Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

+18
issidora
Montoya
BRNNN
anja007
nikikris
atila73
robija60
njushkalo_37
zvezdana
Drugi_neko
Domingez
vip-tetka
snezno_jutro
slatkicass
Luckasta
doctorr67
Danubius
veccana44
22 posters
 :: SEX
Go down
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

08.12.07 12:38
Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom ?Naravno ako mislite da je to pametno …

-Nista od voznje Misko
-Vidi ga ,kako je sladak…….
-Moje saucesce …
-Ko te je obrezao…?
-Neka ,zabavnije je samo gledati ..
-Jel mogu dam u nacrtam usta I okice ?
-Juu,tvoj ,..hm…mala stopala su tako velika..
-Mom zadnjem decku je bio 20 cm duzi..
-Nema veze,radicemo oko njega
-Hoce li poceti da cvili ako ga stisnem?
-Jao ,boli me glava .
-Hoces da budem iskrena ?
-Nista strasno I moj osmogodisnji brat ima isti takav …
-Mozda ce da poraste ako ga zalivamo ..
-Jesi li ikad pomislio da radis u cirkusu ?
-Cool,lov na blago…
-Zasto te je Bog kaznio?
-Bar ovo nece da traje dugo…
-Sta je ovo?
-I dalje radi ,jel tako?
-Uf ,mrzim da radim kao bejbisiterka
-Mozda izgleda vece na prirodnom svetlu?
-Zasto ne preskocimo ovaj deo I odmah predjemo na cigarette?
-Vidi ,sakrio se..
-Jel to opticka iluzija?
-Dobro je sto imas toliko drugih talenata ..
-Taman za moju barbi odecu ..
-Jel imas lupu ?
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

08.12.07 14:22
Ovo je okrutnoooo, bre....Verbalno , ravno snaznom voleju u deo muskog tela koji se nalazi ispod pivskog stomaka(ima razne nazive , od narodskih, do...neka bude zvanicno , dakle,u Organ) Opste je poznato (vidi retoriku iz 90 tih) da kada smo napadnuti, mi "zestoko uzvratimo" pa. ovako, na brzinu...1.Imate li vi grudi , gospodjo ? Ona odgovara sa DA.Pa sto ih onda ne nosite? 2. Imate divne noge. Da pogadjam , sluzila si u 3-coj Konjickoj ceti? 3. Divna frizura.(vesela, razigrana) Koliko petardi si upotrebila? 4. Divno pleses, kakva lakoca , elegancija pokreta ...Uvek me podsetis na onaj Diznijev crtac (balet slonica i nilskih konja(ica)) I mi konja za trku imamo! (jos ima i pravo konjsko ime, danubius jocolor )
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

09.12.07 22:13
nemate potrebe da ga ubijate, on je samim tim vec ubiven:)) lol!
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

09.12.07 23:22
Verovatno cu sada ispasti prosta?

Ja licno mislim: " NE BACAJU SE MALI, VEC NEVALJALI" Embarassed Wink
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

10.12.07 0:36
Luckasta je napisao/la:Verovatno cu sada ispasti prosta?

Ja licno mislim: " NE BACAJU SE MALI, VEC NEVALJALI" Embarassed Wink
a gde ga ubacujes?Smile))
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

10.12.07 1:14
Zasto doctorr67???
Ti navikao da ubacujes???? Wink
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

10.12.07 1:25
Luckasta je napisao/la:Zasto doctorr67???
Ti navikao da ubacujes???? Wink

proveri:)))
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

10.12.07 7:13
doctorr67 je napisao/la:
Luckasta je napisao/la:Zasto doctorr67???
Ti navikao da ubacujes???? Wink

proveri:)))


Kad mi bude trebalo novo postansko sanduce, tada cu te doctorr67, angazirati kao postara. Koliko znam postari ubacuju postu . Ja jos uvek zadovoljna sa mojim sadasnjim postarom Wink
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

10.12.07 10:52
luckasta nevolim da budem postar.Smile
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

10.12.07 11:27
doctorr67 je napisao/la:luckasta nevolim da budem postar.Smile


doctorr67...
a ja nevolim da budem postansko sanduce.



P.S.: Mislim da si moj prvi post na ovu temu pogresno razumeo. Htela sam sa napisanim tekstom reci, da je apsolutno nebitna dimenzija, muskog najdrazeg komada tela.Kao sto nismo svi iste visine, tako i nije svaki muskarac jednakom velicinom spolnog organa nagradjen.A zasto bi trebao biti muskarac sa manjim,losiji i nekvalitetniji ljubavnik za zenu???
Samo sta nije dobro i kvalitetno , to je po meni malo i nevaljalo..A sve ostalo sto zadovoljava i cini uzitak, to valja i vredi. U tom smislu srdacan pozdrav i bez zamere!
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

10.12.07 11:34
Luckasta je napisao/la:
doctorr67 je napisao/la:luckasta nevolim da budem postar.Smile


doctorr67...
a ja nevolim da budem postansko sanduce.



P.S.: Mislim da si moj prvi post na ovu temu pogresno razumeo. Htela sam sa napisanim tekstom reci, da je apsolutno nebitna dimenzija, muskog najdrazeg komada tela.Kao sto nismo svi iste visine, tako i nije svaki muskarac jednakom velicinom spolnog organa nagradjen.A zasto bi trebao biti muskarac sa manjim,losiji i nekvalitetniji ljubavnik za zenu???
Samo sta nije dobro i kvalitetno , to je po meni malo i nevaljalo..A sve ostalo sto zadovoljava i cini uzitak, to valja i vredi. U tom smislu srdacan pozdrav i bez zamere!


dobra si!!! opusti se , ovo je samo sala-pozdrav!!!Smile)
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

10.12.07 13:16
Znate li onaj vic u kome Mileva prebacuje Miki kako mi je mali a on joj odgovori kako jeste mali ali tehnicar. Mileva ce na to : " Ma Miko neka je i inzenjer mali je breeee."

Ja se sa tim ne slazem. Da bi se postiglo potpuno zadovoljstvo veličina muškog polnog organa nije bitna.
snezno_jutro
snezno_jutro
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 130
Datum upisa : 20.11.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

10.12.07 13:22
Jednostavno je to...
Kazes - Dragi kad ces ga staviti?
On kaze: -Pa stavio sam ga odavno!
A ti zakukas: -Jaoooo sto ti je veelikiiii, bre!!!!!!
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

10.12.07 13:45
hhahaahhaaaa snezno_jutro ovo je super ..... sad cu ja to govoriti svom muzu
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

10.12.07 13:55
"Devojke" bweeee pa to može značiti i da je ona široka a ne samo da je on mali. Jer ako je tesna i mali završava poso!!!
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

10.12.07 15:07
slatkicass je napisao/la:"Devojke" bweeee pa to može značiti i da je ona široka a ne samo da je on mali. Jer ako je tesna i mali završava poso!!!


to se zove sherpasta, ali danas su hirurzi "mastoviti" pa dizajniraju garazu
za odredjeni tip "vozila"Smile)
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

10.12.07 15:30
doctorr67 je napisao/la:
slatkicass je napisao/la:"Devojke" bweeee pa to može značiti i da je ona široka a ne samo da je on mali. Jer ako je tesna i mali završava poso!!!


to se zove sherpasta, ali danas su hirurzi "mastoviti" pa dizajniraju garazu
za odredjeni tip "vozila"Smile)

A o dizjniranju "vozila" ne pishesh? Poznato mi je da i to rade, chak sam gledala i jednu emisiju na TV-u, kako se izvodi operacija...

.
snezno_jutro
snezno_jutro
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 130
Datum upisa : 20.11.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

10.12.07 15:32
Ha, ha... Samo se tesite! [b]Bez alata i najbolji majstor ne moze nista!!!!!
Ovde ne pricamo o meni (hvala majci prirodi - ko smokvica je).
Evo jos samo par recenica od mene na ovu temu:
- Viidi gaaaa...kako je sladak, sakrio se!!! Nece valjda da cvili ako ga stisnem? Ma nemoj da se sekiras, bas je fino sto imas toliko drugih talenata a i sad je bas cool lov na skriveno blago!
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

10.12.07 15:41
snezno_jutro je napisao/la:Ha, ha... Samo se tesite! [b]Bez alata i najbolji majstor ne moze nista!!!!!
Ovde ne pricamo o meni (hvala majci prirodi - ko smokvica je).
Evo jos samo par recenica od mene na ovu temu:
- Viidi gaaaa...kako je sladak, sakrio se!!! Nece valjda da cvili ako ga stisnem? Ma nemoj da se sekiras, bas je fino sto imas toliko drugih talenata a i sad je bas cool lov na skriveno blago!
Ima istine u svemu ovome sto pishete ali..."smokvice" cemu sve ovo vodi ? mmm ? lol!
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

10.12.07 15:43
vip-tetka je napisao/la:hhahaahhaaaa snezno_jutro ovo je super ..... sad cu ja to govoriti svom muzu
Nije u redu da na forumu komentarishesh velicinu polnog organa supruga lol!
ajde... stidi se... zacrveni se Cool
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

10.12.07 23:20
snezno_jutro je napisao/la:Ha, ha... Samo se tesite! [b]Bez alata i najbolji majstor ne moze nista!!!!!
Ovde ne pricamo o meni (hvala majci prirodi - ko smokvica je).
Evo jos samo par recenica od mene na ovu temu:
- Viidi gaaaa...kako je sladak, sakrio se!!! Nece valjda da cvili ako ga stisnem? Ma nemoj da se sekiras, bas je fino sto imas toliko drugih talenata a i sad je bas cool lov na skriveno blago!

Da proverimo?Reci kad mozesh?Smile))
Drugi_neko
Drugi_neko
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 51
Location : Serbia
Datum upisa : 05.12.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

11.12.07 0:50
Doco svaka cast boris se kao Svarceneger...spopale ove zenice samo tako......hahahah pozebno su inventivne kada treba muskiche da onako ismeju...hahahahahahahha NEDAJ SE DOCOOOOOOO UZ TEBE SMO ( muski svi)
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

11.12.07 1:00
pricaju samo i trljaju ochi(nemaju muda) Smile))) lol!
zvezdana
zvezdana
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 62
Datum upisa : 22.11.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

11.12.07 1:59
Doco, jel ti imas to majusno skriveno blago kad zoves Sneno_jutro da ga trazi? Pa na sneznom ce se jos skupiti. Pa normalno da zene trljaju oci, ne mere se ba videt taj vas ponos bez lupe.
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

11.12.07 3:23
Razlike između muškaraca i žena u krevetu

1. Za većinu ljudi seks, od ljubljenja do orgazma, traje 15 do 20 minuta

2. Samo je jedan od osam muškaraca ikada platio seks.

3. Muškarcima se najviše dopadaju vesele i srećne žene.

4. Većina ljudi ima teškoća da se izrazi rečima kada je reč o seksu. Možda je to i prirodno, uostalom, niko se ne trlja o frižider da bi pokazao da je gladan.

5. Ljubavnik koji odvoji vreme da dodirne ženu na različitim mestima – uši, grlo, pozadina kolena, prsti, potiljak – je najviše cenjen.

6. Muškarci uglavnom smatraju svoje žene najboljim prijateljicama, dok se žene najčešće okreću drugim ženama radi prijateljstva Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Bumbum10
robija60
robija60
Junior
Junior
Broj poruka : 257
Location : bar
Datum upisa : 25.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

11.12.07 19:36
Au bre zene dokle vise protiv mushkih spravica?

Upitate li se kad god kako je njima sa " nasim" stvarcicama???????????????????///
Nemojte biti tako "kriticne"
Smile)
atila73
atila73
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 29
Datum upisa : 23.11.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

23.01.08 5:09
snezno_jutro je napisao/la:Jednostavno je to...
Kazes - Dragi kad ces ga staviti?
On kaze: -Pa stavio sam ga odavno!
A ti zakukas: -Jaoooo sto ti je veelikiiii, bre!!!!!!
To mi lichi na priche iz javnih kutja, shta ti mislish?;Pp
snezno_jutro
snezno_jutro
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 130
Datum upisa : 20.11.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

23.01.08 11:27
atila73
snezno_jutro ::
Jednostavno je to...
Kazes - Dragi kad ces ga staviti?
On kaze: -Pa stavio sam ga odavno!
A ti zakukas: -Jaoooo sto ti je veelikiiii, bre!!!!!!

To mi lichi na priche iz javnih kutja, shta ti mislish?;Pp


Doziveo si tako nesto tamo, pa znas? lol!
atila73
atila73
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 29
Datum upisa : 23.11.2007

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

23.01.08 12:52
snezno_jutro je napisao/la:atila73
snezno_jutro ::
Jednostavno je to...
Kazes - Dragi kad ces ga staviti?
On kaze: -Pa stavio sam ga odavno!
A ti zakukas: -Jaoooo sto ti je veelikiiii, bre!!!!!!

To mi lichi na priche iz javnih kutja, shta ti mislish?;Pp


Doziveo si tako nesto tamo, pa znas? lol!
Mislim da te nisam video tamo ali ko zna Razz
avatar
nikikris
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 3
Datum upisa : 07.09.2008

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

07.09.08 1:25
Oni sa malom spravicom/derinzer/ovdje obijaju banke kao i oni sa koltovima.......
Sponsored content

Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :) Empty Re: Kako da ubijete u pojam muskarca sa malom spravicom :)

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.