Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

šta vam smeta na ovom forumu?

+32
COVEK_ZVER
ana35
Sonata
neven_
High_Hopes
Bykota
M_a_x X x_e_r
anja007
Storm_z
Tatko_Pantelija
Crna_ovca_chata
BRNNN
veccana44
Dzigericu_ste_mi_izele
Sofija
njushkalo_37
summer_donna
Ines69
mirotvorac
srki76
Domingez
determinanta
vip-tetka
BussPeda
Ines
panta
ljiljana
Lorelei
doctorr67
komunikativna
crni_labud_Z
Speeeed
36 posters
 :: PRIMJEDBE
Go down
Speeeed
Speeeed
Admin
Admin
Broj poruka : 165
Godina : 52
Location : HR-Os
Datum upisa : 20.08.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty šta vam smeta na ovom forumu?

20.08.07 21:16
Ovdje možete reći sve šta Vam smeta! Nadam se da neće biti stvari koje će nekom smetati. Moja greška ispravljam se.....nadam se da neće biti PUNO stvari koje će Vam smetati jer nemoguće je da svima sve odgovara i da niko ni na šta nema primjedbu........a time su i moderatori primorani da bolje rade lol!
crni_labud_Z
crni_labud_Z
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 3
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

28.08.07 16:43
S obzirom da je forum nov i tek poceo da radi, mislim da bi svi skupa trebali da pomognemo , administratorima i moderatorima da ovaj forum bude sto kvalitetniji. Bilo bi lepo da ga prihvatimo sa ljubavlju, gde cemo moci pored chata lepo da se druzimo, razmenimo iskustva , nasalimo ili cak i pomognemo jedni drugima. Zato mislim da je , jos rano za bilo kakve kritike. A ako budu i postojale, to ce biti propusti, svih nas. Laughing .
Moje je misljnenje je da bi bilo lepo, da otvorimo jednu pod temu, gde bi svako od nas nesto rekao ukratko o sebi, svom gradu , mestu ili drzavi odakle kuca. Iako se dosta nas poznaje, na bilo koji nac, ipak bi bilo lepo kako za nas stare chatere tako i za nove clanove, da se svako od nas predstavi na sebi svojstven nacin.
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

31.08.07 21:46
crni_labud_Z je napisao/la:S obzirom da je forum nov i tek poceo da radi, mislim da bi svi skupa trebali da pomognemo , administratorima i moderatorima da ovaj forum bude sto kvalitetniji. Bilo bi lepo da ga prihvatimo sa ljubavlju, gde cemo moci pored chata lepo da se druzimo, razmenimo iskustva , nasalimo ili cak i pomognemo jedni drugima. Zato mislim da je , jos rano za bilo kakve kritike. A ako budu i postojale, to ce biti propusti, svih nas. Laughing .
Moje je misljnenje je da bi bilo lepo, da otvorimo jednu pod temu, gde bi svako od nas nesto rekao ukratko o sebi, svom gradu , mestu ili drzavi odakle kuca. Iako se dosta nas poznaje, na bilo koji nac, ipak bi bilo lepo kako za nas stare chatere tako i za nove clanove, da se svako od nas predstavi na sebi svojstven nacin.

zar nije interesantnije da se postepeno otkrivamo ?
vise ce nas rajcati ako ne znamo tko je tko iza kojeg nika i puno vise ce se posjecivati forum,kroz diskusiju i otkrivanja clanova.
ovako kada u samom startu sve napisemo o sebi,(bar meni )manje je interensantnije ubacivati se.
od samog pocetka znamo svi sve i forum nekao opustosi,nema diskusija,novih pitanja,jednostavno odlze svi na chat jer tamo se odmah i puno vise dogadja kroz igru rijeci,sto bi mogli sve to i kroz forum ako smo anonimni izvjesno vrijeme.

hmmm, vjerovatno ce te sada pomisliti uf.. sta ova komunikativna pametuje,ma nema pojma..ja samo tako preko tastature razmisljam Wink
sta vi mislite ima li logike u ovome sto sam napisala ?
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty re

01.09.07 23:44
zavisi....
razliciti su razlozi pristupa chatu.Neki su usamljeni a imaju comp i int.pa traze nesto...a opet nekim je to zabava i neupustaju se previse i ozbiljnost. Uostalom to je samo virtuelni pogled kroz monitor i nista vise.
90% svi lazu , a i sto bi govorili istinu i kome to?Najbitnije je da bude dobro zezanje bez zalaska u priv.detalje. toliko bi o tome:)) Basketball affraid
Lorelei
Lorelei
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 51
Godina : 59
Location : Balkan
Datum upisa : 27.08.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

04.09.07 16:06
Forum je sasvim ok...za sada bounce bounce bounce bounce
ljiljana
ljiljana
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.10.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

02.10.07 16:11
Cista 10ka za forum Very Happy Very Happy Very Happy
panta
panta
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.10.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

02.11.07 17:13
Zelim da pohvalim ovaj poslednji "dizajn". Svidja mi se Very Happy




flower lol!
Ines
Ines
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 52
Location : Mars
Datum upisa : 03.09.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

04.11.07 0:03
Hvala Smile
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

06.11.07 22:33
ne smijem biti vise kriticna geek

ali zato zelim da pohvalim sve one koji su si dali truda za novi dizain foruma lol!

.. rezultati su ocigledni,pise se,pise se lol!
avatar
BussPeda
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 10
Datum upisa : 08.11.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

08.11.07 10:55
Oslobodite postove za glasanje! Ne namestajte rezultate! Vidim 150 registrovanih korisnika a tako malo glasova.....ochigledno ....zar ne? Ima li toliko ljudi na kanalu Ludog_pansiona? Ili su ostali samo znatizeljni?
Ines
Ines
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 52
Location : Mars
Datum upisa : 03.09.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

08.11.07 12:11
Mesta za glasanje ima koliko hotjes. Ne razumem zasto se nosis mislju da neko ima bilo kakvu korist od bilo kakvog namestanja. Glasanje je slobodno i otvoreno za sve jos dan, dva...
Svaki forum moze da ima i po 1000 reg. clanova a od toga 950 neaktivno tako da i taj tvoj pokusaj ( od strane banovanog bivseg poslanika ovde) ovde ne pije vodu.
Neke ljude jednostavno ovo ne zanima i niko nikog ne tera da pise ili da glasa, sve je to slobodna volja koju postujemo.
Tako da sledetji put kad nesto pokusas a da zato nemas niti jedan opravdani argument, molim te prvo razmisli pre nego pritisnes ENTER.

Toliko!
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

08.11.07 12:12
BussPeda!

Ovo je samo dobra zajebancija na forumu.I nemas sta koga prozivati. a anketa ce ostati tamo dok mi ne zakljucamo.
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

09.11.07 8:48
Prejaka je narandžasta boja, nije pitanje estetike, nego brzo zamara oči.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

09.11.07 13:01
Boje necu komentarisati...Determinanta je lepo objasnila i samo potpisujem njen predjashnji post...
Drugo mene muci....
Primetio sam da mi se postovi brishu....
U samom "pravilniku" koji ste VI napisali ( i koji bi trebao da ima ulogu suverana na ovom forumu) stoji sve sta i kako...
Zasto to menjati? Zasto se sami ne pridrzavate toga? Ako se ide po principu " moze mi se.." onda ok.. tako i kazite...
Moram da primetim i ovo... (citiracu) ---->
" Članovi ovog Foruma su obavezni:
- Prije svega, da poštuju ovaj pravilnik.Da poštuju druge korisnike i njihova mišljenja bez obzira da li se sa njima slažu ili ne.
- Da ne podstiču i ne šire mržnju prema drugima, ne vređaju i ne provociraju sagovornike.
...." Moderatori se cesto u ovim slucajevima pozivaju na PROVOKACIJU , pri cemu smatram da su pogreshno protumacili sam pojam ...
Provokacija oznacava izazivanje, ismejavanje odredjene individue zbog neke osnovanog ili neosnovanog nedostatka iste, cikanje.... navodjenje na protivzkonito delo ili protivzakonitu radnju... izazivanje na dvoboj...
To ovde nije bio slucaj....
Svaki moj post sadrzi ozbiljan komentar (kad kad i shaljivi - ali vishe u meri SATIRE kao takve) na sve zadate teme.Smatram da sam za ovo kratko vreme aktivno ucestvovao u razvijanju i boljitku ovog FORUMA svojom pisanom recju. Ni u jednom od gore pomenutih , nisam izrazavao licnu netrpeljivost i uvrede prema drugom forumashu a o verskoj, rasnoj i nacionalnoj... ne zelim ni da spominjem...
Nemojte zaboraviti sta je FORUM
Mozda sam i prenaglio sa ovim "nemojte zaboraviti".... postoje ljudi koji znaju i koji ne znaju.... i verujem da nije na odmet da se podsetimo SVI:
Web ili diskusioni forumi su sajtovi ili delovi veceg sajta gde ljudi slicnog interesovanja mogu izneti svoja mishnjenja, komentare, pitati ili odgovarati na pitanja.Sam web programirani interface prilagodjen je nameni (diskusiji medju korisnicima).
Sad smo naishli na josh jedan zanimljiv pojam- DISKUSIJA
diskusija (lat. discussio) oznacava -pretresanje, raspravnjanje, istrazivanje razgovorom, objashnjavanje putem razmena misli i raznih gledishta na odredjenu temu.... Shocked
Sve ovo sto sam ovim postom i ZALBOM izneo su CINJENICE koje u odbranu svojih pisanih reci iznosim.
Zamolio bi vas da mi blagovremeno i adekvatno odgovorite na moja postavljena pitanja i ako budete raspolozeni i koju rec vishe na temu BEZRAZLOZNIH BRISANJA POSTOVA Idea
Unapred se radujem odgovoru
Domicus Perfectus
Ines
Ines
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 52
Location : Mars
Datum upisa : 03.09.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

09.11.07 21:17
Domingez, jako mi je zao sto je do ovoga moralo dotji ali kao sto si i sam primetio doslo je do odredjenih tenzija koje nikome nisu isle na ruku pa su neki postovi morali biti brisani., izmedjuostalog i tvoj koji, iako je bio u skladu sa nasim zakonikom nije imao smisla ostati tamo kao jedinka.
Brisano je sve, pre svega zbog ostalih korisnika koji nisu zasluzili da citaju provokacije trecih lica nicim izazvane.
Ja cu ti se ovde javno i u ime celog tima izvinuti jer smatram da to zasluzujes kao covek i kao elokventna, razumna i inteligentna individua kao i vecina njih sto je ovde i koja ima pravo glasa i diskusije sa ostalim calnovima ovog foruma.
Iskreno se nadam da do ovakvih stvari vise netje dotji.
srki76
srki76
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 11
Location : bgd
Datum upisa : 10.11.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty re

10.11.07 1:41
dizajn foruma je odlican'za svaku pohvalu!!! affraid
Ines
Ines
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 52
Location : Mars
Datum upisa : 03.09.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

10.11.07 1:57
Ja vise ne znam kako da namestim a da vam boje ne budu prejake, slova presitna, da se vidi kad vam stigne PP i da vam ne umara oci Smile

Rado bih svima izasla u susret al to je prosto nemogutje svima udovoljiti.

Nadam se da je sad ok? Ako ima jos neka primedba napisite, ako moze da se popravi ucinit tjemo... Wink
avatar
mirotvorac
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.10.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

10.11.07 18:38
Prvi put kad sam posetio forum dizajn je bio pristojan, lako se kretalo kroz forum. Koliko cesto menjate dizajn vishe se ne secam kako je izgledao, ali ja, kao i vecina posetilaca foruma, vishe paznje obracamo na brzinu i "citljivost" tj. preglednost. Posto se bavim dizajnom mogu toplo da vam preporuchim jedno od pravila dizajna "sto manje skrece paznju na sebe to je i bolji". Sto se tiche teksta, posebno ako je duzi, uvek - crna slova bela podloga. Na forumu se ljudi duze zadrzavaju pa je ova kombinacija tekst-podloga provereno najbolja za duza citanja. Sve ostale kombinacije zadovoljavaju samo za "kratke forme": plakat, flajer, bilbord, reklama, prozorska grafika i sl. Cak i tada ne mogu da idu sve kombinacije, zna se koja boja odgovara kojoj. Recimo ova boja teksta, kojom trenutno pishem je vrlo nezgodna za rad i sam promena u crno daje bolju citljivost (to cu i uraditi). Da ne govorim o ubitachnoj kombinaciji plavo na zuto, ovog inteziteta, koje "ubija" iz pozadine. Kombinacija zuto - plavo se retko upotrebljava i to samo kada treba nesto istaci, i treba biti oprezan sa njom. Mozda nekom ko ovo radi izgleda da mnogo boja daje utisak, ali to korisnike suvise zamara, a da ne pricham o brzini. Ja imam dobar internet i 2GB RAM-a pa ima usporenja prilikom "setnje" kroz forum. Praktichnost pa sve ostalo.

Ostalo: i na forumu i na chatu treba izbegavati, da ja ne formulisem, citiracu Domingeza - MOZE MI SE. Ja takva iskustva nisam imao ali to se moze primetiti. Ja ne trpim autoritete ni u privatnom zivotu a ne na chatu. Svako nazovimo unapredjenje tipa %, @ ili slicno meni ne znachi mnogo. Prihvatam to samo kao znak dobre volje i pozitivnog odnosa prema mom prisustvu, i u toj meri mu dajem znacaj. Za zezanje, kakvo ja ocekujem, ne mora nishta da stoji ispred mog nick-a.

Shvatite ovaj post kao dobronameran.
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

10.11.07 20:36
kod mene su toliko svjetla slova da se skoro i ne vide citati,dizajn kao dizajn je okay,mada mi je onaj zadnji nekako bio ljepsi,ali tko sta mene pita geek
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

10.11.07 21:37
Vec su sve rekli ali moram ponoviti.Ovo je mucenje!Pogledajte samo koliko se manje pise od kako ste poceli menjati dizajn.Jeli to razlog ili se tek slucajno desilo....Dajte nam citka slova i to je sve sto nam je potrebno.
summer_donna
summer_donna
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 37
Datum upisa : 10.11.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

11.11.07 0:32
Hej,ljudovi,caooooooooooooooooooo
smeta mi sto nista ne vidim..elem,zelena slova na ljubicastoj podlozi....dizastr katastr......
..morala sam reci....
Volim Vas
Ines
Ines
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 52
Location : Mars
Datum upisa : 03.09.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

11.11.07 15:45
Ok, kao sto sam i rekla vec, ucinit tjemo sve da vama bude prijatno., ali opet znam da ce uvek biti neko kome netje bas sve biti potaman i da je jako tesko svim ukusima udovoljiti...neko voli zive boje, neko umerene, neko crnu podlogu sa belim slovima neko nesto deseto..

Jel ovo sad ok?
Da ostavimo ili da menjamo opet? Crying or Very sad
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

11.11.07 16:17
Nema tu da se nekome dopada ili ne, bitno je da se dobro vidi. Kao što reče mirotvorac, crna slova na beloj podlozi su najbolja, tamo gde sledi tekst forumaša, kao i kod isticanja tema, iz razloga jer ne zamaraju vid, a što se tiče "okolnog" kolorita, tu se može igrati bojama, naravno uzimajući u obzir "slaganje" boja.

Uostalom, većina je ovde "vremešna" sa vidom. Shocked Cool
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

11.11.07 19:35
E, ova je kombinacija bas dobra, a i cvetic ide uz nju ovaj Arrow flower
Ines
Ines
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 52
Location : Mars
Datum upisa : 03.09.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

11.11.07 21:03
Ines pre i posle foruma:

Pre-------> Very Happy
Posle-----> rendeer
summer_donna
summer_donna
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 37
Datum upisa : 10.11.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

12.11.07 23:29
Sad je suuuuperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!
Nije stvar ukusa,vec da se vidi dobro Laughing bounce
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

13.11.07 16:17
summer_donna je napisao/la:Sad je suuuuperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!
Nije stvar ukusa,vec da se vidi dobro Laughing bounce

summer_donna sretjoo kako si lepo ispala na ovom avatoru... prelepoo mo'eeee ... aj' se cujemo afro lol!
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

13.11.07 22:23
ines sada je cool Smile cenim tvoj trud i vreme provedeno u dizajniranju Smile
Ines
Ines
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 52
Location : Mars
Datum upisa : 03.09.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

13.11.07 22:37
Dizajn - nista posebno, ali vazno da prija oku a ne da ga zamara pa da morate da bezite pre nego slovo napisete Wink

U svakom slucaju hvala., uz napomenu da ja ovo ipak ne radim sama, uz mene je i Speeeed (moj mucitelj) koji sve sto ja napravim kaze: NE VALJA AJ PONOVO Evil or Very Mad pa ga ja vijam sa motkom u ruci ali ipak tjemo podeliti to Hvala....meni ide Hva..a njemu la-la geek
Sofija
Sofija
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 114
Godina : 59
Datum upisa : 23.08.2007

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

14.11.07 18:54
Dobih poshtu:

Poštovanje,

ova obavijest ti je stigla jer si izabrao/la opciju da budeš
obaviješten/a o raspravljanju na "SAMO za Ines...."pamtim samo sretne dane ""
na forumu LudiPansioN.

Od tvojeg zadnjeg posjeta, bilo je odgovora na temu.

Odgovore možeš vidjeti klikom na sljedeći link:
https://ludipansion.forumsr.com/zastarele-i-obrisane-teme-f18/samo-za-ines-pamtim-samo-sretne-dane-t158.htm#2189.

Klikam na link i kaze NEMA-NE POSTOJI
?????????????????????????????????????????????
Molim da mi se objasni,kako to neko je odgovorio a odgovora a ni posta nema Smile)
Sponsored content

šta vam smeta na ovom forumu? Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.