Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li ste se nekada u zivotu potukli?

+4
Tricky
COVEK_ZVER
vip-tetka
anja007
8 posters
Go down
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Da li ste se nekada u zivotu potukli? Empty Da li ste se nekada u zivotu potukli?

20.11.08 19:14
Sigurno je vecina od nas kroz zivot imala razna iskustva.Neki izbegavaju tucu, i resavaju sve mirnim putem, dok drugi pribegavaju mnogim vidovima agresije.
Da li ste se nekada u zivotu potukli?
Ako jeste kada je to bilo, i kako ste se tada osecali?
Da li ste voleli kao dete da se tucete, i da li sada to izbegavate a recimo nekada pozelte da to radite.
Ovo pitanje namenjeno je i zenama.
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Da li ste se nekada u zivotu potukli? Empty Re: Da li ste se nekada u zivotu potukli?

20.11.08 20:09
Da jesam kad sam bila mladja....tukla sam se i sa zenama i muskima.. nikada nisam dala na sebe.Cak mi je mater kazala da ja nisam žensko vec musko kad se svaki dan tucem u školi.Sad bi se naradje i potukla ali nemam snage za to... vec izbjegavam svadju.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Da li ste se nekada u zivotu potukli? Empty Re: Da li ste se nekada u zivotu potukli?

20.11.08 21:25
Ahahahha, sad me podseti.Moje prve tuce u skoli, sa drugaricom , kad smo se podohvatale za kose, a uciteljica dosla da nas rastavi pa i nju zamalo ne oborismo.Posle toga se pomirile, ni sama neznam zasto smo se bile....
Pa onda sa drugom, bila sam mala 3 razred, on mene za kosu ja njega za kosu, a kosa mu kratka pa sam ga grebla sve noktima....pa je neko vreme bilo zatisje....u srednjoj se nisam tukla, al volela sam muskima da opalim nekada samar kada su bili bezobrazni.Eh mladost ludost, davno je to bilo ali uvek sam bila vatrena po pitanju vracanja duga....
Sad sam kao mirna,fina tiha.....izbegavam tucu svadje , prava dama (sa skrivenim boxerskim rukavicama koje ne upotrebljavam vise).ahahhha
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

Da li ste se nekada u zivotu potukli? Empty Re: Da li ste se nekada u zivotu potukli?

21.11.08 18:35
Dovoljno je da kazem da sam 20 godina proveo na fudbalskim stadionima i na raznim drugim tribinama a dobar deo i kao vodja navijaca.... bom

Ne volim nasilje naravno, ali kad je covek prinudjen...
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Da li ste se nekada u zivotu potukli? Empty Re: Da li ste se nekada u zivotu potukli?

21.11.08 22:45
" Bio sam tuchen i ja sam tukao "
Naravno da sam se tukao , vishe iz samoodbrane nego kao nasilnik, i to veoma uspeshno.Kao zashtitnik samo nekoliko puta ali nije to tucha, ( jel se shamari rachunaju u tuchu??? ) lol
julijana
julijana
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 26
Datum upisa : 07.12.2007

Da li ste se nekada u zivotu potukli? Empty Re: Da li ste se nekada u zivotu potukli?

24.11.08 23:22
jesam...tuzno... dobila sam nepravedno samar od jedne zene.neznam sta je iz mene zakuljalo ,ali desilo se da sam vratila onako muski pesnicom u facu.nisam ni znala da to znam.nju su zadrzali da ne krene ponovo a ja sam krenula par koraka i pala u nesvest.zasto ne znam.verovatno je to bila borba u meni izmedju dve moje licnosti.snage i ponosa,moga neznog srca i moga ega....ruka me je dugo bolela...i nije mi zao sto sam imala i to iskustvo....bilo je vrlo zenstveno.kada je vreme ucinilo svoje cesto smo prepricavali taj dogadjaj i smejali se i ona i ja tom dogadjaju..mogu zamisliti nase face..dve dame...naravno od tog dana niko vise ne dize ruku na mene.....
neven_
neven_
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 15
Location : Okolina Inđije
Datum upisa : 10.02.2008

Da li ste se nekada u zivotu potukli? Empty Re: Da li ste se nekada u zivotu potukli?

30.11.08 1:37
HeHeHe - to zovem carkanje...Sitne razmerice. - Pravu tucu doziveo sam u Zadru, u jednom diskacu, na maturalnoj eskurziji, jedne davne hodine. Tada je jedan dio JNA, izbacenih iz diskaca, tukao svojim opasacima i musko i zensko. Nekoliko nasih zenskih zavrsilo je u sok sobi, Mi smo se branili onako kako smo umeli, ali u donjoj sali bogme nisu dobro prosli... Hehehe Bilo je toga ... !!!!Bilo je i srece, pa smo se mirili pre tuce, a cesto i poslije tuce.
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

Da li ste se nekada u zivotu potukli? Empty Re: Da li ste se nekada u zivotu potukli?

08.12.08 23:12
Bila sam kao dete muskaraca,mlatila sam decake a branila devojcice.
Onda je doslo vreme odrastanja pa su decaci zamarali svoje pesnice umesto mene ....sada je neko novije vreme ,vezba se kaziprst,niko se ne mlati na ferku.
Tuchom reshavaju probleme oni bez mozga a rechima ....jachi.
Bykota
Bykota
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 96
Location : N 58° 11' 53.98" E 15° 59' 55.96"
Datum upisa : 15.09.2008

Da li ste se nekada u zivotu potukli? Empty Re: Da li ste se nekada u zivotu potukli?

13.12.08 12:19
nikad...ali su zato mene mlatili...
jebi ga..ja sam pacifista
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

Da li ste se nekada u zivotu potukli? Empty Re: Da li ste se nekada u zivotu potukli?

14.12.08 17:43
Bukota pa ne delujes na slikama tako nezno i dzgoljavo da bi mogle da te mlate))))))))heheheh
Bykota
Bykota
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 96
Location : N 58° 11' 53.98" E 15° 59' 55.96"
Datum upisa : 15.09.2008

Da li ste se nekada u zivotu potukli? Empty Re: Da li ste se nekada u zivotu potukli?

20.12.08 11:23
kakve veze ima izgled? :O
Sponsored content

Da li ste se nekada u zivotu potukli? Empty Re: Da li ste se nekada u zivotu potukli?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.