Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

+28
BRNNN
robija60
dejan11
ptica_trkacica
Cyber^frigidna
neven_
sava
Moderato_Kantabille
Tatko_Pantelija
Storm_z
Drugi_neko
atila73
determinanta
K-6_Predator
anja007
doctorr
Luckasta
Ines69
komunikativna
njushkalo_37
JayDee
doctorr67
Domingez
Tricky
Sofija
Crna_ovca_chata
veccana44
vip-tetka
32 posters
Go down
neven_
neven_
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 15
Location : Okolina Inđije
Datum upisa : 10.02.2008

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

13.02.08 17:44
Svaki muski, savaka zenski, se moze osvojiti samo ako ona to zeli.
Ja sam ne osvojiv...
Batalite se gluposti...Da bi osoba bila osvojena ona mora na to pristati.
I ako seks, imas... to ne znaci osvojio si. Mozda je bas ona tebe osvoila. A ti to jadnicak ne znas, u zabludi si, kao i u svemu do sad...prvo reci hop. Twisted Evil jedan i Evil or Very Mad jedna koja ne das.
sava
sava
Senior
Senior
Broj poruka : 556
Datum upisa : 24.01.2008

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

19.02.08 23:05
apsolutno se ne slazem sa ovo 'krilaticom", niti sa ovom niti da je sluchaj obrnut 'svaki mushkarac moze osvojiti svaku zenu". Suspect confused bounce study
Cyber^frigidna
Cyber^frigidna
Senior
Senior
Broj poruka : 569
Godina : 48
Datum upisa : 15.02.2008

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

20.02.08 23:41
obzirom da je ovo na temi sex.. onda zaista mislim da svaka zena moze imati svakog mushkarca ako ona to zeli
jer ako zeli.. ona ce se potruditi da ga privuche sexipilom.. zavodjenjem.. ili u zavisnosti od toga koji je tip mushkaraca (pa ce primeniti tu tehniku)
i on nema shanse da odbije makar taj 1 sex

dok za osvajanje emocija.. e tu je bitka na obe strane
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

20.02.08 23:49
Jesi ti sigurna u to da nece muskarac odbiti taj jedan sex?
Cyber^frigidna
Cyber^frigidna
Senior
Senior
Broj poruka : 569
Godina : 48
Datum upisa : 15.02.2008

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

20.02.08 23:56
Crna_ovca_chata je napisao/la:Jesi ti sigurna u to da nece muskarac odbiti taj jedan sex?

pa da nisam ne bih se onako ni izjasnila
dakle.. za svaku vrstu musharaca postoji odredjena taktika kako ga privuci.. neke lakshe neke kroz igru.. ali svakog mozemo imati u krevetu
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

21.02.08 0:08
Ne slazem se sa tobom ,ali svako ima svoje misljenje.
sava
sava
Senior
Senior
Broj poruka : 556
Datum upisa : 24.01.2008

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

21.02.08 2:14
Crna_ovca_chata je napisao/la:Ne slazem se sa tobom ,ali svako ima svoje misljenje.



Prikljuchujem se u neslaganju, bez odobrenja Smile)) Mislim da si u pravu.
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

22.02.08 4:30
svaka zena moze osvojiti svakog muskarca,ne znaci sexom,niti napadom da mora ili nece da vodi ljubav sa njome.
Mislila sam nekim drugim tehnikama....sasvim suprotnim od sexa,ubedjena sam ,da postoje i da vrede....
ptica_trkacica
ptica_trkacica
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 14
Godina : 50
Datum upisa : 11.05.2008

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

14.05.08 16:38
ja sam smotanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....ne moze svaka zena da osvoji muskarca....ja sam primer Smile)
avatar
dejan11
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.05.2008

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

14.05.08 17:06
hehe...glupost cista!!!!ne moze svaka zena....budi debela..300 kg je sasvim dovoljno....budi tek toliko pametna da znas da sada nije 1976. godina i pokusaj da osvojis svakog muskarca posebnim tehnikama.
Zavodnice se radjaju same....nema tehnika nikakvih.......................rodis sa tim ili ne...kako ti se posreci..
robija60
robija60
Junior
Junior
Broj poruka : 257
Location : bar
Datum upisa : 25.08.2007

IGRE
IGRA-1:

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

18.05.08 10:36
Pa nije cilja osvajanja samo radi sex-a ili se varam? Mozes se i zensko i musko osvojiti u jednom momenutu ili se totalno razocarati isto tako u jos kracem trenutku
Sve zavisi od osoba, Neko te osvoji kao osoba kao covek da ti cak ni ne padne na pamet neki sex ili neto drugo sa tom osobom
a za sekx pa toga bar ima svuda i svaki loncic nadje poklopcic da ne kazem svaka krpa zakrpu
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

03.06.08 0:20
znachi zene su imperatori...nisam znao ( pa ko ce da vodi ljubav ondak, da radja decu, da maltretira muza, da ispija kafe, da ogovara, trachari, farba kosu, trazi svalera, lije krokodilske suze preko spanskih serija...baca se u nesve-s, plasi miseva...( hmm...nesto tu ne stima...)
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

03.06.08 22:24
da mogu.....imali bi natalitet 10 x veci:)))
avatar
Rea
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.04.2008

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

21.11.08 12:48
Ovaj deo citiram "s obzirom koliko mi zene znamo da se femkamo i foliramo, pretpostavljam pishesh iz licnog iskustva da ne kazem karakterne osobine koju posedujesh?

Btw.. ne zelim da "osvajam" svakog muskraca niti svaki mene.
Imam ja svoje repere od kojih ne odstupam. Very Happy
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

21.11.08 18:31
Ljubav je stvar osecanja, a ne volje.
Ne mogu voleti zato sto hocu, a jos manje zato sto moram...

Ali mislim da ako hoce, svaka zena moze osvojiti onog koga hoce, bez obzira ko kojim drustvenim slojevima pripada, dali ih dele godine ili kilometri, status ili ma sta drugo...

Ako pozeli i krene, ne verujem da nece stici do cilja.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

21.11.08 21:09
Pa ako do cilja treba da gazi preko trnja da bi stigla, pa kakvo je to osvajanje, i pritom pribegne svim mogucim sredstvima pa jos i sama zna da nije od srca...i dokle ce ga tako zadrzati?
Dok ne naidje sledeca.Ipak volim sto sam zensko, nikada nisam morala da se mucim oko toga podviga a najgore od svega je cekati red u svemu tome...Mislim da bih moralno skroz "kljoknula".
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

27.01.09 1:23
Nemoguce,kao i obrnuto.
Sponsored content

"Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca" - Page 4 Empty Re: "Svaka zena moze osvojiti svakog muskarca"

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.