Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

što vas najviše pali kod muškarca

+11
Montoya
Nivea
Sonata
veccana44
BRNNN
taraba
Moderato_Kantabille
Crna_ovca_chata
Domingez
anja007
vip-tetka
15 posters
Go down
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

26.08.08 20:17
Domingez je napisao/la:
anja007 je napisao/la:Domi srztze vi muskarci ste jako pateticni moram priznati .Ovde se pisalo o tome kakvi muskraci privlace zensku paznju.
A to sto neko napise , da treba da budu , lepi zgodni , "harizmaticni" crnooki, zlatooki , uopste ne znaci da bi kroz tu paznju doticna zavrsila u njegovom krevetu.
Pitanje je bilo za kakvim gledamo, sex je druga tema.
Osim toga ne "ebe" (da izvinete)harizmatican vec "uporan".
OMG lol!
Nije bila poenta u seksu- vec sta je ono sto zenu privuce mushkarcu.
Okrecesh se za mushkarcima zarad braka ?
"lepi zgodni , "harizmaticni" crnooki, zlatooki " se odnosi na normative da ti se neko svidi za jamb ? Cimera? Komshiju? Detetovog trenera? Ne ne ... znam... za poslovnog partnera! lol! Molim te.. saberi se da te ne oduzmem geek
A ovo "ne ebe (da izvinete)harizmatican vec "uporan" .... da li se stvarno verujesh u tu glupavu teoriju ? scratch geek clown
Ajde da probamo Cool
anja007 daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daj mi daaaaj miiiiiiiiiiiiiiiii!!!
Kako mi za sad ide ? mmm ? lol!


Domi srtze znas da si ti moj drug jos iz prvih saterskim dana tako da i opciju dajjj dajjj kod tebe ne shvatam ozbiljno.....
al da ne lutam temom, htela sam reci ono sto muskarci nekeda bas pogresno razumeju.Odem recimo na posao, ishvalim kolegu , kako je zgodan, pametan, ima lepe farmerke, il sefa da je ko staro vino sto vise stari to vise vredi, a oni pocnu da me gledaju nekim drugim ocima.
Em delila komplimente , em pogresno shvacena.
A za dam, i daj ne skuplja se sa ulice vec se vadi iz koze za koju je prirasoooo.
Vecana 44, nazalost ima puno takvih primera koje si opisala.Mislim da smo negde vec pisali po temama kad je doktor postavljao sliku neke manekenke i nekog malog celavog patuljka.....
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

11.09.08 10:56
Pogled i šarm.
Dovoljno zar ne?
Nivea
Nivea
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 63
Datum upisa : 23.02.2008

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

02.10.08 15:29
gooza i ramena na prvi pogled
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

02.10.08 15:42
Nivea je napisao/la:gooza i ramena na prvi pogled

pa da...sad ima lepih najlon kesa i maski za ostalo:))
Nivea
Nivea
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 63
Datum upisa : 23.02.2008

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

02.10.08 15:59
joj o kakvim ti kesama pricash???
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

02.10.08 16:07
Nivea je napisao/la:joj o kakvim ti kesama pricash???

sa slikama bwe manekena:))
Nivea
Nivea
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 63
Datum upisa : 23.02.2008

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

02.10.08 17:16
hahhahahaha ma daj bwe ne mora da bude lik sa kese, evo i ti na ovoj slici izgledash ok;P
Invisible_Lady
Invisible_Lady
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 27
Location : Zarobljena u Virtuelnoj Kuli
Datum upisa : 28.01.2008
http://svoja.mojblog.rs

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

03.10.08 11:01
Trbushnjaci cheers
Invisible_Lady
Invisible_Lady
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 27
Location : Zarobljena u Virtuelnoj Kuli
Datum upisa : 28.01.2008
http://svoja.mojblog.rs

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

03.10.08 11:02
salim se naravno ( ali nemojte nikome da kazete Smile
Najvise me pale....
....rechi Smile
Jel` to normalno? scratch
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

04.10.08 13:43
Invisible_Lady je napisao/la:salim se naravno ( ali nemojte nikome da kazete Smile
Najvise me pale....
....rechi Smile
Jel` to normalno? scratch
Nieee Exclamation Saberi se da te ne oduzmem bounce
Ono I ti je bilo ok geek
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

04.10.08 15:25
Pogled, uvek pogled!!! Onaj plamičak u oku koji sve govori.
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

04.10.08 16:27
Sonata je napisao/la:Pogled, uvek pogled!!! Onaj plamičak u oku koji sve govori.

Bas tako, pogled je nesto sto izaziva emocije, sto vise govori od bilo koje reci.
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

04.10.08 17:53
Koja patetika ufff..
Mada slazem se, od pogleda tipa Clint Eastwood gace same spadaju.
Hmm.. kad bolje razmislim..
I od pogleda Bad Spenser spadaju.. od straha..

Ma sta mi rekoste? Rechi, pogledi??
Moze, al prvo MORA da mi se svidi!
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

04.10.08 19:04
taraba je napisao/la:Koja patetika ufff..
Mada slazem se, od pogleda tipa Clint Eastwood gace same spadaju.
Hmm.. kad bolje razmislim..
I od pogleda Bad Spenser spadaju.. od straha..

Ma sta mi rekoste? Rechi, pogledi??
Moze, al prvo MORA da mi se svidi!

Neki dokolenkovic? scratch
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

04.10.08 19:44
Ovco prevedi sta je pesnik 'teo reci Razz
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

04.10.08 21:08
taraba je napisao/la:Ovco prevedi sta je pesnik 'teo reci Razz

Osh ti nacrtam? lol!
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

04.10.08 23:22
moras trtati...nema ti druge:))
Invisible_Lady
Invisible_Lady
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 27
Location : Zarobljena u Virtuelnoj Kuli
Datum upisa : 28.01.2008
http://svoja.mojblog.rs

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

18.10.08 11:55
taraba je napisao/la:Koja patetika ufff..
Mada slazem se, od pogleda tipa Clint Eastwood gace same spadaju.
Hmm.. kad bolje razmislim..
I od pogleda Bad Spenser spadaju.. od straha..

Ma sta mi rekoste? Rechi, pogledi??
Moze, al prvo MORA da mi se svidi!

Ne postoji grdnost dovoljno odbojna da bi nadjacala rech koja budi zhenu u toj osobi.
Zao mi je sto ljudi tako potcenjuju rechi i shto trazhe ispunjenje u vizuelnom zadovoljenju. To je tako povrshno i tako prolazno - da li ce ljudi koji PRVO zele da vide a onda prihvate, naci osobu s kojom ce ostariti?
Zavoleti dushu nechiju, samo kroz rechi ( koje podrzane su delima, naravno ) mozemo.
Pazite, ako vam to kaze neko kome su fetish Trbushnjaci ; )
Makar porazmislite malo ... : )
Invisible_Lady
Invisible_Lady
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 27
Location : Zarobljena u Virtuelnoj Kuli
Datum upisa : 28.01.2008
http://svoja.mojblog.rs

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

18.10.08 11:56
Ako on ne ume da sklopi pravilno dve rechenice, dzaba mu sva lepota i mirishljavost ovog sveta.
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

18.10.08 13:09
Invisible_Lady je napisao/la:
taraba je napisao/la:Koja patetika ufff..
Mada slazem se, od pogleda tipa Clint Eastwood gace same spadaju.
Hmm.. kad bolje razmislim..
I od pogleda Bad Spenser spadaju.. od straha..

Ma sta mi rekoste? Rechi, pogledi??
Moze, al prvo MORA da mi se svidi!

Ne postoji grdnost dovoljno odbojna da bi nadjacala rech koja budi zhenu u toj osobi.
Zao mi je sto ljudi tako potcenjuju rechi i shto trazhe ispunjenje u vizuelnom zadovoljenju. To je tako povrshno i tako prolazno - da li ce ljudi koji PRVO zele da vide a onda prihvate, naci osobu s kojom ce ostariti?
Zavoleti dushu nechiju, samo kroz rechi ( koje podrzane su delima, naravno ) mozemo.
Pazite, ako vam to kaze neko kome su fetish Trbushnjaci ; )
Makar porazmislite malo ... : )

Ma sad mi nista nije jasno scratch
Je li mi pricamo o tome sta nas NA PRVI POGLED privuce kod muskarca, ili o kriterijumima pri odabiru zivotnog saputnika? Naglasavam POGLED, znaci ono sto VIDIS, a ne cujes i sta znam sta jos.
Ok je i to, reci imaju uticaja, sharm, pamet itd..
Ali aj da ne budemo bas toliki licemeri. Ako pametne reci dolaze iz ustiju tipa prorez na kasici prasici koje su vlasnistvo jednog teshkasa od 120-30kg.. hm hm.. Tesko vala da postoje reci koje bi me ubedile da provedem s takvim i 1 sat, a kamoli duze. Moze mi biti zanimljiv, mogu caskati i diviti se njegovoj pameti/nacitanosti/sharmu/harizmi... ali da mi se posvidi fizicki - NE!
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

18.10.08 13:10
Invisible_Lady je napisao/la:Ako on ne ume da sklopi pravilno dve rechenice, dzaba mu sva lepota i mirishljavost ovog sveta.

Ako je ruzan, smrdljiv dzaba mu je i da je najveci moguci orator Twisted Evil
avatar
Gost
Gost

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

26.10.08 17:22
tako jednostavno pitanje a tolko ste ga iskomplikovali jooooooooooj zene ... da pitate muskarca sta mu se prvo dopadne na zeni dobijate direktan odgovor kao da ste u mesari ... a vi ga bre komplikujete. Ni sam e ne znate sta zelite ali jedno zasigurno znate a to je da zelite igrice i da ne zelite da ispadnete glupe ... joooooooooj
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

26.10.08 17:33
KorisnickoIme je napisao/la:tako jednostavno pitanje a tolko ste ga iskomplikovali jooooooooooj zene ... da pitate muskarca sta mu se prvo dopadne na zeni dobijate direktan odgovor kao da ste u mesari ... a vi ga bre komplikujete. Ni sam e ne znate sta zelite ali jedno zasigurno znate a to je da zelite igrice i da ne zelite da ispadnete glupe ... joooooooooj

Ovde je bilo jako razlicitih misljenja forumasica, tako da mi stvarno nije jasno zasto sve u isti kosh? Neke su komplikovale, neke nisu, nebitno. Pitam se kad cemo da prestanemo sa musko-zenskim taborima i poceti da gledamo/citamo/uvazavamo individue?
Za igrice ste vi (muskarci) experti, ako cu da sudim po licnom iskustvu, a vama se kao svidja da ispadnete glupi?? Ne bih bas rekla Razz

P.S. Odoh off topic, kritikovace me novopeceni nadlezni organ Twisted Evil
avatar
Gost
Gost

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

26.10.08 17:42
taraba ti si jedina ovde koju sma hteo da pohvalim kakav si komentar ostavila ... jedina si bila direktna i otvorena , ali na zalost sad si me razocarala skroz
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

26.10.08 17:46
KorisnickoIme je napisao/la:taraba ti si jedina ovde koju sma hteo da pohvalim kakav si komentar ostavila ... jedina si bila direktna i otvorena , ali na zalost sad si me razocarala skroz

El sad da placem? Il' malo kasnije? Twisted Evil
Uobrazena
Uobrazena
Junior
Junior
Broj poruka : 278
Godina : 48
Datum upisa : 14.10.2007

IGRE
IGRA-1:

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

26.10.08 17:51
Mozak,nista vise
avatar
Gost
Gost

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

26.10.08 17:55
Uobrazena je napisao/la:Mozak,nista vise

joooooooj bre jel vi citate prvi post??? ti u prolazu muskarcu razbijas glavu da bi videla kakav mu je mozak????
ma mislim strasno
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

26.10.08 18:04
KorisnickoIme je napisao/la:
Uobrazena je napisao/la:Mozak,nista vise

joooooooj bre jel vi citate prvi post??? ti u prolazu muskarcu razbijas glavu da bi videla kakav mu je mozak????
ma mislim strasno

Ovde stvarno moram da se slozim, ma koliko nerado :p
Vrtimo se konstantno u krug.
Lepo je postavljeno pitanje i glasi:
"STA VAS PRIVLACI KOD MUSKARCA" (il tako nekako mrzi me da se vracam da gledam)
A da setih se, na prvi pogled, Joj sad cu da se ponavljam, ali bre cureeeee
pogled ejjj juhuuuuuuu!!!!!!
Kad gledas OCIMA kako bre da vidis mozak?
Rekoh vec, kad posle VIZUELNOG efekta dodje do neceg vise, e tu je ok, gledacemo pamet, sharm, doslednost, zabavnost, sta god te volja, ali ce prvi utisak uvek biti fizicki. Smile
Uobrazena
Uobrazena
Junior
Junior
Broj poruka : 278
Godina : 48
Datum upisa : 14.10.2007

IGRE
IGRA-1:

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

26.10.08 18:07
Dakle, narode..ne dirajte mi post.Nikada se ne palim na prvi vec na drugi pogled.
Ne gledam ljude kao pokretne seksualne individue koje treba zaskociti. Very Happy
Tacka.
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

26.10.08 18:30
Uobrazena je napisao/la:Dakle, narode..ne dirajte mi post.Nikada se ne palim na prvi vec na drugi pogled.
Ne gledam ljude kao pokretne seksualne individue koje treba zaskociti. Very Happy
Tacka.

Eeee ovo je bilo malo nisko, al' nema veze Smile
Uobicajeno zensko razmisljanje: ja nemam "prljave" misli, mene muskarci ne mogu privuci fizicki, ja muskarce ne gledam "tim" ocima...
To ja nazivam gusenjem same sebe Smile
Zbog takvih stava i shvatanja desavaju se ogromni problemi u zivotu, pogotovu bracnom.
Povlacim gore navedeno RAZMISHLJANJE i stavljam PRICANJE..
Dve kategorije zena:
1. Pricaju ono sto i misle
2. Pricaju suprotno od onog shto misle (iz kojih razloga, to vec ne znam)
Elem, idem ulicom, vidim dobro "parche" i proleti mi misao mmmmmm Razz
Ako ima necheg losheg u tome, ok losha sam, al' smatram da je pomisao sasvim ljudska.
S tim shto od pomisli do rechi je ogroman korak, od rechi do dela josh veci Razz
Sponsored content

što vas najviše pali kod muškarca - Page 2 Empty Re: što vas najviše pali kod muškarca

[Vrh]
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Ne moľeą odgovarati na postove.