Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PLJUVAONICA

+33
julijana
sandra35
Dzigericu_ste_mi_izele
Mikelandjello
Storm_z
njushkalo_37
Shejnoslava
Crna_ovca_chata
Meg
whampirusha
Danubius
Ines69
BabaNaMetli
doctorr67
Tatko_Pantelija
sonia
Speeeed
Sibylla
Ines
Luckasta
zatvarachiTZa_kokosa
BussPeda
mirotvorac
K-6_Predator
determinanta
Domingez
slatkicass
Lorelei
vip-tetka
Tricky
komunikativna
Mitja1
veccana44
37 posters
Go down
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

06.11.08 16:32
KLONOVI SAM REKAO Mad

Ali i sa klanovima si potpuno u pravu Twisted Evil
avatar
Gost
Gost

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

07.11.08 1:27
mogu samo reci ... ccccccccccc ... JADNICI SVIH KRAJEVA UJEDINITE SE!!!
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

07.11.08 9:14
anja007 je napisao/la:Klanovi na chatu?
Ahahah vidjala sam ih iz davnih dana i moja velika greska za opstanak bila je sto nisam zelela da se pridruzim ni jednom od njih.Imam svoje misljenje, svoje ja i stojim iza svojih postupaka.Zasto bih se ja recimo , pojavila uvece dva sata na netu u zelji da se malo zabavim uz pricu sa ljudima, pridruzila nekima koji su ceo dan sedeli na tom istim chatu, pili kaffu pa se na kraju ispljuvali.I sada ja treba da ulazim u te njihove tracarije , trice i kucine jer zaboga necu biti deo klana.
Ma da izvinete , zaboli me za njihove iskopirane logove i svadje , ko je kome oteo svalerku, ko je kome *ebo zenu, pa cak i to ko ce sa kim sada da se druzi i da nekome vise u*tera.
Ja nisam stajala iza bilo koga dok se cmakao sa nekim a jos manje necu stajati iza bilo koga ko se sa istim tim nickom posvadja.
Neka se klanira ko kako hoce, meni je najlepse kad sam svoja , kad radim sta hocu i ne zavisim ni od koga drugoga.
A sada me izvinte i pozdravce za sve vas...

zasto mislis da je "pljuvanje" samo TRACARENJE?
Da to rade uglavnom oni koji se "svalerisu" i da je to stavr pripadnosti klanovima.
Ja ni ne znam da klanovi postoje, znam da se ljudi druze jedni s drugima, da su ta prijateljstva krenula s neta, i normalno je kada udju ovde da ce pricati otvorenije, prirodnije i o nekim temamam i u siframa koje su za mene spanska sela.
Sta ima lose u tome?
anja007
anja007
Senior
Senior
Broj poruka : 899
Godina : 52
Datum upisa : 09.12.2007

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

07.11.08 11:32
Nisi me shvatila, procitaj malo bolje post pa ce ti biti jasnije.
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

10.01.09 23:34
Sleep


Zadnja promjena: Zorana76; 17.01.09 4:27; ukupno mijenjano 1 put.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

10.01.09 23:45
Zorana76 je napisao/la:Zasto niko nije spomenuo nijedan nick,nijedu osobu koja ga nervira sa chata?Dajte nickove!
A gdje je tvoj.Wink)))
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

11.01.09 0:01
Sleep


Zadnja promjena: Zorana76; 17.01.09 4:31; ukupno mijenjano 1 put.
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

11.01.09 0:04
Ok

ima 49 procenata onih koji me ne vole ali uvek i 51 onih koji me vole
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

11.01.09 0:24
Sleep


Zadnja promjena: Zorana76; 17.01.09 4:28; ukupno mijenjano 1 put.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

11.01.09 0:48
Zorana76 je napisao/la:Pa hajde vas da cujem...koga bi ste izdvojili?
trol je neko , čiji je jedini cilj, svojim prilozima izazvati što veću pažnju posetilaca foruma i što obimniju reakciju drugih nikova. Trolovi obično nisu zainteresovani, nego nastupaju agresivno sa pokušajem stvaranja razdora u nekoj internet diskusiji, diskreditovanja osoba sa drugačijim mišljenjem ili usmeravanja toka diskusije u neproduktivnom pravcu.
Trolovi se kreću uglavnom u internet forumima, blogovima i drugim oblicima internet komunikacije. Pojedini primerci trolova se koriste prefinjenim dijalektičkim i retoričkim metodama i tako se kamufliraju i često dugo vremena ne budu primećeni.To kazu da je trol;)))
Medjutim,reci ti nama draga moja,koja je tvoja satisfakcija da se krijes pod drugim nikom,reci ili uzimaj krpice i setaj,brzooo;)))Tri posta napisala tvoja malenkost,hohoho.
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

11.01.09 1:08
Sleep


Zadnja promjena: Zorana76; 17.01.09 4:29; ukupno mijenjano 1 put.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

11.01.09 2:20
Zorana76 je napisao/la:Kakve veze ima to koliko sam ja postova napisala?Moj nick je nekada bio i ovaj (u sobi 33+),sada je moj nick _sama_...zanimljiva tema,htela sam da ucestvujem...ali ako nisam dobro razumela ovo PLJUVAONICA onda ok.I ako govorimo sta nam ne odgovara kod drugih chatera,i ako ga ,,pljujemo,, zasto ne retji o kome govorimo?Bilo bi dosta zanimljivije...naravno bez vredjanja
Super ti je razmisljanje,tema je otvorena bas u svrsi istine,da nema prizvuk vredjanja.Ali nas ima raznih,neki bez skrupola,pljujemo po ljudima,neki smo fini na javi,ali iza jave pljuc.Pa ja vidim ti mnogo insistiras,cak si i novalenta,daj pljunite na nekoga;)))kao da kazes.Aj onda se ti otkaci pa razbi tutabu temu;)))
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

11.01.09 11:25
Sleep


Zadnja promjena: Zorana76; 17.01.09 4:30; ukupno mijenjano 1 put.
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

11.01.09 11:42
_sama_juhuuuuuuuuu super da te vidim tu.
vidis ja bi pljunila po nekom javnom i tu ali ne zelim.
ja kupim u prsa znam da mije teže tako, jako ima losih ljudi i pokvarenih.kad bi puljucala to mogu samo na 4 covjeka, ali ustvari ne zelim se spustati na njihov nivo.meni je lakse tu napisati a ti ce se i prepoznati na koga mislim
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

11.01.09 11:50
Sleep


Zadnja promjena: Zorana76; 17.01.09 4:51; ukupno mijenjano 2 put/a.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

11.01.09 12:15
Zorana76 je napisao/la:Navalentna?
Pa ja sam rekla,i covek mi je odgovorio,A isto to sam mu rekla i na javnom,na 33+...cekaj a u koju ti kategoriju spadas,od ove dve gore navedene?Je li ovo tvoja tema?
Ja ti spadam u one,sto na umu to na drumu.Rodjenjem sam naucila da ne mogu biti ulizica a jos manje podvodljiva.Kao u private tako i u ovaj virtuelni svijet se ponasam.Jer rijeci nas odaju ko smo i sta smo zar ne.Kisss mila,drago mi sto si se pridruzila nam.Pogledaj ima dosta tema ,otvaraj nove i uzivaj.)))
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

16.01.09 1:06
veccana44 je napisao/la:
Zorana76 je napisao/la:Navalentna?
Pa ja sam rekla,i covek mi je odgovorio,A isto to sam mu rekla i na javnom,na 33+...cekaj a u koju ti kategoriju spadas,od ove dve gore navedene?Je li ovo tvoja tema?
Ja ti spadam u one,sto na umu to na drumu.Rodjenjem sam naucila da ne mogu biti ulizica a jos manje podvodljiva.Kao u private tako i u ovaj virtuelni svijet se ponasam.Jer rijeci nas odaju ko smo i sta smo zar ne.Kisss mila,drago mi sto si se pridruzila nam.Pogledaj ima dosta tema ,otvaraj nove i uzivaj.)))

Bravo Veckooo
Voleo bi i ja da vidim poneke za koje znam da serkaju svasta o meni pa cak i neki pederi kojima sam navodno "rasturio dope" uz sve one "normalne" odnose. Nije mi jasno zasto se doticne ne jave pa da bar nesto napravimo' Ovde se dosta prica (na chatu uopste) da je ovaj ovu ili ona onog a kad pitas a tebe , kazu ja postena ili posten I JU pobogu. Da li stvarno neko ima interesa da tura nos u tudje intimeumesto da se zeza pa i "pronadje" sa nekim a da to ne bude javna trac partija sa sirenjem raznih mitova, pa svako doda po gram i onda to bude kao rodio se mis ali se na kraju tresla gora. Nekada mi je bas dosta ovog sedenja na chatu.
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

16.01.09 2:43
Sleep


Zadnja promjena: Zorana76; 17.01.09 4:32; ukupno mijenjano 1 put.
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

16.01.09 11:41
Vidim da ti to sto ne poznajes nikog licno olaksava pljuvanje...

Ali drzim se manje vise devize da se za dobrim konjem prasina dize Twisted Evil

U mom svetu - na real mislim - pozeljno je da sto vise ljudi prica o meni bilo pozitivno bilo negativno ali ne volim da negativno pricaju ljudi koje znam a koji to rade iza ledja. To mi se gadi.
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

16.01.09 14:46
Ko pljuje druge pljune i sam na sebe. Postoje načini komunikacije
gde se može nekome reći mnogo sa malo reči ali dovoljno, ili se
jednostavno ne spustati na nivo pljuvača i pljuvaonice.
Postoje opcije: Ignore i ne mora se uvek nekom glodaru odgovoriti
na provokaciju, jer ima nas raznih pa bogami ima ih i sa dijagnozama a onda pljuvanje može ići u nedogled.
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

16.01.09 15:57
Sleep


Zadnja promjena: Zorana76; 17.01.09 4:33; ukupno mijenjano 1 put.
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

16.01.09 16:19
Ma samo ti pljuj...tj iznosi sta ti smeta

Meni licno to ne smeta

Ako bilo sta prokomentarisem ionako neces razumeti ili ces razumeti na sopstveni nacin...Bice da si predugo sama i sa svojim tripovima. Nisam siguran sta ti u stvari hoces a mislim da ni sama ne znas sta hoces uopste bilo da si u realu ili ovde.
Ali hajde nek ti bude.
Licno me strasno iritiras ali sta sad da radim...
Ako imas u zivotu neprijatelje stavi i mene na spisak.Imas jednog vise.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

16.01.09 16:26
Tatko_Pantelija je napisao/la:
veccana44 je napisao/la:
Zorana76 je napisao/la:Navalentna?
Pa ja sam rekla,i covek mi je odgovorio,A isto to sam mu rekla i na javnom,na 33+...cekaj a u koju ti kategoriju spadas,od ove dve gore navedene?Je li ovo tvoja tema?
Ja ti spadam u one,sto na umu to na drumu.Rodjenjem sam naucila da ne mogu biti ulizica a jos manje podvodljiva.Kao u private tako i u ovaj virtuelni svijet se ponasam.Jer rijeci nas odaju ko smo i sta smo zar ne.Kisss mila,drago mi sto si se pridruzila nam.Pogledaj ima dosta tema ,otvaraj nove i uzivaj.)))

Bravo Veckooo
Voleo bi i ja da vidim poneke za koje znam da serkaju svasta o meni pa cak i neki pederi kojima sam navodno "rasturio dope" uz sve one "normalne" odnose. Nije mi jasno zasto se doticne ne jave pa da bar nesto napravimo' Ovde se dosta prica (na chatu uopste) da je ovaj ovu ili ona onog a kad pitas a tebe , kazu ja postena ili posten I JU pobogu. Da li stvarno neko ima interesa da tura nos u tudje intimeumesto da se zeza pa i "pronadje" sa nekim a da to ne bude javna trac partija sa sirenjem raznih mitova, pa svako doda po gram i onda to bude kao rodio se mis ali se na kraju tresla gora. Nekada mi je bas dosta ovog sedenja na chatu.
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

17.01.09 11:56
eto ja imam veliku cast da me jedan 2 godine pljuje po chatu..... sa nickom kobac ili crni_panter. a on jadnicak slab u pisanju pa cak i ne zna ni pisati.nek pljuje samo meni dize popularnost i znam da mi dosta njih nije ni do koljena.Taj nick je nagovoren od nekih koji meni ne mogu nista, A ja doticnom nista nisam kriva ako on ima svojih unutrasnjih problema.... nek pljujeeeeeeeeeee i dalje hahaha ja imam ignore
Sonata
Sonata
Junior
Junior
Broj poruka : 316
Datum upisa : 05.05.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

17.01.09 13:32
Ma nije bitno šta ko kaže, obrati pažnju ali vrlo malo, na ono zbog čega to kaže i biće ti jasno sa kim imaš posla.
Ne treba se opterećivati uopšte sa tim. Svi mi najbolje poznajemo
sami sebe: Ko smo, šta smo i koliko vredimo!
Nerealizovani u realu, ovde postaju sve ono što nikada ne mogu da postanu,
pa dodju do subjektivnih frustracija, neki dugogodišnji i u krizu
identiteta, a onda su im sve drugi krivi.
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

17.01.09 13:48
Kako bi mnogi ljudi bili srecni kada bi o tudjim stvarima
brinuli isto tako malo kao i o svojim
Zorana76
Zorana76
Junior
Junior
Broj poruka : 212
Datum upisa : 02.12.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

21.01.09 16:19
Sleep


Zadnja promjena: Zorana76; 23.01.09 22:37; ukupno mijenjano 1 put.
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

23.01.09 22:33
Pljutz...
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

24.01.09 2:30
COVEK_ZVER je napisao/la:Vidim da ti to sto ne poznajes nikog licno olaksava pljuvanje...

Ali drzim se manje vise devize da se za dobrim konjem prasina dize Twisted Evil

U mom svetu - na real mislim - pozeljno je da sto vise ljudi prica o meni bilo pozitivno bilo negativno ali ne volim da negativno pricaju ljudi koje znam a koji to rade iza ledja. To mi se gadi.

A sta ja da kazem?
Do danas nisam ni znala koliko sam ozloglasen nick na chatu!

Da spominjem sve epitete kojima me nazvase?! (Ili ipak da ih kazem)

U necijim ocima ispadam "kao fina"; "prodajem pamet i finocu" kada saberem sve price; da pljucnem na samu sebe i sto uopste ulazim na chat?! ili pak na moju tzv "finocu" pa ne umem da "pruzim jezik"?! Ili ipak treba samo da pljucnem na sve te doticne nikove, a da zahvalim onima za koje znam da samnom i dalje razmene lepu rec (a verovatno su cili iste te price, ali su me "skontali" vremenom)
COVEK_ZVER
COVEK_ZVER
Junior
Junior
Broj poruka : 267
Location : ja sam covek zver i zivim pod mostovima
Datum upisa : 03.11.2008

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

24.01.09 13:35
Najiskrenije, stalo mi je do dobrih kontakata kako u realu tako i ovde i na chatu ali se svakako moram i braniti od onih koji me iz raznih razloga napadaju ili ih iz raznih razloga nerviram ili kako god.
I bilo da se nalazim u realu ili u virtuelnom svetu, vrlo su retki momenti kada prvi napadnem. Obicno se neko samopozove da se ukljuci ili u neki moj kontakt ili dijalog i to sa nesuvislim i napadnim nametanjem koje zahteva da budem neprijatan. Recimo da je Zonkica u startu bila vrlo drska prema svima a i sada je. Bio sam prinudjen da povedem bukvalni rat sa njom ali sad smo u sasvim korektnim odnosima i postujemo jedno drugo.
Na chatu se to jos i tolerise ali i treba biti spreman na to, ali forum nije chat i ovde pises komentare i ono kako licno gledas na stvari, postavljas teme, vodis prepisku na odre]enu temu i ne napadas nikog, ne pokusavas da ispravis ect.
Forum nije mesto za poklapanje ili isterivanje pravde a ponajmanje za olajavanje osim na ovoj temi koja se tako zove.

sandra35 ti si mi uvek bila ok pa i ako sam nekad bio neprijatniji a mislim da nisam, izvini.

Sve u svemu ponavljam vec jednom receno, da mi nije chata i foruma ostao bih uskracen za mnoge dobre i lose kontakte i situacije. Toliko raznih iskustava, poimanja sveta i stvarnosti, nacina razmisljanja....Kad bi to naucio i doziveo.
Mnogo mi u realnom zivotu koristi iskustvo iz virtuelnog sveta.
Sponsored content

PLJUVAONICA - Page 5 Empty Re: PLJUVAONICA

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.