Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

+28
BRNNN
robija60
dejan11
ptica_trkacica
Cyber^frigidna
neven_
sava
Moderato_Kantabille
Tatko_Pantelija
Storm_z
Drugi_neko
atila73
determinanta
K-6_Predator
anja007
doctorr
Luckasta
Ines69
komunikativna
njushkalo_37
JayDee
doctorr67
Domingez
Tricky
Sofija
Crna_ovca_chata
veccana44
vip-tetka
32 posters
Go down
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

30.11.07 18:23
slazete li se ili ne?



Jedna moja frendica je rekla da svaka žena može osvojiti svakog muškarca...samo mora paziti da sve pravilno odigra...
Evo, ja se nikako ne slažem sa tom tvrdnjom, a vi?
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

30.11.07 18:26
Istina ziva je to,samo treba da se uklope kockice da se nadje vreme mjesto i siuacija,pada kao lud. Sleep
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

30.11.07 20:59
Svaka svakog .Ko je lud da odbije zensko?Pa makar to bilo samo zbog sexa,ali osvajanju se u zube ne gleda.
Sofija
Sofija
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 114
Godina : 59
Datum upisa : 23.08.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

01.12.07 11:36
MOZE! Ma mushkarci su "laka roba" (e sad nek mi je neka visha sila u pomoci kad mushki prochitaju) affraid hihihihi
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

01.12.07 17:20
Samo vas gledam shta pishete:))))Mogutje je to ali mislim da tog koga hocete da osvojite treba dobro i da poznajete.Mislim ne lichno vec njegove vrline i slabosti:)
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

01.12.07 20:27
veccana44 je napisao/la:Istina ziva je to,samo treba da se uklope kockice da se nadje vreme mjesto i siuacija,pada kao lud. Sleep
Mogu samo da potpishem ovaj post...
Naravno, odnosi se na oba pola. I svaki mushkarac moze imati svaku zenu, samo da pametno odigra Cool
Setio sam se sad one formule ze srecu ......
-------> SRECA = SHANSA+ SPREMNOST Rolling Eyes
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

01.12.07 23:16
Ma ..... nema bwe sanse.Da osvoji tesko, al da dobije "drsku"to je moguce.
Ukoliko mi se nesvidi ili bar nije(*ebozovna) nema ni drske.


Basketball
JayDee
JayDee
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 9
Godina : 34
Location : Srbobran
Datum upisa : 22.12.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

27.12.07 17:17
A jel ima odgovor na "Svaki muskarac moze osvojiti svaku zenu" ? lol!
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

27.12.07 17:34
[quote="doctorr67"]Ma ..... nema bwe sanse.Da osvoji tesko, al da dobije "drsku"to je moguce.
Ukoliko mi se nesvidi ili bar nije(*ebozovna) nema ni drske.

Kako si romantican ..bljakkkkkkkkkkkkk ili fujjjjjjj.

Čačnes uvo koje je ljepse prsticu ili uvcetu.

Srecna sam stalno sam dobija korpu,ali isto mislis da sam smece ostavljala,jer kad cujem ovakve izjave deckica,uzasavam se verujte mi...
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

27.12.07 19:12
osvajanje ? mozda teze neki put lakse ali........ zadrzati tu osobu pored sebe e to je vec nesto ....... uspeh !!! "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Index410
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

27.12.07 19:35
pa nebih bas rekla da moze bas "svakog",
i musko od 20 god.je muskarac, i zensko od 80 god. je zena,pa onda jeli moze ili ne moze ?
ps.to vrijedi i za muskarce i nekoceprtite se da mozete "svaku" zenskicu manuti,mozete narafno ali u mashti,ho ho ho ho -Smile)
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

28.12.07 2:43
komunikativna je napisao/la:pa nebih bas rekla da moze bas "svakog",
i musko od 20 god.je muskarac, i zensko od 80 god. je zena,pa onda jeli moze ili ne moze ?
ps.to vrijedi i za muskarce i nekoceprtite se da mozete "svaku" zenskicu manuti,mozete narafno ali u mashti,ho ho ho ho -Smile)

Naravno da moze pod uslovom da uz 80 godina ima i 80 miliona $
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

28.12.07 2:45
yess!

Ta bi mene osvojila na prvi pogled.(na tih 80000000 dolara)
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

28.12.07 2:50
Crna_ovca_chata je napisao/la:yess!

Ta bi mene osvojila na prvi pogled.(na tih 80000000 dolara)
daj ziro racun da ti uplatimo,sitno je toooooooooooo
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

28.12.07 2:51
123654-978675-34561-98765

Bank of England
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

28.12.07 2:53
Obrishi vecco ovo. Pocele da me salecu zemske.Sad sam i ja postao dobra prilika sa tih 80 milionchica.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

28.12.07 17:22
affraid affraid :affraid:Vaša zelja ce biti uslisena,kada na vrbi rodi grozdje,hvala na saradnji.
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

28.12.07 18:26
veccana44 je napisao/la:affraid affraid :affraid:Vaša zelja ce biti uslisena,kada na vrbi rodi grozdje,hvala na saradnji.

Dobro.Ne moras da brishesh,ali uplati pareeeeeeeeeeeee geek geek geek
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

28.12.07 20:24
zar ti nisu stigle,ni vester nije izgleda sto je bio..pa preko njega su poslate confused
avatar
Gost
Gost

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

30.12.07 14:22
vip-tetka je napisao/la:slazete li se ili ne?



Jedna moja frendica je rekla da svaka žena može osvojiti svakog muškarca...samo mora paziti da sve pravilno odigra...
Evo, ja se nikako ne slažem sa tom tvrdnjom, a vi?

Slazem se
Samo treba hteti i koncentrisati se dovoljno. I dobro odigrati celu predstavu. Cak mislim da moze da ga zadrzi ako je igra dovoljno dobra.
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

31.12.07 8:10
sandra35 je napisao/la:
vip-tetka je napisao/la:slazete li se ili ne?



Jedna moja frendica je rekla da svaka žena može osvojiti svakog muškarca...samo mora paziti da sve pravilno odigra...
Evo, ja se nikako ne slažem sa tom tvrdnjom, a vi?

Slazem se
Samo treba hteti i koncentrisati se dovoljno. I dobro odigrati celu predstavu. Cak mislim da moze da ga zadrzi ako je igra dovoljno dobra.

Drage moje zenske,
dok budete ponudile seminar sa nazivom " Kako osvajam svakog muskarca", eto me odma kod vas , da naucim i ja tu umetnost.Ovaj post odma uvazite kao moju prijavu za taj seminar Wink
doctorr
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1017
Datum upisa : 30.12.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

31.12.07 14:23
mozete ga "verovatno" osvojiti da u tom trenutku budete njegova meta.Medjutim...u zivotu to obicno nepali,pitanje bi posle bilo "Da li sam i sutra....za 6 dana meta ili samo <corak>". Narawno niko vam nebrani da se nadate da mozete bash svakog privuci k sebi:))))


"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Zabran10
avatar
Gost
Gost

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

01.01.08 23:23
Doctor,
ja mogu se kladim s tobom u sta hocesh da moze. I da nisam meta Smile))
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

01.01.08 23:51
Doctor neka toga...isto mislim da nisi u pravu.Nema toga koji ne moze biti osvojen samo treba potrefiti vreme.
Ja ih znam koji su spavali sa bratovim curama..smijeli se njima,pa ih sutra isti ti ozenili.veruj mi nisu bili frajeri za baciti;))))

Primer je cat vecina je ovde ozenjenih..hehe,sretni samo tako kazu.I zamisli gube vreme sa nama a njegova srecnica sama sa krpom u ruci.I sad mi reci da taj isti nije osvojiv,sta kog djavola trazi ovdje,recku hehe.Sretni to vec imaju...ali očito tu nešto ne štima čini mi se;))))
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

02.01.08 3:07
ko je tu lovac a ko plen ? ...... mlatimo praznu slamu .....
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

02.01.08 3:26
Sa tranzicijom,muskici su nam postali inferiorni,pa sade zene postale lovci,hehehehehe.
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

02.01.08 4:32
Kad ce ta neka mene da ulovi?Mora da bude dobra lovatorka. lol! lol! lol!
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

02.01.08 4:34
"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Smehhh11
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

02.01.08 8:22
Ne znam....u stvari ne volim bas preterano da osvajam.Vise mi se svidja kad muskarac osvaja.
Kada bih bila musko, mislim da bi izgubila zivce u poduhvatima s obzirom koliko mi zene znamo da se femkamo i foliramo, al ko zna mozda bi bila i dobar svaler.
Sve u svemu nisam musko , hvala ti boze,nije ni njima lako, te to osvajanje moz i da saceka.
doctorr
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1017
Datum upisa : 30.12.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

02.01.08 13:30
anja007 je napisao/la:Ne znam....u stvari ne volim bas preterano da osvajam.Vise mi se svidja kad muskarac osvaja.
Kada bih bila musko, mislim da bi izgubila zivce u poduhvatima s obzirom koliko mi zene znamo da se femkamo i foliramo, al ko zna mozda bi bila i dobar svaler.
Sve u svemu nisam musko , hvala ti boze,nije ni njima lako, te to osvajanje moz i da saceka.

bash tako...objasni ti ovim "destruktivnim"damama:))))))))))))))) lol! lol! lol!
Sponsored content

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.