Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

+26
whampirusha
Silvy
Luckasta
K-6_Predator
Tricky
drina
robija60
BOKUN74
slatkicass
Zlatokosa
Uobrazena
Domingez
Dado
Danubius
Santana
determinanta
Ines
njushkalo_37
BussPeda
mirotvorac
komunikativna
Speeeed
Ines69
veccana44
DJ_Merlin
vip-tetka
30 posters
Go down
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

31.10.07 12:25
Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?


Zadnja promjena: ; 02.11.07 15:09; ukupno mijenjano 1 put.
DJ_Merlin
DJ_Merlin
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 7
Datum upisa : 23.09.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Bljak! :-)

31.10.07 21:16
Bljak :-)
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

01.11.07 2:39
STA IMAM OD TOGA DA KAZEM JESAM...A STA IMAM OD TOGA DA KAZEM NISAM..TIP JE OSNIVAC SEDMICE..ISTOVREMENO JE I VODITELJ...SAMO KAZEM...BRAVO DECKO....MUZIKA TI JE LUDILO...KONACNO DA NA JEDNOM MJESTU NEMA PINKOVACA,))))))))))))) affraid
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

02.11.07 15:12
Merlin hmmmm ma ti si bas onakav kakvoga mi trebamo..... zajebanta i voditelja....... super si se uklopija sa nama u ludom pansionu .... kako se kaže "S KIM SI TAKAV SI"lol!
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

02.11.07 15:54
Ja sam najzadovoljnija. Uopste ga ne cujem! lol!
Speeeed
Speeeed
Admin
Admin
Broj poruka : 165
Godina : 52
Location : HR-Os
Datum upisa : 20.08.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

03.11.07 16:27
Ines69 je napisao/la:Ja sam najzadovoljnija. Uopste ga ne cujem! lol!


Ti si sa mnom najzadovoljnija a ni mene ne cujes geek
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

04.11.07 23:09
ajde sto ga ne cujem,vec ga i ne vidim geek
avatar
mirotvorac
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.10.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

06.11.07 14:51
DJ Merlin??????????


He is the BEST!!!
avatar
BussPeda
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 10
Datum upisa : 08.11.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

08.11.07 11:06
SVAKA CHAST ZA RADIO SEDMICU.
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

08.11.07 22:12
slusao sam par puta i nije losa stanica Smile
Ines
Ines
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 52
Location : Mars
Datum upisa : 03.09.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

12.11.07 11:37
Ih, zadovoljna...pa bez njegovog radija sam ko' gluva.
Kod mene radi 24/7 Smile
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

12.11.07 12:23
Radiofoničan glas (da s' ne izrazim drugačije Wink ), dobra dikcija, snalažljivost, sve dobro za jednu takvu vrstu radio stanice. Dakle DJ, svaka čas' flower
avatar
Santana
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 3
Godina : 49
Location : Belgrade
Datum upisa : 17.11.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

22.11.07 1:06
Eeee ti "malena" ne merachi mnogo, znash...Razz DJ Merlin *ebacu ti komshiqu...dobar si lafchino Smile
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

22.11.07 14:52
Santana je napisao/la:Eeee ti "malena" ne merachi mnogo, znash...

O bože, ličim li ti ja na takvu? Mis'im, glas me ič ne zanima! Razz Neg', DJ baš dobro vodi radiJo, a ono za glas sam "usputno" Wink
avatar
evita
Gost

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Sta da kazem sem

27.11.07 23:05
Hmmm , DJ_Merlin meni sve to zvuci nekako suvise amaterski...nema los glas ali su mu fazoni van fazona... Evil or Very Mad ajde udarite sada kritiku po meni...
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

28.11.07 0:14
Podrzavam sve sto nije GrandoTurboPinkadelicno. Svako od nas moze da instalira taj program -no koliko vas (nas) bi sedelo satima i ispunjavalo zelje On to radi VOLONTERSKI (volonter-covek koji bezrazlozno muchi sebe bez ikakave nadoknade)Zato, DjMerlin-svaka cast na trudu(i zivcima) Ne mora da bude profy stanica, pa nismo Radio Luksemburg? 7 -mica je zvucna slika Ludog_Pansiona , i odraz muzickog ukusa njegovih"stanovnika" Kakav je da je-nas je. No neki sponzor ne bi skodio, DJ,a, hehehe?
avatar
Dado
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 3
Datum upisa : 28.11.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Malo istine... nije za zanemariti

28.11.07 4:34
E pansionci pozdrav i od mene...super ste ali imam i ja jedno pitanje za moderatore : otkud vasa saradnja sa Radio Sedmicom .
Znate li vi uopste da je taj Marlin bio vojno lice koje je pobeglo iz Hrvatske kada je zagustilo , a sada mu dajete prostor i slavite ga ovde.
I jos ga zale jel volontira , nije li malo za cuditi se sto je nasao bas ovaj kanal...
Ajde vip-tetka objasni nam... poznajes li ga dovolljno?
ja sam inace iz Zagreba trenutno nastanjen u Canadi...
pozdrav jos jednom i nedajte da nam rovare pansion NAJKBOLJI STE>>>

Pozdrav
Dado lol!
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

28.11.07 14:27
Postovanje Dado!!!!

Ovako sta se tice privatni zivot od Merlina ne tice me se stvarno.Ako je nekada bija vojno lice u HR i napustija. Onda je to razlog da ne mrzi hrvate i u njemu nema mrznje ko sta ti misliš.

Suradnja radia i pansiona je slucajno doslo.Merlin je bija voditelj radia sendej i znala sam ga sa toga kanal.I kad je on stvorija svoj radio pozvala sam ga kod nas u dogovoru s veccanom i speeeedom. I sta znam od njemu dovoljno mi je.Virujem njemu i svi su zadovolji s njime.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

28.11.07 14:41
Dado je napisao/la:E pansionci pozdrav i od mene...super ste ali imam i ja jedno pitanje za moderatore : otkud vasa saradnja sa Radio Sedmicom .
Znate li vi uopste da je taj Marlin bio vojno lice koje je pobeglo iz Hrvatske kada je zagustilo , a sada mu dajete prostor i slavite ga ovde.
I jos ga zale jel volontira , nije li malo za cuditi se sto je nasao bas ovaj kanal...
Ajde vip-tetka objasni nam... poznajes li ga dovolljno?
ja sam inace iz Zagreba trenutno nastanjen u Canadi...
pozdrav jos jednom i nedajte da nam rovare pansion NAJKBOLJI STE>>>

Pozdrav
Dado lol!
Sta to govori o coveku ? Pa sta ako je bio vojno lice ? scratch
Zna se kad je i zasto JNA napustila tu teritoriju...
Zasto zadiresh u politicka pitanja ti hrabri sto si u Canadi???
Sve ovo sto je gore napisano se moze smatrati krajnje zlonamerno a takvim postovima nije mesto ovde- tako da... moderatori...( znate vi vec sta ) Twisted Evil
Uobrazena
Uobrazena
Junior
Junior
Broj poruka : 278
Godina : 48
Datum upisa : 14.10.2007

IGRE
IGRA-1:

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

28.11.07 14:44
DJ Merlin je jedan od najkulturnijih ljudi koje sam imala prilike da upoznam na pansionu.Ne vidim koliko je bitno odakle ko potice,bitno je da covek odise kvalitetom.DJ Merlin,veliki pozz od mene:))
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

28.11.07 15:27
Dado je napisao/la:E pansionci pozdrav i od mene...super ste ali imam i ja jedno pitanje za moderatore : otkud vasa saradnja sa Radio Sedmicom .
Znate li vi uopste da je taj Marlin bio vojno lice koje je pobeglo iz Hrvatske kada je zagustilo , a sada mu dajete prostor i slavite ga ovde.
I jos ga zale jel volontira , nije li malo za cuditi se sto je nasao bas ovaj kanal...
Ajde vip-tetka objasni nam... poznajes li ga dovolljno?
ja sam inace iz Zagreba trenutno nastanjen u Canadi...
pozdrav jos jednom i nedajte da nam rovare pansion NAJKBOLJI STE>>>

Pozdrav
Dado lol!
Dado,jesi bre malo degutanatan,o čemu ti pricaš i zalaziš u nečiju intimu kako i zašto.Da te pitam srećo,a što ti pobeze iz Zagreba u Canadu.Iskrena da budem ne tangira me, jer sve ima zasto.
Svi mi idemo i bezimo gde nam bolje i kako nam gospod otvara puteve.Pusti se ljubi te teta,ovde politike,prošlost zaboravimo idimo napred.Pricaj nam ti kako tebi u Canadi mani se rekla čula kazala i šta ko radi.Svi mi odgovarmo za svoja dela nekog reziseru.Pa zasto da slusamo ovdje bilo kakve nebuloze.Šta mene tangira dali je i ko pobegao i zbog cega.

Ali moras priznati da naš voditelj ima dikciju ludilo,posjeduje izvanredan repertoar muzike zabavne..čak sve ovo radi volonterski ,cak svi mi cujemo stvar koju pozelimo.
Ubedjena sam da je ok lik.Jer ga malo poznajem preko ljudi sa kojima poslovno saradjuje.a ti ljudi su super,pa i on mora biti super lik.


Zadnja promjena: ; 28.11.07 16:49; ukupno mijenjano 2 put/a.
Zlatokosa
Zlatokosa
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 7
Location : World Class
Datum upisa : 06.10.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

28.11.07 15:28
DJ Merlina znam jako dugo i samo cu reci da je i kao osoba i kao voditelj radija super.Odakle nekom pravo da osudjuje druge a ni sam niti je bolji niti veci patriota!Dragi nas DJ...ostani takav kakav jesi...znas da te svi mi na pansionu volimo i podrzavamo:)
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

28.11.07 15:34
DJ Merlin, dragi komšija, sve pohvale na tvoj račun. Pozdravljam te!
avatar
BOKUN74
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 1
Datum upisa : 26.11.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

28.11.07 16:42
E ovako DJ merlin je kao lik extra ima stila i poznaje posao drugo nevidim razliku izmedju obicne radio stanice i rada DJ merlina decko ima muziku za sve za svakog po nesteo e sad teskoje svima ispuniti muz zelju u ostalom ja kazem bez foliranja i sliktanja da DJ merlin super radi iako sam ja radio na 2 radia serbiana kafeu poznata 2 radija priznajem da je DJ merlin bolji od mene i sto je naj bitnija stvar merlin poznaje muziku za merlina jedeno veliko baravo majstore taj rad bravoooooooooooooooooooooooooooooo !
robija60
robija60
Junior
Junior
Broj poruka : 257
Location : bar
Datum upisa : 25.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

28.11.07 16:56
Dado
lako ti je pricati kad si TI pobegao iz svega sto se nama desavalo ovamo i davati komentare ko je sta je

Mi ovde pricmo o DJ-merlinu
liku koji nam pusta muziku sa kojim mozes progovoriti finu i lepu rec a isto tako i odslusati pesmu po zelji i ukusu. Stanica iako ne emituje narodnjake
je SLUSHANA i svi smo odusevljeni sa njom
.
Kome se ne svidja neka ne slusa al neka ne daje suvisne komentare

Zato dado ako ti se ne slusa radio i ne svidja DJ kao voditelj prosetaj malo po drugim radio stanicama, mozda nesto i nadjes "odgovarajuce' za sebe.
Mi na ludom_pansionu nismo zbog politike vec zbgo druzenja i zajednickih lepih trenutaka koje provodimo ovuda, I zato dado ako ti se ne vidja preskoci nas i shetaj dalje
avatar
Dado
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 3
Datum upisa : 28.11.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Nije bilo lose namere

28.11.07 17:07
Pogresno ste me shvatili...prvo u Canadi sam na 1 godinu sluzbeno a drugo bilo je dobronamerno...
A u vezi DJ_merlina ma neka vam ga , ali prijateljski rapitajte ko je i sta je ... imam druga koji ga poznje i nije mi to receno bez razloga
Pozdrav od Dade
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

28.11.07 17:13
Idemo dalje..za iste pare,i drzimo se teme.a tema je.Dali ste zadovoljni voditeljom Dj_Merlinom?

Ja sam pre zadovoljna,ajmeee koja dikcija..zeneeeeeee padam na noge.Koja muzika..ufffffffff leči dušu.Ludi_pansion koja sobica mmmmmmmmmmmmmmm.Kissss svima..dado i tebi kisssss.
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

28.11.07 17:13
Dado!!!
Sta sa time dobivas da blatis koga?
Pa on radi svoj posao i mi smo sa njim zadovoljni.
A taj tvoj prijatelj je kao nesto ljut na njega .... pobogu ima nas na chatu sa svih strana.Ni mene bas ne zanima taj koji prica od drugom. Nadam se da nije uredu da se od nekome prica a nepoznas ga vec rekla kazala..... sudrži se tih komentara i uzivaj s nama
drina
drina
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 10
Datum upisa : 26.11.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

28.11.07 17:47
hahahahahahahaha vristimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm cheers
DJ_Merlin srico, saljem ti pozdrave iz lijepog Zagreba u Negotin. Radio "SEDMICA" se ovdje rado slusa ne samo radi tvojeg sexy glasa i odlicne muzike vec zbog toga sto si drustven i izvrsno obavljas posao internacionalnog DJ-a. Eto slusaju te po cijelom svijetu, kako vidim i u Canadi, znaci ne fali ti na popularnosti.
Nastavi tako srico lalalalalalalalala
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

28.11.07 17:57
Ko je bwe taj DJ_Merlin ??????? xaxaxaxaxa Smile
Ok je za sad a za dalje videcemo,bude li neshto eksperimentisao na radiJu smenicemo ga ...ma ne zauzecu ja radio JA lol!
Sponsored content

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.