Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

+27
stene
njushkalo_37
Domingez
sandra35
jovanov
milica_chobanica
ALFINA
BRNNN
Montoya
sava
gorskooko
taraba
snezno_jutro
Danubius
Ines69
Storm_z
Crna_ovca_chata
anja007
determinanta
Luckasta
K-6_Predator
doctorr
Moderato_Kantabille
Drugi_neko
zvezdana
doctorr67
veccana44
31 posters
Go down
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

16.03.08 2:35
vjerojatno sto nezeli da ga privoli na "blood"Smile))))))))
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

16.03.08 11:46
Montoya je napisao/la:vjerojatno sto nezeli da ga privoli na "blood"Smile))))))))


Znaci,da jeste glup. Wink
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

26.07.08 9:06
Zashto?
Zato sto su zene : ziva riznica koja se punila milionima godina,a mushka podsvest je uvek deset puta veca,snaznija i dublja od zenske.
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

27.07.08 6:58
Sta znachi to obrazovan-a...? parche papira, a u glavi vetar svira...
'' Znate li vise od djaka petaka...? hyhyhyhy...
E pa vreme je da se uvede izraz '' formalno obrazovanje'' obraza mi...



p.s.. A sto se obrazovanih zena tiche...da u mnogim porodicama se jedu spalchine...hyhyhyhy...u shkolama se ne uchi kuvanje...a vise ni od majki, a kamo li baba Lenki...

Przenice za doruchak...przena jaja za ruchak...kuvana za vecheru...hyhyhyhy...e ako se neko boji takvih zena onda je lud, il' je prokvoco...hyhyhy..
ALFINA
ALFINA
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 4
Datum upisa : 15.07.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

28.07.08 14:16
BRNNN
da li to znači da meni u glavi vetar svira?
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

28.07.08 15:27
BRNNN je napisao/la:Sta znachi to obrazovan-a...? parche papira, a u glavi vetar svira...
'' Znate li vise od djaka petaka...? hyhyhyhy...
E pa vreme je da se uvede izraz '' formalno obrazovanje'' obraza mi...



p.s.. A sto se obrazovanih zena tiche...da u mnogim porodicama se jedu spalchine...hyhyhyhy...u shkolama se ne uchi kuvanje...a vise ni od majki, a kamo li baba Lenki...

Przenice za doruchak...przena jaja za ruchak...kuvana za vecheru...hyhyhyhy...e ako se neko boji takvih zena onda je lud, il' je prokvoco...hyhyhy..


U NEKIM PORODICAMA MUKARCINE NISU OBEZBEDILE DOVOLJAN BROJ JAJA I ODGOVARAJUCEG KVALITETA, PA SE PO NJIH MORA ICI U KOMSILUK lol!
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

28.07.08 17:03
ALFINA je napisao/la:BRNNN
da li to znači da meni u glavi vetar svira?
Ma jok,greska,vetric ne svira on fijuceeeeeeeeeee;)))u glavicama pojedinih zena,tako nekako htio da nam kaze pjesnik...hohohoho
jovanov
jovanov
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 58
Godina : 69
Datum upisa : 12.06.2008

IGRE
IGRA-1:

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

29.07.08 16:36
Tacno je da se mnogi boje, ali samo zbog svoje sujete. Kada bi saznali kako je tek dobro biti sa obrazovanom, inteligentnom, ostroumnom ... zenom, promenili bi misljenje. Uostalom, ako ih se boje, nisu ih ni zasluzili. Ja sam odusevljen ...
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

21.08.08 4:38
Misljenja sam da su ovo samo fame koje izmisljaju pojedine zene s malo uspeha kod muskaraca.

one sto lice na knjiske moljce (ja se izvinjavam.......al.......) da time prikriju svoj strah, neuspeh, .......

jer su zapravo godinama bile skrivene iza knjiga pa ne znaju ni da se ponasaju u muskom drustvu kako valja.

Obrazovan covek prija svakom, i svaka komunikacija s takvima ima neki cilj, temu, svrhu.........
jovanov
jovanov
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 58
Godina : 69
Datum upisa : 12.06.2008

IGRE
IGRA-1:

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

21.08.08 8:59
Kada bi saznali kako je tek dobro biti sa obrazovanom, inteligentnom, ostroumnom, lepom, duhovitom ... zenom, promenili bi misljenje. Uostalom, ako ih se boje, nisu ih ni zasluzili. I love you
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

21.08.08 15:07
sandra35 je napisao/la:Misljenja sam da su ovo samo fame koje izmisljaju pojedine zene s malo uspeha kod muskaraca.

one sto lice na knjiske moljce (ja se izvinjavam.......al.......) da time prikriju svoj strah, neuspeh, .......

jer su zapravo godinama bile skrivene iza knjiga pa ne znaju ni da se ponasaju u muskom drustvu kako valja.

Obrazovan covek prija svakom, i svaka komunikacija s takvima ima neki cilj, temu, svrhu.........

Ne znam zasto ne mogu da se otmem utisku da su ovo reci duboko povredjene i ogorcene obrazovane zene (uopste nemam predstavu ko je sandra35).

Niko me ne moze ubediti da jedan prosecan muskarac na isti nacin prilazi konobarici i zeni-direktoru korporacije. Isto tako me niko ne moze ubediti da se muskarac isto oseca u drustvu zene koja zaradjuje duplo manje od njega i one koja "ubija" dve njegove plate
Koji li je recept za ponasanje u muskom drustvu, kako valja????? Pa u tome i jeste "kvaka". Za ravnopravan odnos nije potrebna nikakva servilnost, prenemaganje, mjaukanje i umeca najstarijeg zanata. Ako muskarac nije obrazovno i finansijski ravan zeni, tesko da ce se upustiti u neki blizi kontakt s njom iz proste i jednostavne genetske predodredjenosti muskarca za dominacijom. Samo retki to smeju i istrajavaju, ali to su posebni psiholiski profili.

Sta mislite da li su zene ili muskarci smislili onu poznatu - Lepim zenama se zene oni koji nemaju maste a pametnim oni koji nemaju srece?
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

21.08.08 15:15
Pravi muskarac se ne sme i ne treba bojati nicega.njegovo iskosno pravo muskarca da brine,cuva,obezvedjuje daje mu tu mogucnost i to pravo da se ne treba nicega bojati....pred zenom
zena se najvise boji ;prostaka i grubijana.
dakle pravi muskarac i prava zena su oni koji se ne boje,vec s postovanjem cene i i uvazavaju svaku lepu karakternu crtu oba pola,be z obzira na obrazovanje i dubinu dzepa.
muskarci se vise boje lepih i zrelih zena,jer u tom slucaju njihova muzevnost mora i treba da bude josh vishe izrazena i pod crtana kao karakterna crta.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

21.08.08 16:53
milica_chobanica je napisao/la:

Niko me ne moze ubediti da jedan prosecan muskarac na isti nacin prilazi konobarici i zeni-direktoru korporacije. Isto tako me niko ne moze ubediti da se muskarac isto oseca u drustvu zene koja zaradjuje duplo manje od njega i one koja "ubija" dve njegove plate
Koji li je recept za ponasanje u muskom drustvu, kako valja????? Pa u tome i jeste "kvaka". Za ravnopravan odnos nije potrebna nikakva servilnost, prenemaganje, mjaukanje i umeca najstarijeg zanata. Ako muskarac nije obrazovno i finansijski ravan zeni, tesko da ce se upustiti u neki blizi kontakt s njom iz proste i jednostavne genetske predodredjenosti muskarca za dominacijom. Samo retki to smeju i istrajavaju, ali to su posebni psiholiski profili.

Sta mislite da li su zene ili muskarci smislili onu poznatu - Lepim zenama se zene oni koji nemaju maste a pametnim oni koji nemaju srece?

"Niko me ne moze ubediti da jedan prosecan muskarac na isti nacin prilazi konobarici i zeni-direktoru korporacije" -- Ovo ne govori i strahu mushkom vec o stvarima i prici koji se prezentuju toj zeni, da li ona bila konobarica ili direktorka kompanije. Te dve zene imaju razlicite svere interesovanja i glupost je pricati konobarici o devalvaciji eura u proshlom kvartalu i zasto je bolje da kupi nemacki auto od francuskog odnosno direktorki o nekoj pevacici, kako iskulirati pijance i napasnike ili o temi"sta radis kad nista ne radis" Surprised (banalizovao sam ali verujem da se vidi poenta )
"Isto tako me niko ne moze ubediti da se muskarac isto oseca u drustvu zene koja zaradjuje duplo manje od njega i one koja "ubija" dve njegove plate " -- Zenu gledam kao zenu i zaista se isto osecam kad zaradjuje 10000 dinara ili 100000 dinara. Nemam komplex od toga. Ako bi se vec dotakli teme biznisa, onoj koja zaradjuje 10000, dacu savet (ako zatrazi) a od one sto zaradjuje 100000 , trazicu savet ( ako je voljna da ga da) Smile
"...tesko da ce se upustiti u neki blizi kontakt s njom iz proste i jednostavne genetske predodredjenosti muskarca za dominacijom" --
Mushkarac nema genetsku predodredjenost za dominacijom. Seti se da je prvo bio matrijarhat u plemenskoj zajednici. I dan danas je tako. dodushe, ranije je to bilo ispod zita ali iz dana u dan se sve vishe vidi uloga zene kao pokretaca moshke snage i organizatora istih. nemam nista protiv toga iskren da budem . Zene su po prirodi doslednije i imaju razvijeniju logiku od mushkaraca. Spojiti te dve stvari zarad zajednickog poduhvata koji nazivamo zajednicki zivot ili brak je cist pogodak.
Da se ego mushko-zenski baci pod noge i da se otvorena srca pristupi zivotu, pa za to dvoje nema zime cheers
"Sta mislite da li su zene ili muskarci smislili onu poznatu - Lepim zenama se zene oni koji nemaju maste a pametnim oni koji nemaju srece?"
Bice da su je mushkarci izmislili scratch lol!
Naravno da misao nije na mestu. Ne slazem se sa njom Rolling Eyes
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

22.08.08 4:49
Obrazovane, odnosno uspesne zene izazivaju neki strah kod obicnog muskarca.Ne mogu se osecati opustanima, dok sa normalnim obicnim zenama ta zategnutost nestaje.Ajd nisam musko, al pokusah da udjem u njihovu kozu...
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

22.08.08 10:40
Domingez je napisao/la:
milica_chobanica je napisao/la:

Niko me ne moze ubediti da jedan prosecan muskarac na isti nacin prilazi konobarici i zeni-direktoru korporacije. Isto tako me niko ne moze ubediti da se muskarac isto oseca u drustvu zene koja zaradjuje duplo manje od njega i one koja "ubija" dve njegove plate
Koji li je recept za ponasanje u muskom drustvu, kako valja????? Pa u tome i jeste "kvaka". Za ravnopravan odnos nije potrebna nikakva servilnost, prenemaganje, mjaukanje i umeca najstarijeg zanata. Ako muskarac nije obrazovno i finansijski ravan zeni, tesko da ce se upustiti u neki blizi kontakt s njom iz proste i jednostavne genetske predodredjenosti muskarca za dominacijom. Samo retki to smeju i istrajavaju, ali to su posebni psiholiski profili.

Sta mislite da li su zene ili muskarci smislili onu poznatu - Lepim zenama se zene oni koji nemaju maste a pametnim oni koji nemaju srece?

"Niko me ne moze ubediti da jedan prosecan muskarac na isti nacin prilazi konobarici i zeni-direktoru korporacije" -- Ovo ne govori i strahu mushkom vec o stvarima i prici koji se prezentuju toj zeni, da li ona bila konobarica ili direktorka kompanije. Te dve zene imaju razlicite svere interesovanja i glupost je pricati konobarici o devalvaciji eura u proshlom kvartalu i zasto je bolje da kupi nemacki auto od francuskog odnosno direktorki o nekoj pevacici, kako iskulirati pijance i napasnike ili o temi"sta radis kad nista ne radis" Surprised (banalizovao sam ali verujem da se vidi poenta )
"Isto tako me niko ne moze ubediti da se muskarac isto oseca u drustvu zene koja zaradjuje duplo manje od njega i one koja "ubija" dve njegove plate " -- Zenu gledam kao zenu i zaista se isto osecam kad zaradjuje 10000 dinara ili 100000 dinara. Nemam komplex od toga. Ako bi se vec dotakli teme biznisa, onoj koja zaradjuje 10000, dacu savet (ako zatrazi) a od one sto zaradjuje 100000 , trazicu savet ( ako je voljna da ga da) Smile
"...tesko da ce se upustiti u neki blizi kontakt s njom iz proste i jednostavne genetske predodredjenosti muskarca za dominacijom" --
Mushkarac nema genetsku predodredjenost za dominacijom. Seti se da je prvo bio matrijarhat u plemenskoj zajednici. I dan danas je tako. dodushe, ranije je to bilo ispod zita ali iz dana u dan se sve vishe vidi uloga zene kao pokretaca moshke snage i organizatora istih. nemam nista protiv toga iskren da budem . Zene su po prirodi doslednije i imaju razvijeniju logiku od mushkaraca. Spojiti te dve stvari zarad zajednickog poduhvata koji nazivamo zajednicki zivot ili brak je cist pogodak.
Da se ego mushko-zenski baci pod noge i da se otvorena srca pristupi zivotu, pa za to dvoje nema zime cheers
"Sta mislite da li su zene ili muskarci smislili onu poznatu - Lepim zenama se zene oni koji nemaju maste a pametnim oni koji nemaju srece?"
Bice da su je mushkarci izmislili scratch lol!
Naravno da misao nije na mestu. Ne slazem se sa njom Rolling Eyes


Hahha... tako nekako, ali u sustiti malo drugacije.
Tacno je da muskarci nemaju strah od zena ali imaju od sebe samih (tj, od onoga sto ne znaju, ne mogu ili misle da nisu dovoljno dobri). Najveci broj njih najvise znaju o fudbalu i turbo folku, monetarna politika i platni bilansi im nisu najjace strane. Pa tako, nije da se plase ali smatraju da nemaju o cemu da pricaju ili misle da ce ispasti glupi i smesni pa radije zaobilaze "opasan teren".
Sa druge strane: zamislite dvoje u vezi, ona hoce na letovanje na Kubu a on nema ni za kartu do Zlatibora. Recicete - ako ima ljubavi, nacice se kompromis. Da - par puta, a posle toga ce svako otici na svoju stranu.
Sam kazes "ali iz dana u dan se sve vishe vidi uloga zene kao pokretaca moshke snage i organizatora istih" - Potpuno se slazema sa ovim. To nekako dodje kao normalno ali kada se uloge obrnu i kada on treba da bude taj "vetar u ledja" i osoba iz senke - e tu ulogu muskarci tesko prihvataju. Zato se i klone zena uspesnijih od sebe. Naravno ne svi, ali dobra vecina.
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

22.08.08 16:41
Sa druge strane: zamislite dvoje u vezi, ona hoce na letovanje na Kubu a on nema ni za kartu do Zlatibora. Recicete - ako ima ljubavi, nacice se kompromis. Da - par puta, a posle toga ce svako otici na svoju stranu.


Zar samo zato sto je ona uspesnija od muskarca(a on nema kartu ni do mog prebivalishta geek )ti prognoziras da ce se razici.I ko se tu koga boji u toj vezi? scratch On nje zato sto je uspesnija,ili ona njega jer ne moze da joj priusti put na Kubu.A sasvim je normalno da on ima za kartu za put na Kubu,a ona nema ni za Zlatiborski okrug.Onda se ona ne boji uspesnijeg muskarca nego je to valjda ta famozna ljubav o kojoj se vrlo rado pise.Kad on nju shlepa kroz zivot sasvim je ok.A kada to treba da rade uspesne i obrazovane zene, one pitaju zasto se muskarci boje nas obrazovanih i uspesnih.
oh,ma nemoj mi reci lol! lol! lol!

Nego te uspesne i obrazovane zene traze u zivotu uspesnog muskarca( sa par milioncica na kontu) i same grade zid oko sebe za sve one za koje one smatraju da ih nisu dostojni(materijalno)
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

22.08.08 19:31
Moderato_Kantabille je napisao/la:Pravi muskarac se ne sme i ne treba bojati nicega.njegovo iskosno pravo muskarca da brine,cuva,obezvedjuje daje mu tu mogucnost i to pravo da se ne treba nicega bojati....pred zenom
zena se najvise boji ;prostaka i grubijana.
dakle pravi muskarac i prava zena su oni koji se ne boje,vec s postovanjem cene i i uvazavaju svaku lepu karakternu crtu oba pola,be z obzira na obrazovanje i dubinu dzepa.
muskarci se vise boje lepih i zrelih zena,jer u tom slucaju njihova muzevnost mora i treba da bude josh vishe izrazena i pod crtana kao karakterna crta.
hmm...slazem se bezuslovno...
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

22.08.08 22:59
Crna_ovca_chata je napisao/la:Sa druge strane: zamislite dvoje u vezi, ona hoce na letovanje na Kubu a on nema ni za kartu do Zlatibora. Recicete - ako ima ljubavi, nacice se kompromis. Da - par puta, a posle toga ce svako otici na svoju stranu.


Zar samo zato sto je ona uspesnija od muskarca(a on nema kartu ni do mog prebivalishta geek )ti prognoziras da ce se razici.I ko se tu koga boji u toj vezi? scratch On nje zato sto je uspesnija,ili ona njega jer ne moze da joj priusti put na Kubu.A sasvim je normalno da on ima za kartu za put na Kubu,a ona nema ni za Zlatiborski okrug.Onda se ona ne boji uspesnijeg muskarca nego je to valjda ta famozna ljubav o kojoj se vrlo rado pise.Kad on nju shlepa kroz zivot sasvim je ok.A kada to treba da rade uspesne i obrazovane zene, one pitaju zasto se muskarci boje nas obrazovanih i uspesnih.
oh,ma nemoj mi reci lol! lol! lol!

Nego te uspesne i obrazovane zene traze u zivotu uspesnog muskarca( sa par milioncica na kontu) i same grade zid oko sebe za sve one za koje one smatraju da ih nisu dostojni(materijalno)


Da znas da ti je nik odgovarajuci u potpunosti...
njushkalo_37
njushkalo_37
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1014
Location : daleko od tebe
Datum upisa : 04.11.2007

IGRE
IGRA-1:

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

23.08.08 0:34
milica_chobanica je napisao/la:
Crna_ovca_chata je napisao/la:Sa druge strane: zamislite dvoje u vezi, ona hoce na letovanje na Kubu a on nema ni za kartu do Zlatibora. Recicete - ako ima ljubavi, nacice se kompromis. Da - par puta, a posle toga ce svako otici na svoju stranu.


Zar samo zato sto je ona uspesnija od muskarca(a on nema kartu ni do mog prebivalishta geek )ti prognoziras da ce se razici.I ko se tu koga boji u toj vezi? scratch On nje zato sto je uspesnija,ili ona njega jer ne moze da joj priusti put na Kubu.A sasvim je normalno da on ima za kartu za put na Kubu,a ona nema ni za Zlatiborski okrug.Onda se ona ne boji uspesnijeg muskarca nego je to valjda ta famozna ljubav o kojoj se vrlo rado pise.Kad on nju shlepa kroz zivot sasvim je ok.A kada to treba da rade uspesne i obrazovane zene, one pitaju zasto se muskarci boje nas obrazovanih i uspesnih.
oh,ma nemoj mi reci lol! lol! lol!

Nego te uspesne i obrazovane zene traze u zivotu uspesnog muskarca( sa par milioncica na kontu) i same grade zid oko sebe za sve one za koje one smatraju da ih nisu dostojni(materijalno)


Da znas da ti je nik odgovarajuci u potpunosti...




ma dal je moguće ?
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

25.08.08 13:09
Njuskalo ajd stavi hiljaditi post pa da te prva izljubim za jubileum.
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

25.08.08 13:35
anja007 je napisao/la:Njuskalo ajd stavi hiljaditi post pa da te prva izljubim za jubileum.


HIHIHIHI uplasio se lol! lol! lol!
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 51
Datum upisa : 09.12.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

26.08.08 20:29
Pobega je (sto bi rekla tetka) glavom bez obzira!?
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

27.08.08 7:46
Sa druge strane: zamislite dvoje u vezi, ona hoce na letovanje na Kubu a on nema ni za kartu do Zlatibora. Recicete - ako ima ljubavi, nacice se kompromis. Da - par puta, a posle toga ce svako otici na svoju stranu.



Nisu sve zene iste i nisu svi muskarci razocarani
I nije tacno da sbi ovde dolaze da ih he i da he...bu
stene
stene
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 93
Godina : 61
Location : Kostolac Srbija
Datum upisa : 27.05.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

27.08.08 9:54
neobrazovani mushkarac se boji svake zhene.
obrazovanje ti samo pruzha moguchnost da se ravnopravno nosish i sa obrazovnom zhenom.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

27.08.08 18:22
stene je napisao/la:neobrazovani mushkarac se boji svake zhene.
obrazovanje ti samo pruzha moguchnost da se ravnopravno nosish i sa obrazovnom zhenom.
A gde se dede ona stara "Budala sve zna" i samokritika pametnog " Znam da nista ne znam" ? lol!
(shala mala )
Ako je mushkarac dijabolik i gluperda , sirovina- pa taj i ne zna na koga udara i kojoj zeni prilazi i muva... jednostavno ne vidi njene kvalitete zasto sto to u njegovoj glavi jednostavno ne postoji... ne moze da percepcija odradi svoje ako ne poznaje pojavu koju gleda cheers

Mislim da je sve u sopstvenoj sigurnosti ( ili nesigurnosti ).
Moze covek da bude neshkolovan i da nema para a da osviji uspeshnu bogatu elekventnu zenu. Moze zena da ima ne zna shta - ona zeli da se osetim zeljenom, voljenom...zeli da se osetim ZENOM. Zeli da je taj neko nasmeje i pruzi neznost.
Zaista verujem da to moze da pruzi svaki mushkarac koji je siguran u sebe.
Isto vazi i za zene.
CoyoteGirl
CoyoteGirl
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 152
Datum upisa : 08.09.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

09.09.08 15:39
Ja na to gledam malo drugacije.
Poceo je prelaz iz konzervativnog u modernog muskarca.
Konzervativan muskarac se drzi starih obicaja, da je zena ta koja sjedi u kuci, radja djecu. Znaci bira za sebe zenu koja je slabija, manje inteligentna ili ima u odnosu na njega neku drugu inferiornu karakteristiku.
Dok je modernom muskarcu jasno da zena moze biti obrazovana, uspjesna i pored prirodom odredjenih zadataka.
Mozda je bolje pitanje zasto uspjesna i obrazovana zena ne zeli muskarca pored sebe?
Statistike pokazuju da je sve vise "sretno" razvedenih ili samohranih majki. Sve veci broj samaca sa obije strane ipak pokazuje da nismo jos uvijek dorasli tome, da jos uvijek ne znamo u vezi dominirati na razlicitim poljima pa nadopunjavati jedno drugo.
Nadam se da ce mo u bliskoj buducnosti shvatiti da nije bitno ko donosi vise novca nego kakva te osoba prati kroz zivot.
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

10.09.08 4:13
CoyoteGirl je napisao/la:Ja na to gledam malo drugacije.
Poceo je prelaz iz konzervativnog u modernog muskarca.
Konzervativan muskarac se drzi starih obicaja, da je zena ta koja sjedi u kuci, radja djecu. Znaci bira za sebe zenu koja je slabija, manje inteligentna ili ima u odnosu na njega neku drugu inferiornu karakteristiku.
Dok je modernom muskarcu jasno da zena moze biti obrazovana, uspjesna i pored prirodom odredjenih zadataka.
Mozda je bolje pitanje zasto uspjesna i obrazovana zena ne zeli muskarca pored sebe?
Statistike pokazuju da je sve vise "sretno" razvedenih ili samohranih majki. Sve veci broj samaca sa obije strane ipak pokazuje da nismo jos uvijek dorasli tome, da jos uvijek ne znamo u vezi dominirati na razlicitim poljima pa nadopunjavati jedno drugo.
Nadam se da ce mo u bliskoj buducnosti shvatiti da nije bitno ko donosi vise novca nego kakva te osoba prati kroz zivot.
znachi mushkarac treba da sedi kutji, i radja decu...hyhyhy

''--"sretno" razvedenih ili samohranih majki--'' ti verujes u to...?hmm...u chemu je tu sretja...?
CoyoteGirl
CoyoteGirl
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 152
Datum upisa : 08.09.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

10.09.08 12:08
znachi mushkarac treba da sedi kutji, i radja decu...hyhyhy

''--"sretno" razvedenih ili samohranih majki--'' ti verujes u to...?hmm...u chemu je tu sretja...

Tebi kao konzervativnom mukarcu i da pokusam obijasniti ne bi me shvatio Razz
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

10.09.08 12:27
kod nas ima uzrechica"obraz ko djon", moze se protumachiti i
"obrazovana"kao djon sto bi znachilo bas bizarno...npr.Smile)
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

11.09.08 11:17
Naravno da diploma ne daje inteligenciju, duhovnost pa ni obrazovanje (pogotovu danas kada se "lako" dolazi do diploma).
Obrazovana žena danas nije knjiški moljac i nije tačno da ne
izgleda lepo i sexipilno. Zatim, nije tačno da se pored obrazovane tj. poslovne žene jedu "splačine" - to zavisi od vaspitanja i ličnosti same žene.
Strah muškaraca leži u tome da ne mogu da odgovore na spektar
boja kojima odiše takva žena, kao i u tome da ne mogu da manipulišu takvom ženom niti da kalkulišu mnogim situacijama.
Visina primanja je najmanje važna u vezi - ako je prava veza i
mislim da nije tu akcenat ove teme.
Sponsored content

ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA? - Page 2 Empty Re: ZAŠTO SE MUŠKARCI BOJE OBRAZOVANIH ZENA?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.