Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PLJUVAONICA

+33
julijana
sandra35
Dzigericu_ste_mi_izele
Mikelandjello
Storm_z
njushkalo_37
Shejnoslava
Crna_ovca_chata
Meg
whampirusha
Danubius
Ines69
BabaNaMetli
doctorr67
Tatko_Pantelija
sonia
Speeeed
Sibylla
Ines
Luckasta
zatvarachiTZa_kokosa
BussPeda
mirotvorac
K-6_Predator
determinanta
Domingez
slatkicass
Lorelei
vip-tetka
Tricky
komunikativna
Mitja1
veccana44
37 posters
Go down
avatar
Sibylla
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 14
Datum upisa : 04.11.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 13:02
Da se ne lazemo.
Svi mi pljujemo, neko manje, neko vise. Neko "psuje kapetana u potoku", a neko kaze sta misli u oci.
E sad, nekog ces da "ispljujes" kulturno, sofisticirano, pod uslovom da je dostojan sagovornik i da razume sta pricas, a nekog ko ne razume jezik kojim govoris, moras da "pljujes" njegovim jezikom da bi shvatio poentu.

"Prema svecu i tropar."
slatkicass
slatkicass
Senior
Senior
Broj poruka : 872
Datum upisa : 24.08.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 13:59
Sibylla je napisao/la:Da se ne lazemo.
Svi mi pljujemo, neko manje, neko vise. Neko "psuje kapetana u potoku", a neko kaze sta misli u oci.
E sad, nekog ces da "ispljujes" kulturno, sofisticirano, pod uslovom da je dostojan sagovornik i da razume sta pricas, a nekog ko ne razume jezik kojim govoris, moras da "pljujes" njegovim jezikom da bi shvatio poentu.

"Prema svecu i tropar."

Upravo tako Sibylla......... Mada ja volim kad me pljuju.......kao sto sam vec napisala..........prema tome samo je jedno gore od ogovaranja, a to je ne biti ogovaran....... Pozdrav svim licemerima i lajavcima i evo jedne molbe ..... molim vas ne zatvarajte usta...xexeexe
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 15:07
U prvom postu sam se nashalio... mislio sam da ce sam topic time poprimiti shaljivi karakter ali avaaj.. poprimio je sasvim drugu...onu najgoruu bukvalnu konotaciju No
Ne bi se bash slozio sa vashim komentarima Suspect
Ljudi se vredjaju i svadjaju zato sto ih stiti online anonimnost. U prevodu, ne boje se batina. Laughing
U realnom zivotu nema potrebe za tolikim vredjanjem, spushtanjem omrazenog nam nick-a iz prostog razloga shto se takve situacije izbegavaju metodom izbora...
Da da... net je cudooo scratch
Mada... i ovde imamo nacina da predupredimo to(odnosi se na IRC)... stvorili su ljudi block-ignore.... ranije utvrdjena pravila... PVT...
Nije problem kad dve individue sukobe svoja misljenja ( mozda i previshe zucno no sto neki stav-tema i zasluzuje) vec sto se sama negativnost i polarisanje u "dva tabora" shiri kao neka poshast... Mad
Treba razumeti da ne postoji nikakav poseban reper za odredjivanje necije gluposti. Jednostavno, kada neko prica budalastine, pa mu onda ti kazes "Stani, covece, ovo nije tacno jer... (argumenti, cinjenice) a ovo ne valja jer... (argumenti, cinjenice)" a on te savrseno iskulira i nastavi da prica nesto sto je objektivno netacno, jasno je da je covek glup. Pri tom, nije bitno da li doticni ne shvata ono sto mu govoris (u kom slucaju je jednostavno glup) ili odbija da shvati jer mu to ne odgovara (u kom slucaju je i glup, jer bruka sebe insistiranjem na glupostima, i pokvaren).
lol!
Poenta ove moje glupave price nije da ja sad tu pishem tutorijale o net bontonu i ponashanju... i da mogu( A NE MOGU Cool ) .. niti da zagovaram ovde ljubav i toleranciju cheers
Jednostavno...ja nisam takav....i pokushavam sve i svakog da razumem...
necu planuti ako me neko opsuje... (sta znam... mozda je zatekao svoju zenu sa kumom u krevetu a ja ga prozivam za LACIO svoje pao na tiketu... itd itd..) Svako od nas ima svoje "trenutke"....
Zivot kao zivot je jedno velikoo sranje... susrecemo se iz dana u dan sa svakojakim problemima.... voznja u gradskom prevozu je trauma za coveka a ne neshto komplexnije...ratovi...nepravda...prevare...ugnjetavanje... sve je to nasha svakodnevica...
...i na kraju STA? Dodjemo na ovaj net.. da se opustimo... proveselimo.. upoznamo zanimljive ljude...iznad svega - DA SE DRUZIMO i koliko-toliko (makar na trenutak) zaboravimo sve ono loshe oko nas...
Nismo ovde postavljeni i Bogom dati da ucimo druge chatere-forumashe pameti...ako ga do sad nisu imali...nece ga ni imati... ignore...idemo dalje...okrenimo se prvenstveno sebi...
S'kojim pravom ja Domingez kao Domingez mogu da lajem nekom : zasto radish to i to?!?!?" kad znam da sam za ovih 8 godina ovde i sam pravio svakojake zavrzlame i probleme ( dodushe vishe sebi nego drugima ali nije u tome poenta Laughing )
I na kraju kao zakljucak, sta reci ?! Nishta jbg... dajte da se malo vishe nesuglasice kroz shalu reshavaju...malo one ljudske empatije.... ne terati mak na konac i sve ce biti ok Rolling Eyes
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 15:29
Eh Domi, kontradiktornost ti je u postu. Ako si želeo da tema bude šaljiva, trebao si ostati pri svom stavu, a onda sledi i ono pitanje "S' kojim pravom...ja Domingez...", da bi u sledećoj rečenici napisao "Dajte da..." (što je nametanje stava, i ODAKLE TI ONDA PRAVO? Razz ) E, eto, neko bi i ovo nazvao pljuvanjem. bounce
avatar
Sibylla
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 14
Datum upisa : 04.11.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 15:34
Domingez, drzi se kontinuiteta u izlaganju. Krenes sa jednom premisom, a zavrsavas sa desetim zakljuckom. Pri tom, u zelji da nametnes svoj kontradiktorni stav, opljujes po svemu.
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 15:36
Izgleda da smo Sibylla i ja istovremeno pisale post lol!
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 15:57
determinanta je napisao/la:Eh Domi, kontradiktornost ti je u postu. Ako si želeo da tema bude šaljiva, trebao si ostati pri svom stavu, a onda sledi i ono pitanje "S' kojim pravom...ja Domingez...", da bi u sledećoj rečenici napisao "Dajte da..." (što je nametanje stava, i ODAKLE TI ONDA PRAVO? Razz ) E, eto, neko bi i ovo nazvao pljuvanjem. bounce
Ovo cu da ti pripishem "nepazljivom citanju posta" Cool
Rekao sam kako sam zamishljao post... tako sam i odgovorio... onog trenutka kad je sve to poprimilo neki deseti oblik... opet sam adekvatno (i shodno temi )odgovorio. Cool
NAMETANJE STAVA se definishe kao agresivno plasiranje jednog "reshenja" SAVETODAVCA("dushebriznka" koji sam sebe smatra sveznajucim a ovu drugu stranu mentalno nerazvijenom, nekopetentnom i slabom) odredjenoj personi...grupaciji..(nebitno) , pri cemu se pretezno sluzu zastrashivanjem..."zakonom jaceg"... ucenama...brainstorm-ingom... i nemalo puta "silom". Prihvatjeno reshenje u tom slucaju uvek idu u korist gore pomenutom "nametacu" .... Shocked affraid
Tako da ono gore tvoje ni u kakvoj konotaciji ne mogu prihvatiti cheers
U startu sam se ogradio od bilo kakvog tutorisanja...
U predjashnjem postu sam samo uputio prijateljski apel da se makar na ovim nashim malim kanalima stane svemu tome u kraj i izneo svoje licno vidjenje stvari iste....
Toliko od mene o tome ... ( za sada.... Cool )
avatar
Sibylla
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 14
Datum upisa : 04.11.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 16:14
Zan Pol Sartr, Mucnina

Pocinje posvetom Kastoru:

"To je momak bez vaznosti za opstost, to je samo pojedinac."

L.F. Celine
L'Eglise

Danima citam, cak i na javnom, copy/paste izlaganja.
Uvek kad to procitam, setim se "Mucnine" i glavnog lika Samoukog (za one koji nisu citali, doticni je odlucio da procita sve knjige iz biblioteke, po azbucnom redu).

Sve bi bilo bolje da nema copy/paste-a, probajte bar nesto da parafrazirate.
Imam i ja zavidnu kucnu bioblioteku koja obuhvata i enciklopeedije i recnike ali ih ne prepisujem uvek i u svakoj prilici. Zar za svaki pojam koji se pomene na netu moramo da dajemo definicije da bismo izgledali pametnije.
Knjige mogu da se koriste i na kreativniji nacin. Reprodukcija naucenog je samo pamcenje, a primena istog (bez sirovih definicija) je znanje.

Iz tog razloga i ovaj citat na pocetku posta.
Ines
Ines
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 52
Location : Mars
Datum upisa : 03.09.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 16:18
Ja ne razumem ovaj poslednji post Sibylla niti koja je njegova svrha.

Da li si mozda omasila temu ili tjes da mi pojasnis cilj istog?
Speeeed
Speeeed
Admin
Admin
Broj poruka : 165
Godina : 52
Location : HR-Os
Datum upisa : 20.08.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 16:20
Pljuc
avatar
Sibylla
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 14
Datum upisa : 04.11.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 16:23
Ines je napisao/la:Ja ne razumem ovaj poslednji post Sibylla niti koja je njegova svrha.

Da li si mozda omasila temu ili tjes da mi pojasnis cilj istog?

Ines, pitaj Domingeza da ti objasni.
Ako ja krenem da ti objasnjavam samo cu jos gore da te zbunim.
Ines
Ines
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 52
Location : Mars
Datum upisa : 03.09.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 16:29
Ok, jasan je meni post al mi nije jasno sta tje taj postu tu.. Rolling Eyes

Elem, zelim samo da vas zamolim da se drzite teme i da ne idete u off topic.
Vodite kvalitetnu ddiskusiju kao i do sad i sve je ok, sto se mene tice.
avatar
Sibylla
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 14
Datum upisa : 04.11.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 16:31
veccana44 je napisao/la:Hajde da ovde pljujemo,da se ispljujemo.Ako ko ima koga.Da nebi to radila po sobica,uradimo ovdje to muski.Neki vole da pljuju po osobama na pvt.hajde ovde iskalimo bes ,mrznju i zlobu.Neki pljuju i na one sa kojima spavaju...neki i na rodjenu decu Hajdemo....ovdje sve na jednom mjestu....pljucccc

Prva pocinjem..Ja nemam ninakoga zar ovo nije samo cat,zar ovo ne placamo da se zezamo.Ja po mojoj muci ne pljujem ...a po ljudima najmanje.Ako mi neko zasmeta i dodje do nesporazuma ja odmah kliknem na pvt i rijesim nesporazum ili mu malo na botove na javni spustim...

Ja mislim da se dosledno drzim ovog gore napisanog.
Ines
Ines
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 52
Location : Mars
Datum upisa : 03.09.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 16:38
Sibylla je napisao/la:

Sve bi bilo bolje da nema copy/paste-a, probajte bar nesto da parafrazirate.
Imam i ja zavidnu kucnu bioblioteku koja obuhvata i enciklopeedije i recnike ali ih ne prepisujem uvek i u svakoj prilici. Zar za svaki pojam koji se pomene na netu moramo da dajemo definicije da bismo izgledali pametnije.
Knjige mogu da se koriste i na kreativniji nacin. Reprodukcija naucenog je samo pamcenje, a primena istog (bez sirovih definicija) je znanje.



Mene samo zanima dal je ovo pljuvanje (citaj kritika)po onima koji to rade (prepisuju citate iz knjiga itd...a da pri tome nemaju svoj stavi i misljenje) ili je to pak nesto sto zameras na chatu odnosno forumu?

U prvom slucaju nisi omasila temu, u drugom zasigurno jesi.

Celokupan post je pomalo zbunjujutji i konfuzan i citajutji ga stice se utisak da je van okvira ove teme pa sam te zato pitala
avatar
Sibylla
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 14
Datum upisa : 04.11.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 16:42
Ines, naravno da se odnosi na pojedince, jasno je i na koga. Zato sam te i uputila na Domingeza.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 16:45
Sibylla je napisao/la:Zan Pol Sartr, Mucnina

Pocinje posvetom Kastoru:

"To je momak bez vaznosti za opstost, to je samo pojedinac."

L.F. Celine
L'Eglise

Danima citam, cak i na javnom, copy/paste izlaganja.
Uvek kad to procitam, setim se "Mucnine" i glavnog lika Samoukog (za one koji nisu citali, doticni je odlucio da procita sve knjige iz biblioteke, po azbucnom redu).

Sve bi bilo bolje da nema copy/paste-a, probajte bar nesto da parafrazirate.
Imam i ja zavidnu kucnu bioblioteku koja obuhvata i enciklopeedije i recnike ali ih ne prepisujem uvek i u svakoj prilici. Zar za svaki pojam koji se pomene na netu moramo da dajemo definicije da bismo izgledali pametnije.
Knjige mogu da se koriste i na kreativniji nacin. Reprodukcija naucenog je samo pamcenje, a primena istog (bez sirovih definicija) je znanje.

Iz tog razloga i ovaj citat na pocetku posta.
Ono gore je napisano mojim recima i kao takvo prestavlja moje razumevanje tog pojma.
Ko smatra drugacije... neka da drugu - oprecnu definiciju toj....
Volim da se stvari nazivaju pravim imenom-tako zivim...tako pricam...tako i pishem...
Definicije i postoje da se odredjeni pojmovi ne bi uzimali u usta u svakojakim kontextima i samim tim zloupotrebljavale....
Zadnji moj post na tu temu je bilo apropo PROVOKACIJA i FORUMA
copy/paste se direktno odnosi na pastovanje kompletnih tekstova-clanaka...
Plashim se da svesno (ili nesvesno) izvrtanje cinjenica i samih pojmova koje ti grupishesh pod KREATIVNOST i dovodi do nerazumevanja i dijametralnih stavova po pitanju jednog te istog pojma...
Smatram da je to upravo mladja sestra NERAZUMEVANJA I SVADJA.
Konkretno: ako su odredjeni postovi brisani zato sto su podpadali pod "provokacije i koshkanje"- a ja ih pritom ne smatram kao takve- logikom stvari sve to treba i da obrazlozim...najbrzi i najlakshi nacin je dati izvornu definiciju ... ako sam je ja pogreshno protumacio neka dodje neko drugi i nek replicira na moj stav... kao sto sam i ja uradio...
I na kraju... ako odredjene stvari nazivam pravim imenom... i ne filozofiram o jednom davno vez izdefinisanom pojmu u 30 recenica ....ne koristim sinonime za sve i svashta... nedovljno sam apstraktan u postovima... ja sam NEKREATIVAN ? lol!
Ok... neka sam nemashtovit sto ne izmishljam toplu vodu, tocak i rupe na saksiji ( izvinjavam se na prekomernoj upotrebi fraza Cool )
avatar
Sibylla
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 14
Datum upisa : 04.11.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 16:51
Kopiraj/prenesi je komanda koja se odnosi i na jedno slovo i na bilo kakav "objekat" u radu sa racunarom.

Eto toliko, razumeli smo se. To je vazno.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 17:02
Sibylla je napisao/la:Kopiraj/prenesi je komanda koja se odnosi i na jedno slovo i na bilo kakav "objekat" u radu sa racunarom.

Eto toliko, razumeli smo se. To je vazno.
(Znash onaj narodnjak):"Oprosti mojoj mladosti za to..." cheers
Ali....cemu sve ovo ?!?!
Da li je sad ovo copy/paste bilo neuspeli satiricni prikaz odnosno upored mog pisanija ili cista Gebelsshtina i iznoshenje cinjenica koje su totalno nerelevantne u ovoj nashoj maloj ali nadasve slatkoj diskusiji ? Cool
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 17:05
Domingez je napisao/la:
S'kojim pravom ja Domingez kao Domingez mogu da lajem nekom : zasto radish to i to?!?!?" kad znam da sam za ovih 8 godina ovde i sam pravio svakojake zavrzlame i probleme ( dodushe vishe sebi nego drugima ali nije u tome poenta Laughing )
I na kraju kao zakljucak, sta reci ?! Nishta jbg... dajte da se malo vishe nesuglasice kroz shalu reshavaju...malo one ljudske empatije.... ne terati mak na konac i sve ce biti ok Rolling Eyes
Ove rečenice JESU kontradiktorne, i kako si sam napisao poštujmo činjenice i argumente Moj post nije subjektivan, nego objektivno utvrđenje. Tako bih reagovala čak i na sopstveni post, ako bih ga, kojim slučajem, tako "zbrčkano i kontradiktorno" napisala.
avatar
Sibylla
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 14
Datum upisa : 04.11.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 17:10
Domingez, samo opusteno ali morala sam da "reknem".
Ines
Ines
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 86
Godina : 52
Location : Mars
Datum upisa : 03.09.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 17:11
Covek zeli da kaze da je i on nekada pravio zvrce ovde i kao takav nema pravo da drugima ukazuje na gluposti koje cine...ali da je svestan da to sto je cinio nije dobro i da se sad zbog toga kaje i da nije ok to sto ljudi cine jedni drugima lol!

....al ga sastavi u jednom dahu ;p
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 17:12
determinanta je napisao/la:
Domingez je napisao/la:
S'kojim pravom ja Domingez kao Domingez mogu da lajem nekom : zasto radish to i to?!?!?" kad znam da sam za ovih 8 godina ovde i sam pravio svakojake zavrzlame i probleme ( dodushe vishe sebi nego drugima ali nije u tome poenta Laughing )
I na kraju kao zakljucak, sta reci ?! Nishta jbg... dajte da se malo vishe nesuglasice kroz shalu reshavaju...malo one ljudske empatije.... ne terati mak na konac i sve ce biti ok Rolling Eyes
Ove rečenice JESU kontradiktorne, i kako si sam napisao poštujmo činjenice i argumente Moj post nije subjektivan, nego objektivno utvrđenje. Tako bih reagovala čak i na sopstveni post, ako bih ga, kojim slučajem, tako "zbrčkano i kontradiktorno" napisala.
Determinanta... ja i dalje stojim iza onoga sto sam napisao... konkretno:"S'kojim pravom ja Domingez kao Domingez mogu da lajem nekom : zasto radish to i to?!?!?" kad znam da sam za ovih 8 godina ovde i sam pravio svakojake zavrzlame i probleme ( dodushe vishe sebi nego drugima ali nije u tome poenta Laughing )
I na kraju kao zakljucak, sta reci ?! Nishta jbg... dajte da se malo vishe nesuglasice kroz shalu reshavaju...malo one ljudske empatije.... ne terati mak na konac i sve ce biti ok " se odnosi na toleranciju i netoleranciju... da se okanemo svadja... podbadanja...."gledaj na shta licish" covek lako kaze a ne seti se sebe u ogledalo da pogleda...
Ok, dao sam licni primer ali isto tako smatram da se svako od nas nashao u toj situaciji....
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 20:24
DECO MOJA SAMO VASSSSS KUZIMMMMMMMMM........
KAKO VIDIM..DA BI ISPOLJIlI KO SMO..SAMO NAM TREBA U SUJETU TACI..PA NEKI KOJI NISU OVDE PLJUVALI...DODJOSE DO TOGA..ALI NEKO PLJUVANJE NA BOTOVEE..STRASNO..VERUJTE MI..PLJUNITE BRE NE STIDI TE SE..POKAZITE KO STE..BRE.ZASTO DA NE..OVO MJESTO NIJE ZA DIJALOG..VEC ZA PLJUC..

SVE SE ČOVEK BRUKA SA ČOVEKOM..ISPOD MAJMUN GLEDA SEBE U OGLEDALO..RECE JEDAN MOJ SUNARODNIK;))))))))))))))))))))))


Zadnja promjena: ; 15.11.07 1:52; ukupno mijenjano 2 put/a.
sonia
sonia
Senior
Senior
Broj poruka : 598
Godina : 50
Location : my world
Datum upisa : 26.08.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 20:46
ne pljujem po ljudima, ali ovde ponekad zaista dodjem u iskusenje...
pljuc...moj doprinos za opste dobro

(veccana44 rekla nema mnogo diskusije...pljuc i tacka.) bounce
Tatko_Pantelija
Tatko_Pantelija
Junior
Junior
Broj poruka : 489
Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 26.08.2007

IGRE
IGRA-1:

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

12.11.07 23:03
MALI OGLAS !!!!!!!


Prodajem metalne pljuvaonice raznih velicina , sa odvodom do klozeta.
Laka upotreba
Higijenska

UPOTREBA: Kad ti se pljuje, samo udjes u nju s kanala i pljujes,
povuces vodu i odes gde pljuvaci zavrsavajuuuu.

PS: Ako oces da saznas gde? Naruci jednu pa vidi gde si.


Cena: Platis pa se klatis
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty tesko je biti kulturan:)

13.11.07 0:10
ruzno je pljuvati, a josh ruznije javno i virthuelno.Ako neko ima sta da kaze nek kaze direktno tom nick-u, a ne "iza coska" da se "proserava".



santa toliko o temi:)))
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

13.11.07 9:33
Ne bi bilo zgoreg da postavljač teme decidno definiše šta je mislio pod pojmom PLJUVANJA, jer ovako se svi rasplinjujemo u diskusiji, svako iznosi svoje vidjenje i zbog toga se dešava odstupanje od tematike. "Pljuvanje" shvatam kao kritiku, a ona može biti pozitivna i negativna. Potežem za onim što mi u određenom trenutku odgovara. Wink
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

13.11.07 16:11
determinanta je napisao/la:Ne bi bilo zgoreg da postavljač teme decidno definiše šta je mislio pod pojmom PLJUVANJA, jer ovako se svi rasplinjujemo u diskusiji, svako iznosi svoje vidjenje i zbog toga se dešava odstupanje od tematike. "Pljuvanje" shvatam kao kritiku, a ona može biti pozitivna i negativna. Potežem za onim što mi u određenom trenutku odgovara. Wink
A ne... to nikako.. ne slazem se.. ako se topik definishe- izgubice se na kreativnosti lol!
(shala mala)
Za svo ovo kratko(ali nadasve zanimljivo) vreme bitisanja moga na planetitzi nisam se susreo sa pojmom
"pozitivno pljuvanje" Cool
A ako se kojim slucajem radi o "pozitivnoj kritici" - tek mi je to nekako neuklopljivo sa PLJUVANJEM scratch
"Zbunite zavesu-spustio sam se" lol!
determinanta
determinanta
Senior
Senior
Broj poruka : 701
Godina : 65
Location : na jednoj od Nebula
Datum upisa : 01.09.2007
http://www.tagged.com/determinanta

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

13.11.07 17:11
Domingez je napisao/la:
"pozitivno pljuvanje" Cool
A ako se kojim slucajem radi o "pozitivnoj kritici" - tek mi je to nekako neuklopljivo sa PLJUVANJEM scratch
"Zbunite zavesu-spustio sam se" lol!

Samo reč "pljuvanje" stavi pod navodnike, a ne i pozitivno, pa da vidiš kako se menja smisao. To što ti nisi čuo da kritika može biti i pozitivna ne znači da ne postoji. Nisam imala nameru toliko je precizirati, ali eto, naterao si me Twisted Evil . Dobro i zlonamerna kritika se razlikuju, zar ne? Jedna je pozitiv, druga negativ. Razz E, nemoj samo reći da i za to nisi NIKAD ČUO. lol!
doctorr67
doctorr67
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1055
Location : nighthell
Datum upisa : 31.08.2007

PLJUVAONICA - Page 2 Empty re

14.11.07 4:13
determinanta je napisao/la:Ne bi bilo zgoreg da postavljač teme decidno definiše šta je mislio pod pojmom PLJUVANJA, jer ovako se svi rasplinjujemo u diskusiji, svako iznosi svoje vidjenje i zbog toga se dešava odstupanje od tematike. "Pljuvanje" shvatam kao kritiku, a ona može biti pozitivna i negativna. Potežem za onim što mi u određenom trenutku odgovara. Wink

Nece biti tako!Kritika je kritika, a pljuvanje je (nesto negativno al iza ledja doticne osobe),tj ogovaranje.
Nazalost to je redovna pojava u svakom drustvu, brzi je jezik od pameti.

Basketball Basketball Basketball
Sponsored content

PLJUVAONICA - Page 2 Empty Re: PLJUVAONICA

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.