Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

+24
jovanov
summer_donna
Uobrazena
taraba
anahajm
sandra35
BRNNN
gorskooko
SuNcE
Domingez
ottawa
I-R-E-N-A
Storm_z
Crna_ovca_chata
Tatko_Pantelija
komunikativna
pijavica
Danubius
Moderato_Kantabille
Luckasta
Shejnoslava
doctorr67
Bodyguard
veccana44
28 posters
 :: LJUBAV
Go down
Uobrazena
Uobrazena
Junior
Junior
Broj poruka : 278
Godina : 48
Datum upisa : 14.10.2007

IGRE
IGRA-1:

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

16.06.08 13:21
Svako je krojac svoje sudbine,razloge mozemo traziti u bilo cemu.Kad do razvoda dodje,da li je uopste bitno sta je uzrok?
summer_donna
summer_donna
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 37
Datum upisa : 10.11.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

01.07.08 19:57
A kad padne mrak ugrozicu vam brak...

..brakove unistavaju razne stvari,zagoreli ruckovi,prekratke suknje,male plate.dosadni rodjaci,posebno majke,placljiva deca,nemarnost u izgledu,kartanje,pice,kladjenje,i jos mnogo toga...
..pitah jednog druga zasto se razveo,rece jer su imali razlicite ukuse u muzici...

..tako moze ugroziti i net jednako kao i fanaticno gledanje prenosa fudbala,auto trka,tenisa....


Sve moze da ugrozi brak! Samo je pitanje da li cemo se truditi da se to ne desi. A iako se desi ,da li cemo pokusati da ga spasavamo .
jovanov
jovanov
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 58
Godina : 69
Datum upisa : 12.06.2008

IGRE
IGRA-1:

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Sta reci

14.07.08 10:53
veccana44 je napisao/la:Kad Internet uništava brakove

Sve počne kao šala, pa preraste u toplo prijateljstvo, a ono se na kraju razvije u ljubav... veze preko Interneta nisu novost, ali tzv. cyberafere, fenomeni u kojima muškarci i žene doslovno varaju svoje partnere s osobama koje su upoznale na Netu (prvo možda samo u cyberspaceu, ali nije rijetkost da afera preraste i u pravu, "ovozemaljsku" vezu), poprimaju razinu epidemije, kako chatovi, IRC-ovi, forumi i ostali oblici Net komunikacije ulaze u sve domove.

Jedan od osnovnih uvjeta zašto se ljudi tako brzo zbliže preko Interneta jest priroda neposredne komunikacije – uvijek se lakše opustiti kada se ne radi o komunikaciji oči-u-oči, a i malo muljanja se uvijek može prošvercati kroz slova nakucana na tastaturi. Nervoza ili stid nestaju pa do otkrivanja osobnih informacija i otvaranja duše dolazi puno, puno lakše.

Negativna strana svega toga jest, dakle, nemogućnost da shvatite koliko u svemu tome ima laži. Čitanje lica i govora tijela nije opcija. Usto, ako je netko očajan za malo prijateljstva i ljubavi, vrlo je vjerojatno da će povjerovati u sve neistine bez previše razmišljanja, fantazirajući kako komunicira sa savršenim partnerom.

Unatoč svemu, veze nastale preko Interneta mogu trajati i traju. Iako Internet ne postoji toliko dugo da bi se moglo provjeriti koliko je srebrnih i zlatnih pirova proslavljeno od strane osoba koje su svoju vezu, okončanu brakom, započele upravo u cyberspaceu, sadašnji podaci govore da online ljubovanje može itekako biti podloga za stabilnu vezu u stvarnom svijetu. Prema jednoj anketi, 75 posto veza zasnovanih na Netu uspijeva!

Neki ljudi skloni su čak braniti tezu po kojoj veze začete online traju puno duže od onih začetih licem-u-lice, jer se parovi tako bolje upoznaju prije nego li se odluče čvršće vezati. U običnom životu, prvo nekoga upoznamo, a zatim odlučimo želimo li ih upoznati bolje; na Internetu, proces je obratan.

No, tu je konačno i mračna strana, zvana – cyberpreljub!

Osobe koje su u vezi, ali osjećaju da je u njoj počelo nedostajati početnog uzbuđenja, ili jednostavno imaju probleme koje nemaju kome povjeriti, na Internetu uvijek mogu pronaći uho koje će ih saslušati i virtualno rame za plakanje. Koji god bio razlog za nezadovoljstvo, Internet može poslužiti kao prividni lijek, ispušni ventil za jadanje.

No sve to može dovesti i do afera – primjerice, ako muškarac kontaktira ženu online, izjadavši joj probleme sa svojom suprugom, u njoj može početi gledati osobu koja ga shvaća, više od njegove supruge ili djevojke s kojom je dugo u vezi. Sve to može se razbuktati u pravu ljubav, što podrazumijeva još više izolacije od supruge/djevojke, koja sada postaje ljuta jer njezin odabranik konstantno visi na Internetu, a usto svoje surfanje krije od nje.

Iako neki ljudi odlaze na Internet kako bi tražili seksualne partnere, većina cyberafera započne kao prijateljstvo. Intimnost se takvom brzinom može razviti preko Neta, da su mnogi ljudi šokirani koliko brzo online veza preraste u seksualnu aferu. Čak i ako se radi samo o cybersexu, stručnjaci smatraju da se i to može smatrati preljubom, a kada dođe do dogovora i "prave stvari", sumnje više nema...

Kako se nositi s takvim oblikom izdaje?

Ako ste vi osoba koja upoznaje druge osobe online, morate odmah shvatiti da to neće riješiti vaše probleme. Naprotiv – može ih samo pogoršati! Možda će vam se činiti kako vam se život popravio, ali to je sve kratkoročno. Na kraju, morat ćete se suočiti s teškim pitanjima budućnosti vaše veze ili braka.

Ako ste pak u poziciji da sumnjate kako vaš partner na Internetu razvija aferu, morate se odmah suočiti s problemom. Razgovaranje o problemima uvijek je prvi korak, a vječna sumnja, šutnja i "policijsko" kopanje po računalu ne vode nigdjE.

Sta reci posle ovoga. Internet je cudo! Da li je moguce da bolesna veza za NET moze da unisti stvarnu vezu, iskrenu ljubav, stvaran zivot, ljude? Otprilike da moze, ali ja to nikada necu prihvatiti. Mozda sam lud, naivan, glup, idiot, kreten ... ali ja i dalje verujem u ljude.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

14.07.08 16:03
jovanov je napisao/la:
veccana44 je napisao/la:Kad Internet uništava brakove

Sve počne kao šala, pa preraste u toplo prijateljstvo, a ono se na kraju razvije u ljubav... veze preko Interneta nisu novost, ali tzv. cyberafere, fenomeni u kojima muškarci i žene doslovno varaju svoje partnere s osobama koje su upoznale na Netu (prvo možda samo u cyberspaceu, ali nije rijetkost da afera preraste i u pravu, "ovozemaljsku" vezu), poprimaju razinu epidemije, kako chatovi, IRC-ovi, forumi i ostali oblici Net komunikacije ulaze u sve domove.

Jedan od osnovnih uvjeta zašto se ljudi tako brzo zbliže preko Interneta jest priroda neposredne komunikacije – uvijek se lakše opustiti kada se ne radi o komunikaciji oči-u-oči, a i malo muljanja se uvijek može prošvercati kroz slova nakucana na tastaturi. Nervoza ili stid nestaju pa do otkrivanja osobnih informacija i otvaranja duše dolazi puno, puno lakše.

Negativna strana svega toga jest, dakle, nemogućnost da shvatite koliko u svemu tome ima laži. Čitanje lica i govora tijela nije opcija. Usto, ako je netko očajan za malo prijateljstva i ljubavi, vrlo je vjerojatno da će povjerovati u sve neistine bez previše razmišljanja, fantazirajući kako komunicira sa savršenim partnerom.

Unatoč svemu, veze nastale preko Interneta mogu trajati i traju. Iako Internet ne postoji toliko dugo da bi se moglo provjeriti koliko je srebrnih i zlatnih pirova proslavljeno od strane osoba koje su svoju vezu, okončanu brakom, započele upravo u cyberspaceu, sadašnji podaci govore da online ljubovanje može itekako biti podloga za stabilnu vezu u stvarnom svijetu. Prema jednoj anketi, 75 posto veza zasnovanih na Netu uspijeva!

Neki ljudi skloni su čak braniti tezu po kojoj veze začete online traju puno duže od onih začetih licem-u-lice, jer se parovi tako bolje upoznaju prije nego li se odluče čvršće vezati. U običnom životu, prvo nekoga upoznamo, a zatim odlučimo želimo li ih upoznati bolje; na Internetu, proces je obratan.

No, tu je konačno i mračna strana, zvana – cyberpreljub!

Osobe koje su u vezi, ali osjećaju da je u njoj počelo nedostajati početnog uzbuđenja, ili jednostavno imaju probleme koje nemaju kome povjeriti, na Internetu uvijek mogu pronaći uho koje će ih saslušati i virtualno rame za plakanje. Koji god bio razlog za nezadovoljstvo, Internet može poslužiti kao prividni lijek, ispušni ventil za jadanje.

No sve to može dovesti i do afera – primjerice, ako muškarac kontaktira ženu online, izjadavši joj probleme sa svojom suprugom, u njoj može početi gledati osobu koja ga shvaća, više od njegove supruge ili djevojke s kojom je dugo u vezi. Sve to može se razbuktati u pravu ljubav, što podrazumijeva još više izolacije od supruge/djevojke, koja sada postaje ljuta jer njezin odabranik konstantno visi na Internetu, a usto svoje surfanje krije od nje.

Iako neki ljudi odlaze na Internet kako bi tražili seksualne partnere, većina cyberafera započne kao prijateljstvo. Intimnost se takvom brzinom može razviti preko Neta, da su mnogi ljudi šokirani koliko brzo online veza preraste u seksualnu aferu. Čak i ako se radi samo o cybersexu, stručnjaci smatraju da se i to može smatrati preljubom, a kada dođe do dogovora i "prave stvari", sumnje više nema...

Kako se nositi s takvim oblikom izdaje?

Ako ste vi osoba koja upoznaje druge osobe online, morate odmah shvatiti da to neće riješiti vaše probleme. Naprotiv – može ih samo pogoršati! Možda će vam se činiti kako vam se život popravio, ali to je sve kratkoročno. Na kraju, morat ćete se suočiti s teškim pitanjima budućnosti vaše veze ili braka.

Ako ste pak u poziciji da sumnjate kako vaš partner na Internetu razvija aferu, morate se odmah suočiti s problemom. Razgovaranje o problemima uvijek je prvi korak, a vječna sumnja, šutnja i "policijsko" kopanje po računalu ne vode nigdjE.

Sta reci posle ovoga. Internet je cudo! Da li je moguce da bolesna veza za NET moze da unisti stvarnu vezu, iskrenu ljubav, stvaran zivot, ljude? Otprilike da moze, ali ja to nikada necu prihvatiti. Mozda sam lud, naivan, glup, idiot, kreten ... ali ja i dalje verujem u ljude.

Ja mislim gdje se ti izgubiš treba te traziti,ali sve je moguce ima nas raznih,naprimer ja sam u hiljade boja umotana,ko me shvati odmah ga zenimmm.
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

15.07.08 11:19
Brak, uvek, unistavaju potpisnici tog ugovora. Samo su razliciti nacini. Net je jako pogodan za to. Obzirom da vecina voli da zivi u zamisljenom svetu i vise voli lepu laz od obicne istine - net je najkraci put da se stvori lepa, sarena laza.... Na zalost - dosta je onih koji napuste realni svet i krenu za fatamorganom. Ali ne zato sto je net takav - nego sto su onu, u sustini, takvi.
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

17.08.08 23:17
taraba je napisao/la:Koji ste vi provincijalci cccc..
Nemam reci auuuu
Sto bre ne zivite malo svoj zivot i pustite druge da rade sta ih volja?? Ala ste brzi na okidacu ebem mu pitu zeljanicu Sad
SVAKO IMA PRAVA DA RADI STA GA VOLJA, SVE DOK NE UGROZAVA DRUGE.
kako i zasto propadaju brakovi, to niko ne moze znati. Stvari su individualne, ne osudjujte nikog, mozda cete i vi biti jednog dana u istoj kozi Smile
Taraba potpuno se slazem sa misljenjem, sem ovog provincijalci.
Svaki brak je prica za sebe, nema sablona i nema pravila.
P.S. Zivi i pusti druge da zive.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

18.08.08 0:22
taraba je napisao/la:Koji ste vi provincijalci cccc..
Nemam reci auuuu
Sto bre ne zivite malo svoj zivot i pustite druge da rade sta ih volja?? Ala ste brzi na okidacu ebem mu pitu zeljanicu Sad
SVAKO IMA PRAVA DA RADI STA GA VOLJA, SVE DOK NE UGROZAVA DRUGE.
kako i zasto propadaju brakovi, to niko ne moze znati. Stvari su individualne, ne osudjujte nikog, mozda cete i vi biti jednog dana u istoj kozi Smile
Znam da znash da te voledem 100% ali si se sad nalupala za medalju Twisted Evil
Ko koga osudjuje , optuzuje ?
Neko je pisao u negativnoj konotaciji o ljudskim pravima i slobodama ? Evil or Very Mad
Cenim da je ovo jedan od retkih topic-a koji su max isposhtovani. Nije bilo mnogo lutanja , vec su se ljudi naprotiv posvetili i usresredili rasclanili( kako god hocesh vec ) temu i na istu debatovali tad.sad i u buduce ce ako Bog da cheers Sta je neljudsko tu ? Tabu tema "kako i zasto propadaju brakovi zbog IRC-a" ? Evil or Very Mad
Neka je nauk svima novopridoshlima da neke nashe greshke slovopretocene iscitaju i ne naprave istu glupost.Neka se podsete i oni koji su napravili sta god da su napravili loshe. Mozda tada nisu mogli jasno da vide a danas kroz dosta vec ispisanih primera to vec mogu da razluce. study
Sve u svemu, Topic zaista nije inspirisan zlim namerama prema bilo kome . Ne samo zle namere vec zaista nema ista zlog i nekulturnog u svemu ovome sto smo makar do sad ispisali... Rolling Eyes
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

18.08.08 2:14
Iskushenja su svuda oko nas.Normalno i ljudski je greshiti.Tamo gde ima prave i velike ljubavi ima i apsolutnog poverenja.
josh uvek mislim,znam i osecam,da me covek koji zivi samnom vishe voli od bilo koga ovde ??!
Zato se i ne bojim!
Ono sto jeste strasno jeste da vi sad zelite onako horski pa u glas A` sta trazish onda ovde koji ....oj?
ne trazim nista !
ne ocekujem nista !
Volim smeh,zabavu,keks...Kn or,azurno plave oci,debakl,parket ili parhet,ludilo,strast i po neki cvet ....usput da spomenem.....
net unistava i dalje brakove pa sta???
desice se novi,nek smo zivi i zdravi.....
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

18.08.08 4:03
Domingez je napisao/la:
taraba je napisao/la:Koji ste vi provincijalci cccc..
Nemam reci auuuu
Sto bre ne zivite malo svoj zivot i pustite druge da rade sta ih volja?? Ala ste brzi na okidacu ebem mu pitu zeljanicu Sad
SVAKO IMA PRAVA DA RADI STA GA VOLJA, SVE DOK NE UGROZAVA DRUGE.
kako i zasto propadaju brakovi, to niko ne moze znati. Stvari su individualne, ne osudjujte nikog, mozda cete i vi biti jednog dana u istoj kozi Smile
Znam da znash da te voledem 100% ali si se sad nalupala za medalju Twisted Evil
Ko koga osudjuje , optuzuje ?
Neko je pisao u negativnoj konotaciji o ljudskim pravima i slobodama ? Evil or Very Mad
Cenim da je ovo jedan od retkih topic-a koji su max isposhtovani. Nije bilomnogo lutanja , vec su se ljudi naprotiv posvetili i usresredili rasclanili( kako god hocesh vec ) temu i na istu debatovali tad.sad i u buduce ce ako Bog da cheers Sta je neljudsko tu ? Tabu tema "kako i zasto propadaju brakovi zbog IRC-a" ? Evil or Very Mad
Neka je nauk svima novopridoshlima da neke nashe greshke slovopretocene iscitaju i ne naprave istu glupost.Neka se podsete i oni koji su napravili sta god da su napravili loshe. Mozda tada nisu mogli jasno da vide a danas kroz dosta vec ispisanih primera to vec mogu da razluce. study
Sve u svemu, Topic zaista nije inspirisan zlim namerama prema bilo kome . Ne samo zle namere vec zaista nema ista zlog i nekulturnog u svemu ovome sto smo makar do sad ispisali... Rolling Eyes

Uh joj morala da citam sve nanovo, vec bila zaboravila o cemu je rec. Elem, mozda si u pravu a mozda i nisi, nebitno je. Ali meni se ipak cini da u mnogim postovima ima osudjivanja tudjih postupaka. Pominju se neke vikend sheme, drugi gradovi, "opranost" u svom mestu itd. Da ne nabrajam, citao si verovatno. Pitam ja sad tebe, a i ostale: ako nekome to odgovara, ko smo "ti,ja, mi ili vi" da bi takve postupke svrstali u pogreshne? Stalno vas citam kako pominjete svevishjneg i sta ja znam jos. Nisam stvarno potkovana, ali ako me secanje ne vara (a oce to sa godinama Razz), negde sam procitala (zamilsi!) nesto ovako: "ko je bezgresan neka prvi baci kamen..". Kako god, ko zna , znace o cemu je rec, ko ne, nije ni bitno.

Godinice mi dozvoljavaju da kazem nesto ovako: ko se najvise "zgrazava" nekih (bilo kojih) stvari ili postupaka.... Smile

Pametan si ti deckic, shvatices sushtinu Smile
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

18.08.08 12:56
"ko je bezgresan neka prvi baci kamen.." je ok biblijski citat da se radilo konkretnoj osudi ali ja to ne videh.
Bicu off topic ako zapocnem zasto to nije ok...zasto da se zbog jedne gluposti i trenutka slabosti urushi jedna porodica. tada bi smo tek upali u vrzino kolo iz kog teshko da bi bilo ko mogao izaci Smile
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

18.08.08 18:38
Pravi muskarac ili zena,nikada nemogu na net nacin ugroziti svoju ljubav ili porodicu.
Ko ce mi objasniti definiciju :PRAVI?
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

18.08.08 21:51
jao breeeee
gde god zvirnem vas dvoje u teskoj filozofiji.
Aj malo na nocni sport aj, manite vise teoriju Razz
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

18.08.08 23:20
Smile)
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

19.08.08 1:11
Crna_ovca_chata je napisao/la:Smile)

Ovco a jesi razmisljao o mogucnosti da neko nece da ebe il da neka ne zeli da bude ebana, po svom izboru?
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

19.08.08 1:39
taraba je napisao/la:jao breeeee
gde god zvirnem vas dvoje u teskoj filozofiji.
Aj malo na nocni sport aj, manite vise teoriju Razz

Ovco a jesi razmisljao o mogucnosti da neko nece da ebe il da neka ne zeli da bude ebana, po svom izboru?

GDE CESH BOLJI SEX OD FILOZOFSKE RASPRAVE:)

Predji malo sa klasile na post realnost,mozda ti se dopadne
Ovci hoce,sve ovce to vole,misle da je trava...doma njihovog.sa tarabom,bash prava seoska idila:) zavidim sto i na ovom forumu uvek postoje oni koji kada zele da ih neko ebe odmah to i nadju .
viva la ludi ....pansion lol!
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

19.08.08 2:22
Vala ovco da mi poslusamo ovaj savet sta mislis a?
Zelena trava milina, zabe krekecu, cvrci cvrcu... jojjj
U svakom slucaju bolje nego po vazdan "trla baba lan.." Smile
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

19.08.08 7:36
sledeci forum pravim ja:)
ima samo da bude : ko koga,zasto i kada?
moze i u koliko sati Smile))
hahahahaha
Vanja
Vanja
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 4
Godina : 54
Datum upisa : 06.08.2008

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

19.08.08 8:54
Ne moze internet da unisti brak.Internet moze biti samo izlaz,da ljudi pobegnu iz stvarnosti ako im u njoj nije onako kako su zamisljali ili zeleli.Brak mogu da uniste sami ljudi.Pre nije bilo interneta pa su se brakovi opet rusili.Internet je samo novi nacin da se neko opravda,sebi ili drugima svejedno.
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

28.08.08 10:48
''Ljudska pamet je ogranicena,glupost nije... ''

Zato je treba stalno usavršavati a ne ''zevati'' iz bunara jer...... zaboleće nas vratovi. Wink

Ne vidim kako to internet može uništiti brak koji je stabilan, pun ljubavi i razumevanja. Može brak koji je već na neki način ''načet'' pa nam se čini da je ovde sve lepše i iskrenije od realnosti. scratch
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

01.11.08 1:46
kako,da vas cujem;))
avatar
Gost
Gost

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

01.11.08 2:12
Bilo kako bilo (nisam citao vase postove da se sad ne zamaram) , sve u svemu znam dosta ljudi koji su nasli svog bracnog partnera preko interneta, ali opet znam i mnoooooooogo ljudi kojima je brak u krizi ili se raspao bas zahvaljujuci internetu (a to postaje sve cesca pojava - kreteni i kretenke takvo mi je misljenje o tim ljudima)
Sponsored content

KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE - Page 3 Empty Re: KAD INTERNET UNISTAVA BRAKOVE

[Vrh]
Similar topics
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.