Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Da li je dobro nekada zazmuriti na oba oka? Empty Da li je dobro nekada zazmuriti na oba oka?

19.12.08 21:57
Pitanje je sasvim jednostavno, a s obzirom da svako od vas prolazi kroz razne teme i dileme zanima me sledece?
Kako resavate krizu u vezi, kad stvari krenu nizbrdo, a kola koja su se strmoglavila niz nizbrdicu nikako da se zaustave.Sta tada radite?
Da li popustate partneru, i ako znate da nije u pravu, i cekate da dodju "bolji dani" ili sa pravom branite svoju cast i stavove?
Da li je dobro nekada zazmuriti na oba oka?
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

Da li je dobro nekada zazmuriti na oba oka? Empty Re: Da li je dobro nekada zazmuriti na oba oka?

20.12.08 12:59
Obicne ljudske emocije nemaju magicnu nezavisnu egzistenciju i svako od nas prosto postane ponekad uznemiren bilo sa stvarnim ili izmisljenim razlogom i ulazi se u crvenu zonu.
Racionalno razmisljanje je majka svake mudrosti ali ne biva uvek.
Mislim da ako se problemi iznesu onakvi kakvi su moze dovesti do resenja problema. Kola na nizbrdici mogu nekad da se zaustave i ako se povuce rucna kocnica ili ako se prebaci iz vece u manju brzinu.
Nemam sklonost bas previse da popustam ali iskustvo i sve ono sta smo prosli zajedno sada ima vrednost i sluzi da se neki konflikti sprece, rese ili neutralisu. Mnogo je bitno dobro upoznati osobu sa kojom delis zivot.
Zatvoriti oci je dozvoljeno ali u malim dozama.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Da li je dobro nekada zazmuriti na oba oka? Empty Re: Da li je dobro nekada zazmuriti na oba oka?

20.12.08 18:25
Da, ali da li ostali tako misle)))))))))))ili smo mi ovde jedini sto bi zmurili na kratko))))))))
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Da li je dobro nekada zazmuriti na oba oka? Empty Re: Da li je dobro nekada zazmuriti na oba oka?

20.12.08 22:00
Jesam za kompromis i uzajamno popustanje, ali nikako da samo jedan zazmuri na oba oka, a posebno ne ja.Smile)
Ne mogu da dozvolim sebi da me bilo ko gazi, pa cak ni osoba sa kojom delim zivot. To nikako ne znaci da razmisljam samo na svoja osecanja, ne, znam ja itekako da popustim i mislim za sebe da sam tolerantna, ali bez preterivanja. Zna se dokle moze ici tolerancija i za sta.
Prema tome, na oba oka nikada ne bi zazmurila, na jedno da:))))
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

Da li je dobro nekada zazmuriti na oba oka? Empty Re: Da li je dobro nekada zazmuriti na oba oka?

21.12.08 0:27
Hm, pod uslovom da zirim ispod trepavica:))))
Treba dobro proceniti kada se mogu malo zatvoriti okice i od komarca ne praviti magarca. Ali za krucijalne stvari uvek otvorenih očiju i face to face!!!
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

Da li je dobro nekada zazmuriti na oba oka? Empty Re: Da li je dobro nekada zazmuriti na oba oka?

17.02.09 0:14
Dobro je nekad zazmuriti na oba oka
coce
coce
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 43
Godina : 56
Location : Srbija
Datum upisa : 01.08.2008

Da li je dobro nekada zazmuriti na oba oka? Empty Re: Da li je dobro nekada zazmuriti na oba oka?

17.02.09 2:13
Popustanje po neki put da, ali cekanje boljih dana... nisam bas za tu opciju. Ne cekam kad kola krenu nizbrdo da se sama zaustave, vec pokusavam resiti problem.
Mislim da nije dobro zazmuriti na oba oka, na jedno mozda ili nesto precutati ili zatvoriti jedno uvo, i to sve privremeno da se dobije na vremenu da bi se dobro razmislilo pre donosenja odluke.
Sponsored content

Da li je dobro nekada zazmuriti na oba oka? Empty Re: Da li je dobro nekada zazmuriti na oba oka?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.