Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

+26
whampirusha
Silvy
Luckasta
K-6_Predator
Tricky
drina
robija60
BOKUN74
slatkicass
Zlatokosa
Uobrazena
Domingez
Dado
Danubius
Santana
determinanta
Ines
njushkalo_37
BussPeda
mirotvorac
komunikativna
Speeeed
Ines69
veccana44
DJ_Merlin
vip-tetka
30 posters
Go down
K-6_Predator
K-6_Predator
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 93
Datum upisa : 22.10.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? - Page 2 Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

28.11.07 20:09
Dado je napisao/la:E pansionci pozdrav i od mene...super ste ali imam i ja jedno pitanje za moderatore : otkud vasa saradnja sa Radio Sedmicom .
Znate li vi uopste da je taj Marlin bio vojno lice koje je pobeglo iz Hrvatske kada je zagustilo , a sada mu dajete prostor i slavite ga ovde.
I jos ga zale jel volontira , nije li malo za cuditi se sto je nasao bas ovaj kanal...
Ajde vip-tetka objasni nam... poznajes li ga dovolljno?
ja sam inace iz Zagreba trenutno nastanjen u Canadi...
pozdrav jos jednom i nedajte da nam rovare pansion NAJKBOLJI STE>>>

Pozdrav
Dado lol!

I ja sam utekel iz lijepe nase. Daj mo se organizirat pa se videt imal bi ti toliko toga rec u 4 oka ne
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? - Page 2 Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

29.11.07 0:53
Postovani Dado!

Citam tvoj post na forumu ,takodje sve ostale komentare na tvoj post.
Posto zivimo svi u demokratiji (nema veze gde u Ex-Yu),imamo time naravno pravo svugde otvoreno da kazemo svoje misljenje (to jest napisemo).Ti si upotrebio tu demokratsku mogucnost i na forumu napisao sta o DJ_Merlinu mislis.To je ok i treba da se respektira!
Ali nacin i sastav tvog posta na forumu su vise nego niski.
Ne znam koje si vere ili nacionalnosti, ili cime se sluzbeno bavis,niti me to zanima.Znam samo da niko od nas nema to moralno pravo,da kroz prepricane price ,nekoga bilo gde na svetu vredja i ogovara!!!
Jedna punoletna zrela osoba ,treba sama prvo licno da upozna lice ,koje na tako prost i nizak nacin ogovara,ka sto si ti Dado to ucinio za DJ_Merlina. Ja da sam na tvoje mesto Dado,napisala bi novi post na forumu i JAVNO se DJ_Merlinu zbog denuncinacije izvinula!
Razmisli malo o mome predlogu? Ili jos jedonstavnije , Dado zamisli da neko od nas pansionaca napise takav komentar o tebi ovde na forumu,a niko te ne poznaje licno.Dali bi tebi bilo milo i drago da citas prepricane price,za koje se ne zna dali su istinite?
A sto se tice DJ_Merlina, ne zanima me dali je bio vojno lice ili obicni fizicki radnik.Sve sto je uradio ,ima verovatno svoje STO i ZASTO!
Znaci opet demokratija...Sami odlucujemo sta u zivotu hocemo da uradimo!

Pozdrav od Luckaste
Silvy
Silvy
Junior
Junior
Broj poruka : 299
Godina : 48
Location : Bor
Datum upisa : 24.08.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? - Page 2 Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

29.11.07 1:16
prezadovoljna...DJ_Merlin nemoj dopustiti besmislenim izjavama da te doticu.Drugi neka sude tek onda kada su sigurni da su njihove ruke ciste...
Komsija...najbolji si Exclamation Exclamation Exclamation
whampirusha
whampirusha
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 15
Godina : 35
Location : BgD- WeeDikovaC
Datum upisa : 17.11.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? - Page 2 Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

29.11.07 2:59
DJ Merlin hmmmm.... dushitza jednaa flower
Ispunio mi je chak i muzichku zhelju... Ponekad mi se neshto ne swidi shto pusti alii nekad i ubode, swe u swemu slazhem se da je on nasha mitza i da ga ne treba menjati jer ma shta pushtao on pansionu daje poseban shmeK :DD
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? - Page 2 Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

29.11.07 3:52
Dame i gospodo #L_Pansionci! Moram reci da me je odusevila Vasa reakcija u odbrani (da budemo realni, ipak benignog , verbalnog "napada" na simbol Nezavisne Demokratske Medjunarodne Republike #Ludi_Pansion. (Covek u sustini nije ni bio bash preostar.)Vecina od nas se seca one legendarne recenice Borisa Dvornika , iz serije "Nase malo misto"(kasnije Velo Misto) -"Necemo politiku u ovu butigu" ! Mislim da je prevod na "novohrvatski" "bosnjacki" ili "staroslovenski" nepotreban, svi razumeju. "Tudje necemo-svoje ne damo" -kako reche Drug Stari ,hehehe A ako MI nismo otvoreni prema svima -ne znam ko jeste . Muzika 80 tih je muzika vecine #Pansionaca(generacijski) , no ima i mnogo mladjih, koji isto slushaju. Lepsha su to bila vremena, zar ne primecujete da vec godinama nema autorskih stvari, nego je sve mix-remiks???? Ko ne "vole" (Vojvodjanski provinicijalizam) ima uvek Grand Paradu, Pink &co...i ine...Dakle ...long live Rock-n-Roll... cheers
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? - Page 2 Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

29.11.07 10:57
Dragi Danubius,

ja kao generacija 60-tih i kao Vojvodjanka zelim uz tvoj navedeni
"Vojvodjanksi provincijalizam", dodati jos ovo:

U mojoj maloj Vojvodini sa VELIKIM srcom, uvek je bilo mesta za svakoga i od svugde!!!

Ne diraj te mi ravnicu i nas sa ravnice, nego nam uvek svako DOBRODOSAO Very Happy

jedan Vojvodjanksi cmooooooooooooooooooook od Luckaste I love you
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? - Page 2 Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

29.11.07 11:57
dado, tvom primitivizmu, na isti način: FUCK OFF!
Speeeed
Speeeed
Admin
Admin
Broj poruka : 165
Godina : 52
Location : HR-Os
Datum upisa : 20.08.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? - Page 2 Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

29.11.07 16:42
Dado je napisao/la:Pogresno ste me shvatili...prvo u Canadi sam na 1 godinu sluzbeno a drugo bilo je dobronamerno...
A u vezi DJ_merlina ma neka vam ga , ali prijateljski rapitajte ko je i sta je ... imam druga koji ga poznje i nije mi to receno bez razloga
Pozdrav od Dade


dado ili evita....(odaberi jedan nick a drugi cu obrisati ili ako neces sam ja cu oba obrisati), molim bez politike ovdje......ovo je cisto zabava...bez obzira ko je i sta je bio covjek prije ili sada......odkud ti znas sta sam ja????.....zato molim bez politike......sto se mene tice covjek je ok i dok je takav bit ce dobrodosao na Ludi_pansion!!!
v_n_s
v_n_s
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 22
Datum upisa : 18.10.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? - Page 2 Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

30.11.07 5:16
Ne postoji bolji trenutak od ovog....da napishem i ja par rechi....

Noc za pamcenje....na pansionu...

Samo oni,koji su sa mnom uzivali u muzici,koju je pushtao nash

DJ_Merlin.....charobnjak.....znaju o chemu pishem ja....

Bez puno priche...uzivali smo svi zajedno.....
K-6_Predator
K-6_Predator
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 93
Datum upisa : 22.10.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? - Page 2 Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

30.11.07 19:01
v_n_s je napisao/la:Ne postoji bolji trenutak od ovog....da napishem i ja par rechi....

Noc za pamcenje....na pansionu...

Samo oni,koji su sa mnom uzivali u muzici,koju je pushtao nash

DJ_Merlin.....charobnjak.....znaju o chemu pishem ja....

Bez puno priche...uzivali smo svi zajedno.....


OH
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? - Page 2 Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

02.12.07 16:21
DJ_Merlin?Ko je to? Very Happy
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? - Page 2 Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

05.12.07 0:27
Dj Merlin sasvim ok lik, neznam ko bi to radio bolje od njega-sve pohvale:))) lol!
summer_donna
summer_donna
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 37
Datum upisa : 10.11.2007

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? - Page 2 Empty VODIMO LJUBAV A NE RAT

05.12.07 23:58
"Vodimo ljubav a ne rat"

Zivelo hipi vreme .... afro

DJ veliki pozdrav za odluku o napustanju JNA[ma koji razlozi bili za napustanje-to je nesto tvoje licno i mi o tome ne treba da raspravljamo Smile ]


DJ razveseljava sve nas slusaoce!!!.

Ziveo DJ i svi dobronamerni chaterei i oni koji to nisu aslusaju radio sedmicu-odlicna stanica -nekad je muzika super,nekad onako,ali zezanje je zagarantovano. jocolor
Sponsored content

Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom? - Page 2 Empty Re: Dali ste zadovoljni s voditeljom DJ_Merlinom?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.