Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

šta vam smeta na ovom forumu?

+32
COVEK_ZVER
ana35
Sonata
neven_
High_Hopes
Bykota
M_a_x X x_e_r
anja007
Storm_z
Tatko_Pantelija
Crna_ovca_chata
BRNNN
veccana44
Dzigericu_ste_mi_izele
Sofija
njushkalo_37
summer_donna
Ines69
mirotvorac
srki76
Domingez
determinanta
vip-tetka
BussPeda
Ines
panta
ljiljana
Lorelei
doctorr67
komunikativna
crni_labud_Z
Speeeed
36 posters
 :: PRIMJEDBE
Go down
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

24.09.08 23:22
mirotvorac je napisao/la:Prvi put kad sam posetio forum dizajn je bio pristojan, lako se kretalo kroz forum. Koliko cesto menjate dizajn vishe se ne secam kako je izgledao, ali ja, kao i vecina posetilaca foruma, vishe paznje obracamo na brzinu i "citljivost" tj. preglednost. Posto se bavim dizajnom mogu toplo da vam preporuchim jedno od pravila dizajna "sto manje skrece paznju na sebe to je i bolji". Sto se tiche teksta, posebno ako je duzi, uvek - crna slova bela podloga. Na forumu se ljudi duze zadrzavaju pa je ova kombinacija tekst-podloga provereno najbolja za duza citanja. Sve ostale kombinacije zadovoljavaju samo za "kratke forme": plakat, flajer, bilbord, reklama, prozorska grafika i sl. Cak i tada ne mogu da idu sve kombinacije, zna se koja boja odgovara kojoj. Recimo ova boja teksta, kojom trenutno pishem je vrlo nezgodna za rad i sam promena u crno daje bolju citljivost (to cu i uraditi). Da ne govorim o ubitachnoj kombinaciji plavo na zuto, ovog inteziteta, koje "ubija" iz pozadine. Kombinacija zuto - plavo se retko upotrebljava i to samo kada treba nesto istaci, i treba biti oprezan sa njom. Mozda nekom ko ovo radi izgleda da mnogo boja daje utisak, ali to korisnike suvise zamara, a da ne pricham o brzini. Ja imam dobar internet i 2GB RAM-a pa ima usporenja prilikom "setnje" kroz forum. Praktichnost pa sve ostalo.

Morao sam se vratiti na ovaj post zato sto je potpun i da se lako razumeti.
Opet se "igrate" oko dizajna samog foruma. Sad imam poteshkoca. Po 5 x moram da ucitam stranicu da bi mi izbacilo kompletan spisak tema. Ne obelezava na temi kad ima novih postova. Mnogi su mi se zalili da imaju problema sa ucitavanjem stranica.
Najverovatnije neki od tih skinova imaju bug.
Srediteeeeeeeeeee toooooooooooooooooooooooooooooo Smile
ps:tetka ne pipaj setings na forumu Evil or Very Mad
Speeeed
Speeeed
Admin
Admin
Broj poruka : 165
Godina : 52
Location : HR-Os
Datum upisa : 20.08.2007

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

02.10.08 22:34
Nema nikakvog Buga na stranici...sve je ok kako bi i trebalo biti......jedino moze biti da VAS zeza sporiji internet pa sporije sve ucitava.....jedino sto mogu u tom slucaju je vratiti forum na onaj skin koji je bio do prije ovoga........Ako mi se javi na PM ili e-mail eto 30 ljudi da ih to isto zeza kao i tebe vraticu na stari dizajn.....HVALA!!!
Bykota
Bykota
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 96
Location : N 58° 11' 53.98" E 15° 59' 55.96"
Datum upisa : 15.09.2008

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

03.10.08 14:27
sto ne ubacis da svako sebi menja izgled foruma (skin)
High_Hopes
High_Hopes
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 109
Datum upisa : 28.07.2008

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

19.10.08 5:11
Forum je limitiran sa malim brojem oblasti o kojima se može pisati. Dođem ponekad sa najboljom namjerom da pišem što više na forumu, prečešljam čitav forum i napišem tek par postova. Nema sporta, muzike, filma, književnosti, ...
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

19.10.08 14:09
High_Hopes je napisao/la:Forum je limitiran sa malim brojem oblasti o kojima se može pisati. Dođem ponekad sa najboljom namjerom da pišem što više na forumu, prečešljam čitav forum i napišem tek par postova. Nema sporta, muzike, filma, književnosti, ...
Pa zar forum nije svih nas,ako te nesto tangira slobodno sam postavi temu.Svi smo mi sudijonici u njemu,svima nama je omoguceno da postavljamo teme prema svojim interesovanjima,saznanju i znatizelji.Tačno je da nema tema u vezi sporta,verovatno niko nije zatangiran da o tome pise do sada bio dok tema ima u vezi muzike filma i knjizevnosti,vjerovatno nijesi primijetio.
Forum znači svi mi stvaramo i svi uzimamo učesce tamo gdje nas vodi znatizelja kao i naše ovo malo obrazovanje zar ne;)))
Slobodno postavi koju hoces temu faco;))))
avatar
Gost
Gost

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

19.10.08 19:46
Kratko sam na forumu ali sasvim je ok.Ne znam sta bi zamerio sve i da hocu.
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

25.10.08 22:44
Stvarno ni sanjao nisam koju cu lavinu pokrenuti time sto sam eto primetio dodate reci u postovima.Malo mi je krivo sto je to od strane mnogih uzeto zdravo za gotovo i sto su neki isuvise ozbiljno usli u dalje pisanje na tu temu.To sto sam stavio do znanja da sam video izmene ne znaci da sam bio bilo cime povredjen ili ljut zbog toga.Ja ofca, tako da mene ovde nesto i ne pogadjaju takve stvari.Ne zelim sada da ulazim u nove polemike na tu temu,niti da se bavim time da li je ispravan bilo ciji postupak.Ovo je forum i svako pise ono sto zeli i kako oseca.Ja sam prvi za salu i zbog svega toga ovo pisem.Tamo je tema zakljucana inace bih se tamo oglasio.Jednostavno ovo pisem ,jer je posle moje konstatacije krenulo sve ono dalje.Red je valjda da se i moja rec cuje.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

26.10.08 16:17
Crna_ovca_chata nema ni trunke tvoje krivice u svemu tome.
To sto sam uradio-uradio sam s'namerom da izazove ovo sto je i izazvalo.
Vec sam postovao na gore pomenutoj temi razloge zasto sam menjao postove.
Tema kao tema nije bila ozbiljnog karaktera i nikog nisam uvredio. Ideja je bila da se odredjeni ljudi prepoznaju i da odreaguju-sto su to ubrzo i uradili. Pored male shale, uspeli smo i da neke stvari dovedemo na svoje mesto (gde i pripadaju), a sve u cilju boljitka samog foruma. Mozda si primetio ( a iskreno se nadam da ce se TEK osetiti) razliku u samoj koncepciji rada i druzenja na ovom forumu.
Menjanje postova je bio jedan radikalni cin s'moje strane da bi neke stvari jednostavno presekao.
Nece se ponoviti, obecavam.
Josh jednom se ovom putem izvinjavam cenjenim clanovima foruma
koji su se nashli uvredjeni (ili u krajnju ruku..onima koji se nisu osecali pravo) zbog menjanje tudjih postova u ime bilo kakvih vishih ciljeva (dal' oni bili opravdani ili neopravdani).
avatar
Gost
Gost

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

26.10.08 16:56
Za sad apsolutno nista posto sam novajlija ovde, nisam jos ni teme prosao kako treba, mada sam do sad vec polako poceo da primecujem da se ovde delimicno ogranicava sloboda govora i da se napdaju osobe koje nisu istomisljenici, a moje misljenje je da forumi bas zato i treba da postoje da se vidi misljenje svih strana a ne samo jedne.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

26.10.08 17:15
KorisnickoIme je napisao/la:Za sad apsolutno nista posto sam novajlija ovde, nisam jos ni teme prosao kako treba, mada sam do sad vec polako poceo da primecujem da se ovde delimicno ogranicava sloboda govora i da se napdaju osobe koje nisu istomisljenici, a moje misljenje je da forumi bas zato i treba da postoje da se vidi misljenje svih strana a ne samo jedne.
Dobro doshao na forum KorisnickoIme cheers
Da, sloboda govora i zdrava debata odnosno sukobljavanje mishljenja na bilo koju zadatu temu se podrazumeva.
Ne treba pritom zaboraviti i zanemariti granicu izmedju zdrave debate sa jedne strane i vredjanja-neposhtovanja forumasha s'druge.
Cesto ljudi meshaju demokratiju-slobodu govora i izrazavanja sa anarhijom.
Kao i svugde-i ove imamo odredjena pravila i kodexe ponashanja po kojima se vodimo Rolling Eyes
Ovde svako ima potpunu slobodu da se adekvatno izrazi sve dok ne predje granicu neukusa...
Nadam se da se slazemo oko ovoga... Smile
Josh jednom, DOBRO DOSHAO! Zelim ti puno, mnogo i dosta kvalitetnih postova u daljem druzenju sa ekipom foruma LudiPansion Smile cheers
neven_
neven_
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 15
Location : Okolina Inđije
Datum upisa : 10.02.2008

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

01.11.08 17:00
Voleo bih znati sta je to demokratija, na forumu. Da njie to bojkot nekog, ako ne misli kao oni... Mislim da imam, veliko iskustvo, i veliko razocarenje u osobe sa zapada, koji toliko zive u EU, a ne poznaju ni ono malo elementarno demokrasko pravo pojedinca..
- Visika, skola, pravnici i gimzalijalci, profesori i pisci, na sve mogu rec staviti, ali ne sme se slicnom reci njih dirnuti..
Da li je ovo uvreda?
- "Tesko, detetu cija majka provedi mnogo vremena za kompijuterom, onom ciji je otac alkos i kurvar, detetu koji nema oca" - Samo to!
Samo to, i banovan ...
- Koje su to sprdacine, i o kojoj mi demokratiji pisemo, na Forumu... Demokratiji - jacih, vrednijiih, demokratiji grupa, u odnosu na pojedinca, koji zbog takve demokratije, nece rec pisati, jer naravno, osecace se glupo, bitce glupo.
- Ja ne sutim, jer imam svoju rec, divnu, plemenitu i iskrenu...!
A, majke i ocevi, kojih grize savest, neka znaju da nisu sami, i ja sam sa njima - kritikovan od dece...
1 ... pitanje,- Koje su najcesce uvrede, na forumu i kako ih izbeci..
2 ... pitanje, - Moze li se covek opustiti i onako neobavezno , u tekstu, " kratke price upotrebiti slobodnije izraze!
3 ... pitanje, sme li se pisati prica blagog erotskog karaktera.
4 ... pitanje - moze li se, naciniti, odbor dva-tri clana koji ce, takve price, odobriti pre postavljanja, (cemzurisati) - sa iskustvom...
Eeee, preterah! cheers Basketball Basketball Basketball
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

01.11.08 17:37
neven_ je napisao/la:Voleo bih znati sta je to demokratija, na forumu. Da njie to bojkot nekog, ako ne misli kao oni... Mislim da imam, veliko iskustvo, i veliko razocarenje u osobe sa zapada, koji toliko zive u EU, a ne poznaju ni ono malo elementarno demokrasko pravo pojedinca..
- Visika, skola, pravnici i gimzalijalci, profesori i pisci, na sve mogu rec staviti, ali ne sme se slicnom reci njih dirnuti..
Da li je ovo uvreda?
- "Tesko, detetu cija majka provedi mnogo vremena za kompijuterom, onom ciji je otac alkos i kurvar, detetu koji nema oca" - Samo to!
Samo to, i banovan ...
- Koje su to sprdacine, i o kojoj mi demokratiji pisemo, na Forumu... Demokratiji - jacih, vrednijiih, demokratiji grupa, u odnosu na pojedinca, koji zbog takve demokratije, nece rec pisati, jer naravno, osecace se glupo, bitce glupo.
- Ja ne sutim, jer imam svoju rec, divnu, plemenitu i iskrenu...!
A, majke i ocevi, kojih grize savest, neka znaju da nisu sami, i ja sam sa njima - kritikovan od dece...
1 ... pitanje,- Koje su najcesce uvrede, na forumu i kako ih izbeci..
2 ... pitanje, - Moze li se covek opustiti i onako neobavezno , u tekstu, " kratke price upotrebiti slobodnije izraze!
3 ... pitanje, sme li se pisati prica blagog erotskog karaktera.
4 ... pitanje - moze li se, naciniti, odbor dva-tri clana koji ce, takve price, odobriti pre postavljanja, (cemzurisati) - sa iskustvom...
Eeee, preterah! cheers Basketball Basketball Basketball
Poshtovani,
ponavljamo se ( postacemo tradicionalni... a nema potrebe ) Very Happy
O demokratiju na forumu- iscitajte post pre vasheg.
Odgovori :
1.- Svako ko ima preko 7 godina zna koji su to zlonamerni epiteti koji se koriste u svrhu uvrede zeljene osobe. Da se sve to izbeci, ako svako od nas kontrolishe svoja lichna nezadovoljstva i shodno svojim godinama, vaspitanju i pishe.
Cenim da sam bio jasan i koncizan u odgovoru na vashe postavljeno pitanje u delu:
https://ludipansion.forumsr.com/ludipansion-f1/cijena-virtualnog-zivota-t631-30.htm

2.-naravno da se svako od nas moze opustiti na temi: "kratke price" i upotrebiti slobodnije izraze! Slobodan sastav... niste videli ni jedan izbrisan post u delu knjizevnost-umetnost... nisu se sputavala- niti ce se sputavati vasha pisana rec u toj formi. cheers

3.-Da,smeju se pisati prica blagog ili NEblagog erotskog karaktera

4.- "odbor" postoji- chlanovi tog tela se ovde zovu administrator i moderatori foruma.
Njihova je uloga da sprovode pravilnik(nije na odmet da ga spomenemo josh jednom), da postavljaju teme i vode racuna o offtopic-u, itd itd...
U proshlom postu sam dobronamerno skrenuo paznju na "prijateljske savete" tipa:
"Tesko, detetu cija majka provedi mnogo vremena za kompijuterom, onom ciji je otac alkos i kurvar, detetu koji nema oca"
Ovde se ne postavlja pitanje : Shta ce neko na forumu
Svako neka o svojoj porodici, svojoj zeni, svojoj deci, svojim muzevima, braci, sestrama vodi brigu.
Degutantno je TO pitati nekog ko nam je stranac.... a i da nam je prijatelj.. ne uzimamo mikrofon i postavimo isto na radio stanici, vec u 4 oka iznesemo svoja zapazanja ili kritiku. Sve mimo toga je samo poziv na kavgu i smatra se zlonamernim.
Ja se iskreno nadam da ste zadovoljni odgovorom i da sam danas bio jasniji nego juce.... Rolling Eyes
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

01.11.08 17:57
neven_ je napisao/la:Voleo bih znati sta je to demokratija, na forumu. Da njie to bojkot nekog, ako ne misli kao oni... Mislim da imam, veliko iskustvo, i veliko razocarenje u osobe sa zapada, koji toliko zive u EU, a ne poznaju ni ono malo elementarno demokrasko pravo pojedinca..
- Visika, skola, pravnici i gimzalijalci, profesori i pisci, na sve mogu rec staviti, ali ne sme se slicnom reci njih dirnuti..
Da li je ovo uvreda?
- "Tesko, detetu cija majka provedi mnogo vremena za kompijuterom, onom ciji je otac alkos i kurvar, detetu koji nema oca" - Samo to!
Samo to, i banovan ...
- Koje su to sprdacine, i o kojoj mi demokratiji pisemo, na Forumu... Demokratiji - jacih, vrednijiih, demokratiji grupa, u odnosu na pojedinca, koji zbog takve demokratije, nece rec pisati, jer naravno, osecace se glupo, bitce glupo.
- Ja ne sutim, jer imam svoju rec, divnu, plemenitu i iskrenu...!
A, majke i ocevi, kojih grize savest, neka znaju da nisu sami, i ja sam sa njima - kritikovan od dece...
1 ... pitanje,- Koje su najcesce uvrede, na forumu i kako ih izbeci..
2 ... pitanje, - Moze li se covek opustiti i onako neobavezno , u tekstu, " kratke price upotrebiti slobodnije izraze!
3 ... pitanje, sme li se pisati prica blagog erotskog karaktera.
4 ... pitanje - moze li se, naciniti, odbor dva-tri clana koji ce, takve price, odobriti pre postavljanja, (cemzurisati) - sa iskustvom...
Eeee, preterah! cheers Basketball Basketball Basketball
Pravila foruma,svi mi diktiramo faco;)))
Kad smo ga formirali,glavno geslo nase je bilo.Pustiti ljude da pisu opusteno i nema banovanja.Medjutim pojedinci se nekako osile i pocnu vredjati forumase.U takvim slucajevima smo taj famozni ban uvezli sa 44;))) i banujemo pojedince.
Normalno pisi sta ti je merak ,ali pazi da to iste ima neke moralne kodekse,bar malo;)))
U stvari opusteno samo opusteno;))))
neven_
neven_
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 15
Location : Okolina Inđije
Datum upisa : 10.02.2008

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

01.11.08 22:39
Nema nista novo i neposteno u mom pitanju, - Forum mi se svidja i nebih kvario njegov izgled i formu, zato sam pisao i pitao.
Procitao sam pravilnik... Ali pravlnik, foruma, uskracen je za precutni dogovor clanova foruma o kodeksu poonasanja, koji ne bih da prekrsim...
Hvala za obavestenja, pitanja vise nemam, ... Idem pisati..
Sa odgovorima sam vise no zadovoljan..
S postovanjem, hvala - veccana, na jednostavnosti odgovaora.
I vama Domingez, a ste ga iskomplicirali... Uzivajmo
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

03.01.09 23:50
Ne smeta mi ništa, ali dajem sebi slobode da kažem da forum
nije mesto začatavanja. To jest napisati dve rečenice, gledati
nekog nadmudriti da se ne izrazim rečnikom mentaliteta našeg naroda "zaebati" jer zaboga pravi se pametan itd. itd. to ne čini
sadržaj foruma i ne daje mu kvalitet.
Treba čuvati one ljude koji imaju šta da kažu i napišu i isto takve
dovoditi na forum.
Bar meni je uvek bio važniji KVALITET od KVANTITETA.
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

04.01.09 14:23
Svidja mi se, sasvim je ok, mada mi je u pocetku bilo zanimljivije, sada sam se i ja nesto olenjila, ali to nema veze sa forumom, vec samnom.
Super ste:)
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

04.01.09 15:11
Doslovce se slazem sa komentarom Sonata

Ono sta mi je zasmetalo sam izneo i nije bas bilo prijatno tih momenata i dana. Lavina je krenula i bilo je porilicno armagedonski.

Sad trenutno mi vise manjka nego smeta mrtvilo i neaktivnost forumasa, ali nadam se da ce se i to promeniti i aktivirati.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

04.01.09 15:27
ana35 je napisao/la:Svidja mi se, sasvim je ok, mada mi je u pocetku bilo zanimljivije, sada sam se i ja nesto olenjila, ali to nema veze sa forumom, vec samnom.
Super ste:)
U pravu si malena;)))sve je u nama mi činimo forum zar ne.Svi smo mi dio njega,koji ucestvujemo u bilo kojem dijalogu.Mada se ja licno drzim rijeci sonate,kvalitet je bitan mi u svemu pa i ovdje.Licno ima me tamo gdje cu nesto pametno da procitam da sebe bar malo nadahnem,a kvantitem,kiss,puss itd mi je bezveze;)))
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

17.01.09 14:23
Smile


Zadnja promjena: Zorana76; 25.02.12 13:07; ukupno mijenjano 1 put.
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

19.01.09 18:40
Jeste li ovo nesto promenili?Vracajte na staro,ovo mi se ne dopada :-(
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

19.01.09 19:16
zorana76 imamo tehnickih problema strpi se do sutra.... ni nama se ovo ne svidja
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

19.01.09 19:22
Ok,izvini :-)
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

19.01.09 20:50
Meni se bas svidja... geek
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

19.01.09 21:01
Wink


Zadnja promjena: Zorana76; 25.02.12 13:09; ukupno mijenjano 1 put.
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

21.01.09 0:07
Smile


Zadnja promjena: Zorana76; 25.02.12 13:10; ukupno mijenjano 1 put.
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

21.01.09 10:29
hhahaahah ma meni je isto sve okrenutu vise nista ne znam
jovanov
jovanov
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 58
Godina : 69
Datum upisa : 12.06.2008

IGRE
IGRA-1:

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

21.01.09 12:22
Meni se bas svidja, lepo, moderno... Bravo Speed !
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

22.01.09 23:03
Smile


Zadnja promjena: Zorana76; 25.02.12 13:08; ukupno mijenjano 1 put.
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

23.01.09 22:42
Smeta mi sto mi Speeed stavio da sam ovisnik o internetu scratch Nije valjda?Nisam ni primetio da jesam geek
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

24.01.09 13:54
Crna_ovca_chata je napisao/la:Smeta mi sto mi Speeed stavio da sam ovisnik o internetu scratch Nije valjda?Nisam ni primetio da jesam geek
Gdje si pobeguljo na koji si sad forum,vrati se lesi kuci.Sto nisi jesi ovisnik samo sto ne priznajes.Znam te ptico dobro;))A nas speddd je stalno u pravu.Jedini lik koji nikada ne gresi na ovom netu je on;)))
Sponsored content

šta vam smeta na ovom forumu? - Page 3 Empty Re: šta vam smeta na ovom forumu?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.