Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

+27
stene
njushkalo_37
Domingez
sandra35
jovanov
milica_chobanica
ALFINA
BRNNN
Montoya
sava
gorskooko
taraba
snezno_jutro
Danubius
Ines69
Storm_z
Crna_ovca_chata
anja007
determinanta
Luckasta
K-6_Predator
doctorr
Moderato_Kantabille
Drugi_neko
zvezdana
doctorr67
veccana44
31 posters
Go down
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

30.11.07 22:03
21 je vek-polozaj zene se svakim danom menja na bolje...da li su vam mozda bake pricale kakva su prava one imale?! Glavno je bilo znati kuhati, radjati i SUTITI nazalost toga ima i danas vrlo cesto, ali stvari se popravljaju svake godine. Nekada zene nisu imale pravo glasa, pravo na skolovanje, pravo da odlucuju koliko ce dece roditi i jos mnogo toga. Nisu imale mogucnost da iskazu pamet kao danas..zene polako postaju poznati doktori, politicari, naučnici...
Kako se menja polozaj zene tako se menja i njen polozaj u braku,vezi..ona dobiva pravo da bira, da diplomira, magistrira, da ima uspesnu karijeru... Ona odlucuje o svom zivotu, formira stavove, misljenja..SVE TO PONEKAD JAKO PLASI MUSKARCE..na cudan nacin iskazuju svoj strah. Oni BUKVALNO BEZE OD TAKVIH ZENA, boje se naci pored njih, obicno kazu ona je prepametna! BOJE SE DA JOJ PRIDJU!?
Zar ne trebaju biti ponosni sa takvom zenom? Ne razmisljaju u smislu: halo, imam pametnu zenu koju volim, koja je uspesna itd...! A oni jednostavno se boje beze, prikrivaju nesigurnost.
Recite svoje misljenje-zasto muskarac ne bi jednom u zivotu bio ponosan na nekog pored sebe a ne uvek na sebe i uvek traziti da se njemu dive .Zasto su muskarci tako sebicni (cast izuzecima), a u isto vreme tako nesigurni pored pametne zene?!
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

01.12.07 23:50
zato sto su glupi affraid
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

04.12.07 18:00
doctorr67 je napisao/la:zato sto su glupi affraid
ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Veca10
zvezdana
zvezdana
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 62
Datum upisa : 22.11.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

04.12.07 20:03
Na zalost, mnogi muskarci se drze one
"Lepe zene su stvorene za muskarce koji nemaju maste
a pametne za one koji nemaju - srece"
Istina je da obrazovane zene, uglavnom, ne traze zastitnika,
spasioca, idola, hranioca.... A to su situacije u kojima takozvani
muskarci osecaju mocnim i vrednim.
Drugi_neko
Drugi_neko
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 51
Location : Serbia
Datum upisa : 05.12.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

05.12.07 20:07
VEcka samom postavkom teme i masom pitanja koja si postavila ujedno si dal ai odgovore na mnoga pitanja.....zasto muski nevole...pa nije tu problem da li je zena obrazovana....sposobna.... to bi trebalo da bude PREDNOST ali nazalost to onda ukazuje na "takmicarski duh" muskog stvorenja a najblizi mu je ond a"oponent" zena njegova koja je tu negd eu blizini inace takav muskarac se takmici sa celim svetom a na zeni se iskali na taj nacin ako je slabija od njega ili ako naidje na jacu on je zaobilazi u sirokom luku...ali to bi vec bil aneka druga tema...ANravno savremeni tokovi daju i zenama a i muskarciam mnoge mogucnosti...ali oept kazem i za muske i za zensk ezavisi kako te mogucnosti koriste ukoliko je to za dobrobit njihovu licnu..porodice...veze ..to je sasvim uredu..ali ukoliko te NOVE mogucnosti prihvate kao alat za neku dominaciju hmmmmm tu nem abuducnosti lepe ili je ona vec u najavi tuzna Shocked
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

15.01.08 1:11
Boje se samo ako nisu obrazovani .U protivnom,ne bi trebalo da im smeta...
doctorr
doctorr
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1017
Datum upisa : 30.12.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

15.01.08 1:15
nemaju obraz:))
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

15.01.08 1:22
imaju obraz,nego i kompleks pride,pa ih to upucuje na pogreshan pravac.
zena je zena,i ima sve karakteristike neznijeg pola,cak i da je naucnica ili astronaut.
na kraju,razlika je samo u nekim drugim stvarima,pamet je svuda iste snage i jacine,jer shkola nije merilo inteligencije.....meni bar Smile
K-6_Predator
K-6_Predator
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 93
Datum upisa : 22.10.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

15.01.08 15:03
.


Zadnja promjena: K-6_Predator; 11.06.08 20:41; ukupno mijenjano 1 put.
avatar
Gost
Gost

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

17.01.08 9:29
Jer i dalje zivimo na "Brdovitom Balkanu"
Gde je mushkarac - Glavni

Pa tako mora biti i pametniji.
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

17.01.08 11:37
Odakle ti to pade na pamet i na koje si to muske pizde nailazila koji se boje - sutni to odmah u jaja



?
Na koga se odnosilo?
avatar
Gost
Gost

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

18.01.08 9:30
Moderato_Kantabille je napisao/la:Odakle ti to pade na pamet i na koje si to muske pizde nailazila koji se boje - sutni to odmah u jaja



?
Na koga se odnosilo?

Jednostavno, tu u sredini gde zivim i ta neka moja generacija ima takav stav.

odnosilo se na ljue koji me okruzuju, nista vezano za chat.
(sve na forumu sto napishem nema veze ni sa jednom osobom s chata, pishem iz svog iskustva i stvari iz realnosti)

Very Happy Very Happy Very Happy
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

18.01.08 11:20
Kad sam imala 22 godine, tada sam sebi postavila to pitanje o muskarcima. Danas sa 47 godina ne razmisljam vise o tome.
U prirodi muske duse lezi, da mu je potreban osecaj, da je on dominantniji ( vazi po mome misljenju za sve situacije zivota).
Nije samo pitanje obrazovanja ili sredine , vec bioloske prirode.
U privatnome zivotu cu u susretima sa muskarcima (kod koga osetim taj strah, bojaznost), nonsalantno preci preko toga. Bitno mi je samo da sa takvom osobom, ne trebam da delim svoj licni zivot.
U poslovnome svetu i zivotu, tu tolerisem taj strah ili bojaznost, samo do odrdjene granice, koju sama sebi postavim. Kad osetim da moj poslovni partner tu granicu prelazi, e onda nemilosrdno i bez pardona ga spustam na zemlju realnosti. Jasno kazem tada gospodinu da leci njegov kompleks kod neke druge osobe, ne kod mene....Generelno u zivotu je tako, da muskarci kao i nesigurne zene, izzivljavaju svoje komplekse nad drugima. Posebno ako im se cini , da su na nekoj jacoj funkciji. Sve u svemu, nebitno je, za svakoga postoji lek protiv toga.
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

18.01.08 12:43
Samo su slabići opterećeni obrazovanijom.
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

18.01.08 18:48
Citala sam jednu slicu temu samo na jednom drugom forumu a bila je:
Zasto se muskarci boje lepih zena (jakih naravno).I 80% njih je odgovorilo potvrdno=?
Zasto - zato sto se zaista boje nasi balkanci jer su navikli definitivno da vode kolo gotovo uvek.
Luckasta
Luckasta
Senior
Senior
Broj poruka : 803
Datum upisa : 20.10.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

18.01.08 20:17
anja007 je napisao/la:Citala sam jednu slicu temu samo na jednom drugom forumu a bila je:
Zasto se muskarci boje lepih zena (jakih naravno).I 80% njih je odgovorilo potvrdno=?
Zasto - zato sto se zaista boje nasi balkanci jer su navikli definitivno da vode kolo gotovo uvek.

Draga anja007,

jedno je voleti "voditi" kolo, a drugo je biti pravi kolovodja Wink ...
Nekad je cak zanimljivo, pustiti takvoga muskarca u misljenju ,da zna da vodi i igra kolo Basketball
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

18.01.08 20:54
Blago nama sa vama. lol!
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

22.01.08 22:10
Crna_ovca_chata je napisao/la:Blago nama sa vama. lol!
Pametna ovca. Shocked
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

23.01.08 1:27
Moderato_Kantabille je napisao/la:
Crna_ovca_chata je napisao/la:Blago nama sa vama. lol!
Pametna ovca. Shocked

Da je pametna ne bi bila ofca. lol!
Storm_z
Storm_z
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1034
Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 31.08.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

23.01.08 2:45
Ofco,aj u tor Very Happy
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

23.01.08 4:47
Ali ne u tudji!
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

23.01.08 5:31
TACNO je da se muskarci boje obrazovanih zena -valjda nas sto pogadja u nase macho komlekse, balkansko poimanje zene itd...NO...ipak...po samoj prirodi stvari, zar muskarac IPAk ne treba da bude dominantiniji? Ma po cemu (makar da ga jedino njegova zena, "prijateljica" , devojka ) gleda tako? Moja iskustva sa veoma obrazovanim zenama su sledeca(dve dr nauka, itd)-nazalost, dominiraju samo u njima poznatim , usko specijalizovanim temama-jer su se samo tome posvetile, i nemaju , logicno, vremena nizasta drugo...nema sirine... Na stranu to sto imaju postovanje, mesto u drustvu(visoko, posteno zaradjeno) ,karijeru, imidz...Cena je da zbog toga gube ono za cega ih je priroda stvorila , da budu majke, domacice, zene....ovo poslednje je najvaznije...iako si svetski priznat autoritet u ovom -onom....ako si zaboravila da budes ZENA, pre svega...dzaba ti....Ovo je samo moje misljenje ( a i iskustvo-ne jedno) i ne mora biti tacno....Logicno, ipak...ne bojimo se(iako postujemo) no...da li vise vredi jedna Marija Kiri, ili"jedna mala garava, kojoj krene sav na carapi...kada je poljubim" , kao sto kaze prepametni Djole Balasevic ? Pa i ne mora biti mnogo pametna...
snezno_jutro
snezno_jutro
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 130
Datum upisa : 20.11.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

23.01.08 11:12
Danubius:
no...da li vise vredi jedna Marija Kiri, ili"jedna mala garava, kojoj krene sav na carapi...kada je poljubim" , kao sto kaze prepametni Djole Balasevic ? Pa i ne mora biti mnogo pametna...


Tipicno muski (da ne kazem plitkoooo)! Zavisi zasta je hocete, postovani muskarci. Za priplod ne mora da bude cak ni lepa. Kao seksualni objekat, pozeljno je da bude lepa i mutava, i naravo da pri tom moze da mumla kako bi pokazala da je musko umece u superseksualnim poduhvatima (jedinog muskarca u njenom zivotu) nenadmasno. Ovde ne govorimo o ekstremima (fahidiotima) ni muskim, ni zenskim, nego o normalnim obrazovanim ljudima. Besmisleno je pitati da li vise "vredi" Nikola Tesla ili momče, vitko kao bor, čobance sa planine Golije. Tesla je verovatno bio beskoristan za potkivanje konja, kao sto ni Mrarija Kiri, najverovatnije nije vezla goblene.... Sad, nekom treba potkovan konj, nekom goblen na zidu, nekom kucna pomocnica..... ko jos mari za fiziku (nauku)... naročito ako je bez "hemije"... Jos ako "doticna" nije spremna da proguta sve svinjarije, netrpnuvsi, da uvek bude smerna i spremna i ne gleda "jedinog svog Boga" blentavim, blagotelecim, ropskim poglem - ha, pa kome ona jos treba!!!!!!!
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

23.01.08 19:19
Nisam tvrdio da je ono sto pisem tacno...Draga moja , upravo se radi o fizici i hemiji, da opet citiram mog emotivnog gurua , Balasevica , iz one pesme "Moja je draga vestica""Malo vina na grudi prolije, i eto ti charolije"Elem, ponavljam -zena pre svega mora da bude ZENA, u punom, i jos naucno nerazjasnjenom smislu, jer je to kompleksan pojam. Nikako nisam mislio da treba da bude kucna pomocnica , kuvarica, pralja, seksualni objekat -ali jesam rekao da pre SVEGA -ne sme zaboraviti da bude ZENA, a to se cesto desava.Posvecenost nauci ili karijeri , visoko mesto u drustvu cesto od zena pravi kapriciozne, pretenciozne , preterano samosvesne osobe-dakle , gotovo se pocnu ponasati kao muskarci-zapovedaju, hoce da vladaju, hoce da podcenjuju druge..Mogao bih primetiti da vi, draga moja, dajete tipicno zenski (odbrambeno -napadacki odgovor) Ono, ne mora biti ni narocito pametna , je bila vise sala , odnosilo se na sledece....Kao i svako, normalno da cenim i volim pametne zene(nisam ljubitelj manekenskih tipova) -ali od zene ocekujem da me voli, da mi bude sagovornik , prijatelj i ljubavnica-a ne da mi drzi , kod kuce, predavanja , edukacije ili tretira kao "poslovna pratnju" ili emotivnu igracku u retkim trenucima odmora izmedju nauke i drustvenih obaveza. To je sudbina i stvarnost obrazovanih zena, da bi to postigle, mora biti mnogo rada, a da im bi se to priznalo, moraju se mnogo boriti u muskom svetu...a malo je vremena onda za druge stvari.Ja naravno da jesam za rodnu ravnopravnost,i mislim da mnogih zlih stvari, kao sto su ratovi, ne bi bilo da su pametne zene na mestima koje zasluzuju.Evo, i ovaj forum vode pametne zene...nisam primetio da se muski svet boji,,,no pomenutu Mariju bih ipak prepustio njenom Peri, pa neka eksperimentisu...a ja odoh do Djoke , da pitam ima li "mala garava" sestru...moze i da bude plava,smedja, nisam ja muski sovinista, hehehe...ili sam pre, shodno godinama, za mamu?????
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

24.01.08 4:45
"gotovo se pocnu ponasati kao muskarci-zapovedaju, hoce da vladaju, hoce da podcenjuju druge.."

...
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

24.01.08 20:28
taraba je napisao/la:"gotovo se pocnu ponasati kao muskarci-zapovedaju, hoce da vladaju, hoce da podcenjuju druge.."

...
Tacno tako..iako sam musko, volim misliti da sam realan i objektivan jocolor
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

24.01.08 21:09
Danubius je napisao/la:
taraba je napisao/la:"gotovo se pocnu ponasati kao muskarci-zapovedaju, hoce da vladaju, hoce da podcenjuju druge.."

...
Tacno tako..iako sam musko, volim misliti da sam realan i obje

















Obrazovana dama se ne ponasha tako
ktivan jocolor
Danubius
Danubius
Junior
Junior
Broj poruka : 379
Godina : 63
Datum upisa : 25.09.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

25.01.08 18:52
Potvrdjeno u dva slucaja na mojoj kozi(ili ja to tako vidim) Ostavljam mogucnost da je recenica M.Kantabile tacna .T Sad rebalo bi da je tako
gorskooko
gorskooko
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 38
Datum upisa : 11.12.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

15.03.08 17:17
Možda je rešenje u matrijarhatu lol! lol! lol!
sava
sava
Senior
Senior
Broj poruka : 556
Datum upisa : 24.01.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

15.03.08 18:03
gorskooko je napisao/la:Možda je rešenje u matrijarhatu lol! lol! lol!



Hahahahahaha slazem se u potpunosti. flower lol! lol! lol!
Sponsored content

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.