Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

+8
veccana44
neven_
vip-tetka
^^Limenko^^
Domingez
Montoya
Tricky
anja007
12 posters
Go down
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

24.09.08 9:59
Bilo da je chater, neko iz reala ili sa bilo kog drugog foruma.Prvi kosmija, komsinica kolega sa posla, nije vazno....
Ko je na vas danas ostavio utisak, bilo pozitivni ili negativni.Podelite sa nama na kraju dana ono lepo sto vam se desilo ili se istresite dobro za rad osvezenja od nekoga baksuza.
Pa da vidimo:
Ja cu malo kasnije tek mi dan poceo.....
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

25.09.08 0:13
ama bash niko do sad...mozda kasnije
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

25.09.08 10:18
Mene je juce moj zubar ubacio u frku.Rekao mi da mora da mi radi op ako mi otok ne splasne.Vala je ostavio utisak na mene, tako sam se iznervirala.Dao mi jos i neke antibiotike.
Evo sad ispirem usta alkoholom, kaze mi Montoja da to pomaze...
Samo ako umrem da znate ko me je ubio, antibiotici ili monotoja.....axaxaxa
al nije mi bas do smeha.....mozda me i zaleci ova sljivovica...
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

25.09.08 11:24
anja007 je napisao/la:Mene je juce moj zubar ubacio u frku.Rekao mi da mora da mi radi op ako mi otok ne splasne.Vala je ostavio utisak na mene, tako sam se iznervirala.Dao mi jos i neke antibiotike.
Evo sad ispirem usta alkoholom, kaze mi Montoja da to pomaze...
Samo ako umrem da znate ko me je ubio, antibiotici ili monotoja.....axaxaxa
al nije mi bas do smeha.....mozda me i zaleci ova sljivovica...

xaxaxaaa, doktor lechi koliko ja znam... a ti (mesari) sto kopaju po ustima stvarno neznam:))

Narawno ..ipak ce ti se to srediti do vikenda i bitce swe ok:)
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

25.09.08 12:10
Doktore ti si vala ko psiholog , bar ako ne mozes da mi popravis zub a ti me makar bodris.Pa i to je nesto....
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

25.09.08 18:36
ja sam toliko pod utiskom da nemam reci.. cek da se saberem prv sa sobom i predsobljem...ahh
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

25.09.08 20:18
Ajde Domi druze prvo se saberi pa se nadam da ces sa nama podeliti svoju srecu, i opisati osobu koja je ostavila na tebe snazan utisak.
^^Limenko^^
^^Limenko^^
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 32
Datum upisa : 27.08.2008

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

25.09.08 20:48
Uh osoba koja je na mene danas ostavila utisak je moja sefica dosla na posao bez gatjica ajmeee uh stao mi je dahh :=))
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

26.09.08 10:42
Eh ti si joj gleda ispod suknjice hahaa mos mislit ali aj kako ti kazes.
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

26.09.08 12:23
anja007 je napisao/la:Doktore ti si vala ko psiholog , bar ako ne mozes da mi popravis zub a ti me makar bodris.Pa i to je nesto....

Narawno! Ko razume shvatice:) lol!
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

01.10.08 22:51
Shvatih....bas sam prava plavusa.... ahahhaha
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

01.10.08 23:54
Mene danas kozmeticarka ....... kad sam se sredila ona kaze ima te bon..... ne placate cijelu cijenu vec 50% manje....jer ste nasa stalna musterija
neven_
neven_
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 15
Location : Okolina Inđije
Datum upisa : 10.02.2008

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

29.10.08 16:28
Kad sam poceo catovati, veliki utecaj na moje ponasanje i pisanje imala je utecaj neka vip_tetka, kazu da je ruzna i pristacava, kazu da je dalmatinaka iz Splita. E, kako je to bilo divno kuckanje, i u noc. I odjedamput svako bi u privatnike, pa su nikle sobice, sa uzarenom tematikom, a ja se osetio visak, i tako otputovao u zaborav.
Kasnije, normalno vidim sliku, vip_tetke, i razocaram se sto nije bas takva kakvuom sam je zavolio, vec se nesto lepo smaskalo sa slike i gledalo me...Ja ruznjikav ona lepa, i priznat ce te nije islo zajedno...
I evo me opet, nesto cu napisati... bounce bounce bounce
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

29.10.08 20:12
ajmeeeeeeeeeee nevene_
ubi me ako ja znam ko si ti?
ja se sa svima se zezam.... da takva sam kakvom si me sad vidija na slici.
hahaha
neven_
neven_
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 15
Location : Okolina Inđije
Datum upisa : 10.02.2008

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty HeHeHeHe!!!!!

29.10.08 21:40
Secam se, prvih reci, vip_tetke napisane na prvom forumu sumadinci, - "Ja se samo zajebavam" -

Nocas smo pricali dugo,
sapatom varali san,
sarali bezbojnim tusem
svod mastom poplocan.
Sapuces kao za sebe
glas ti se gubi u tami,
boze koliko nas je
a svi smo sami?


Zadnja promjena: neven_; 30.10.08 16:15; ukupno mijenjano 1 put.
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

29.10.08 21:57
Nevene... aj molim te ne lazi... da smo ja i ti chatali...
nikada nisam sa tebom pisala ni na pvt... a javno na kanalima sam se zezala....
nemoj da ljudi krivo svate pogobu!!!!!!
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

30.10.08 13:26
Otvorite topic pod nazivom "evociranje uspomena"
Ovde su neki off topic... neshto je brisano a neshto ce tek biti ako se nastavi.
Unapred se zahvaljujem na razumevanju
neven_
neven_
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 15
Location : Okolina Inđije
Datum upisa : 10.02.2008

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

30.10.08 16:14
vip-tetka je napisao/la:Nevene... aj molim te ne lazi... da smo ja i ti chatali...
nikada nisam sa tebom pisala ni na pvt... a javno na kanalima sam se zezala....
nemoj da ljudi krivo svate pogobu!!!!!!
- Ne vip_tetka, Veoma retko, sam pisao na PVT. - sa tobom nikad, i nebih, bez valjanog razloga.
..""Ja se samo zajebavam" - si napisala na prvom forumu sumadinci... Nikad ne lazem, nemam potrebu za tim.
I ovo sam uljepsao, a ustvari napisala si - "samo vas zajebavam" - Tad kao da me je grom udario...
Za, Pvt, reci cu samo, nemam potrebe - a sa onima kojima sam na takav nacin svojom voljom komunicirao, je iz postovanja i jer su mi nekako postali dragi nickovi...
Pre no sto si, pocela ludovati, u "Ludom Pansionu" - pisala si brzo i zestoko, i mi smo najvise kucali javno, u sobici,-
"Opasne Crnke"- i nista bitno!!!...
A veruj mi ne znam, uopste zasto sam dosao na Chat, - ?
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

30.10.08 18:15
E uspomene ,stavljene u neki stari urmaric,prisetimo ih seponekada kao bljesak munje;))).No ajte da zapalimo po jednu pa da zalezemo.Čekamo vas u aprtmanu kod veccane i vip-tetke pa da evoluciramo uspomene decooooooooo;))
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

30.10.08 18:23
veccana44 je napisao/la:E uspomene ,stavljene u neki stari urmaric,prisetimo ih seponekada kao bljesak munje;))).No ajte da zapalimo po jednu pa da zalezemo.Čekamo vas u aprtmanu kod veccane i vip-tetke pa da evoluciramo uspomene decooooooooo;))

jak vam apartman ,klima ne radi,frižider prazan Razz
neven_
neven_
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 15
Location : Okolina Inđije
Datum upisa : 10.02.2008

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Razgovor za Apartman

31.10.08 15:36
Nikad ; . Pogotovo osoba sa chata ne bi trebala zaboraviti, sta je bila, i sta je radila, koji su razlozi, sa kim je i zasto je sa nama muskim chatala... Licno sam pisao sa osobama ne sa Nickovima, Otvarao i zatvarao stranice, lepog i loseg pisanja.. I nikad nisam lose cinio osobi, iza lepog nicka, na recju ili po nagovoru drugih... I nije lepo istina da se sakrije, ni da se nekim novim osmehom obrise... Tu je ona, i uvek se ponovi...
Ps... Hteo sam samo pitati gde je ta sobica, i ima li jagnjetine..
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

03.11.08 21:14
Chak Noris...spustio je slusalicu Olji Beckovic
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

23.02.09 20:25
Moj zubar koji mi je ulepsao dan:)))
avatar
YETI
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.06.2009

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

19.06.09 4:04
najgora_macka je kao shecer.....ODUSEVLJEN SAM......
avatar
YETI
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.06.2009

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

19.06.09 4:08
upsss....aj i treci put ,ma sve ste mi slatke,ali najgora_macka je NAJBOLJA_MACKA.....Smile)))))))
Sponsored content

Osoba koja je danas ostavila na vas utisak Empty Re: Osoba koja je danas ostavila na vas utisak

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.