Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Uobrazena
Uobrazena
Junior
Junior
Broj poruka : 278
Godina : 48
Datum upisa : 14.10.2007

IGRE
IGRA-1:

Udvaranje,vecita igra muskarca i zene... Empty Udvaranje,vecita igra muskarca i zene...

26.01.08 16:38
Dragi moji pansionci,udvaranje je lepa stvar,nekada se zavrsi na istom,nekada ode dalje.Ponekad se pretvori u jos jedno novo prijateljstvo...
summer_donna
summer_donna
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 37
Datum upisa : 10.11.2007

Udvaranje,vecita igra muskarca i zene... Empty Re: Udvaranje,vecita igra muskarca i zene...

27.01.08 21:13
Istina:)))))))))))
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

Udvaranje,vecita igra muskarca i zene... Empty Re: Udvaranje,vecita igra muskarca i zene...

28.01.08 1:55
Ne, nemoj mi prići!Hoću izdaleka

Da volim i želim oka tvoja dva.

Jer sreća je lepa samo dok se čeka,

Dok od sebe samo nagoveštaj da.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Udvaranje,vecita igra muskarca i zene... Empty Re: Udvaranje,vecita igra muskarca i zene...

30.01.08 3:38
Neko ovde nesto peva - Neko ovde nekog peca - Neko samo malo zeva - Neko mozda nekog streca!
* Neko se ovde pronasao - A neko se mozda izgubio - Neko se nije snasao - A neko se mozda zaljubio!
* Neko se zabavlja ludo - Neko je ozbiljan jako - Nekome je sve ovde cudno - Nekome je ovde sve lako!
* Neko nekoga nije shvatio - Neko je nekoga dobro razumeo - Neko je otisao, pa se vratio - Neko sa nekim nije umeo!
* Neko je krupan - Neko je sitan - Neko je nekome nevazan - A neko je nekome postao bitan!
* Bilo kako bilo - Sada tu smo, gde smo - A meni je milo - Sto vas volim pesmom!
Sponsored content

Udvaranje,vecita igra muskarca i zene... Empty Re: Udvaranje,vecita igra muskarca i zene...

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.