Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Koliko cesto menjate svog frizera ? Empty Koliko cesto menjate svog frizera ?

08.11.08 11:53
Dugo sam razmisljala gde da smestim ovu temu.Da li da je stavim na zesnki kutak, ili da je pomerim ovde.Jer naravno mi zene smo te koje po statistici najvise i menjamo svoje frizere.
Ali zanima me misljenje i muske populacije.
Da li menjate frizera a ako ga menjate koji je razlog za to?
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Koliko cesto menjate svog frizera ? Empty Re: Koliko cesto menjate svog frizera ?

08.11.08 12:40
Imam jednog frizera vec 10 godina i ne mijenjam ga ni za kakvu lovu.Samo njemu verujem.On zna sta ja hocu.Kod njega u radnji nema fantanja,nema prica.Zivio nas Miki frizer,zivela muzika koju pusta dok ti frizuru sredjuje kao i stolica za masazu na koju sjedis dok te on frizira,)))
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

Koliko cesto menjate svog frizera ? Empty Re: Koliko cesto menjate svog frizera ?

08.11.08 13:15
Samo kad moram, u slučaju da je negde na putu ili da je bolesna.
Toliko dugo odlazim kod nje, da ona već zna i prema mom raspoloženju na licu kakvu će frizuru da mi napravi, kojom bojom
će izvući pramenove, da li će šišati ili savijati pundjicu.
A ekstra lepo druženje uz kaficu i ženske priče.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Koliko cesto menjate svog frizera ? Empty Re: Koliko cesto menjate svog frizera ?

19.11.08 15:44
Jednu frizerku promenila sam zato sto je radila kako se njoj svidelo, druga mi nije skuvala kaffu kad sam otisla u salon,treca mi je uvaljivala neke kataloge prodaje dok me fenirala....promenih ih dosta.Bila sam i kod muskog frizera, a kod njega me nerviralo sto je svaki sledeci put pravi termin na koji bih dosla.I to mi je nekako bilo obavezno i stresno....
Sad imam jednu frizerku, koja mi redovno kuva kafu, donese pixslu, uvali mi neki katalog sa frizurama i radi.Uvek me odusevi kad zavrsi sa farbanjem, sa feniranjem uvek me primi kad naletim, i nekako mi je usla pod kozu.

U Srbiji imam dva frizera , pa kad odem na odmor,dobijem termin bez problema.Jedan ima atelje u Vrscu (pozovem najavim se primi me za sat dva i brate radi, i masira) od kose napravi frizuru.U mom rodnom gradu Kragujevcu, nadjoh jednu za sve, i najvise od svega mi se svidja sto me primi brate kad je pun salon , kad padnem s neba nenajavljeno, a kad ustanem sa stolice izadjem prezadovoljna.
Ma zanat je cudo, samo kad neko zeli da napravi sta hoce i kad voli svoj posao.
Najzad imam frizera koji mi odgovara.
Sponsored content

Koliko cesto menjate svog frizera ? Empty Re: Koliko cesto menjate svog frizera ?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.