Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

+12
Domingez
panta
K-6_Predator
sonia
veccana44
mrva
slatkicass
Lorelei
komunikativna
Speeeed
vip-tetka
doctorr67
16 posters
Go down
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

02.09.07 0:32
Da li ste se zapitali koliko vremena dnevno provodite na chat-u?, koliko vam oduzima vremena i da li postajete zavisni na neki nacin;npr:navika? farao
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

02.09.07 13:42
ajmeeeeeeeeeeeeeeeeee jako puno bolje da sutim............. postala sam ovisnica lol!
Speeeed
Speeeed
Admin
Admin
Broj poruka : 165
Godina : 52
Location : HR-Os
Datum upisa : 20.08.2007

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

02.09.07 15:15
vip-tetka je napisao/la:ajmeeeeeeeeeeeeeeeeee jako puno bolje da sutim............. postala sam ovisnica lol!

Ovisnica o chatu ili chaterima??? lol!
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

02.09.07 21:56
chatanje svela sam na minimun 2-3 sata mjesecno,jer nekada sam visila i 26 sati dnevno Evil or Very Mad geek
Lorelei
Lorelei
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 51
Godina : 59
Location : Balkan
Datum upisa : 27.08.2007

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

04.09.07 15:57
Svela na minimum...apsolvirala...
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

15.09.07 17:49
king trudim se da smanjim........No ali ipak cas,cas pa gvirnem... Suspect Rolling Eyes cim ugrabim slobodnog vremena ja sam TU.....bounce ..a sta cu kad volim...clown Razz
mrva
mrva
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 58
Godina : 72
Location : Zagreb
Datum upisa : 09.09.2007

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

17.09.07 10:09
Kada svi znamo da je raditi dosadno, ja na poslu, pa sta da radim nego da vas zabavljam Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Basketball Basketball Basketball
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

20.09.07 23:35
KOLIKOOOOOOOOO;)))Ponekad pomislim,ala sam se navuklaaaaaa dobro.Ali kako vrrijeme odmiče i moje učesce na catu..od nekih 5 sati dnevno svelo se na mnogo manje.ponekada samo virnem pogledam ko ima i izadjem a nekada i ne udjem.Ali ova vip-tetka ovisnica cibne me fonom eto ti mene odmah medju catere;))))))))))))))))sta mogu pali me ovaj cat;)))))
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

31.10.07 12:07
veccaa malo ti mene zoves mali ja teba.... a sta cu kad smo iste................... kad nam je dobro imamo sobicu,forum i i radio pa uzivamo hahahah
sonia
sonia
Senior
Senior
Broj poruka : 598
Godina : 50
Location : my world
Datum upisa : 26.08.2007

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

01.11.07 16:36
Jedna mala je to veoma lepo opisala, samo kad bih znala bas da ga citiram( sa javnog) Laughing
''ovaj chat mi sje.. zivot, jos sam u pidzamama a vec palim computer..''
Sreca moja te radim.....bila bih ista ko ona Laughing
K-6_Predator
K-6_Predator
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 93
Datum upisa : 22.10.2007

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

02.11.07 13:53
.


Zadnja promjena: K-6_Predator; 12.06.08 10:56; ukupno mijenjano 1 put.
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

02.11.07 15:27
za mene je jedini ljek da ne budem na netu je...... da mi iskljuće net..... ma ja kad i kuham uskoćim u ludi_pansion i saram po netu da vidim novosti hahaahaa bas am ovisik o bozeee
panta
panta
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.10.2007

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

02.11.07 15:36
[b]Preteranooo puno !!!!!![/ pale b] flower


Zadnja promjena: ; 02.11.07 15:42; ukupno mijenjano 2 put/a.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 43
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

02.11.07 17:50
Retko sam na netu.. stvarno retko..... malo vremena odvajam za chat i forum....ma ...ne pamtim kad sam zadnji put bio...
Stvarno ne znam sta ce vam to....?!?!
Imate li vi bre ljudi zivot... izlazite malo ... shetajte.... citajte knjige.. gledajte filmove....vodite ljubav na javnim mestima ( ups.. ovo zadnje molim da se izbrishe iz zapisnika... izlet'loo Cool )

Mis'im stvarnooooooooooooooo..... cheers lol!
Ines69
Ines69
Junior
Junior
Broj poruka : 385
Datum upisa : 25.08.2007

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

02.11.07 20:21
Hmm i sad Shekspirovska dilema to be or not to be? Chat ili odlazak u setnju.
Ma iz ovih stopa krecem u glavnu poshtu.Mozda 'izleti" neshto.
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

06.11.07 1:02
Do sat vremena, dnevno naravno, a pre nekih 5-6 godina, aiiiiiiiiiiiiiiiii...
avatar
mirotvorac
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.10.2007

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

06.11.07 16:09
Kad god imam slobodnog vremena. Bolja varijanta od TV-a.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

16.11.07 15:25
Domingez je napisao/la:Retko sam na netu.. stvarno retko..... malo vremena odvajam za chat i forum....ma ...ne pamtim kad sam zadnji put bio...
Stvarno ne znam sta ce vam to....?!?!
Imate li vi bre ljudi zivot... izlazite malo ... shetajte.... citajte knjige.. gledajte filmove....vodite ljubav na javnim mestima ( ups.. ovo zadnje molim da se izbrishe iz zapisnika... izlet'loo Cool )

Mislim stvarnooooooooooooooo..... cheers lol!
Laskis,časna riječ.Ja kad god udjem tamo te vidim u prolazu;))))A sebe smatram nekim,koji pored svojih velikih obaveza je baš dosta na net,čak se ponekad plašim da ne postanem ovisnik,da se ne navučemmmmmmmmm bounce
whampirusha
whampirusha
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 15
Godina : 35
Location : BgD- WeeDikovaC
Datum upisa : 17.11.2007

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

22.11.07 17:49
Prewishe wremena, pogotowo kad nemam nikakwih obaweza... Dobitju chak i podochnjake jer chukanje zna da se oduzhi i do 4,5h ujutru... Ali narawnoo bitno je da su na chetu ljudi sa kojima sam stalno u kontaktu jer bez njih ne mogu bash da sedim za kompom... ako wetj buljim u monitor moram obawezno da kuckam Shocked
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

26.11.07 1:54
whampirusha je napisao/la:Prewishe wremena, pogotowo kad nemam nikakwih obaweza... Dobitju chak i podochnjake jer chukanje zna da se oduzhi i do 4,5h ujutru... Ali narawnoo bitno je da su na chetu ljudi sa kojima sam stalno u kontaktu jer bez njih ne mogu bash da sedim za kompom... ako wetj buljim u monitor moram obawezno da kuckam Shocked


aaaaaa sad znam zasto imas taj nick:)))))))))))))) lol!
Sponsored content

Koliko vremena dnevno provodite na chat-u? Empty Re: Koliko vremena dnevno provodite na chat-u?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.