Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

+24
jovanov
summer_donna
Uobrazena
taraba
anahajm
sandra35
BRNNN
gorskooko
SuNcE
Domingez
ottawa
I-R-E-N-A
Storm_z
Crna_ovca_chata
Tatko_Pantelija
komunikativna
pijavica
Danubius
Moderato_Kantabille
Luckasta
Shejnoslava
doctorr67
Bodyguard
veccana44
28 posters
 :: LJUBAV
Go down
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

17.11.07 3:41
Kad Internet uništava brakove

Sve počne kao šala, pa preraste u toplo prijateljstvo, a ono se na kraju razvije u ljubav... veze preko Interneta nisu novost, ali tzv. cyberafere, fenomeni u kojima muškarci i žene doslovno varaju svoje partnere s osobama koje su upoznale na Netu (prvo možda samo u cyberspaceu, ali nije rijetkost da afera preraste i u pravu, "ovozemaljsku" vezu), poprimaju razinu epidemije, kako chatovi, IRC-ovi, forumi i ostali oblici Net komunikacije ulaze u sve domove.

Jedan od osnovnih uvjeta zašto se ljudi tako brzo zbliže preko Interneta jest priroda neposredne komunikacije – uvijek se lakše opustiti kada se ne radi o komunikaciji oči-u-oči, a i malo muljanja se uvijek može prošvercati kroz slova nakucana na tastaturi. Nervoza ili stid nestaju pa do otkrivanja osobnih informacija i otvaranja duše dolazi puno, puno lakše.

Negativna strana svega toga jest, dakle, nemogućnost da shvatite koliko u svemu tome ima laži. Čitanje lica i govora tijela nije opcija. Usto, ako je netko očajan za malo prijateljstva i ljubavi, vrlo je vjerojatno da će povjerovati u sve neistine bez previše razmišljanja, fantazirajući kako komunicira sa savršenim partnerom.

Unatoč svemu, veze nastale preko Interneta mogu trajati i traju. Iako Internet ne postoji toliko dugo da bi se moglo provjeriti koliko je srebrnih i zlatnih pirova proslavljeno od strane osoba koje su svoju vezu, okončanu brakom, započele upravo u cyberspaceu, sadašnji podaci govore da online ljubovanje može itekako biti podloga za stabilnu vezu u stvarnom svijetu. Prema jednoj anketi, 75 posto veza zasnovanih na Netu uspijeva!

Neki ljudi skloni su čak braniti tezu po kojoj veze začete online traju puno duže od onih začetih licem-u-lice, jer se parovi tako bolje upoznaju prije nego li se odluče čvršće vezati. U običnom životu, prvo nekoga upoznamo, a zatim odlučimo želimo li ih upoznati bolje; na Internetu, proces je obratan.

No, tu je konačno i mračna strana, zvana – cyberpreljub!

Osobe koje su u vezi, ali osjećaju da je u njoj počelo nedostajati početnog uzbuđenja, ili jednostavno imaju probleme koje nemaju kome povjeriti, na Internetu uvijek mogu pronaći uho koje će ih saslušati i virtualno rame za plakanje. Koji god bio razlog za nezadovoljstvo, Internet može poslužiti kao prividni lijek, ispušni ventil za jadanje.

No sve to može dovesti i do afera – primjerice, ako muškarac kontaktira ženu online, izjadavši joj probleme sa svojom suprugom, u njoj može početi gledati osobu koja ga shvaća, više od njegove supruge ili djevojke s kojom je dugo u vezi. Sve to može se razbuktati u pravu ljubav, što podrazumijeva još više izolacije od supruge/djevojke, koja sada postaje ljuta jer njezin odabranik konstantno visi na Internetu, a usto svoje surfanje krije od nje.

Iako neki ljudi odlaze na Internet kako bi tražili seksualne partnere, većina cyberafera započne kao prijateljstvo. Intimnost se takvom brzinom može razviti preko Neta, da su mnogi ljudi šokirani koliko brzo online veza preraste u seksualnu aferu. Čak i ako se radi samo o cybersexu, stručnjaci smatraju da se i to može smatrati preljubom, a kada dođe do dogovora i "prave stvari", sumnje više nema...

Kako se nositi s takvim oblikom izdaje?

Ako ste vi osoba koja upoznaje druge osobe online, morate odmah shvatiti da to neće riješiti vaše probleme. Naprotiv – može ih samo pogoršati! Možda će vam se činiti kako vam se život popravio, ali to je sve kratkoročno. Na kraju, morat ćete se suočiti s teškim pitanjima budućnosti vaše veze ili braka.

Ako ste pak u poziciji da sumnjate kako vaš partner na Internetu razvija aferu, morate se odmah suočiti s problemom. Razgovaranje o problemima uvijek je prvi korak, a vječna sumnja, šutnja i "policijsko" kopanje po računalu ne vode nigdjE.
Bodyguard
Bodyguard
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 4
Godina : 48
Location : Brcko BiH
Datum upisa : 27.11.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

27.11.07 21:34
Mislim da Interenet utice na mnoge brakove ali to ne mora da znaci sve to zavisi od osobe do osobe:)
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

28.11.07 0:39
mozda utice na razbijanje klimavih veza(brakova) u to verujem al isto tako mozda sluzi i za odrzanje isih.Mozda catom moze da se razbije trenutna monotonija u individui.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

05.12.07 2:59
doctorr67 je napisao/la:mozda utice na razbijanje klimavih veza(brakova) u to verujem al isto tako mozda sluzi i za odrzanje isih.Mozda catom moze da se razbije trenutna monotonija u individui.
Ne znam te veze kakve su bile ranije,ali mi je dosta catera,tipkalo,ocu reci pricalo,da su zbog neta cak raskinuli brakove.Cula sam pricu jedne ribe,koja je imala fenomenalan brak,čula sam pricu nekoliko deckica koji su isto tako imali brak.Valja dosli u iskušenje,smuvali se ovdje,zive sade skupa.Da li su sretni i ispunjeni ne znam,to nisam mogla da ih pitam.
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

05.12.07 13:13
Pa postoji jedna chinjenica ako ti mozes da kuckas na kompu sa nekim a bolja polovina gleda tv,kakav je to brak?
Zar chat moze biti zanimljiviji od osobe sa kojom zivis,ako jeste onda naravno da taj brak puca.
Volis li tog nekog sa kim si u braku gledacete tv zajedno ili umesto ukljucivanja kompa maziti se.
Ljudi vole da idealiziju nikove i da chitaju shta zhele.Dovoljna je jedna nesuglasica u braku(a svaka veza ih ima)-onda neko sa tri slatke ili recenicom koju bas tad zelis da chujesh i ti si gotov.Umesto da sednes i ispravis pocetne probleme lakse je ukljuciti komp i onom tamo koga si toliko voleo okrenuti ledja i precutati.
Kukavichki !
Brakovi pucaju samo kad su losi i kad nemas zelju da ulazes sebe u njega.
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

05.12.07 15:18
veccana44 je napisao/la:
doctorr67 je napisao/la:mozda utice na razbijanje klimavih veza(brakova) u to verujem al isto tako mozda sluzi i za odrzanje isih.Mozda catom moze da se razbije trenutna monotonija u individui.
Ne znam te veze kakve su bile ranije,ali mi je dosta catera,tipkalo,ocu reci pricalo,da su zbog neta cak raskinuli brakove.Cula sam pricu jedne ribe,koja je imala fenomenalan brak,čula sam pricu nekoliko deckica koji su isto tako imali brak.Valja dosli u iskušenje,smuvali se ovdje,zive sade skupa.Da li su sretni i ispunjeni ne znam,to nisam mogla da ih pitam.

No koment.
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

05.12.07 16:43
Jedan brak ili jednu vezu, sto su stabilne, nema sile bilo sta ili ko da raskine!
A ako se raskine brak ili veza, to je samo znak, da je sve i bez chata bilo samo pitanje vremena ,kada ce da pukne.

Od 1989 muz i ja idemo na chat u zajednickoj suglasnosti.Ne treba on krijuci da chatuje, niti ja.

A do godine slavimo 30-godisnjicu harmonicnog i jako lepoga braka:) I love you
Shejnoslava
Shejnoslava
Junior
Junior
Broj poruka : 366
Datum upisa : 01.12.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

06.12.07 12:06
Chestitam Luckasta i totalno se slazem sa tobom.
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

06.12.07 17:43
Luckasta je napisao/la:Jedan brak ili jednu vezu, sto su stabilne, nema sile bilo sta ili ko da raskine!
A ako se raskine brak ili veza, to je samo znak, da je sve i bez chata bilo samo pitanje vremena ,kada ce da pukne.

Od 1989 muz i ja idemo na chat u zajednickoj suglasnosti.Ne treba on krijuci da chatuje, niti ja.

A do godine slavimo 30-godisnjicu harmonicnog i jako lepoga braka:) I love you


bash tako.Jedino msto moze da ubrza postojecu agoniju:))
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

25.01.08 19:47
Unistava brak apriori.Laz je da je sve tako bezazleno.Zamke vrebaju na svakom koraku,vise nego u stvarnosti na ulici.Pitanje je samo kako opstati ili ostati delimicno normalan i ne uprljan?Ako se ti sacuvash bar elementarno od naleta ko zna kakavih i uticaja dobrih i losih,nadje se neko ko ce te bash zbog toga namerno uprljati recju.
J ne patim od laznog morala.kompleksa malogradjanstine....ili vec ne znam cega drugog.Deo sam ovog ludog broda zvanog Krstarica iliti nekog drugog provajdera.....
Razumem shodno tome,sve padove i vrline ljdi sa kojima sam u kontaktu.
I sada ono najbitnije.Da kojim slucajem moj partner sazna kroz sta sam sve prosla namerno ili ne namerno i bila hiljadu puta na udaru ludaka i manijaka,ozbiljno bih ugrozila brak do te mere......
Ali,ja sam ta koja najvishe ispasta kada sedne za komp i zapocne srf....
Zato i imam stalno utisak da ne smeta mome braku toliko koliko zasmeta meni ....
ZAKLJUCAK:Internet moze da narushi i najbolji brak.>moje razmisljanje<
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

25.01.08 21:09
Nije dzabe receno''nikad ne reci nikad''Ljudi smo od krvi i mesa,svi smo podlozni iskusenjima,kako moralisanje.mani te se toga,zar ne.Niko od Vas ne padne ovde da prevari parnera sa kime zivi,price za malu decuuuuu..I taj vas kad to sazna..sta biva..a takvih je ovje dosta saznaja,puca brak ko lud.Desi vam se zaljubite se bas ovdje,stavrno me price o nekom laznom moralu izludjuju,veruj te mi..Svi smo kao ovde da se zezamo,svi imamo ispunjene brakove.lazete sebe ne nas sto ovo čitamo veruj te mi..Moje misljenje je pucaju itekako....Pa zasto ovde se visi..da se popuni bračna monotonia zar nije...ufff uzas lazni moral,ima li ista gore od toga ljudi moji...ne bila ja vasa zena a ni muz da sam musko u poverenju,mozda sam suvise ostra ali u sustini to je to da se ne laskimo...samo sreca sto postoje daljine,ovde se nebi znalo;)))))
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

25.01.08 21:49
Itekako internet moze da unisti i vezu i brakove .Kao "zelen" chater i sam sam mogao unistiti nekoliko .(a nisam nista posebno) Srecom , pa se nije saznalo -ili je to ipak pomalo licemerno???Rastuzi me kada te zene opet vidim svakodnevno na chatu, sa podivljalim idle -time. Zato ne idem odavno na chat kanale Preventivno (iako nisam u braku)
pijavica
pijavica
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 13
Location : Holland
Datum upisa : 10.12.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

25.01.08 23:28
chat je samo jedna od mnogih verzija....jeste iluzorna i nedopirljiva pa zato ljudi lakse padaju na ovo...ali mislim da ako neko ima klimavu vezu- kad tad bi se ta veza raspala...sa i bez interneta. Internet je samo sredstvo da upoznas nekog iz svoje licne sredine (dnevni boravak) gde je ipak osecaj "safe".Znam dosta njih sto su preko neta ipak nasle srodnu dusu sto bi nikad u realnom zivotu ne bi nasli.....
a onda mi sve to ipak nanosi neko drugo pitanje koje bi vas rado pitala: citam onako nekad kako ih ima ovde jako srecnih u braku.........sta vi radite ovde po citav dan...ima cak likova koje sam srela na srebiancafe 25+ i krstarica 33+ koje su u nekom "srecnom braku" a vise ovde po citav dana (mislim na svakakvim catovima)...dali je to neka nova fora osvajanja??

ja licno mislim ako ima neko tako fantastican brak...sta ganja po svim netovima i prepricava pricu da ima najbolji brak?
mislim ako je to neko koji hoce da da gratis svate za srecan brak upisala/upisao bi bar neku humaniranu pomoc...

whatever...i just can not beleve...svakoga svrbi tamo gde ga ceska....
mene ledja....u ovom trenutku..ima dobrovoljca??
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

25.01.08 23:41
Internet (chat) samo ubrzava ono sto je vec bezbroj puta ucinjeno ( u mislima ili live) i dok za tu brzinu nije imao/la pojma.



Krasno je kada neko zivi u iluziji,a svaka iluzija ima i ideju.
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

26.01.08 1:20
Chat ne unistava brak, oni su vec "unisteni".
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

26.01.08 2:01
Crna_ovca_chata-Udata si?
NN zena - jesam
Crna_ovca_chata- sta radi muz?
NN zena - spava
Crna_ovca_chata - super
NN zena - sto super?
Crna_ovca_chata - pa mogu da te smuvam
NN zena - kako mislis?
Crna_ovca_chata - pa lepo pametnice,vrednice,najbolja majko na svetu
NN zena - oh kako ti lepo pises i kako me razumes
Crna_ovca_chata - da razumem te potpuno da si zapostavljena,muz ti je bas idiot kad tako divnu zenu ostavlja samu
NN zena - volis li decu ti?
Crna_ovca _chata -- o da naravno a ti pecanje?
NN zena _obozavam
Crna_ovca_chata -- ljubim te
NN zena - mmmmm i ja tebe
Crna_ovca_chata - ja mislim da smo ti i ja jedini iskreni ovde
NN zena - da stvarno nisam videla da je neko ovako iskren ko ti


Bla bla bla
chat stvarno unistava brakove koji su klimavi lol! lol! lol!
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

26.01.08 14:18
Nista mi nije jasno.
Ovo je bio jedan obican nezniji razgovor nego inace.Koga je ugrozio?
Storm_z
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1034
Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 31.08.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

26.01.08 16:13
Kad prica postane nesto vise...
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

26.01.08 16:59
Storm_z je napisao/la:Kad prica postane nesto vise...

A redovno postane nesto vise....
I-R-E-N-A
I-R-E-N-A
Junior
Junior
Broj poruka : 284
Datum upisa : 24.11.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

27.01.08 17:06
Kad to sami dozvolimo da se desi Sad Sad
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

27.01.08 19:53
Dozvolimo da se desi ono sto nam prija....
Storm_z
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1034
Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 31.08.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

28.01.08 2:08
Tatko koji ti ovo broj lol!
avatar
Gost
Gost

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

29.01.08 9:42
Crna_ovca_chata je napisao/la:Crna_ovca_chata-Udata si?
NN zena - jesam
Crna_ovca_chata- sta radi muz?
NN zena - spava
Crna_ovca_chata - super
NN zena - sto super?
Crna_ovca_chata - pa mogu da te smuvam
NN zena - kako mislis?
Crna_ovca_chata - pa lepo pametnice,vrednice,najbolja majko na svetu
NN zena - oh kako ti lepo pises i kako me razumes
Crna_ovca_chata - da razumem te potpuno da si zapostavljena,muz ti je bas idiot kad tako divnu zenu ostavlja samu
NN zena - volis li decu ti?
Crna_ovca _chata -- o da naravno a ti pecanje?
NN zena _obozavam
Crna_ovca_chata -- ljubim te
NN zena - mmmmm i ja tebe
Crna_ovca_chata - ja mislim da smo ti i ja jedini iskreni ovde
NN zena - da stvarno nisam videla da je neko ovako iskren ko ti


Bla bla bla
chat stvarno unistava brakove koji su klimavi lol! lol! lol!

uz to dodash da je ona neko ko prekrati svoju monotoniju od svakodnevnih kucnih poslova na ovaj nachin kako si naveo, pa dodash kako ne izlazi nigde, kako joj nedostaju lepe rechi.......i da si ti neko ko s ciljem i tachno zna shta radi (uz to ozenjen ili ne bi svoju slobodu menjao ni za sta)
I eto je afera na pomolu

A njen brak puca li puca....I ono sto je mozda valjalo, pocinje da ne valja

Slazem se IRC definitivno unistava brakove!
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

29.01.08 18:18
Obozavam lavicu lol!
Izgleda da od onog mog zezanja gore neko nesto i moze da procita izmedju redova study
avatar
Gost
Gost

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

29.01.08 19:15
Crna_ovca_chata je napisao/la:Obozavam lavicu lol!
Izgleda da od onog mog zezanja gore neko nesto i moze da procita izmedju redova study

/ms chita izmedju redova uvek
lol!
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

29.01.08 19:53
Crna_ovca_chata je napisao/la:Obozavam lavicu lol!
Izgleda da od onog mog zezanja gore neko nesto i moze da procita izmedju redova study
Ovo nije zezanje nego stavrnos,dok ovo dvoje se muvaju,on ili ona spavaju u velike,sretan on ili ona zavisno ko je.A ona ili on polako mu nabija rogove...ako ne sazna,vole se jos kao..kad sazna ode sve u propast....sto rece gore pijavica,svi sretni i ozenjeni kao a na cat vise nesto manje od 24 sata,boze koje folirarnje koje licemerstvo,ili je u pitanju ta prokleta recka...Wink))
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

29.01.08 22:03
Svi mi ovde jako dobro znamo kako ovo chudo unishtava brakove,ali se pravimo prosti.Niko,ili retko ko zeli da o tome otvoreno pise.A neko je gore naveo kako su ti brakovi i inace klimavi pa je na netu lakse da se upropaste.Mozda,ali se ne bih bas u potpunosti slozio sa tom konstatacijom.Pitanje je da li bi se u reality bilo koji brak koji se raspadne zbog neta za relativno kratko vreme upropastio.Ovde svi znamo koja je moc reci sa ekrana i dovoljna je obicna krizica u stvarnosti da se ovde osoba oseti voljena,pazena,mazena.Niko tada ne razmislja da je lako bilo kome sa pristojne udaljenosti i zasticenoscu ekranom da "voli" onoga sa kojim pise.A drugih dodirnih tacaka i nemaju.Jedina im je zelja da se sa tim nekim ponovo nadju na netu i da razmene par lepih reci.A onda se prelazi na ono konkretno(ako mogucnosti to dozvole).Znaci blizina jedan drugom,potkovanost lovom(bar jednog ako ne oboje)i naravno da se ne desi kao u mnogo slucajeva da je jedan od to dvoje totalni akrep koga ni orahom ne bi gadjao na ulici a kamoli da legne neko sa njim bez obzira na lepe reci koje pise.A gde su tu racuni za struju,komunalije,roditeljski sastanci,decije bolesti,muz koji stalno radi ili je iz nekog drugog razloga odsutan,ili zena koja ne razume muskarca,pa eto taj muskarac nasao na netu jednu koja ga razume bolje od rodjene majke a kamoli zene rospije.Razni su motivi onih koji se upustaju u avanture sa neta,razni su motivi uopste dolazenja na net,ali generalno je ovo opasna staza za iole poklekle u zivotu koji ne mogu da se nose sa svakodnevnim problemima.I onda beze u virtualu koja na zalost cesto predje u reality a onda i u bolnu stvarnost.

Uh.Opet sam uozbiljio.Ne radite mi toooooo lol! lol! lol!
avatar
Gost
Gost

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

29.01.08 22:31
Crna_ovca_chata je napisao/la:Svi mi ovde jako dobro znamo kako ovo chudo unishtava brakove,ali se pravimo prosti.Niko,ili retko ko zeli da o tome otvoreno pise.A neko je gore naveo kako su ti brakovi i inace klimavi pa je na netu lakse da se upropaste.Mozda,ali se ne bih bas u potpunosti slozio sa tom konstatacijom.Pitanje je da li bi se u reality bilo koji brak koji se raspadne zbog neta za relativno kratko vreme upropastio.Ovde svi znamo koja je moc reci sa ekrana i dovoljna je obicna krizica u stvarnosti da se ovde osoba oseti voljena,pazena,mazena.Niko tada ne razmislja da je lako bilo kome sa pristojne udaljenosti i zasticenoscu ekranom da "voli" onoga sa kojim pise.A drugih dodirnih tacaka i nemaju.Jedina im je zelja da se sa tim nekim ponovo nadju na netu i da razmene par lepih reci.A onda se prelazi na ono konkretno(ako mogucnosti to dozvole).Znaci blizina jedan drugom,potkovanost lovom(bar jednog ako ne oboje)i naravno da se ne desi kao u mnogo slucajeva da je jedan od to dvoje totalni akrep koga ni orahom ne bi gadjao na ulici a kamoli da legne neko sa njim bez obzira na lepe reci koje pise.A gde su tu racuni za struju,komunalije,roditeljski sastanci,decije bolesti,muz koji stalno radi ili je iz nekog drugog razloga odsutan,ili zena koja ne razume muskarca,pa eto taj muskarac nasao na netu jednu koja ga razume bolje od rodjene majke a kamoli zene rospije.Razni su motivi onih koji se upustaju u avanture sa neta,razni su motivi uopste dolazenja na net,ali generalno je ovo opasna staza za iole poklekle u zivotu koji ne mogu da se nose sa svakodnevnim problemima.I onda beze u virtualu koja na zalost cesto predje u reality a onda i u bolnu stvarnost.

Uh.Opet sam uozbiljio.Ne radite mi toooooo lol! lol! lol!

I najcrnje kada ta veza s neta se pokaze kao fijasko, tachnije zaista bude samo recka.....A brak ....Puko vec
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

29.01.08 22:35
Ja cvrsto verujem da se u 99% slucajeva ta veza sa neta zavrsi fijaskom.Voleo bih da me neko demantuje,ali sumnjam u tu mogucnost.Prihvatam demant samo ako je neko iz braka uskocio sa nekim u vezu na netu i opstao sa tom istom osobom bar 5 god.One vikend sheme nisu vredne pomena.A brak otishao u tri lepe.....
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

30.01.08 2:25
Crna_ovca_chata je napisao/la:Ja cvrsto verujem da se u 99% slucajeva ta veza sa neta zavrsi fijaskom.Voleo bih da me neko demantuje,ali sumnjam u tu mogucnost.Prihvatam demant samo ako je neko iz braka uskocio sa nekim u vezu na netu i opstao sa tom istom osobom bar 5 god.One vikend sheme nisu vredne pomena.A brak otishao u tri lepe.....
Svaka ti je tacna! Jos neko misli kao i ja(a ja sam 4 god na netu, mnogo noci, mnogo sati-a i nesto iskustva, hehehe) Prosecno trajanje ovakve veze /sve sa vikend semama/koji mesec...Obicno postane pretesko, prenapeto ...a i preskupo Poneko se zadovolji tim"izletom" , poneko(vecina ) se vrati ....nije tesko zakljuciti zasto...ali to je vec druga tema jocolor
Sponsored content

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

[Vrh]
Similar topics
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.