Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li prevaru treba oprostiti?

+12
anja007
Montoya
BRNNN
Tricky
milica_chobanica
veccana44
sandra35
Crna_ovca_chata
taraba
Moderato_Kantabille
Domingez
ana35
16 posters
 :: LJUBAV
Go down
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Da li prevaru treba oprostiti?

18.08.08 15:36
Citajuci ove teme o ljubavi, procitah dosta razlicitih misljenja sa kojima se slazem manje ili vise, ali postujem svako od njih.
Nametnulo mi se pitanje da li prevaru u braku treba oprostiti ili ne?
Mislim da je prevara nesto sto jako boli prevarenu stranu, ali ako pored srca ukljucimo i mozak i sagledamo stvari realno, racionalno, mislim da ako se vec desilo, treba progutati knedlu i ici dalje.
Tesko je verovatno, ali zar treba baciti godine zajednickog zivota, zbog jedne zute minute, trenutnog zanosa? Brak treba da bude iznad svega, nesto sto traje, bez obzira na trenutke slabosti.
Ovo ne znaci da opravdavam prevaru, ali ako se vec desi,......treba se suociti sa problemom i ici dalje, a vreme ce uciniti svoje da zaleci bol.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

18.08.08 15:59
Prevaru nikad ne treba oprostiti. Poverenje se gradi godinama a izgubi za sekund. Zasto bi bilo ko ziveo sa nekim u koga ne veruje ?Zasto se samoodricati za neku osobu koja se nije dovoljno potrudila ?Nema potrebe zaista...
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

18.08.08 18:26
Mushkarac samo ne ume da oprosti!
Zene to urade na velicanstven nacin ako odluce da oproste.
Problem je ...sto ti isti,prvi naprave greshku i prevare,zaljube se cak.
covek,sazdan da greshi....nikada nemoze da zna,sta ce se desiti sa njegovom emocijom,dushom....
glupost je bilo koga osuditi,verifikovati,obeleziti.....samo iz razloga sto se deshava i naj postenijim osobama,ljudima sa verom i kultom.....
Ljubav je mocna i ona nikada ne znaci prevaru ma gde bila i makoliko je i napadali i branili.
Moja deviza nije evro,nego famozna recenica : Nikad,ne reci nikad !!!
Nisam za prevaru.Glasam za ljubav.Meni je prevara,najbolnija ne fizicko prekoracenje granice,nego saznanje,da covek koga volim,voli drugu zenu .
to je jedina prevara,koju nemogu oprostiti,niti cu.
Tada bih otishla,gordo i bez patetike,u saznanju,da vredim onoliko koliko me u buducnosti zavoli drugi muskarac.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

18.08.08 19:18
Majku mu... kako da da pogreshe i upadnu u krevet strancu ( na oba roda se odnosi)... kako ne pogreshe i ne skoce u hladnu vodu, prislnone sebi pishtolj na celo i opale, stave ruku u vatru, skove u provaliju ?
Ne... znaju da se boleti...znaju da dolazi KRAJ ako tako nesto urade.
U ovom slucaju se rado prihvataju avanture vodeci se parolom "nece se nista loshe desiti.... vuci siti-ovce na broju...samo cu ovaj put da vidim kako je..."
Epilog te zablude je svima vrlo dobro poznat Wink
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

18.08.08 19:27
Zasto se ljutish?
Potrebno je shvatiti ovo: Moj muskarac meni odgovara za svoju prevaru i ja njemu
Ostalo osuditi ...nije moja stvar .
Sve sto je generalizovano a nije licno,meni je ne interesantno.
Dok je ljubavi,bice i prevare,to je zakon coveka .
Zivotinje imaju vishe skrupula po tom pitanju.
jedan vuk voli vucicu do kraja svog zivota.
lako je ubiti patku ili patka u lovu,kad ona slece nad njegovo mrtvo telo i obratno Sad
Sve sto se ovde desava ati podredjujesh pod prevarom jeste smesno
Pravi kontakti,vidjenja,dodiri,mirisi,odlasci bez pitanja i odgovora jesu prevara i to bolna,ona koja razrusi brak i pretvori ga u pepeo.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

18.08.08 19:31
Odakle tebi da se ljudim za bilo shta. Samo sam izneo svoj komentar i svoje vidjenje teme Smile
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

18.08.08 19:34
Gubish!
Potvrdjujesh da se ljutish jer nemozesh da "proniknesh" sta ja licno mislim o tome ali fakat na batak!
drzim te u neizvesnosti,ali ako to vec nisi sahledao dacu ti primer pa razmisljaj.
U prirodi postoji tip i pod tip.napravi razliku ako mozesh izmedju dve potpuno iste pecurke
jedna je jestiva druga je otrovna.
Koja je jestiva???
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

18.08.08 19:51
Moderato_Kantabille je napisao/la:Gubish!
Potvrdjujesh da se ljutish jer nemozesh da "proniknesh" sta ja licno mislim o tome ali fakat na batak!
drzim te u neizvesnosti,ali ako to vec nisi sahledao dacu ti primer pa razmisljaj.
U prirodi postoji tip i pod tip.napravi razliku ako mozesh izmedju dve potpuno iste pecurke
jedna je jestiva druga je otrovna.
Koja je jestiva???
Ajmo od pozadi...
Sve su pecurke jestive- neke se kushaju jednom a neke vishe puta. u tome je razlika. Cool
Miris-ako su potpuno iste pecurke afro
to je bilo o pecurkama.
.........................................................................................
"Potvrdjujesh da se ljutish jer nemozesh da "proniknesh" sta ja licno mislim o tome"
Ova misao nije na mestu- zanima me tvojer mishljene istko koliko i mishljenje svakog drugog forumasha koji je spreman da iznese svoj stav na zadati topic Very Happy
Neizvesnost ? lol!
Cemu neizvesnost... niti se muvamo niti imamo koristi od "necu da ti kazem sta zaista mislim" filozofije . lol!
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

18.08.08 19:57
hej
O cemu ti to?
Josh ce da ispadne da ti se nabacujem ?
Znala sam .
Ali vidi...okreni se oko sebe,na ovu temu diskutujemo samo ti i ja.
meni mozesh samo jedno da zamerish ato je : doza humora,koja se provlaci skoro uvek u svakom mom odgovoru.
ja nisam obican forumash tek da bi bila ovde.Uvek pishem i sagledavam trenutak....ono sto sada mislim i osecam.
Zato sam i napisala da deluje sexi,pomalo intrigantno....sta u stvari ti zelishizmedju redova da saznash
I znash sta?
Ne odustajem od toga.
Mislim da ovde svako od nas zeli da sazna o onome drugom:Jeste li ili nije prevario svog br.druga,devojku ili .......ma sta me briga,ko je koga.Smile
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

18.08.08 20:03
Kud se uhvati za to prvo a ne ovo drugo. hahahhaa
Cemu neizvesnost... niti se muvamo niti imamo koristi od "necu da ti kazem sta zaista mislim" filozofije
No nebitno...
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

18.08.08 20:17
napisala i stojim iza toga.
prevaru ne oprastam ako me neko ne voli vishe i moje mesto zauzme druga zena.
takodje bih se pitala zasto je doslo do toga?obzirom da sam jako samokriticna,dosla bih do realnog zakljucka.
u zivotu svom.....poput nezamislivog entuzijaste,razumem :SVE!
i slovima SVE!
oprastam,takodje,cak i ono sto nikada niko oprostio nebi.
Sve navedeno,vazi i za mene.
To jeste moj nacin razmishljanja i sagledavanja pitanja.
stavljam tacku na ovu temu,ovim postom.Smile
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

18.08.08 20:32
E to se zove post Very Happy bw
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

18.08.08 21:16
Mislim da ovde svako od nas zeli da sazna o onome drugom:Jeste li ili nije prevario svog br.druga,devojku ili .......ma sta me briga,ko je koga.

Mislim da nije cilj sada saznati ko je koga prevario ili na osnovu stava suditi da li je neko prevario ili ne. Neko ko tvrdi da nikad ne bi oprostio prevaru, moze da bude najveci preljubnik.
Treba gledati realno na zivot, nije zivot i ljubav bajka gde nema prevare, ima je i to na sve strane, ali to ne znaci da vise nema ljubavi.
Verujem da mene moj dragi voli i verujem da me nije prevario, ali i da jeste, volela bi da nikad to ne saznam. Naravno isto vazi i obrnuto.Smile))
Kad bi to znala, bolelo bi me jako, jer znam da bi presla preko toga, zarad godina provedenih zajedno, dece, ...... ali nikad to vise ne bi bilo to.
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

18.08.08 21:59
Po Italijanskom zakonu prevara stila "ubodoh na viljusku" se ne uvazava cak ni kao razlog za razvod braka.
Treba doci do "javnog skandala", sto bi bilo javna veza pa samim tim i omalovazavanje, ugrozavanje itd. prevarene strane koja tim cinom potpadne pod ruglo okoline, tek u takvim slucajevima se radi o prevari.
Elem, nekako bih se slozila sa stavom gore navedenog zakona Razz.
Ako je prevara cisto fizickog stila, niko cuo niko video, ne bih se tangirala mnogo oko toga.
Problem nastaje kad prevara podrazumeva osecanja. Mada, kad do toga dodje, vec je kasno (valjda) za bilo sta ...
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

18.08.08 22:24
taraba je napisao/la:Po Italijanskom zakonu prevara stila "ubodoh na viljusku" se ne uvazava cak ni kao razlog za razvod braka.
Treba doci do "javnog skandala", sto bi bilo javna veza pa samim tim i omalovazavanje, ugrozavanje itd. prevarene strane koja tim cinom potpadne pod ruglo okoline, tek u takvim slucajevima se radi o prevari.
Elem, nekako bih se slozila sa stavom gore navedenog zakona Razz.
Ako je prevara cisto fizickog stila, niko cuo niko video, ne bih se tangirala mnogo oko toga.
Problem nastaje kad prevara podrazumeva osecanja. Mada, kad do toga dodje, vec je kasno (valjda) za bilo sta ...
E upravo sam na tu prevaru mislila, bez emocija, to mi je nekako za progutati, bas si mi pogodila misao. Very Happy
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

18.08.08 23:29
ana35 je napisao/la:
taraba je napisao/la:Po Italijanskom zakonu prevara stila "ubodoh na viljusku" se ne uvazava cak ni kao razlog za razvod braka.
Treba doci do "javnog skandala", sto bi bilo javna veza pa samim tim i omalovazavanje, ugrozavanje itd. prevarene strane koja tim cinom potpadne pod ruglo okoline, tek u takvim slucajevima se radi o prevari.
Elem, nekako bih se slozila sa stavom gore navedenog zakona Razz.
Ako je prevara cisto fizickog stila, niko cuo niko video, ne bih se tangirala mnogo oko toga.
Problem nastaje kad prevara podrazumeva osecanja. Mada, kad do toga dodje, vec je kasno (valjda) za bilo sta ...
E upravo sam na tu prevaru mislila, bez emocija, to mi je nekako za progutati, bas si mi pogodila misao. Very Happy


Kako sad odjednom prevara bez emocija? scratch Pa vi zene uvek govorite da bez emocija ne mozete u krevet sa nekim.Ako prema tom nekom nesto ne osecate.I gde Vam je tu chista fizika?Samo kod muskarca? scratch A zavrsile kod njega u krevetu?
Bas ste komplikovane.Al' samo jedno znam.Sve sto uradite pravdate pred sobom i svetom postojanjem emocija.

Nije nego geek
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

19.08.08 1:09
Jao bre ovco bas si ovca Razz
Elem, pojasnicemo ti Smile kod vas muskaraca je (na zalost ili na srecu , zavisi od tacke gledista)priroda i u tim stvarima bila velikodusna. Dala vam je mogucnost da odvojite sexualni akt kao gimnastiku od vodjenja ljubavi sa/radi emocija. Kod nas malo teze ide to, aliiiii napredujemo Smile
Tema je uopstena, prevara, ali mislim da svako moze da govori samo sa svog aspekta, kao sto sam ja i uradila. Licno sam protiv, ali iskusenja su velika i razumljiva, tako da ne bih mnogo brinula ukoliko bih bila prevarena kao sto vec rekoh sa "nabodi na viljusku". Osim toga, opste poznata stvar je da je vama (muskarcima) dovoljno da vidite dve sise pod nosem i nit vise sta vidite niti sta razmisljate, tj razmisljate ali rezervnom glavom Razz
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

19.08.08 1:42
Osim toga, opste poznata stvar je da je vama (muskarcima) dovoljno da vidite dve sise pod nosem i nit vise sta vidite niti sta razmisljate, tj razmisljate ali rezervnom glavom


Eto kraj rasprave na savrsen nacin!
Bravo taraba....
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

19.08.08 6:02
ova tema postoji pod
Zenski kutak

naziv je " Sta bi ste uradile kada bi saznale da vas vara"
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

19.08.08 7:34
pozdrav draga sandra.
ja ovo nazivam ;disciplinom kicme a psiholozi rigidnim stavom.
ova tema moze da se "podvede'kroz svaku rubriku ili post ovde.
Tvoje razmisljanje ,nacicu tamo??
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

19.08.08 18:46
Moderato_Kantabille je napisao/la:Osim toga, opste poznata stvar je da je vama (muskarcima) dovoljno da vidite dve sise pod nosem i nit vise sta vidite niti sta razmisljate, tj razmisljate ali rezervnom glavom


Eto kraj rasprave na savrsen nacin!
Bravo taraba....
No no dirati mushke...
Ako se mushkarac zablentavi videvshi par sisa golih i bez razmishljanja skida gatje onda se to isto moze i za zenu reci.. samo sto umesto par golih sisa zene dobiju par minuta paznje i gatjice same spadaju. cheers
Znaci.... nemojmo generalizovati Smile

Bravo crna ovco chata za post! geek
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

19.08.08 21:52
Prevaru ne treba oprostiti.Ucinjenu sa emocijama ,ili bez emocija.Prevara je prevara.Naravno da onaj koji vara(musko ili zensko) prevaru ne shvata isto kao i prevareni.Za onog koji vara je to nesto lepo,dobro,pametno i ispunjeno EMOCIJAMA(bilo koje vrste),a sve suprotno je za prevarenog.Naravno da se prevareni treba zapitati sta je pogresio i gde, da dozivi da ga neko prevari,ali ne zbog toga da povrati poverenje u onog koji je varao nego da izvuce nauk za buduce dane i neke nove potencijalne prevarante.A onima koji su varali ostaje u nasledje da se sve u zivotu vraca kao bumerang.


P.S.Draga tarabice,sto se tice onog muskog razmisljanja "rezervnom" glavom kako ti rece,bolje je za vas zene sto je nekad tako.Jer kako je napisao Domingez sa tri slatke reci koje vam neko sapne na uvo vi same skidate gacice.Jer osecate kroz te reci emocije koje mislite da neko gaji prema vama.A cilj je krajnje jednostavan.Ono skidanje gacica i zadovoljenje "rezervne"glave.Od Adama i Eve traje to nadmudrivanje.

Jedan vic:Setaju Adam i Eva rajem i pita Adam Evu:"Volis li ti mene?" Naravno da te volim-odgovara Eva- a koga bih drugog? geek
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

19.08.08 22:16
Prilazim, grickam ti uvo,
ti mi se vesas oko vrata
pocinje jos jedan od nasih
ljubavnih falsifikata.
Standardno vodimo ljubav,

u glavi vrtimo slike,
ja mislim na druge zene,
a ti na bivse ljubavnike.
Ritual napamet znamo,
ko je gore, ko dole,
glumimo srecne budale
koje se uzasno vole.
Prevara ...
lol! lol!
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

20.08.08 3:41
Crna_ovca_chata je napisao/la:Prevaru ne treba oprostiti.Ucinjenu sa emocijama ,ili bez emocija.Prevara je prevara.Naravno da onaj koji vara(musko ili zensko) prevaru ne shvata isto kao i prevareni.Za onog koji vara je to nesto lepo,dobro,pametno i ispunjeno EMOCIJAMA(bilo koje vrste),a sve suprotno je za prevarenog.Naravno da se prevareni treba zapitati sta je pogresio i gde, da dozivi da ga neko prevari,ali ne zbog toga da povrati poverenje u onog koji je varao nego da izvuce nauk za buduce dane i neke nove potencijalne prevarante.A onima koji su varali ostaje u nasledje da se sve u zivotu vraca kao bumerang.


P.S.Draga tarabice,sto se tice onog muskog razmisljanja "rezervnom" glavom kako ti rece,bolje je za vas zene sto je nekad tako.Jer kako je napisao Domingez sa tri slatke reci koje vam neko sapne na uvo vi same skidate gacice.Jer osecate kroz te reci emocije koje mislite da neko gaji prema vama.A cilj je krajnje jednostavan.Ono skidanje gacica i zadovoljenje "rezervne"glave.Od Adama i Eve traje to nadmudrivanje.

Jedan vic:Setaju Adam i Eva rajem i pita Adam Evu:"Volis li ti mene?" Naravno da te volim-odgovara Eva- a koga bih drugog? geek

Ebi ga sad, kad vama odgovara isti smo je l' ??
E pa nismo i tacka! Vi varate mnogo lakse, cast izuzecima (koji potvrdjuju pravilo Razz). Da krenem od prakticnih stvari: kod zene uvek postoji potencijalni strah od trudnoce, vec tu je velika zackoljica da se olako upusti u avanturu. I nemoj neko da mi pomene prezervative, jer pucaju uglavnom kad ne treba Razz
Dalje, tacno je da zene sexualni akt vezuju za emocije, muskarac MORA da je bar malo privuce emotivno ( ne kazem da mora biti ludo zaljubljena) jer kod nas erotski stimulans nije iskljucivo vizuelni. Da ne potezem strucnu leteraturu sa neta, mozete i sami naci sve ako vas zanima. Mada, tacno je i to da i zene s godinama sve manje koriste emocije a vise cisti fizicki kontakt. Opet dalje Smile Vremenom, muskarcu su "dozvoljene" bore, tragovi starenja i ne tangira se zbog toga. Cak sto vise, zreliji sve je bolji. dok kod zene, od koje se ocekuje savrsenstvo u izgledu zbog tih stvari se javlja nesigurnost u samu sebe... Sad ce neko reci da se ove dve stvari potiru medjusobno, ali bas je tako kako napisah Smile
Svi smo nekad prevarili ili bili varani, ovako ili onako. Treba sagledati sve okolnosti i biti mudar pa proceniti pravo stanje stvari. Najlakse je reci "ne oprastam i tacka". Nikad,ali stvarno nikad nije samo jedna strana kriva ni za sta. I kad varas i kad si prevaren trazi razloge tome u sebi Smile
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

20.08.08 3:47
E da zaboravih na temu gaca Smile
Draga ovcice, samo zene koje idu u krevet sa budalama same skidaju gace:P
Osim toga, pominjuci par sisa govorila sam o vizuelnom efektu, a ti i Domingez govorite o slatkim recima. Jesu li to dve sasvim razlicite stvari ili gresim? Jednoj zeni ce sigurno biti bitno kakve su te izgovorene reci, pa sad ko ima dobru "zvaku" proci ce. Dok vama ne treba ni da se govori. Dovoljno je , kao sto vec rekoh, par sisa pod nos, duge noge, trep trep itd i gotovi ste Smile
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

20.08.08 3:54
Ovde imamo nekoliko stvari.
Prvo da napravi kraci osvrt na teme koje smo do sad obradjivali koje u usko pevezane sa ovom...

https://ludipansion.forumsr.com/psihologija-i-filozofija-f7/da-li-ste-zlopamtilo-t452.htm?highlight=zlopamtilo

https://ludipansion.forumsr.com/ljubav-f19/sta-se-ne-prasta-t302.htm

E tako lol!
Prevara je usko povezana sa LAZIMA Twisted Evil
Da bi veza funkionisala , 1. sto je potrebno je poverenje Rolling Eyes
Nedostatak poverenja u vezi dovodi do ? Suspect scratch

A too oko sisa i "par lepih reci" je ISTO!!!
Ni jedno ni drugo ne govore nista o osobi sa kojom stupamo u sexualni odnos.
Ne stavljajte zelju za sexom na mushki racun. Podjednaka je zelja.
Lazem- mushkarci su deficitarnina ovoj zemaljskoj kugli- znaci ako cemo po zakonu ponude i potraznje- zene su zeljnije Twisted Evil
(Primetila si da napadam samo kad prve napadnete mushki rod "nicim koNJkretno izazvane" ) ? geek
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

20.08.08 4:12
Domingez je napisao/la:Ovde imamo nekoliko stvari.
Prvo da napravi kraci osvrt na teme koje smo do sad obradjivali koje u usko pevezane sa ovom...

https://ludipansion.forumsr.com/psihologija-i-filozofija-f7/da-li-ste-zlopamtilo-t452.htm?highlight=zlopamtilo

https://ludipansion.forumsr.com/ljubav-f19/sta-se-ne-prasta-t302.htm

E tako lol!
Prevara je usko povezana sa LAZIMA Twisted Evil
Da bi veza funkionisala , 1. sto je potrebno je poverenje Rolling Eyes
Nedostatak poverenja u vezi dovodi do ? Suspect scratch

A too oko sisa i "par lepih reci" je ISTO!!!
Ni jedno ni drugo ne govore nista o osobi sa kojom stupamo u sexualni odnos.
Ne stavljajte zelju za sexom na mushki racun. Podjednaka je zelja.
Lazem- mushkarci su deficitarnina ovoj zemaljskoj kugli- znaci ako cemo po zakonu ponude i potraznje- zene su zeljnije Twisted Evil
(Primetila si da napadam samo kad prve napadnete mushki rod "nicim koNJkretno izazvane" ) ? geek

Ja cu tebe preko kolena pa po turu jedno 25 Razz
Ne laprdaj! Ko koga startuje a? Ajmo situaciju: zurka ili sta vec, je l' zensko prilazi muskarcu da bi cula "dve-tri" slatke reci, ili Vi gospodo oshacujete prisutne zenskace pa po principu cetvorke-petice odabirate? A?
Da se ne lazemo ej. Ne tvrdim da smo mi svetice, daleko od toga, ali ipak budite fer i priznajte skloniji ste prevari od nas. Tacka !
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

20.08.08 5:04
Nije ti na mestu konstatacija. Ako smatrash da mushku latentnost ka cestim promenama partnerki sagledvanjem kroz prizmu urodjenog (genetski) onda je to ok.. i o tome mozemo kuckati..
A ako si mislila na mushki "tjef" da kao menja .... to nije na mestu.. a da je i tako ... sa kim to radi nego sa zenama Smile
"Ajmo situaciju: zurka ili sta vec, je l' zensko prilazi muskarcu da bi cula "dve-tri" slatke reci, ili Vi gospodo oshacujete prisutne zenskace pa po principu cetvorke-petice odabirate? A?"- odogovor je prost- nashli su se oko zajednickog interesa- on je nashao davno izgubljenu sisu a ona davno izgubljenu paznju- da bi doshao do sisa- once joj pricati lepe price-na kraju ce na obostrano zadovoljstvo sve to krunisati sexom. lol!
Promiskuitetnost ne treba sagledavati kroz polove vec sa istorijsko-bihevionarnog stanovishta.. kulturoloshkog... kako god vec hocesh.
Zapazi evoluciju zene kroz istoriju... ( da se vratim na ono prvo -gen)
Mushkarcima je bio mnogo kraci zivotni vek nego zenama- i muzijak je nastojao da sto vishe oplodi zenki.... ko je mogao da ima najvishe snoshaja-zna se, najaci, najpametniji,najzdraviji..samim tim je garantovan zdrav genetski matrijal za potomstvo i prirodnom selekcijom se doshlo do produzetka vrste normalno...
Zena je imala drugu ulogu: da se vatra ne ugasi i da hrani tu decu .A on da lovi i da seje ( razmnozava ).
Zapazila koliko je zenskou odnosu na mushkarca "evoluirala" kroz vekove po tom pitanju.
Shira svest je coveku donela i sam sexualni uzitak bez zelje za potomstvom ( sex , sexa radi) gde se zena odlicno adaptirala i nashla sebe u celoj toj prici. Greshim ?
kakvo je danas stanje? Verujem da je obrnuto no sto je nekad bilo. Danas zena jurca , cima i upucava se . Seksualno vishe nema sprega-granica...
Zato i pishem, ne adresirajte promiskuitet na mushku adresu-vratice se onom ko je i poslao.
poenta price je 50%-50% u korist oba pola
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

20.08.08 5:39
Danas zena jurca , cima i upucava se ...

Znas, mozemo mi od jutra do sutra da se natezemo i necemo stici ni do cega. Stvari su se promenile, slazem se. Na srecu ! Ali ne znam kakva prava imas, ili bilo ko, da te promene nazoves "jurcanjem, cimanjem i upucavanjem" ?

I, da, govorila sam bas o genetici, mislila sam da je ocigledno Smile
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

20.08.08 10:28
lol! lol! lol! lol!
Lepo se nadiskutovaste.... Matematika je prosta: na jednog muskarca dolazi najmanje 3 zene (u strukturi stanovnistva). Da bi 100 zena nekog prevarilo jednom, 100 muskaraca to moraju da izvedu bar 3 puta!!! Civilizacija je malko odmakla od kamenog doba, pa svako ima ulogu koju je sam sebi namenio - moze da bira da li je za priplod ili za nesto drugo. Sto se emocija tice, pa valjda je i seksualni nagon i strast nekakva emocija?! Na celom svetu ne moze se naci dva potpuno ista coveka, pa je skroz pogresno sve zene ili sve muskarce svrstavati pod jedno i etiketirati. Svako od nas ima razlicite potrebe, zelje, pa na kraju i mogucnosti...

A sto se prevare tice, sa mog aspekta: NIKAD i NIKAD NE OPROSTITI.
PS: pod prevarom smatram izdaju a ne sex kao sportsku disciplinu.
Sponsored content

Da li prevaru treba oprostiti? Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.