Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li prevaru treba oprostiti?

+12
anja007
Montoya
BRNNN
Tricky
milica_chobanica
veccana44
sandra35
Crna_ovca_chata
taraba
Moderato_Kantabille
Domingez
ana35
16 posters
 :: LJUBAV
Go down
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

20.08.08 11:18
Taraba svaka ti je na mestu:)
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

20.08.08 17:36
Svashta napisaste ovde a pitanje je prosto:Da li prevaru treba oprostiti?A polemisati o tome?verujte tu nema kraja,uvek su zene u pravu i uvek su mushki u pravu.A dal oprostiti?mozda ali nikad ne zaboraviti po meni.
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

20.08.08 17:40
Mozda?
Ni to nije odgovor dragi medo .
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

20.08.08 22:09
Evo ovako:ako bi ja bio KRIVAC zbog chega me je prevarila zena oprostio bi joj,naravno ali joj ne bi zaboravio kapirash sad.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

20.08.08 23:45
Tricky je napisao/la:Evo ovako:ako bi ja bio KRIVAC zbog chega me je prevarila zena oprostio bi joj,naravno ali joj ne bi zaboravio kapirash sad.
uvek se nadje iszgovor i "krivac"
Ne.. ja sam ok... ti si KRIV/A Suspect
Usamljena sam ..... - kupi psa jeboteeee
Zelim vishe od zivota- reci mi da sredimo ako mozemo- a ako ne - RAZVOD
lol!

nema opravdanja... nemaaa
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

20.08.08 23:53
Koliko ja shvatih(ako jedna ofca to moze)zene su manje sklone prevari zbog pucanja kondoma,zbog celulita,zbog toga sto nemaju sve petice pa da se diche na zurkama i da budu primecene geek

U pravu si taraba nismo isti i hvala Bogu da je tako. lol! lol! lol!
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 1:14
Crna_ovca_chata je napisao/la:Koliko ja shvatih(ako jedna ofca to moze)zene su manje sklone prevari zbog pucanja kondoma,zbog celulita,zbog toga sto nemaju sve petice pa da se diche na zurkama i da budu primecene geek

U pravu si taraba nismo isti i hvala Bogu da je tako. lol! lol! lol!


lol! lol! E sad se nasmeja al slatko oFco respect
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 1:25
Crna_ovca_chata je napisao/la:Koliko ja shvatih(ako jedna ofca to moze)zene su manje sklone prevari zbog pucanja kondoma,zbog celulita,zbog toga sto nemaju sve petice pa da se diche na zurkama i da budu primecene geek

U pravu si taraba nismo isti i hvala Bogu da je tako. lol! lol! lol!

Ovco bem ti lebarnik bukvalisticki Smile
Gde se bre uvatite sam za ono sto vam ide u prilog cccc Smile
Jednostavno genetski ste skloniji prevari i tacka. Zene em nemaju (pogresan) kod, em su komplikovanije, tako da obrni okreni... goooza otpozadi Razz
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 1:50
hahahahahahhahahahahha
hahahahahahahaha
tuzno koliko je istina
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 1:50
zena nikada ne vara iz osvete ili poraza
ona jedino i uvek vara samo iz ljubavi
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 1:52
Gdje sve ide ova vasa polemika,zbog jednog parčeta kobasice i zbog jedne serpe,koja koja cesce kuva razlicitu hranu,uffff;)))
O cemu vi ovo,niste mi jasni,ajmee koliko ljudi toliko cudi.Kako rece Andrić''Kad bi sve pameti u polje pustili,svako bi za svojom potrcao''

Mozda nisam ni kompetetna da pricam o prevari u braku,iz razloga sto se nikada nisam udavala a i ne mislim.
Pitanje za dijalog,sta je sad prevara,pod kojim okolnostima se desila.Da li kao flert na nekom sluzbenom putu ili nam se kresalo,pa naljece on ili ona.Ili prevara,ako se stvarno desila ljubav,ako su se dvoje zbljizili.A isti imaju svoje brakove.
ima nas tu raznih,ima nas koji brak,čuvamo iz statusa da bi izigravali srecne ljude na ulici a taj brak davno narusen samo ga mozda deca odrzavaju ili zajednicka imovina.
A muskarc ne zeli sam nikako da ostane,pa trpi sve to,kao radi djece,ali ne radi njih vec radi svoje guzice,da ne izgubi sluskinju da mu pere gace.
Otuda da muskarci vise vrse prevare,nego mi zene.Onda muskarci kako staraju,dokazuju se reckama a i piletinom sa kojom varaju svoje zene,ocu reci setaju sponzoruse te tako jebu svoju muku;)))

Dok na drugoj strani i zene vrse prevare ohoho,koliko.Udale se mlade za matorce,pa ih fata klimaks,boje se ostati...da ne kazem sta,pa fataju cak mlade deckice da se malo izive.

Sad kao zene iz ljubavi vrse prevaru ispade,a muskarci zbog zadovoljenja libida,kao digo im se djoko.Dajte ne zezajte,koliko ljudi toliko cudi,ko je navikao da svoju utrobu prlja,taj ne odrice. se toga.Zato je po meni,mnogo bolji razvod nego oprost.Mada je ljucki prastati ima i te.

Ali pevaru u braku ne tolerisem ni sa jedne strane,razvedi se brate pa se kresi,ne lazi sebe ni svoju decu.Idi uzdignute glave,ne zivi u strahu a ni u zabuni kako si srecana ili si srecan.Kad se sve zna.Ne dozvoliti nikada da zivis ismijan,jer obicno supruznici saznaju zadnji da su prevareni.Saznaju tek kad im se komsiluk ismije,fujjj.Zivot je jedan ne folirajte se,dalje u nove pobjede,sa cistom dusom i tijelom.Zivjeti u zabljudi u neznanju je jadno i bedno po meni;)))))a na da se smijesno,uffff
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 2:03
Moderato_Kantabille je napisao/la:zena nikada ne vara iz osvete ili poraza
ona jedino i uvek vara samo iz ljubavi
ovde je sad izrecena neistina na kub lol!
Ili svesna neistina ili zabluda gigantska.. nesto jeste Twisted Evil
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 2:03
vecana44, post ti je na mestu cheers
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 2:12
objasni moju ne istinu
licish na balkanca
sitnosopstvenickog muskarca
gde je tu ljubav>
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 4:17
Moderato_Kantabille je napisao/la:objasni moju ne istinu
licish na balkanca
sitnosopstvenickog muskarca
gde je tu ljubav>
ovo je vec bilo s'namerom da se "neko"uvredi ali ok.. scratch

"zena nikada ne vara iz osvete ili poraza
ona jedino i uvek vara samo iz ljubavi"
Ovo je primerena izjava jedne savremene shkolovane zeni shirokoj shvatanja ? study

Zasto bi TA osoba ocekivala ljubav i oproshtaj od mene kad sama nije volela mene ( cim je prevarila) i ako kazemo da je zena sankcionisala muzevljevu greshku tako sto mu je nabijala rogove- onda je prirodno da se i sama pomiri sa kaznom u vidu raskida ili razvoda braka.
O kakvoj ljubavi opet pisesh? Imamo temu ljubav.. ovo je tema o prevari i da li se da oprostiti.
Po ko zna koji put smo off topic lol!
Kroz svo moje pisanije zagovaram da je prevara neoprostiva stvar i da se sa njom NE MOZE kasnije ziveti (pre ili kasnije ce to neko nabiti onom drugom na nos.) i da promiskuitetnost ne prebacujete na mushkarce vec da je u podjednakoj meri zastupljena.
Sta ti tu lici na balkanskog sitnosopstvenickog muskarca ?
Ne verujem da ni jednoj zeni na forumu ovo moze da lici na stav tvog gore opisanog mushkarca. ( Osim , ponavljam, ako ovo nije bilo adresirano cisto da me uvredi) Smile
Sve u svemu ne pronalazim se u toj prici tako da se i ne vredjam Cool
Elem.. da spomenem malo i te Balkance....
Zar se emancipovana zena ne gnusha stereotipa ? mmm ? scratch

Francuz bi rekao ... draga kako je bilo ? ma ok je.. i ja bi uradio to isto njemu... i meni se svidja tvoj ljubavnik!

Nemac bi rekao..... draga kako je bilo ? ma ok je .... i ja sam ti bio sa sestrom... shajze... zaboravio sam da ti kazem.. negoo.. mani to.. ajmo na pivo...

Italijan bi rekao.. .draga kako je bilo ? ma ok je .... dobro sto si mi rekla- i ja imam teret na srcu.. znash.. imam ljubavnika vec 10 godina... ej..ajmo na lazanje i vino...

Eskim bi rekao .....draga kako je bilo ? ma ok je .... i ja prcam foke i morske lavove kad nisi u blizini... ajmo da sad zaboravimo na sve i da sjebemo onog belog medveda sto nam pojede svu ribu...

Britanac bi rekao .....draga kako je bilo ? ma ok je .... ej.. idi i sutra i prekosutra.. ma idi svaki dan kod njega... ja ne mogu vishe da te vodim ljubav sa tobom.. i previshe me podsecash na tashtu.... ej..dodaj mi caj i dnevnu shtampu kad budesh izlazila study

NE DIRAJTE BALKANCE lol!
To su vashi ocevi... vashi dedovi... pradedovi.... vashi sinovi i buduci unuci , praunuci.. vashe bake su ih volele i poshtovale.. vashe majke isto takoo.... vashe cerke ce se u te iste zaljubiti i izroditi decu...

Pozabavimo se sami sobom i pruzimo maximum i nadajmo se da ce to uciniti i ona druga strana cheers
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 11:23
Moderato_Kantabille je napisao/la:zena nikada ne vara iz osvete ili poraza
ona jedino i uvek vara samo iz ljubavi


Ja sam, reklo bi se, zena - al ovo ne razumem. Sta znaci ziveti sa nekim bez ljubavi a spavati sa drugim iz ljubavi? (Vazi i za muskarce i za zene) Ko je ovde sustinski u zabludi? Sport i rekreaciju i mogu da razumem (i ako ne opravdavam) ali ovo je bas nepojmljivo za moj um.
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 17:02
e lepo vam ja reko da ovome nema kraja Smile)) zato ajd dosta vishe o ovome i u pravu smo mi mushki hahahahaha:)
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 17:17
I ne treba da bude kraja. Ovo je forum Smile
Debata je zdrava i konstruktivna. Sve dok ima sukob mishljenja- forum zivi :pppP
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 20:44
Moderato_Kantabille je napisao/la:zena nikada ne vara iz osvete ili poraza
ona jedino i uvek vara samo iz ljubavi


Ovo nije vishe debata??!
Ovo je vishe .....ni sama neznam sta ?
Zena....vara samo iz ljubavi,zapamtite.
Pri tome,zbog gluposti jedina i placa cenu .
Pametna zena to ne cini sebi niti svojoj porodici .
Licno ako sam ja u pitanju ...osoba koja ume da voli i ume da ceni emociju i ako se to meni desi,volecu i bolno patiti,ali necu otici ....nikada ,jedino ako moram! Na virtuelnu ljubav mislim.
Pravu ljubav,ne bih pozelela nikada,jer ,
ne bih joj se lako odreci mogla....
Ja sam neko ko govori istinu kao postulat i stojim iza ovoga.Ja kao Moderato ^Kantabille tako mislim i kao zena tako mislim.
Domingez,nisam te zelela ni povrediti ni prozvati....
balkanski muskarac jesi i to je fakat!
Sta je prevara to jeste pitanje semantike i samo ima pocetak,kraj na ovu temu se ne moze sagledati.
Odlazim jedino ako moja ljubav ,moj muskarac u svom zivotu zavoli drugu zenu vise od mene.
Nisam ni za jedan oblik manipulacije,osim za bezrezervnu ljubav,ali nisam ni za kamenovanje ,giljotinu....
Ovde se najvise prevareni muskarci osecaju glupo,zelim d nastavimo ovaj dijalog ili pisanje,nazovite kako god,na jedan drugi nacin....mnogo vise kulturoloski....
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 20:55
Domingez je napisao/la:
Moderato_Kantabille je napisao/la:objasni moju ne istinu
licish na balkanca
sitnosopstvenickog muskarca
gde je tu ljubav>
ovo je vec bilo s'namerom da se "neko"uvredi ali ok.. scratch

"zena nikada ne vara iz osvete ili poraza
ona jedino i uvek vara samo iz ljubavi"
Ovo je primerena izjava jedne savremene shkolovane zeni shirokoj shvatanja ? study

Zasto bi TA osoba ocekivala ljubav i oproshtaj od mene kad sama nije volela mene ( cim je prevarila) i ako kazemo da je zena sankcionisala muzevljevu greshku tako sto mu je nabijala rogove- onda je prirodno da se i sama pomiri sa kaznom u vidu raskida ili razvoda braka.
O kakvoj ljubavi opet pisesh? Imamo temu ljubav.. ovo je tema o prevari i da li se da oprostiti.
Po ko zna koji put smo off topic lol!
Kroz svo moje pisanije zagovaram da je prevara neoprostiva stvar i da se sa njom NE MOZE kasnije ziveti (pre ili kasnije ce to neko nabiti onom drugom na nos.) i da promiskuitetnost ne prebacujete na mushkarce vec da je u podjednakoj meri zastupljena.
Sta ti tu lici na balkanskog sitnosopstvenickog muskarca ?
Ne verujem da ni jednoj zeni na forumu ovo moze da lici na stav tvog gore opisanog mushkarca. ( Osim , ponavljam, ako ovo nije bilo adresirano cisto da me uvredi) Smile
Sve u svemu ne pronalazim se u toj prici tako da se i ne vredjam Cool
Elem.. da spomenem malo i te Balkance....
Zar se emancipovana zena ne gnusha stereotipa ? mmm ? scratch

Francuz bi rekao ... draga kako je bilo ? ma ok je.. i ja bi uradio to isto njemu... i meni se svidja tvoj ljubavnik!









Ovoliko texsta?
zasto?
Ti kroz sebe ili sopstveni sud o ovome?
da li to namerno radish ?
da li je jasno tebi ako i meni da zena vara jedino iz ljubavi ???
Ako pod prevarom podrazumevash trgovinu ljubavlju,ako mislish na to....izvini,ja mislim da si TI onda u pravu Smile
Odakle ti ideja da je tebi bilo sta upuceno licno,osim da si u pravu !
priznajmo da stim zavrsimo...moze? affraid affraid affraid

Nemac bi rekao..... draga kako je bilo ? ma ok je .... i ja sam ti bio sa sestrom... shajze... zaboravio sam da ti kazem.. negoo.. mani to.. ajmo na pivo...

Italijan bi rekao.. .draga kako je bilo ? ma ok je .... dobro sto si mi rekla- i ja imam teret na srcu.. znash.. imam ljubavnika vec 10 godina... ej..ajmo na lazanje i vino...

Eskim bi rekao .....draga kako je bilo ? ma ok je .... i ja prcam foke i morske lavove kad nisi u blizini... ajmo da sad zaboravimo na sve i da sjebemo onog belog medveda sto nam pojede svu ribu...

Britanac bi rekao .....draga kako je bilo ? ma ok je .... ej.. idi i sutra i prekosutra.. ma idi svaki dan kod njega... ja ne mogu vishe da te vodim ljubav sa tobom.. i previshe me podsecash na tashtu.... ej..dodaj mi caj i dnevnu shtampu kad budesh izlazila study

NE DIRAJTE BALKANCE lol!
To su vashi ocevi... vashi dedovi... pradedovi.... vashi sinovi i buduci unuci , praunuci.. vashe bake su ih volele i poshtovale.. vashe majke isto takoo.... vashe cerke ce se u te iste zaljubiti i izroditi decu...

Pozabavimo se sami sobom i pruzimo maximum i nadajmo se da ce to uciniti i ona druga strana cheers
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 20:57
Ovco bem ti lebarnik bukvalisticki
Gde se bre uvatite sam za ono sto vam ide u prilog cccc
Jednostavno genetski ste skloniji prevari i tacka. Zene em nemaju (pogresan) kod, em su komplikovanije, tako da obrni okreni... goooza otpozadi



\tebi Domingez,ovo lici na humor?
meni na uvredu !
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 20:59
milica_chobanica je napisao/la:
Moderato_Kantabille je napisao/la:zena nikada ne vara iz osvete ili poraza
ona jedino i uvek vara samo iz ljubavi


Ja sam, reklo bi se, zena - al ovo ne razumem. Sta znaci ziveti sa nekim bez ljubavi a spavati sa drugim iz ljubavi? (Vazi i za muskarce i za zene) Ko je ovde sustinski u zabludi? Sport i rekreaciju i mogu da razumem (i ako ne opravdavam) ali ovo je bas nepojmljivo za moj um.



Strasno
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 21:33
Ubij me i baci vukovima ako sam ja razumeo i jednu tvoju pisanu rec
lol!
Opet ti ljubav.. ah .. patnja.. ne ostavljam nikog koga volim..
ja se stvarno najiskrenije izvinjavam ali vas zaista molim da definishete svoje mesto u koordinatnom sistemu Rolling Eyes

"Licno ako sam ja u pitanju ...osoba koja ume da voli i ume da ceni emociju i ako se to meni desi,volecu i bolno patiti,ali necu otici ....nikada ,jedino ako moram! Na virtuelnu ljubav mislim.
Pravu ljubav,ne bih pozelela nikada,jer ,
ne bih joj se lako odreci mogla...."
affraid Sta ovo znaci ? Molim prevod... virtual-real ljubav ?!??! Ne odricanje ? Suspect
"Ja sam neko ko govori istinu kao postulat i stojim iza ovoga"
Kakav to POSTULAT spominjesh ?
Istina kao postulat ? da li dobro baratamo sa pojmovima ?
To je isto kao da si napisala crnac kao mobilni ili atomsko jezgro kao flesh memorija geek
Na sta si mislila pod POSTULATOM ? Da citirash Imanuela Kanta iz "kritike cistog uma"?
Da upletesh opet neki aksiom ? Kakve su to hipoteze i stanovishta tvoja ?
Cime se vodish ? Iskustvom? I daj objasni mi jednom za svagda: da li je sve ove reci potkrepljene empirijskom metodom ( ako jesu kojom ) ili se opet oslanjash na Boga i aksiomsko sagledavanje zivota . Sta su balkanci ? Opet ti stereotipe proturash...citamo se mesecak dana i ti meni pufff - ti si Domingez to i to cheers Cula nekad neshto za tebe od mene iole slicno ? MIslim da ne Laughing
Sve u svemu mnogo konfuzni redovi, puni svega i svacega, valjanih i nelogicnih pojmova koji su haoticno nabacani . Zato sam i zbunjen mozda... sta ja znam :ppPP
Evo, natera ti mene da odem u off topic lol!
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 22:14
Moderato_Kantabille je napisao/la:
milica_chobanica je napisao/la:
Moderato_Kantabille je napisao/la:zena nikada ne vara iz osvete ili poraza
ona jedino i uvek vara samo iz ljubavi


Ja sam, reklo bi se, zena - al ovo ne razumem. Sta znaci ziveti sa nekim bez ljubavi a spavati sa drugim iz ljubavi? (Vazi i za muskarce i za zene) Ko je ovde sustinski u zabludi? Sport i rekreaciju i mogu da razumem (i ako ne opravdavam) ali ovo je bas nepojmljivo za moj um.



Strasno

Naravno da je strasno da strasnije ne moze biti.
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 23:02
Moderato_Kantabille je napisao/la:Ovco bem ti lebarnik bukvalisticki
Gde se bre uvatite sam za ono sto vam ide u prilog cccc
Jednostavno genetski ste skloniji prevari i tacka. Zene em nemaju (pogresan) kod, em su komplikovanije, tako da obrni okreni... goooza otpozadi



\tebi Domingez,ovo lici na humor?
meni na uvredu !

Ako je neko od forumasa pomislio da bi se ofca nasla uvredjena na ove reci,da ja odmah razjasnim.Ovde razmenjujemo misljenja o temi prevara i da li oprostiti.Svako od nas na svoj nacin.Tako da ja nisam i ne smatram bilo ciji post vredjanjem mene kao licnosti.
A ako je neko pomislio od forumasa da je ovo vredjanje muskaraca zbog genetskog koda da smo skloniji prevari samo da iznesem to da je ovca Doli klonirana nekim genetskim kodom geek Sta li su joj usadili kad nece da vara scratch
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

21.08.08 23:04
Gde se bre uvatite sam za ono sto vam ide u prilog cccc


Pa sta da radimo Taraba kad zene mogu da se vataju za ono sto im ide u.....prilog mozemo valjda i mi lol!
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

22.08.08 0:03
samo zena sazdana od plemenitosti,ljubavi,postenja MOZE DA PREVARI!
Samo takva moze i da izgubi !
nemoralna zena koja juri za sexom kao za osnovnom hranom,kojoj nije vazno skim je i koliko puta je ...koja je na putu za pakao jer joj je emocija ravna tacki zamrzavanja nemoze da ima svoju emiriju i nemoze da se seti koje joj je iskustvo bilo poslednje
Takva zena,nije tema ove rasprave,nego....da li ili ne,prevaru treba ili neeeeeeee oprostiti.
NARAVNO DA TREBA!
Samo ovom prvom tipu zena kojima se to desilo najmanje iz potrebe za sexom,nego iz potrebe za ljubavlju i ne stalno i ne uvek,nego ejdnom....ili nijednom,ali ce se desiti jednom,ili mozda i nikada,TREBA OPROSTITI>
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

22.08.08 2:59
Crna_ovca_chata je napisao/la:Gde se bre uvatite sam za ono sto vam ide u prilog cccc


Pa sta da radimo Taraba kad zene mogu da se vataju za ono sto im ide u.....prilog mozemo valjda i mi lol!

Ovco cmok tebi jedan veliki i znam da znas da nikoga ne vredjam Smile O tom ebenom genetskom kodu napisala sam samo ono sto tvrde strucnjaci a sto smo svi kroz zivot mogli i da primetimo. Ponavljam, svi su bili prevareni nekad i svi prevarili, pitanje je na koji nacin. Drzali smo se iskljucivo fizickog tipa prevare, ali ako smem da kazem, meni je "duhovna prevara" mnogo gora. Na primer, svi ozenjeni/udate koji drezde na chatu po meni VARAJU cim im je lepse da caskaju sa totalnim strancima (ma kako to bezbolno i naivno bilo) nego da konverzaciju ( a i jos po nesto Razz) vrse sa svojim zivotnim saputnicima .

P:S: znam da ce sad da me razapnu, ali ja tako mislim. Ima koga da mi osporava pravo misljenja? Smile
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

22.08.08 10:35
ja vala ne- dosta mi je onih 25 po turu Rolling Eyes
axaaxaxaxxaa
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

22.08.08 11:30
Jednostavno ne mogu da zamislim sebe kako kazem: Razumem dragi da si me prevario iz ljubavi prema drugoj zeni. Hvala ti sto ipak hoces da ostanes samnom, jer te je ona verovatno sutnula. Divno je sto si tako posten, jer samo posteni varaju iz ljubavi. *ebote koji bih ja imbecil bila!!!!! Tacno toliki da nista bolje ne bih ni zasluzila!!!!!
Isto tako, ako bih se odlucila za hopa-cupa - kakav bih ja to oprostaj mogla da trazim????!!!! Naravno da imam potpuno pravo da se kresem sa kim god hocu, ali odakle mi pravo da trazim od nekog da to tolerise? Uostalom, ja nisam toliko postena i osecajna zena da skacem s jednog na drugi. I cenim sebe bar tolicko da ne bih nikad ni oprosila ni trazila oprostaj.
Sponsored content

Da li prevaru treba oprostiti? - Page 2 Empty Re: Da li prevaru treba oprostiti?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.