Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

+24
jovanov
summer_donna
Uobrazena
taraba
anahajm
sandra35
BRNNN
gorskooko
SuNcE
Domingez
ottawa
I-R-E-N-A
Storm_z
Crna_ovca_chata
Tatko_Pantelija
komunikativna
pijavica
Danubius
Moderato_Kantabille
Luckasta
Shejnoslava
doctorr67
Bodyguard
veccana44
28 posters
 :: LJUBAV
Go down
Storm_z
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1034
Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 31.08.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

30.01.08 2:51
Na svu srecu nemam ta iskustva vec sam odavno bila van braka kad sam dosla na net Very Happy Iskreno ne verujem u kuckanja.Samo oko govori istinu.
Licno smatram da niko i nista nije vredno porodice...
ottawa
ottawa
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 34
Godina : 60
Location : vojvodina
Datum upisa : 29.01.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

30.01.08 3:19
Moderato_Kantabille je napisao/la:Nista mi nije jasno.
Ovo je bio jedan obican nezniji razgovor nego inace.Koga je ugrozio?
da bas se pitam?>
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

30.01.08 3:40
Neko ovde nesto peva - Neko ovde nekog peca - Neko samo malo zeva - Neko mozda nekog streca!
* Neko se ovde pronasao - A neko se mozda izgubio - Neko se nije snasao - A neko se mozda zaljubio!
* Neko se zabavlja ludo - Neko je ozbiljan jako - Nekome je sve ovde cudno - Nekome je ovde sve lako!
* Neko nekoga nije shvatio - Neko je nekoga dobro razumeo - Neko je otisao, pa se vratio - Neko sa nekim nije umeo!
* Neko je krupan - Neko je sitan - Neko je nekome nevazan - A neko je nekome postao bitan!
* Bilo kako bilo - Sada tu smo, gde smo - A meni je milo - Sto vas volim pesmom!
avatar
Gost
Gost

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

31.01.08 9:42
Danubius je napisao/la:
Crna_ovca_chata je napisao/la:Ja cvrsto verujem da se u 99% slucajeva ta veza sa neta zavrsi fijaskom.Voleo bih da me neko demantuje,ali sumnjam u tu mogucnost.Prihvatam demant samo ako je neko iz braka uskocio sa nekim u vezu na netu i opstao sa tom istom osobom bar 5 god.One vikend sheme nisu vredne pomena.A brak otishao u tri lepe.....
Svaka ti je tacna! Jos neko misli kao i ja(a ja sam 4 god na netu, mnogo noci, mnogo sati-a i nesto iskustva, hehehe) Prosecno trajanje ovakve veze /sve sa vikend semama/koji mesec...Obicno postane pretesko, prenapeto ...a i preskupo Poneko se zadovolji tim"izletom" , poneko(vecina ) se vrati ....nije tesko zakljuciti zasto...ali to je vec druga tema jocolor

Trajanje internet veze zahteva da si, poput ljubavnice u realnom zivotu, uvek nasmejan, veseo, .... (mozda i bude tih par vikenda koji se provedu skupa), jer ako to nisi uvek postoji nik koji to jeste, to su zapravo zamke neta. Uvek postoji neko zanimljiviji, novi....svi ovde "leche" svoje stresove i depresije i niko ne zeli slusati onu "realnu" stranu; onda postajesh Smor. ja glasam za 99,99 % veza odavde da pucaju.
avatar
Gost
Gost

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

31.01.08 9:43
veccana44 je napisao/la:Neko ovde nesto peva - Neko ovde nekog peca - Neko samo malo zeva - Neko mozda nekog streca!
* Neko se ovde pronasao - A neko se mozda izgubio - Neko se nije snasao - A neko se mozda zaljubio!
* Neko se zabavlja ludo - Neko je ozbiljan jako - Nekome je sve ovde cudno - Nekome je ovde sve lako!
* Neko nekoga nije shvatio - Neko je nekoga dobro razumeo - Neko je otisao, pa se vratio - Neko sa nekim nije umeo!
* Neko je krupan - Neko je sitan - Neko je nekome nevazan - A neko je nekome postao bitan!
* Bilo kako bilo - Sada tu smo, gde smo - A meni je milo - Sto vas volim pesmom!

istina
cheers
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

05.02.08 21:59
Puca sve sto treba i mora da pukne
Opstaje ono sto treba da opstane
nema veze gde se ostvari.

Nekada su i ti "kratki" trenutci lepsi od polivine proslog zivota.
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

06.02.08 4:01
VERUJEM U LJUBAV ,ma gde ona bila!!!
Zena ako zeli da prevari,uradice to i u stvarnosti i da nikada nije sela za komp.Mushkarac,sklon avanturi,prevari ce je na putu od posla do kuce,makar.
Pravila za prevaru ne postoje.Naravno da net unistava brakove,jer oslobadja stega,komplekasa,nudeci laznu formulu:princeze i bajke.
To isto vazi za ovde .nazovi maco_men muskarce....
Sve je u konstalaciji,sta zelish i sta ti se dopada??!
Od toga,izaberi sam...i nekaj se,jer bila je to tvoja odluka!
Ja prezirem lazni moral i verujem u sopstvene principe.Da sretnem nekoga koga bi ludo zavolela,po cenu braka,i ne znam cega vec....najmanje bih se razvela zbog neta!
Razvela bih se samo zbog otkrovenja da sam zaljubljena i da volim!
U koliko bi se to desilo ,mom partneru,znala bih da je bitka unapred izgubljena,jer i njemu kao i meni to isto moze da se dogodi.
Vreme koje se provodi na netu,a ne u prirodi,setnji,kucnim poslovima,vecerima ...koje nisu posvecene partneru,ozbiljno ugrozava bracnu harmoniju!
zato,blago onome ko ume da razume i to sve stavi na pravo mesto.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

09.02.08 15:05
Crna_ovca_chata je napisao/la:Ja cvrsto verujem da se u 99% slucajeva ta veza sa neta zavrsi fijaskom.Voleo bih da me neko demantuje,ali sumnjam u tu mogucnost.Prihvatam demant samo ako je neko iz braka uskocio sa nekim u vezu na netu i opstao sa tom istom osobom bar 5 god.One vikend sheme nisu vredne pomena.A brak otishao u tri lepe.....
Tako je bratjala...svaka ti je na mestu.
Totalno se slazem sa tobom i Danubiusom
avatar
Gost
Gost

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

11.02.08 1:43
Moderato_Kantabille je napisao/la:VERUJEM U LJUBAV ,ma gde ona bila!!!
Zena ako zeli da prevari,uradice to i u stvarnosti i da nikada nije sela za komp.Mushkarac,sklon avanturi,prevari ce je na putu od posla do kuce,makar.
Pravila za prevaru ne postoje.Naravno da net unistava brakove,jer oslobadja stega,komplekasa,nudeci laznu formulu:princeze i bajke.
To isto vazi za ovde .nazovi maco_men muskarce....
Sve je u konstalaciji,sta zelish i sta ti se dopada??!
Od toga,izaberi sam...i nekaj se,jer bila je to tvoja odluka!
Ja prezirem lazni moral i verujem u sopstvene principe.Da sretnem nekoga koga bi ludo zavolela,po cenu braka,i ne znam cega vec....najmanje bih se razvela zbog neta!
Razvela bih se samo zbog otkrovenja da sam zaljubljena i da volim!
U koliko bi se to desilo ,mom partneru,znala bih da je bitka unapred izgubljena,jer i njemu kao i meni to isto moze da se dogodi.
Vreme koje se provodi na netu,a ne u prirodi,setnji,kucnim poslovima,vecerima ...koje nisu posvecene partneru,ozbiljno ugrozava bracnu harmoniju!
zato,blago onome ko ume da razume i to sve stavi na pravo mesto.

Je l ne mislish da se ljudi mogu razvesti i iz drugih razloga?
koje veze ima zaljubljivanje u nekog drugog s razvodom???
SuNcE
SuNcE
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 106
Datum upisa : 10.02.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

12.02.08 9:44
NIKAD MI NECE BITI JASNO KAKO LJUDI MOGU SA NETA DA OSTVARUJU VEZE, A KAMOLI NESTO VISE! SVASHTAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!


MOGU DA RAZUMIJEM DRUZENJE, RAZMJENJIVANJE MISHLJENJA, NARAVNO AKO IMAS S KIM, POSTO SU NA NETU 99% OPICHENI, CHAST IZUZECIMA, ALI VEZE, BRAKOVE, SEX I SL. NE MOGU I TACHKA
gorskooko
gorskooko
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 38
Datum upisa : 11.12.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

10.03.08 16:03
Ne verujem u ljubav na netu. Neka mi oproste oni sa drugačijim iskustvima. Brakove/veze ne uništava internet. Već su uništeni ili narušeni, to je samo povod, izgovor
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

09.05.08 23:02
KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE?

Unistava,apriori....
To smo vece apsolvirali.
Inetrnet jeste teska zavisnost....
treba samo umeti to sve razlikovati,prepoznati i opstati.
avatar
Gost
Gost

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

11.05.08 4:42
SuNcE je napisao/la:NIKAD MI NECE BITI JASNO KAKO LJUDI MOGU SA NETA DA OSTVARUJU VEZE, A KAMOLI NESTO VISE! SVASHTAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!


MOGU DA RAZUMIJEM DRUZENJE, RAZMJENJIVANJE MISHLJENJA, NARAVNO AKO IMAS S KIM, POSTO SU NA NETU 99% OPICHENI, CHAST IZUZECIMA, ALI VEZE, BRAKOVE, SEX I SL. NE MOGU I TACHKA

Da, cast izuzetcima, i nekako mislimo da smo bas mi ili BAS onaj s kim pricamo izuzetak!!!

SuNce, sto se toliko iscudjavas???

Koliko puta ti se desilo da te neko klikne i pit za neobavezan sex????

Pa jednostavno je:
Niko ga/nju ne zna.....dodje....ode....i kraj.

Intima nije ugrozena....ide se dalje.

Valjda neko ko provede toliko vremena na catu, postane svestani i ovih situacija, a uz to je ....... DISKRETNO i ne mora da kupuje oglase ili "baullja" po parkovima.
avatar
Gost
Gost

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

11.05.08 4:44
gorskooko je napisao/la:Ne verujem u ljubav na netu. Neka mi oproste oni sa drugačijim iskustvima. Brakove/veze ne uništava internet. Već su uništeni ili narušeni, to je samo povod, izgovor

Al zamisli da si koncentrisan na taj "naruseni" brak, a ne na IMAGINARNI zvot zvani CHAT????

zar ne mislis da bi se onda i taj "naruseni" brak mozda spasao?

kao i kod alkoholicara - s obzirom da je i ovo definitvno poput bolesti zavisnosti; nece da pije "vise" dok ne naidje na pice, i onda je u"svom svetu" tako i chater!!!
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

13.05.08 17:48
tema nije neobavezni sex,niti zavisnost ,nego da li ili ne unistava brakove internet.
zato,......?
avatar
Gost
Gost

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

13.05.08 19:15
Moderato_Kantabille je napisao/la:tema nije neobavezni sex,niti zavisnost ,nego da li ili ne unistava brakove internet.
zato,......?

Da, slazem se
samo ne odolih da ne napisem odgovor
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

04.06.08 6:49
Gost je napisao/la:
Moderato_Kantabille je napisao/la:tema nije neobavezni sex,niti zavisnost ,nego da li ili ne unistava brakove internet.
zato,......?

Da, slazem se
samo ne odolih da ne napisem odgovor
Gost...mada vidim da si Gosca...jel' sestro imas ti brkove...? 1. mnogo komentarises...
2.previse ozbiljno sve posmatras (omatorices brzo)
3.puno idealizujes ( pretvorices se u namcora sa godinama )
4. nasmesi se...pticica...
5.procitaj ''Nacrt za jednu fenomenologiju iracionalnog '' Kocha Popovic
pa ako budes ista razumela - javi mi se leba ti ...hyhyhy

a tebi Moderato_Kantabille veliki pozdrav...( vedar duh i optimizam zrachi iz tebe...esencijalni satojak zivota i ljubavi... )
p.s. sad ce geniji pomisle da ti se nabacujem...hyhyhyhy...( baba Lenkaaa, ovi me dirav...)
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

04.06.08 7:06
Pa ne razvodi se niko zbog ne-ta ( ona druga) nego zbog bonbona...sto vi je...hyhyhy...
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

11.06.08 5:12
BRNNN je napisao/la:
Gost je napisao/la:
Moderato_Kantabille je napisao/la:tema nije neobavezni sex,niti zavisnost ,nego da li ili ne unistava brakove internet.
zato,......?

Da, slazem se
samo ne odolih da ne napisem odgovor
Gost...mada vidim da si Gosca...jel' sestro imas ti brkove...? 1. mnogo komentarises...
2.previse ozbiljno sve posmatras (omatorices brzo)
3.puno idealizujes ( pretvorices se u namcora sa godinama )
4. nasmesi se...pticica...
5.procitaj ''Nacrt za jednu fenomenologiju iracionalnog '' Kocha Popovic
pa ako budes ista razumela - javi mi se leba ti ...hyhyhy

a tebi Moderato_Kantabille veliki pozdrav...( vedar duh i optimizam zrachi iz tebe...esencijalni satojak zivota i ljubavi... )
p.s. sad ce geniji pomisle da ti se nabacujem...hyhyhyhy...( baba Lenkaaa, ovi me dirav...)

Nemam brkove.......tetka me obrisala slucajno pa sam sada i Gost i ja
ne posmatram previse ozbiljno......razmisljanje je najnormalnije, shodno momentalnom raspolozenju.

Moze i tebi jedan savet?
Nikada ne procenjuj i ne daji savete onome koga ne poznajes, jer.....ne sudi se o nekom po par postova.

A sto pre naucis da zivot nije samo hyhyhyhy i hohohoho i hahahaha, znaces da nekada treba na nekim temama biti i ozbiljan, a forum je mesto gde nije samo zezanje nego i zdrava diskusija.
Mozda sam ja neobavestena sta je forum. scratch
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

11.06.08 14:48
sandra35 je napisao/la:
BRNNN je napisao/la:
Gost je napisao/la:
Moderato_Kantabille je napisao/la:tema nije neobavezni sex,niti zavisnost ,nego da li ili ne unistava brakove internet.
zato,......?

Da, slazem se
samo ne odolih da ne napisem odgovor
Gost...mada vidim da si Gosca...jel' sestro imas ti brkove...? 1. mnogo komentarises...
2.previse ozbiljno sve posmatras (omatorices brzo)
3.puno idealizujes ( pretvorices se u namcora sa godinama )
4. nasmesi se...pticica...
5.procitaj ''Nacrt za jednu fenomenologiju iracionalnog '' Kocha Popovic
pa ako budes ista razumela - javi mi se leba ti ...hyhyhy

a tebi Moderato_Kantabille veliki pozdrav...( vedar duh i optimizam zrachi iz tebe...esencijalni satojak zivota i ljubavi... )
p.s. sad ce geniji pomisle da ti se nabacujem...hyhyhyhy...( baba Lenkaaa, ovi me dirav...)

Nemam brkove.......tetka me obrisala slucajno pa sam sada i Gost i ja
ne posmatram previse ozbiljno......razmisljanje je najnormalnije, shodno momentalnom raspolozenju.

Moze i tebi jedan savet?
Nikada ne procenjuj i ne daji savete onome koga ne poznajes, jer.....ne sudi se o nekom po par postova.

A sto pre naucis da zivot nije samo hyhyhyhy i hohohoho i hahahaha, znaces da nekada treba na nekim temama biti i ozbiljan, a forum je mesto gde nije samo zezanje nego i zdrava diskusija.
Mozda sam ja neobavestena sta je forum. scratch

1:0 za mene...ja se salio bre...(eto vis' da preozbiljno shvatas)hyhyhyhy
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

11.06.08 16:54
Ja ovdje vidim,da neki ili nisu iskreni ili prodaju muda za bubrege,ups moram biti prosta.Pa kakve ima tu fabule,da li upoznali nekoga na netu,ulici,kaficu ili ma bilo gdje.Ma aj se ne foliramo,ovdje samo brze dolazimo do saznanja ja mislim,to jest upoznavanja.Jer se ovdje ne zna,ni status ni kako ko izgleda ni kakva je persona.Manijaka i budala ima i u našem komšiluku samo,sto u javi svako zna gdje mu je mjesto.Ipak postoje neki kredibiliteti po kome se prepoznajemo.Isti se druze.A ovdje nema kredibiliteta,svako svakog upozna.Kasnije dolazi do čiste.Izvinite ali je tako.Normalno je da se ovdje radjaju mnoge ljubavi i da pucaju mnogi brakovi.Imala sam prilike da pišem se na pvt sa mnogim nikovama,koji su mi prizanali svoja zivotna iskustva.Pa argumentovano tvrdim na neki način.Normalno da zadrzavam pravu istinu za sebe.
Sad da kazem ,jao ovdje svi ludi ,ja ne verujem u ljubav preko neta.Mislim da ne bih bila iskrena.Zasto onda isti ti ,sto tako pišu,ovdje provode bas mnogo vremena.Zasto su ovdje,da razmijene recept,sta ce danas kuvati,da nauče kako ce opeglati košulju,aj se ne foliramo.Jer nasa masta proizvodi svasta.svako od nas ima razlog sto je ovdje.Neki crvic nas tjera na nesto.A to nesto se razlikuje kod svakoga od nas.Wink)))
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

12.06.08 21:21
tako je pametnice moja Smile
anahajm
anahajm
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 6
Godina : 56
Datum upisa : 12.06.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

12.06.08 21:48
ovde ili bilo gde dolaze razvedeni i oni koji vole flert i seks i tako odlaze iz grada u grad gde ih niko ne poznaje pa tako ostaju cisti u svom rodnom mestu kao uzorni i fini gradjani
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

13.06.08 0:21
anahajm je napisao/la:ovde ili bilo gde dolaze razvedeni i oni koji vole flert i seks i tako odlaze iz grada u grad gde ih niko ne poznaje pa tako ostaju cisti u svom rodnom mestu kao uzorni i fini gradjani
Da vidis i to si u pravu.Sastaju se na vikend.....Glume kako su sretni,kako su ispunjeni svojoj porodici i svojoj okolini.A u dusi mučenici zive tudj zivot a vikend slucajni posvete sebi.Uzas koje foliranje.No nas ima raznih.
Ima li sta gore,no kad sex nam sluzi za zadovoljenje svoga libida iz dupeta a ne iz glave;)))
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

13.06.08 21:47
Ja vec pisao ,ali opet da ponovim.
Internet unistava brakove cheers
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

14.06.08 4:56
Crna_ovca_chata je napisao/la:Ja vec pisao ,ali opet da ponovim.
Internet unistava brakove cheers

na sledecim izborima ja glasam za TEBE Smile
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

14.06.08 15:19
ovde ili bilo gde dolaze razvedeni i oni koji vole flert i seks i tako odlaze iz grada u grad gde ih niko ne poznaje pa tako ostaju cisti u svom rodnom mestu kao uzorni i fini gradjani

A ti?anahajm?
Da li si cista u svom rodnom mestu ?
Da li si udata ili razvedena ?Mislis li da ces na taj nacin ostati cista ? lol!
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

15.06.08 1:12
anahajm je napisao/la:ovde ili bilo gde dolaze razvedeni i oni koji vole flert i seks i tako odlaze iz grada u grad gde ih niko ne poznaje pa tako ostaju cisti u svom rodnom mestu kao uzorni i fini gradjani
anahajm pa ti si genije... flert, sex, kupus, boranija , ''fino'' brasno
''uzori'' njivu...oberi sljivu... a baba Lenka di je ona...?
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

15.06.08 1:33
a baba Lenka di je ona...? study Sleep
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

16.06.08 4:41
Koji ste vi provincijalci cccc..
Nemam reci auuuu
Sto bre ne zivite malo svoj zivot i pustite druge da rade sta ih volja?? Ala ste brzi na okidacu ebem mu pitu zeljanicu Sad
SVAKO IMA PRAVA DA RADI STA GA VOLJA, SVE DOK NE UGROZAVA DRUGE.
kako i zasto propadaju brakovi, to niko ne moze znati. Stvari su individualne, ne osudjujte nikog, mozda cete i vi biti jednog dana u istoj kozi Smile
Sponsored content

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 2 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

[Vrh]
Similar topics
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.