Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

+10
snezno_jutro
njushkalo_37
Montoya
komunikativna
Tatko_Pantelija
Tricky
Luckasta
veccana44
determinanta
taraba
14 posters
Go down
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

09.11.07 17:25
Kolika je razlika, ako je uopste ima?
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

09.11.07 17:48
Po mom mišljenju, razlike se sastoje u tome što je "Bogati muž" supružnik, a "sponzor" nije supružnik, "bogatog muža" si upoznala, zavolela, a "sponzora" koristiš za tačno određene ciljeve i nije ti namera da ti postane životni saputnik.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

10.11.07 4:34
NECIJI BOGATI MUZ...NECIJI SPONZOR...NAZALOST JEDNA TE ISTA OSOBA..ZAR NE..AH TI DANASNJI BIZMISMENI..NJIHOVE GOSPODJE..DANAS SVAKA VAGA PO 100 KG...OBUKLE HELANKE..NASTA LICE MAMA MIJA....ALI ZATO SU TU NJIHOVI MUZEVI...SVOJU MUKU..AKO JE MUKA..KOJU SU STEKLI..PREKO NOCI...TROŠE NA MLADE ZGODNE CICE..TAKOZVANE SPONZORUSE...OCE DA SU COOL...UMJESTO DA IZVEDU SVOJU NAZOVIMO JE GOSPODJU..ONI NE ONI NOVU CICU SA NOGAMA DO PAZUHA..DA BI BILI U COOLU,,,, Basketball affraid
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

10.11.07 9:12
Sa srdacnim osmehom,samoj sebi,nasmejala sam se naslovu ove teme Laughing
Setila sam se, da sam mozda pre neke 3 godine,tek saznala za pojam reci Sponzor ili Sponzorusa Razz (tako ti je kad ne zivis u jednoj sredini,gde se te reci, njihov pojam, ne znaju i ne koriste u zargonu) Crying or Very sad
Naivno glupo sam zamolila drustvo u Srbiji da mi razjasni pojam tih naziva.Prvo mi je to bilo strasno smesno,ali nakon boljeg razmisljanja,shvatila sam u principu tragiku tih naziva.
U zapadnim zemljama pravi Biznismeni nisu takodje svetci,ali imaju toliko dostojanstva prema svojim zivotnim saputnicama,da ih nece javno i u drustvu u kojem se zajedno krecu,na jedan tako nizak nivo blamirati.Jer ako bi se tako javno, krecali i ponosil sa svojim Sponzorusama,blamirali bi u prvoj liniji same sebe.Izgubili bi veliku porciju ugleda u privatnom i poslovnom drustvu.Na nasim balkanskim prostorima,je situacija izgleda bas obrnuta,sto se javnije zna i vidi Biznismen sa svojom Sponzorusom,po tome je valjda ugledniji i uspesniji?
A sto se tice supruga tih Biznismenova,mislim da vazi isto kao i za njihove muzeve: Nije dovoljno imati materijalna sredstva,da bi se odma u startu mislilo da prestizne stvari (Automobili,dezajnerska garderoba,nakit itd.),iskazuju sliku i stil uspeha.Potrebno je mnogo vise za prestiz i stil.
Mene licno sto se tice,nemam nista protiv da je neko uspesan Biznismen i da ima svoju Sponzorusu,ali ako on vec misli da je neko,onda neka ima toliko osecaja i neka sponzorise svoju malenu na elegantan i diskretan nacin.Znaci sa pravim muskim stilom (ako je musko???) ! Very Happy

Veliki cmoooooooooooooooooook od vase Luckaste Very Happy
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

10.11.07 13:43
Sponzor lige Shampiona ma tu nema razlike nikakve
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

17.11.07 0:47
Tricky je napisao/la:Sponzor lige Shampiona ma tu nema razlike nikakve
Sponzor moze biti samo neko ko svoju muku,kreše,zar ne.Plati pa se klati. bounce
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

17.11.07 7:56
Meni su to, ipak, dva pojma. Neko može imati i bogatog muža, pa zbog megalomanije (recimo) i bogatog sponzora. geek
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

12.01.08 15:16
Mnogi zaboravljaju da skoro sve zene teze da imaju bogatog muza, u zamenu za to nemanje potraze i sponzora.
Sponzoruse koliko god imale godina su zenskog roda.
Ne uzimajte ovo kao uvredu ili da sam eventualno kivan na zenski rod, nikako. Iznosim cinjenice.
Zbog zelje da zadovolje i zadive zene muskarci pokusavaju da namaknu sto vise love na sve nacine. Kada je imaju oko njih se sama "stvori" gomila sponzorusa raznih godina, u toj "sumi" zar je neobicno da se pomamae, kada ih kod kuce casto cekaju zapustene, nenegovane zene koje su udajom i decom "zavrsile svoj zivotni cilj" i digle ruke i od sebe i od njega ( i on digao ruke od sebe i nje jer niko do pojave novca nije nasao svoj motiv) Sada sa parama on je dasa i to pokazuje na taj nacin a cesto i ona vraca istom merom.
Ovo je najcesca slika koja je svojstvena i sada i bila uvek HOMO SAPIJENSU.
Neka svako zivi kako zeli i voli samo da to nema uticaja na stvaranje nesrece drugom.
Zbog toga ne bi osudjivao ni jednu ni drugu stranu.
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

12.01.08 15:23
Veciti PERPETUM MOBILE !!!!

Da nema para ne bi se borili da ih ima..
Da nema ko da ih zaradjuje i baca....
Da nema muskaraca ne bi bilo sponzora....
Da nema zena ne bi bilo sponzorusa...

I tako u krug...................................


UH ALA SEREM,
samo u kritikama nije uvek neko drugi taj koji je predmet
u tome smo svi mi, samo je pitanje prilike........
Da se ne lazemo !!!!!!!!!
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

12.01.08 15:50
Kako koooooo,pijo kaze;)))
Istina,sponzora je vazda bilo i bice kao i sponzorusa.Imamo mi i muslih sponzorusa,mali milijon.Ti maco meni..nazovimo ih galebovima.Ja ljeti na rivi,susrecem puno.No na neki nacin mogu shvatiti zensko sponzorusa,krhko njezno,pa ne moze da zaradi za osnovnu svoju egzistenciju ili je nespobno.Mada je redje takvih slucajeva.Obično su to cure koje vole ugodan zivot i markirane krpice.A u njena usta svrsava jedan olinjali lisac,kome mozda ne bi ste uzeli orah iz ruku.Strasno.Redje se tu nadje da je sponzor neki gospodin,koji zna sta hoce,on ce u javnoj kuci i platiti.da mu to niko ne zna.Nego jednu takvu praznoglavu curku setati,da mu se smije okolina.
Jer svi mi znamo ko su sponzori,evidentno je to,kao sto i rece tatko.neki koga kuci ceka seljana,zapustena.Dzaba joj lova kad ne zna da zivi,kad ne zna da se menja.Ona muza docekuje sa pregačom oko struka i oklagijom.Parfem cak ne koristi,tukne na przenje.A u narod kad izadje nabaci i ona malo krpica,a dvije boje ne zna spariti..
Mada smo svi podjednako u to upleteni bilo zene,bilo muski.Sad ce te mi reci,vi koje sjedite doma,kome su muzevi sve stvorili nise sponzoruse.Jeste vece od njih.Jer sponzorusa ako ne dobije sta zeli ona ga otkaci odmah.A vi kao srecno udate trpite svasta.kukate pojedine na sudbinom,a nikada ne otkacite supruga.Nego nalazite utjehu u svaleraciji.
kazem da ima takvim slucajeva..ima nas raznih.Nekome nista nije palo,sto se nije debelo promucio.Iskrena da budem sve sam sama svojim rukicama stvorila...do slike koja visi na zidu.Voljela bih i ja da mogu makar tri dana imati nekoga da misli o meni i da mi moje hirove ispunajva...ali nema toga,nje se nasao.Jer ja ne mogu da mu duvam kako on hoce,naucila ja da nosim zivot,dok pojedinke mogu i umiju,tako i vi muskici.svaka cast svakome.Muskice ja vas gledam ljeti kako setate babe..koje bi vam bile majke,razlika u godina ogroma,,to je ljubav reci ce te mi,ma jok bre ..to je lagodan zivot...zar ne..

Naravoucenije moje je,svako neka radi sto ga ispunajva,ali daleko mu kuca od mene.Jer ja nosim svoje breme na ledjima.I u njega, nema mjesta za lezilebarose.nijedne vrste.Ako nema ljubavi strasti,unutrasnjeg ispunjenja,dzaba vam da imate sva dobra ovog svijeta,zar ne;)))
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

13.01.08 15:15
auuuu scratch ,,sada se sjeti K_6_Predatora, sto mislite koliko li on ima pansionki Sponzorusa ? Rolling Eyes

ipak on je najbogatiji Pansionac geek

ho ho ho ho i josh jednom ho lol!
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

15.01.08 12:23
stvarno mi nije jasno ko josh voli "sponzorushe"?
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

15.01.08 12:42
uvek bilo i biće , nekada miradzinka ili sin jedinac iz bogate porodice



danas sponzor i sponzoruša
snezno_jutro
snezno_jutro
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 130
Datum upisa : 20.11.2007

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

15.01.08 13:21
Montoya:
stvarno mi nije jasno ko josh voli "sponzorushe"?


Oni koji imaju mnogo para (a malo svega drugog) da kupe sve ono sto nikad ne bi normalno mogli da imaju.
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

15.01.08 13:37
snezno_jutro je napisao/la:Montoya:
stvarno mi nije jasno ko josh voli "sponzorushe"?


Oni koji imaju mnogo para (a malo svega drugog) da kupe sve ono sto nikad ne bi normalno mogli da imaju.

potrazi sponzora!!!!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol!
snezno_jutro
snezno_jutro
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 130
Datum upisa : 20.11.2007

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

15.01.08 13:41
Njih ne treba traziti, sami navaljuju. A meni sponzor ne treba. Jos malo pa cu i ja biti sponzor Cool
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

15.01.08 14:05
javi se:))))))))))) lol!
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

16.01.08 2:02
veccana44 je napisao/la:NECIJI BOGATI MUZ...NECIJI SPONZOR...NAZALOST JEDNA TE ISTA OSOBA..ZAR NE..AH TI DANASNJI BIZMISMENI..NJIHOVE GOSPODJE..DANAS SVAKA VAGA PO 100 KG...OBUKLE HELANKE..NASTA LICE MAMA MIJA....ALI ZATO SU TU NJIHOVI MUZEVI...SVOJU MUKU..AKO JE MUKA..KOJU SU STEKLI..PREKO NOCI...TROŠE NA MLADE ZGODNE CICE..TAKOZVANE SPONZORUSE...OCE DA SU COOL...UMJESTO DA IZVEDU SVOJU NAZOVIMO JE GOSPODJU..ONI NE ONI NOVU CICU SA NOGAMA DO PAZUHA..DA BI BILI U COOLU,,,, Basketball affraid
Znam ja moja kuma drzi zlataru.
Kad dodje osmi mart dolaze privatnici sa svalerkama (javna tajna) i samo kazu svalerci: biraj i tvoje je.Ona se kao necka zakaci ogrlicu pa uz nju i narukvicu, nasmesi se i poljubi ga u usne u znak hvale.
Popodne dolazi taj isti privatnik sa zenom i kaze:"zeno biraj al nemoj da me oderes".
A zena ce:"joj pa neznam....ja bih ako moze neki prsten".
A on ce:"Moze zeno ali nemoj neki skup".
Zena:"pa ovaj bih manji".
Privatnik:"Koji vam je najeftinji?"
Upakujte pa da bezimo....
Uz odlazak obavezan smesak i namigivanje prodavacici uz znak cuvanja tajne.
I tako hrpa istih .....
Sta reci a ne zaplakati ?
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

16.01.08 11:37
anja007 je napisao/la:
veccana44 je napisao/la:NECIJI BOGATI MUZ...NECIJI SPONZOR...NAZALOST JEDNA TE ISTA OSOBA..ZAR NE..AH TI DANASNJI BIZMISMENI..NJIHOVE GOSPODJE..DANAS SVAKA VAGA PO 100 KG...OBUKLE HELANKE..NASTA LICE MAMA MIJA....ALI ZATO SU TU NJIHOVI MUZEVI...SVOJU MUKU..AKO JE MUKA..KOJU SU STEKLI..PREKO NOCI...TROŠE NA MLADE ZGODNE CICE..TAKOZVANE SPONZORUSE...OCE DA SU COOL...UMJESTO DA IZVEDU SVOJU NAZOVIMO JE GOSPODJU..ONI NE ONI NOVU CICU SA NOGAMA DO PAZUHA..DA BI BILI U COOLU,,,, Basketball affraid
Znam ja moja kuma drzi zlataru.
Kad dodje osmi mart dolaze privatnici sa svalerkama (javna tajna) i samo kazu svalerci: biraj i tvoje je.Ona se kao necka zakaci ogrlicu pa uz nju i narukvicu, nasmesi se i poljubi ga u usne u znak hvale.
Popodne dolazi taj isti privatnik sa zenom i kaze:"zeno biraj al nemoj da me oderes".
A zena ce:"joj pa neznam....ja bih ako moze neki prsten".
A on ce:"Moze zeno ali nemoj neki skup".
Zena:"pa ovaj bih manji".
Privatnik:"Koji vam je najeftinji?"
Upakujte pa da bezimo....
Uz odlazak obavezan smesak i namigivanje prodavacici uz znak cuvanja tajne.
I tako hrpa istih .....
Sta reci a ne zaplakati ?


Ma kako zaplakati??? Zar ovo nije motivacija biznisa??? Vidis da je nedostatak bizuterijskih radnji, za ugrozene supruge tih super uspesnih dasa???? Wink
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

16.01.08 22:50
Ma tako se samo kaze "zaplakati" mada mu dodje da je bas "bogu za plakati".
avatar
Gost
Gost

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

17.01.08 9:43
jednako postoje i mushke i zenske "sponzorushe"

Imam primer gde je decko se ozenio s zenom 4 godine starijom od njega - novca radi. Al lepo se slazu i lepo zive, bez obzira na motiv te zenidbe.

A za devojchice??? - Ne shvatam ih, meni lichi to na jednu vrstu prostitucije - ona bukvalno "prodaje" ono jedino sto ima : Sebe.

Jednako kao ni te "sponzore"; zashto je postao status proshetati shto bolju devojku???? - Time dokazuju ko koliko novca ima?????????????
Shto lepsha devojka - vishe novca??
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

18.01.08 19:01
Ma ne bre to Sandra.Kako ne kapiras.Zasednu u kafani i onda krenu hvale o svalerkama.A onda najaci od njih bude pobijen spoznajom da onaj sto ima manje novca seta bolju ribu.I tako plati, a nekada samo provoza neku jos bolju da bi dokazao da je bolji od ovog prvog.
Za to vreme njegov drugar smuva tu istu ribu pa mu je preotme, pa onda on ima bolje meso.....I tako dalje.
Princip im je isti samo radi dokazivanja, a ostalo su samo nijanse.
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

18.01.08 20:42
anja007 je napisao/la:Ma ne bre to Sandra.Kako ne kapiras.Zasednu u kafani i onda krenu hvale o svalerkama.A onda najaci od njih bude pobijen spoznajom da onaj sto ima manje novca seta bolju ribu.I tako plati, a nekada samo provoza neku jos bolju da bi dokazao da je bolji od ovog prvog.
Za to vreme njegov drugar smuva tu istu ribu pa mu je preotme, pa onda on ima bolje meso.....I tako dalje.
Princip im je isti samo radi dokazivanja, a ostalo su samo nijanse.

Kad si ti to anja bila u kafani sa tim tipovima da pokupis te fazone od njih? scratch scratch scratch Kako lako sve to izgleda kad ovako napises. lol!
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

21.01.08 13:54
njushkalo_37 je napisao/la:uvek bilo i biće , nekada miradzinka ili sin jedinac iz bogate porodice



danas sponzor i sponzoruša

Sve receno u par reci...
Mozda bih dodala samo ovo:
"Cero, gledaj da se ne udas za nekog golju, da se ne bi mucila celog zivota.."
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

22.01.08 23:42
Crna_ovca_chata je napisao/la:
anja007 je napisao/la:Ma ne bre to Sandra.Kako ne kapiras.Zasednu u kafani i onda krenu hvale o svalerkama.A onda najaci od njih bude pobijen spoznajom da onaj sto ima manje novca seta bolju ribu.I tako plati, a nekada samo provoza neku jos bolju da bi dokazao da je bolji od ovog prvog.
Za to vreme njegov drugar smuva tu istu ribu pa mu je preotme, pa onda on ima bolje meso.....I tako dalje.
Princip im je isti samo radi dokazivanja, a ostalo su samo nijanse.

Kad si ti to anja bila u kafani sa tim tipovima da pokupis te fazone od njih? scratch scratch scratch Kako lako sve to izgleda kad ovako napises. lol!

Bila sam , i pratila sam situaciju.Slucajno jedno leto kad sam bila na odmoru.Prosetala malo sa sestrom po gradu, i na kraju zasednemo sa njenim komsijom da popijemo kaffu.I tu naravno dodje jos par njegovih drugara, pa dok su pili kaffu proseta jos par zenski i onda krenu tracarije.Mi kao zauzete ispijanjem kaffe u zurbi, al komentari mislim bili su za svaku koja sta sa kime gde itd.....
Neznam ranije sam nekako uvek bila u blizini najvecih tracara u gradu a to su muskarci.Samo stani i slusaj,a jebiga uvek se zateknem.Sad recimo vise nemam toliko vremena ali znam sustinu po kojoj se vrti prica.
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

02.02.08 16:20
Najbogatiji Indijac kupio ženi avion za rođendan



Najbogatiji Indijac Mukeš Ambani kupio je svojoj ženi za rođendan luksuzan avion, piše indijska štampa. Ambani, vlasnik najveće privatne kompanije u zemlji, "Reliance Industries", poklonio je svojoj ženi Niti za 44. rođendan 60 miliona dolara vredan avion „erbas”, piše „Mumbaj miror”. U avionu se nalaze kancelarija, kabina sa konzolama za igre, muzički uređaji, a opremljen je i satelitskom televizijom i bežičnom komunikacijom, navodi list. Tu su i velika spavaća soba, kupatilo sa više tuševa i bar. „Mumbaj miror” piše da su izvori iz Erbasa potvrdili vest o prodaji aviona, kao i da je letelica sletela na aerodrom u Nju Delhiju i da će uskoro biti dopremljena u Mumbaj.
Ambani, koji se bavi različitim poslovima, od nafte do biotehnologije, trenutno gradi milijardu dolara vrednu kuću u indijskoj finansijskoj prestonici Mumbaju, koja će biti jedan od najskupljih stambenih objekata za jednu porodicu u svetu, pišu lokalni mediji. (Beta)
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

22.06.08 2:48
Najbogatiji Indijac kupio ženi avion za rođendan




Koja budala??!
tcccccc:)
ja bih se uvredila da mi kupi samo avion....sta on misli?
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

23.06.08 16:14
Moderato_Kantabille je napisao/la:Najbogatiji Indijac kupio ženi avion za rođendan




Koja budala??!
tcccccc:)
ja bih se uvredila da mi kupi samo avion....sta on misli?
Nista taj ne misli...razbacuje se...dok mnoga deca u Indiji trpe gladna...kad ostari shvatice, da tim novcem nemoze da kupi drugi zivot...( to ce mu biti dovoljna kazna )


---- Mnogo para, a malo pameti je najvece siromastvo -----
Sponsored content

Nekada bogati muz.. Danas sponzor..? Empty Re: Nekada bogati muz.. Danas sponzor..?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.