Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PUTOVANJA

+18
Montoya
ludilooo
sava
Intelektuvalac
anja007
pijavica
Moderato_Kantabille
doctorr67
Ines69
determinanta
K-6_Predator
Leden_Nis
veccana44
komunikativna
Lorelei
robija60
PIXI
sonia
22 posters
 :: PUTOVANJA
Go down
sonia
sonia
Senior
Senior
Broj poruka : 598
Godina : 50
Location : my world
Datum upisa : 26.08.2007

PUTOVANJA Empty PUTOVANJA

26.08.07 17:16

volite li da putujete? ako je odgovor DA, javite se.......podelite svoja iskustva.... farao sunny elephant rendeer
posaljite i neku sliku sa putovanja......
Volim da putujem, upoznajem nove krajeve i ljude....a , cini mi se da ste vi super drustvo koje je vredelo upoznati........pa i ulazak u ovu sobu je putovanje na neki nacin, zar ne? Very Happy bounce
pozdrav od Sonje
avatar
PIXI
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 1
Datum upisa : 27.08.2007

PUTOVANJA Empty Zivot je cudo!!!

27.08.07 22:25
Veliki pozdrav od jednog da ne recem.
Prica se o putovanju u ovo vreme ludom tesko izvodljivo na zalost. Ja da ne putujem na poslu ne bi mogao ici negde jer ova drzava Srbija to ne dozvoljava nama sirotanima. Steta nekad je zivot bio lepsi i bolji danas se svodi na prezivljavanje i nista drugo.
Toliko za sada.
robija60
robija60
Junior
Junior
Broj poruka : 257
Location : bar
Datum upisa : 25.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PUTOVANJA Empty AH TA PUTOVANJA

28.08.07 14:40
KO NE VO LI JOS DA PUTUJE I DA NA TIM PUTOVANJIMA UPOZNAJE DIVNE LJUDE, JER JOS UVEK IMA DOBRIH LJUDI I DOBRIH DUSA
.................... I OVA KRATKA PUTOVANJA PO BLIZOJ OKOLINI
UCINE DA SE OSECAMO ZADOVOLJNI I SRECNI I BAR DEO SVAKODNEVNIH BRIGA OSTAVIMO IZA SEBE TIH SAT DVA VREMENA.....
POZDRAV OD ROBIJASICE[/b][/b][/b]
PS OCE LI KO DA MI OBJASNI KAKO OVDE DA UBACIM SLIKU MOGA GRADA ... BAR..
CAOOOOOOOOO
avatar
Gost
Gost

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

28.08.07 15:22
Koja te Zemlja ili grad konkretno interesuje - reci da posaljem opis i slike
Lorelei
Lorelei
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 51
Godina : 59
Location : Balkan
Datum upisa : 27.08.2007

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

29.08.07 15:26
volite li da putujete? ako je odgovor DA, javite se.......podelite svoja iskustva.... farao sunny elephant rendeer
posaljite i neku sliku sa putovanja......
Volim da putujem, upoznajem nove krajeve i ljude....a , cini mi se da ste vi super drustvo koje je vredelo upoznati........pa i ulazak u ovu sobu je putovanje na neki nacin, zar ne? Very Happy bounce
pozdrav od Sonje



Ovo si mnogo lepo kazala,putovati mozemo na razne nacine,pa evo,i ovako,pomocu Male kutije,tj. ove sobe...
robija60
robija60
Junior
Junior
Broj poruka : 257
Location : bar
Datum upisa : 25.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PUTOVANJA Empty k-6 :))

11.09.07 18:49
Koja te Zemlja ili grad konkretno interesuje - reci da posaljem opis i slike
pa K-6 ja pitah kako da stavim sliku BARA grada u kome zivim a za ostale
sta mi vrede slike jedino da tugujem jos vise sto ne mogu da obidjem sve sto bi zelela./ Ovako je bolje znam sto znam i videla sto videla i boze zdravlja jos koji put bar ovo sto sam dosad da vidjam i od sad:))
hvala u svakom slucaju Smile))
avatar
Gost
Gost

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

15.09.07 15:39
panta je napisao/la:K-6_Predator_ Exclamation Exclamation Exclamation posto si se sirokogrudo ponudio da posaljes fotografije
drzava i gradova, koji nas zanimaju, ja bih te zamolila
da mi priustis zadovoljstvo i posaljes fotke iz Portugalije,
Spanije-Barselona i Madrid, Francuske, ali ne mondemska
mesta, vec seoska, vinogradarska, sa Sicilije i naravno bilo sta
sto je vezano za Latino Ameriku. Hvala unapred Exclamation


Rolling Eyes Wink Rolling Eyes

hahahahahahahahahahaha................BARSELONA, MADRID, PARIZ, SICILIJA ( MESTO - CORLEONE ) OK TO IMAM A OSTALA SEOSKA PODRUCJA....... NE VERUJEM...... - BICE OVIH DANA, CIM PRONADJEM SLIKE - INACE NEMOJTE DA VAS BUNI KOLICINA SLIKA LJUBITELJ SAM FOTOGRAFIJE
avatar
Gost
Gost

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

16.09.07 19:48
Panta - Hajde nauci me malo sta da radim i kako, pa kad mi posaljes objasnjenje koje ce biti dovoljno uverljivo za tvoje tvrdnje o montazi onda ces dobiti i slike bar onoga sto imam - normalno van kojekakvih fotomontaza i slicnih gluposti koje pominjes, a ako vec skidas slike sa neta - pa skidaj onda slike i putuj na taj nacin sta ce ti moje - mozda da se uveris da sam zaista putovao ?????? Hohohohohohohohhoo
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

16.09.07 20:56
ova dva zadnja posta moracemo na "vrhovnom sud " da rijesimo,ovako neznamo tko je gdje bio i tko je koga skinuo geek Very Happy

sudjenje se zakazuje na trecem katu podruma pirat
avatar
Gost
Gost

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

18.09.07 20:00
panta je napisao/la:'

KOMUNIKATIVNA I love you I love you

NEMA POTREBE ZAKAZIVATI.EVO JA DOBROVOLJNO GUBIM PARNICU.


confused

OSNOVNO PRAVILO U ZIVOTU - NE PREDAJ SE NIKADA - . DALJE - CITAJ MALO SEBE I TVOJE PREDHODNO PISANJE O SKIDANJU SLIKA SA NETA PA CEMO ONDA DA DISKUTUJEMO I NORMALNO DA GLEDAMO SLIKICEEEEEEE
avatar
Gost
Gost

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

20.09.07 14:48
panta je napisao/la:K-6_Predator_,
recenica "Ne predaj se nikada", bi se nekada mogla i protumaciti kao i "Glavom kroz zid-postopoto". Cini mi se da bi ti radije "ono" sto je Komunikativna predlozila. Question Exclamation
Da li si poceo i na postove njoj upcene, da odgovaras???

Nadam se da te memorija jos uvek sluzi s obzirom koliko godina imas ali pogledaj sta pises, ne verujem da zaboravljas temu o kojoj hoces da razgovaras - vrati malo unazad kad vec sama sebe ne shvatas -


Naslov: Re: PUTOVANJA 16.09.07 17:37

--------------------------------------------------------------------------------

K-6_Predator_

Ok, vazi, sacekacemo.

Samo da znas, umemo i mi slicice sa neta da "skidamo".
Znaci to treba da budu tvoje fotografije


Ako ti se putuje skidaj pa gledaj ja to ne radim - ne montiram slike kao ti svoj zivot ovde. U neka sela na jugu Italije sam svratio a tebe posto interesuju sela kad dodje vreme ekskurzija nadam se da ces imati priliku da izadjes iz sela u kome zivis i da posetisono sto te interesuje. Do onda - citaj malo sebe i svoja pisanja......
Da - uskoro otvaram nov forum - K-6_Predator_ - slike - pa ces imati priliku da vidis slike bez montaze, ne bih da izazovem ceznju u tebi ali sta ces - takva si - montiraj ti sto god zelis kad vec obozavas montazu .......
Sta jos da ti kazem osim - hohohohohohohohoooo




Idea
A sto se tice reci, licno tebi napisanih i upucenih, ne treba da ih citam, znam sta sam napisala. Nisam recju jednom pomenula montaze i fotomontaze. Ne impliciraj mi nesto sto ne postoji.
Smile)))) Pa, cak ni "izmedju redova".


flower
avatar
Gost
Gost

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

20.09.07 19:37
panta je napisao/la:K-6_Predatoru_,

najiskrenije, ne bih dalje razvijala polemiku sa tobom.Ovo ce biti poslednji post koji cu "utrositi" na ovu temu. Jer iskreno receno, volim da polemisem sa nekim, ko ne cita i ne slusa "povrsinski". A jos bitnije od svega, jeste cinjenica da sve ovo nije trebalo da uopste bude polemika.Posto se uverih da ti, apsolutno ne trpis salu na sopstveni racun, nekako nemam zelju da se dalje sa tobom "dopisujem".
A imala bih ti sto-sta reci bas po pitanju sela ili sela, akcentuj kako zelis.

[color=indigo] Smesan si pomalo, odgovaras na postove upucene drugima, pripisujes ne "izgovoreno" i ne napisano, bavis se nagadjanjima, prm. koliko neko ima godina, gde zivi i koliko putuje.Pretpostavljam, da bi svi ljudi trebali imati ista merila vrednosti u zivotu, kao ti.
Nisam imala zelju da te vredjam, ali posto si ti jedan neodmeren covek, onda cu ti ukazati na tvoje pravpisne greske, procitaј "se" malo bolje ti. Sadrzaj je prazan, o njemu ne bih.

I da hoces ne mozes jer ne znas - to mozes klince u skoli da zavrces ovde su profesionalci flower
avatar
Gost
Gost

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

20.09.07 20:44
panta je napisao/la:K-6_Predator_

HAHAHAHAHAHAHAHAHA
"Profesionalci" ??????? Mislis u smislu nepostovanja kodeksa????
Pitacu speeed-a sta o tome misli, pa cu te obavestiti.Toliko o tvom i necijem profesonalizmu.

Obavesti onog radi koga si prestala da vozis rolere a ne mene flower
sonia
sonia
Senior
Senior
Broj poruka : 598
Godina : 50
Location : my world
Datum upisa : 26.08.2007

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

21.09.07 22:19
hey drustvo, vi kao da ste zaboravili sto ste uopste dosli ovde..........
kakvo je ovo prepucavanje?! hm
nema obracanja jedan drugome..........
injaoooo, pustim vas neko vreme i vi napraviste lom na forumu...
ne videh opise ..ko , gde i kad........
alo, slatki moji, ovde je tema Putovanja
........... Rolling Eyes
pozdavlja vas Sonja[b]

..........................................................


PIXI, nemoj da si tuzan, sto rece ROBIJA60, i neko ''kratko'' putovanje moze da bude pravo zadovoljstvo.... PIXI, pa ne moramo da idemo bas na Kubu (mada..... ) .Meni super bilo putovanje do Subotice i Palica, recimo .....Odusevila me razlika u predelima , ljudima, govoru...Nisam ponela aparat, tako da nemam slika( ali to je razlog da se opet tamo jednom vratim )...
Pisacu ti kako mi je bilo u Egiptu jednom........ samo kad te vidim nasmejanog
Sonja



.........................................


ROBIJA60, i tebe da pozdravim....
dopada mi se nacin na koji razmisljas.......
tvoj rodni kraj se puno razlikuje od mog, pa eto nam teme za caskanje........meni je to vec putovanje .......a mozda i dodjem Laughing
Sonja


..........................................


K-6_Predator_, koju god zemlju da das, meni ce biti zanimljivo,verujem i ostalima.
meni izgleda da imas sta da nam ispricas....
ajd' ako bas zelis..........pocni od italije
Sonja

...........................................


panta , sreco....
volela bih i tebe da cujem, gde , kako i kada.............cini mi se da si potencijal sto se tice putovanja
osmeh na lice
Sonja

...........................................

Lorelei, pozdrav i za tebe.......
robija60
robija60
Junior
Junior
Broj poruka : 257
Location : bar
Datum upisa : 25.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PUTOVANJA Empty sonia

21.09.07 22:46
sonia draga
moj rodni zavicaj je vojvodina to znas a zivim na moru u baru tako da kao imam dva 'zavicaja" Za prvi me veze detinjstvo i mladost i njega nosim u srcu uvek i najelpse je nasvetu a sto se tice bara, kada smo prvi put dolazili na letovanje ovde, za dve godine smo i doselili. Prelepo je i svaki dan novi delovi ovog dela Jadrana me odusevljavaju, bar toliko mogu povemeno da priustim sebi, mada i samim putovanjem kroz srbiju kolima i ponekim malim zadrzavanjem kroz ta mesta vidim i tu lepotu . A da mi mogucnosti dozvoljavaju vise obisla bi i ja bar cuveni Egipat (nozda i hocu jednog dana)
al dok ne dodje to vreme .... i mogucnost..... zadovoljna sam i ovim domacim lepotama zaista. Jubi te robijasica:))
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

22.09.07 12:04
panta je napisao/la:'

KOMUNIKATIVNA I love you I love you

NEMA POTREBE ZAKAZIVATI.EVO JA DOBROVOLJNO GUBIM PARNICU.


confused

panta!!

pojedincima najteze pada kada nemogu akceptirati drugo misljenje ili mozda samo pretpostavke,jednostavno tumace ih onako kao njima odgovara.
Meni se cini da ti se to Predator udvara affraid lol!
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

22.09.07 19:05
panta je napisao/la:komunikativna Question Neutral

Stavicemo tacku na tu polemiku, ako se slazes? Sonia je potpuno u pravu.
Idea Vidis meni se cini, da se doticni, sebi udvara:)))))))



flower

panta !

mislim da ce jedna tocka biti malo Wink ali sto se mene tice akceptiram tvoju zelju!

ps.
kao sto je Sonja vec napisala " osmijeh na lice",i ako si sada odustala od daljnje rasprave,to ne znaci da nisi ipak ti bila u pravu !
nama je da nagadjamo,a doticnom nista drugo ne preostaje do ruke u cheers jer mi zene smo veliki borci ako ima smisla,ako ne odmah kliknemo opciju "ignori" Wink Basketball

pozzz !!!

Wink Basketball
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

25.09.07 1:34
Mirrrrrrrrr u sudniciiii.)))))).
Ko ne voli da putuje ..voljela bih ga upoznati,sticajem okolnosti nekad sam puno putovala,danas jednom godisnje napravim izlaz preko grane,ajmee ne racunam Srbiju tamo sam svaka tri mjeseca...a u zadnje vrijeme i češce..šta znam moja putovanja su bila turisticka vise sam vidjela nego što sam upoznala ljudi.Ili što odem da nahranim dušu da setam gde me niko ne zna,da gledam izloge jedem ulicom,pusim ulicom ne pomišljajuci zasto tako se ponasam,treba mi luft da se oslobodim svih kodeksa ponasanja.Da budem slobodna kao ptica..da napunim baterije za sledecu godinu;))))

k-predator kako je ovo prepucavanje sa damama,pa čovek kako rece koji ima svecke manire i sa toliko fotofrafija ne ide mu to u epilog....davaj tefotografije ...pomislićemo da se falissss a fotosa nigdje.
sonia
sonia
Senior
Senior
Broj poruka : 598
Godina : 50
Location : my world
Datum upisa : 26.08.2007

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

28.09.07 18:44
veccana44, kad sledeci put krenes na jedno takvo putovanje, povedi i mene.....mozemo i sladoled da kupimo, pa da se smejemo hodajuci nepoznatom ulicom bounce
Da vam ispricam u poverenju: u Egiptu sam sa decom isla celu jednu ulicu sa podignutim rukama i to ozbiljnog lica farao (kad bi moj muz ovo procitao, hahaahaha) i usput smo pricali neki bebinski jezik.....Egipcani vole strance, al' ne daju da iznosite avokado,uff...umalo da me uhapse zbog 2 avokada.........haahahaa
drugi put cu vam pricati o mobolnom telefonu, opet zmalo......... farao

a vi........pisite o vasim dogodovstinama , pa makar to bilo putovanje do posla ili pijace bounce
sonia
sonia
Senior
Senior
Broj poruka : 598
Godina : 50
Location : my world
Datum upisa : 26.08.2007

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

28.09.07 18:52
valjda znate da sam mislila na MOBILNI i opet ZAMALO ....... study
dosta pisanja, da ne zabrljam jos nesto.......

cekam vase odgovoree
bounce
avatar
Leden_Nis
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 28
Location : Nis
Datum upisa : 15.09.2007

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

28.09.07 19:09
sonia je napisao/la:valjda znate da sam mislila na MOBILNI i opet ZAMALO ....... study
dosta pisanja, da ne zabrljam jos nesto.......

cekam vase odgovoree
bounce


Najvise volim kratka putovanja koja ne zhtevaju mnogo napora.
Uzivam u mom gradu Nisu i okolnim mestima. flower flower flower
sonia
sonia
Senior
Senior
Broj poruka : 598
Godina : 50
Location : my world
Datum upisa : 26.08.2007

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

29.09.07 15:15
hey, komsija, Leden_Nis, ti k'o da si crnogorac, pa da se ne umoris...haahahahahhaha...Vodicu te jednom na neko brdo pa da vidis kako se umara.....na putovanjima uzivaj........(sigurno zivis na prvom spratu) haahhahahaahaha,jaooo........


lol!
avatar
Leden_Nis
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 28
Location : Nis
Datum upisa : 15.09.2007

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

29.09.07 18:16
sonia je napisao/la:hey, komsija, Leden_Nis, ti k'o da si crnogorac, pa da se ne umoris...haahahahahhaha...Vodicu te jednom na neko brdo pa da vidis kako se umara.....na putovanjima uzivaj........(sigurno zivis na prvom spratu) haahhahahaahaha,jaooo........


lol!

Sonia, ne zivim na prvom nego na 5 spratu, al imam dva lifta, a sto se
tice tvog poziva na setnju po okolnim brdima, prihvatam samo da bude
sto vise pauza i da budu duze, ispod nekog lepog drveta. sunny sunny sunny
avatar
Gost
Gost

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

29.09.07 18:54
sonia je napisao/la:K-6_Predator_, koju god zemlju da das, meni ce biti zanimljivo,verujem i ostalima. Like a Star @ heaven
meni izgleda da imas sta da nam ispricas....
ajd' ako bas zelis..........pocni od italije
Italija?
Ok devojcice ali koji te grad zanima - Rim, Milano, Venecija, Sicilija, Napoli ? Moraju li i slike ili samo opis..........

Very Happy
Sonja
sonia
sonia
Senior
Senior
Broj poruka : 598
Godina : 50
Location : my world
Datum upisa : 26.08.2007

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

29.09.07 20:22
cim si ti iz Nis bounce ko ce sa tobom na kraj da izadje....

Leden_Nis, opisi nam kraj gde inace ides na izlete ili tako nesto.........

Pozdrav bounce
sonia
sonia
Senior
Senior
Broj poruka : 598
Godina : 50
Location : my world
Datum upisa : 26.08.2007

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

29.09.07 20:27
K-6_Predator_,
s' obzirom da obozavam Italiju, odakle da krenes bice bounce
Podji sa severa koje hoces mesto i bilo sta o njemu...
Na kraju ce doci najlepse..jug Italije
Cekamo na tebe K-6 bom

Sonja bounce
avatar
Gost
Gost

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

30.09.07 20:30
sonia je napisao/la:K-6_Predator_,
s' obzirom da obozavam Italiju, odakle da krenes bice bounce
Podji sa severa koje hoces mesto i bilo sta o njemu...
Na kraju ce doci najlepse..jug Italije
Cekamo na tebe K-6 bom

Otputovao sam - sory - sonia - dobices licni na meill sve sto te interesuje



Sonja bounce
avatar
Gost
Gost

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

03.10.07 16:34
A sta mislis sonia da ja to tebi licno ispricam ?

Hohohoho i jos 1 - ho
sonia
sonia
Senior
Senior
Broj poruka : 598
Godina : 50
Location : my world
Datum upisa : 26.08.2007

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

24.10.07 0:12
Hej, pozdrav svima bounce
Odavno se nismo pisali, a tako bih volela da cujem sta ima novoga kod vas...
Bila sam u subotu na Palickom jezeru sunny
Ovo je drugi put da idem tamo i mogu vam reci da sam odusevljena njime..
Samo putovanje do tamo meni je poseban dozivljaj ( jes' da sam spavala do BG ali... pst! ), volim kad krenemo onom ravnicom. Mnogi ce reci monotonija, ali ja je zato i volim.... opustis, brate mozak mozes da razmisljas o cemu zelis i nista nece posebno da ti odvuce paznju flower
Na Palicu smo posetili zoo park elephant
Jaoo sto volim onu fokicu, dosla je da se slikamo! Ponovo sam se osetila kao dete , tu okruzena svakojakim zivotinjama. A kako sam mala, taman zirafi do kolena Razz

lol!
K-6_Predator
K-6_Predator
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 93
Datum upisa : 22.10.2007

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

27.10.07 15:38
.


Zadnja promjena: K-6_Predator; 11.06.08 14:09; ukupno mijenjano 1 put.
Sponsored content

PUTOVANJA Empty Re: PUTOVANJA

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.