Naravno! U svako doba dana i noći!

ONA: Jesi li me ikada prevario??

ON: NE! Nikada! Zašto to uopste pitaš?

ONA: Hoćeš li me poljubiti?

ON: Da, svaki put kad mi se samo pruži prilika za to!

ONA: Hoćeš li me ikada udariti?

ON: Jesi li poludela? Pa znaš dobro kakav sam!

ONA: Mogu li ti u potpunosti verovati?

ON: Da.

ONA: Ljubavi...

SEDAM GODINA NAKON VJENČANJA:

Tekst jednostavno pročitati odozdo prema gore ...!
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty Re: SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

24.02.09 11:25
Naučnici dokazali kako sve seks utiče na organizam žene
Vodite ljubav i bićete lepši
Autor: Biljana Tasić |

Područje seksualnosti je još od davnina u centru pažnje mnogih stručnjaka. Dosadašnja istraživanja pokazala su da seks dokazano deluje kao antidepresiv, smanjuje stres, opušta i pozitivno utiče na izgled kože. Pored toga, redovni seksualni odnosi smanjuju rizik od srčanog udara, jačaju mišiće, podstiču cirkulaciju, proizvode osećaj sreće. I sad vi recite da vas boli glava!



Evo šta još stručnjaci kažu o tome kako seks tačno deluje na naše telo:

Umanjuje stres i depresiju
Tokom seksa mozak oslobađa endorfin, hormon sreće koji umanje stres i stvara osećaj euforije. Seks takođe učvršćuje veze među partnerima, utiče na samopouzdanje, pozitivno razmišljanje i optimizam. Jedna studija je potvrdila da sperma deluje kao antidepresiv. Naime, žene koje su imale seksualne odnose bez kondoma pokazivale su manje znakova depresije od onih koje su koristile zaštitu. Zanimljivo je da seks na osećaj sreće utoče više od novca. Takođe je dokazano da ljudi koji imaju redovan seksualni život bolje spavaju.

Dobar je za srce
Tokom polnog odnosa, srce ubrzava ritam i od 70 otkucaja u minuti penje se čak do 150 otkucaja. Seks je izvanredan trening za srce. Naime, ako imate odnose tri puta nedeljno, smanjujete rizik od srčanog udara za 50 odsto. Za vreme seksa dublje se diše, tako da telo dobija više korisnog kiseonika.

Ublažava bol
Neposredno pre vrhunca, nivo hormona oksitocina raste pet puta, što dovodi do velikog oslobađanja endorfina. Oni umiruju bol, poput glavobolje, artritisa, migrena. Migrena se smanjuje jer se pritisak u glavi smanjuje tokom seksa. Takođe, tokom polnog odnosa povećava se i protok krvi u mozak koji nosi veću količinu svežeg kiseonika i budi uspavane neurone.

Čisti kožu
Žensko telo za vreme seksa udvostručava proizvodnju estrogena, koji podstiče sintezu kolagena. Kao rezultat javlja se veći sjaj kose i mekša koža. Znojenje tokom seksa čisti pore, što takođe kožu čini sjajnijom i smanjuje nastanak dermatitisa.

Za duži život
Američki stručnjaci sa klinike „Majo“ došli su do zanimljivih rezultata. Naime, prema njihovim saznanjima, seks može da produži život od deset do čak 12 godina. Dokazano je i to da seksualno manje aktivni ljudi umiru ranije. Još jedno istraživanje potvrdilo je taj podatak. Naime, kod ljudi iste dobi i sličnog zdravstvenog stanja pokazalo se da oni koji su imali češće orgazme imaju dvaput manju stopu smrtnosti od onih koji su orgazam doživeli svake prestupne godine. Učestali orgazmi povezuju se s produženjem životnog veka za tri do osam godina i sa smanjenjem stope smrtnosti od 50 odsto. Osim užitka, redovan seks odagnaće depresiju i učiniti vas lepšim.
Uravnotežava seksualne hormone
Tokom seksualne aktivnosti povećava se nivo estrogena i testosterona. Estrogen kod žena štiti srce, a dugoročno štiti i od Alchajmerove bolesti i osteoporoze.

Poboljšava imunitet
Više seksualne aktivnosti znači i manje prehlada, gripa i zaraza. Jedan do dva odnosa nedeljno povećaće nivo antitela imunoglobulina A (koji jača imunitet) za 30 odsto.

Čini vas atraktivnijim
Seksualna aktivnost podstiče telo da jače luči feromone, hemikaliju koja privlači suprotan pol. Osim toga, seks blagotvorno deluje na samopouzdanje, koje zatim doprinosi vašoj privlačnosti.

Bitan i u menopauzi
Žene u menopauzi gube estrogen, ženski hormon koji je ključan za uživanje u seksu. Jedini način da zaustave njegov gubitak jeste vođenje ljubavi najmanje jednom nedeljno. Profesor Piter Vajsberg iz Britanskog udruženja za srce upozorava ljude da ne nasedaju na priču da je vođenje ljubavi krivo za srčani udar. Seks je vrsta vežbe pa jača srčani mišić i poboljšava cirkulaciju.
Sponsored content

SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA Empty Re: SVAKA ZENA BI TREBALO DA ZNA

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.