Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

što vas najviše pali kod muškarca

+11
Montoya
Nivea
Sonata
veccana44
BRNNN
taraba
Moderato_Kantabille
Crna_ovca_chata
Domingez
anja007
vip-tetka
15 posters
Go down
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

što vas najviše pali kod muškarca Empty što vas najviše pali kod muškarca

23.08.08 10:22
ovako cure ukratko hodate gradom i vidite nekog zgodnog frajera gdje vam prvo skrene pogled "na koj dio tjela" toćnije i koja vam je prva misao u glavi?????
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

24.08.08 10:30
Ja retko gledam u muskarce dok setam gradom.Obicno zevam u izloge sa garderobom.Kad su cipele u pitanju tu mi i Swarzeneger moze proci a da ga ne primetim.
E sada ako naleti neki koga tajanstvenim krajickom oka usterlima a a ne primeti obicno je visok, crn, markantan,atraktivan......bas kad bih se zalepila pogledom u njega neznam sta bi morao da ima za prvu seansu.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

24.08.08 10:33
Ah da zene ne razmisljaju poput muskaraca.Kad muskarac vidi zenu vecina od njih je skida pogledom (skoro sam saznala,kruto ali istinito)kad zena vidi muskarca razmislja o njegovoj harizmi......
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

24.08.08 12:49
anja007 je napisao/la:Ah da zene ne razmisljaju poput muskaraca.Kad muskarac vidi zenu vecina od njih je skida pogledom (skoro sam saznala,kruto ali istinito)kad zena vidi muskarca razmislja o njegovoj harizmi......
Harizmaaaaaaaaaa cheers lol!
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

24.08.08 15:17
Domi sto je je:pp
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

24.08.08 16:50
anja007 je napisao/la:Domi sto je je:pp
Ma smeshno mi je to sto si napisala - HARIZMA lol!
Palish se na sharmantne ljude?Jake dominantne licnosti ? Vodje?
Sharm je osnovni izvor privlacnosti koju emituje odredjena osoba.
Jednostavna definicija sharma je da kada ste u drushtvu odredjene osobe, emitujete sledecu poruku: "Ti si sjajna osoba i jako sam srecan/na shto imam priliku da sada i ovde uzivam u tvom drushtvu."
U cemu se onda razlikujesh u odnosu na ostale zene (ili mushkarce naravno). Svi se mi lozimo na prijatne, jake, sharmantne individue suprotnog pola Cool
Neko voli fine- neko mangupske manire. Dobro, naravno da je vazno i ko kako nosi i fura taj svoj imidz Rolling Eyes
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

24.08.08 19:30
anja007 je napisao/la:Ja retko gledam u muskarce dok setam gradom.Obicno zevam u izloge sa garderobom.Kad su cipele u pitanju tu mi i Swarzeneger moze proci a da ga ne primetim.
E sada ako naleti neki koga tajanstvenim krajickom oka usterlima a a ne primeti obicno je visok, crn, markantan,atraktivan......bas kad bih se zalepila pogledom u njega neznam sta bi morao da ima za prvu seansu.

I ja sam crn Very Happy ,atraktivan,markantan geek

Videce me anja,a da nece ni zaviriti u izlog sa cipelicama lol!
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

24.08.08 21:21
Paz' da samo ne udari u izlog cheers
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

24.08.08 21:32
ja se palim na kurblu,harizmaticno ....Hyhyhy....svasta !
"pali" me kulturna definicija muskarca:inteligentan,plemenit,lepe ruke,glas,telo......i naravno duhovitost na prvom mestu.
lepota,fizicka me ne zanima ....mnogo.jedino ako se depilira pa mi skrene paznju:) Basketball



PS>
Predlazem novu temu.
biramo princa Krstarice.
uslov imaju svi,bez obzira na godine i mesto gde smo ga susreli.
uslov:
Sve pod harizmaticno !
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

24.08.08 22:01
Moderato_Kantabille je napisao/la:ja se palim na kurblu,harizmaticno ....Hyhyhy....svasta !
"pali" me kulturna definicija muskarca:inteligentan,plemenit,lepe ruke,glas,telo......i naravno duhovitost na prvom mestu.
lepota,fizicka me ne zanima ....mnogo.jedino ako se depilira pa mi skrene paznju:) Basketball



PS>
Predlazem novu temu.
biramo princa Krstarice.
uslov imaju svi,bez obzira na godine i mesto gde smo ga susreli.
uslov:
Sve pod harizmaticno !

Znaci prvo kad nekoga sretnes na ulici da je prosao pored tebe ti vidis da je kulturan,pametan,plemenit,a duhovitost mu na usi izbija... geek
Od celog tog muskarca samo mozes videti njegovo telo i lepe ruke ako ih ima.I onda vi zene pricate o tome da vas fizicki izgled nezanima lol!
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

24.08.08 22:04
Sve je to lepo sto si napisao merino ....ali ja nisam mislila da ga sretnem dok kupujem karfio za tursiju .nego da ga upoznam ...pa shodno tome i dam svoj zakljucak o cemu sam vec napisala.
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

24.08.08 22:07
Moderato_Kantabille je napisao/la:Sve je to lepo sto si napisao merino ....ali ja nisam mislila da ga sretnem dok kupujem karfio za tursiju .nego da ga upoznam ...pa shodno tome i dam svoj zakljucak o cemu sam vec napisala.

Ajde kupi i meni jedno deset kila karfiola kad budes kupovala lol!
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

25.08.08 1:01
Domingez je napisao/la:
anja007 je napisao/la:Domi sto je je:pp
Ma smeshno mi je to sto si napisala - HARIZMA lol!
Palish se na sharmantne ljude?Jake dominantne licnosti ? Vodje?
Sharm je osnovni izvor privlacnosti koju emituje odredjena osoba.
Jednostavna definicija sharma je da kada ste u drushtvu odredjene osobe, emitujete sledecu poruku: "Ti si sjajna osoba i jako sam srecan/na shto imam priliku da sada i ovde uzivam u tvom drushtvu."
U cemu se onda razlikujesh u odnosu na ostale zene (ili mushkarce naravno). Svi se mi lozimo na prijatne, jake, sharmantne individue suprotnog pola Cool
Neko voli fine- neko mangupske manire. Dobro, naravno da je vazno i ko kako nosi i fura taj svoj imidz Rolling Eyes
Harizmaticno, nesto sto osvaja.Jebes te dominantne, sto se isticu, zare pale a kada dodju sa zenom oci u oci neznaju da zinu.
Pa ko to jos danas voli?
Mislila sam Domi na nesto suptilnije, sto se ne krije u svakoj muskoj personi.Nisi me dobro razumeo,ili se pravis da me nisi razumeo?
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

25.08.08 1:03
Crna_ovca_chata je napisao/la:
anja007 je napisao/la:Ja retko gledam u muskarce dok setam gradom.Obicno zevam u izloge sa garderobom.Kad su cipele u pitanju tu mi i Swarzeneger moze proci a da ga ne primetim.
E sada ako naleti neki koga tajanstvenim krajickom oka usterlima a a ne primeti obicno je visok, crn, markantan,atraktivan......bas kad bih se zalepila pogledom u njega neznam sta bi morao da ima za prvu seansu.

I ja sam crn Very Happy ,atraktivan,markantan geek

Videce me anja,a da nece ni zaviriti u izlog sa cipelicama lol!
Tebe ovcice na raznju kad ugledam......odmah mi proradi apetit za hranom...ma kakve cipele tada samo na peceno jagnje mislim.
cmokkk
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

25.08.08 1:03
Domingez je napisao/la:Paz' da samo ne udari u izlog cheers
Pa i ako nos razbijem , drug domi je tu da pomogne a ne da mi tapse ili?
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

25.08.08 1:06
Crna_ovca_chata je napisao/la:
Moderato_Kantabille je napisao/la:ja se palim na kurblu,harizmaticno ....Hyhyhy....svasta !
"pali" me kulturna definicija muskarca:inteligentan,plemenit,lepe ruke,glas,telo......i naravno duhovitost na prvom mestu.
lepota,fizicka me ne zanima ....mnogo.jedino ako se depilira pa mi skrene paznju:) Basketball



PS>
Predlazem novu temu.
biramo princa Krstarice.
uslov imaju svi,bez obzira na godine i mesto gde smo ga susreli.
uslov:
Sve pod harizmaticno !

Znaci prvo kad nekoga sretnes na ulici da je prosao pored tebe ti vidis da je kulturan,pametan,plemenit,a duhovitost mu na usi izbija... geek
Od celog tog muskarca samo mozes videti njegovo telo i lepe ruke ako ih ima.I onda vi zene pricate o tome da vas fizicki izgled nezanima lol!
Deco nema tu kulture, pameti, price niti caskanja.Pitanje je postavila vip-tetka veoma jasno.Covek ide gradom, ne govori vec hoda, nema nikakve duhovitosti niti bilo kakve price, sve je na prvi pogled:
Sad ili nikad, on nije otvarao usta vec setao....
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

25.08.08 2:28
Ebo te kad vas covek cita ko da se zensko-muski odnos sastoji od neprekidne bitke. Nikako da se slozite cccc..

Moz' se lazemo kol'ko nas volja, ali kad na ulici nekog vidis prvo primecujes fizicki izgled. Tacka!
Il ti se dopadne ili ne, il "moz' da prodje" Razz ili ne. Opet tacka!
Tek kasnije dolazi ostalo. Ali ako te fizicki ne privuce bar malcice, neces imati ni volje za otkrivanje bilo cega drugog Smile
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

25.08.08 6:01
hmm...pa da se igramo malo moderne hiromantije a...?
jes ,ov kors, struktura kostiju ( lepe ruke na primer ) puno govore o
ljudima, jer nam otkrivaju vekove i vekove proslosti nasledja dotichne osobe...
istinski dobar chovek, iako krene korak napred da uradi nesto lose,
ipak ce se prirodno, intuitivno vratiti dva koraka nazad...bespotrebno je retji da je povezano sa nasledjem ( genetikom )

e sad...krpa uvek treba da nadje zakrpu ( slichan arhetip ) sve drugo je pogresno... jednostavno ne funkcionise.

univerzalan tip muskarca, niti zene ne postoji...to bi znachilo da smo svi isti onda...a jesmo li...?

sukobi medju ljudima uopsteno gledano , bez obzira na rase, pol, dolaze
od razlichitosi, a na drugoj strani teznje da se ovlada psihichkom lichnoscu
druge osobe...u svakom od nas chuchi po jedan mali Napoleon...

e sad baba Lenka i Napoleon, kako to...? hyhyhy...
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

25.08.08 13:04
Evo ja cu prva.
Recimo da ne gledam nikada prva u muskarca , niti volim u realu da budem napadna, otkricu samo kakvi mi zapadnu za oko.
Crni, visoki preko 180, zalizani,( bez belih carapa),sportski ili poslovni tipovi,sa sirokim ramenima, mogu da budu uglavnom kratke kose, vrlo kratke , nikako duge.....hm......í onako provokativne oci....hm nesmem vise.....ah da broj cipela da nije ispod 43.....
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

25.08.08 16:06
Ovu temu,vec imamo,ali aj da vas posjetim,sta sam tamo napisala,lolim kad muskarac ima u glavi u dzepu i u gatje,hehehe,kazu skromnost mi je vrlina;))))
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

25.08.08 17:37
veccana44 je napisao/la:Ovu temu,vec imamo,ali aj da vas posjetim,sta sam tamo napisala,lolim kad muskarac ima u glavi u dzepu i u gatje,hehehe,kazu skromnost mi je vrlina;))))

Slabo ces ti vecko videti da li ima u gatjama dok se ne priblizis malo vise geek ,u glavi dok ne prodiskutujete koju,a u novcaniku dok te ne smota na neku veceru lol! lol! lol!
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

25.08.08 17:38
anja007 je napisao/la:Evo ja cu prva.
Recimo da ne gledam nikada prva u muskarca , niti volim u realu da budem napadna, otkricu samo kakvi mi zapadnu za oko.
Crni, visoki preko 180, zalizani,( bez belih carapa),sportski ili poslovni tipovi,sa sirokim ramenima, mogu da budu uglavnom kratke kose, vrlo kratke , nikako duge.....hm......í onako provokativne oci....hm nesmem vise.....ah da broj cipela da nije ispod 43.....

Lepo sam ja tebi anja rekao da sam tvoj tip.Zasto mi ne verujes scratch
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

25.08.08 20:22
Crna ovco chata drzim te za rec.
Mora pitam vip-tetku il neku chaterku sa kupa dal ti stvarno odgovara opis???????????
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

25.08.08 22:11
anja007 je napisao/la:Crna ovco chata drzim te za rec.
Mora pitam vip-tetku il neku chaterku sa kupa dal ti stvarno odgovara opis???????????

Kakva bi crna ovca bila nego crna,oci vidis na avataru koliko su provokativne,jos nisam video ovcu da nosi bele carape,vrlo sam poslovan(vuna je vrlo profitabilna),a i sport mi nije stran(treba skakutati po planini),sisaju me na kratko....ma sta vise da pisem tvoj sam tip definitivno lol! lol! lol!
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

25.08.08 23:31
Citajuci vas (zene), palo mi je na pamet da citiram jedan zanimljiv text vezano za nasheg super heroja Kazanovu cheers

"Sva njegova pažnja bila je usredsređena na voljenu, živeo je za trenutak ekstaze koji će otkriti na njenom licu i u tome ga ne bi omeli ni špijuni inkvizicije koji bi ga dočekali negde na ulici.

Kazanova je znao da žene ubedi da sve to čini zbog njih a ne zbog sebe. To je bila i ostala dobitnička formula (učite od Kazanove)

Taj čovek je čovek kakav bi ste želeli da budete, samo kada bi ste imali dovoljno hrabrosti za to i bili oslobođeni od sexualne moralnosti. U sexu je Kazanova poštovao bar nekoliko principa koji su u svim drugim sferama njegovog života temeljno izostavljeni. Uvek je živeo iznad svojih mogućnosti i večito bežao da bi izbegao posledice takvog života.

Kazanova koji je ostvarivao svoje fantazije, poznavao je njihovu snagu. Mada nije mogao da objasni šta ti snovi o nesputanom blaženstvu traže u našem umu, znao je da su oni intenzivni i kod žena. U tom pogledu bio je svojevrsni genije.
Frojd kaska za njim. Bečki psihoanalitičar smatrao je da su fine dame koje ne žele da spavaju sa svojim muževima - poremećene osobe. Kazanova bi rešio njihov problem na kauču za manje od jednog sata." cheers geek Cool

I tako... beshe nekad.. sad se pripoveda.... farao king lol!
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

25.08.08 23:48
Domi srztze vi muskarci ste jako pateticni moram priznati .Ovde se pisalo o tome kakvi muskraci privlace zensku paznju.
A to sto neko napise , da treba da budu , lepi zgodni , "harizmaticni" crnooki, zlatooki , uopste ne znaci da bi kroz tu paznju doticna zavrsila u njegovom krevetu.
Pitanje je bilo za kakvim gledamo, sex je druga tema.
Osim toga ne "ebe" (da izvinete)harizmatican vec "uporan".
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

26.08.08 0:40
anja007 je napisao/la:Domi srztze vi muskarci ste jako pateticni moram priznati .Ovde se pisalo o tome kakvi muskraci privlace zensku paznju.
A to sto neko napise , da treba da budu , lepi zgodni , "harizmaticni" crnooki, zlatooki , uopste ne znaci da bi kroz tu paznju doticna zavrsila u njegovom krevetu.
Pitanje je bilo za kakvim gledamo, sex je druga tema.
Osim toga ne "ebe" (da izvinete)harizmatican vec "uporan".
OMG lol!
Nije bila poenta u seksu- vec sta je ono sto zenu privuce mushkarcu.
Okrecesh se za mushkarcima zarad braka ?
"lepi zgodni , "harizmaticni" crnooki, zlatooki " se odnosi na normative da ti se neko svidi za jamb ? Cimera? Komshiju? Detetovog trenera? Ne ne ... znam... za poslovnog partnera! lol! Molim te.. saberi se da te ne oduzmem geek
A ovo "ne ebe (da izvinete)harizmatican vec "uporan" .... da li se stvarno verujesh u tu glupavu teoriju ? scratch geek clown
Ajde da probamo Cool
anja007 daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daaaaj miiiiiiiiiiiiiiiii!!!
Kako mi za sad ide ? mmm ? lol!
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

26.08.08 1:49
Domigez znas da si u pravu,sudionici smo svog okruzenja,gdje bog zna kakvi garibi,setaju zgodne ribe.Sto?Upornost je cudo.
Dok harizmatican frajer ,poklanja paznju nečem drugom,da se mu ne laskimo.Jer njemu treba drgošica,da mu tu harizmu,hrani,nadahnjuje da ide dalje; Basketball
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

26.08.08 2:14
veccana44 je napisao/la:Domigez znas da si u pravu,sudionici smo svog okruzenja,gdje bog zna kakvi garibi,setaju zgodne ribe.Sto?Upornost je cudo.
Dok harizmatican frajer ,poklanja paznju nečem drugom,da se mu ne laskimo.Jer njemu treba drgošica,da mu tu harizmu,hrani,nadahnjuje da ide dalje; Basketball

Veco zamoljavam prevod Smile
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

26.08.08 9:13
Kazanova je do kraja voleo samo jednu zenu i na njenom licu trazio exstazu.Ostale su bile mnogobrojne precice da dodje do nje.
kazanova je jedini muskarac kga ja nikada ne bih pozelela da imam...iz razloga sto je u toj ljubavi dobio jako malo asvim zenam davao mnogo svoje vestine
Ako je vestina oblik ljubavi pa onada neka ti da
neka ti da
neka ti da
neka ti da....svaka ona koja treba na isti nacin da se dokaze ;sexualno:)
toga ima svuda ,i bice!
nez obzira na iste polove....
kazanova je umro,ne saznajuci sta znaci obostrana ljubav .....tragedija genija:)
Sponsored content

što vas najviše pali kod muškarca Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

[Vrh]
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Ne moľeą odgovarati na postove.