Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

+14
ottawa
robija60
dejan11
sandra35
jovanov
milica_chobanica
taraba
komunikativna
BRNNN
veccana44
Moderato_Kantabille
Crna_ovca_chata
Montoya
vip-tetka
18 posters
 :: LJUBAV
Go down
vip-tetka
vip-tetka
Veliki ovisnik o forumima
Veliki ovisnik o forumima
Broj poruka : 1196
Godina : 57
Location : HR-Split
Datum upisa : 20.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

11.05.08 10:47
..Neznam, potaknut ovim svim našim postovima i temama, čovjek se pita da li danas uopće postoji ljubav između 2 osobe jer mislim da sami sebe zavaravamo...Kako je moguće da je u slijedećim slučajevima uopće bilo ljubavi ako je:

1. osoba nakon prekida veza već nađe drugog partnera,a kune se da ga je/ju
volio,
2. netko nekoga koga jako voli nemože pričekati još mjesec dva pa da kupe
stan i ode u zagrljaj drugome,
3. pa si u vezi,voliš kao svog partnera, a sviđa ti se recimo druga osoba...

..eto,to su otprilike teme svih nas ovdje,ali to je i realan život...Čovjek kad sve to čita u biti zaključuje da ljubavi nema,već smo se u roku od 5 min. spremni okrenuti nekome drugome..Stvar je egoizma i sebičnosti,jer mnogi misle samo na sebe, tj.da je njima super...
avatar
Gost
Gost

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

11.05.08 18:56
Ljubav.......je sam rec i nista DRUGO!!!!

Voleti nekoga???
Je boriti se za njega jednako kao za sebe, boriti se zajednicki zivot, ....da pogodi, kada on kako mu okrenes ledja nadje drugu, pa posle druge trecu pa cetvrtu.......tu zastane, a onda .....ocekuje razumevanje za svoje postupke i da se nastavi "zajednicki" zivot.
Da ne bi poklekla, i unistavala sebe i dalje.......nadje se mesto dovoljno daleko od svega.
Postoji zaista zove se: Kraj sveta!

I onda skontas da ljubav je samo kalkulacija i racunica, nista vise
I samo je pitanje ko dobije manje ko vise, ali sigurno da oboje dobijaju.

samo je pitanje da priznamo sebi koliko je to istina, a koliko ne.

Obecavam da necu vise biti ovako ozbiljana Smile
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

12.05.08 13:46
citat Sandra 35:
onda skontas da ljubav je samo kalkulacija i racunica, nista vise
I samo je pitanje ko dobije manje ko vise, ali sigurno da oboje dobijaju.

samo je pitanje da priznamo sebi koliko je to istina, a koliko ne.



Sve je jednostavno recheno i to je to....Smile
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

13.06.08 21:25
U ljubavi jedan voli,a drugi dozvoljava da bude voljen
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

14.06.08 15:06
To nije ljubav,to je exploatacija.
U ljubavi se ili vole oba coveka ili se to ne zove ljubav.
ako si mislio na onu : Ja volim tebe ti volis njega,on voli nju ....razumem .To pije vodu i toga ima....ali,
ni to nije ljubav:Prava!
Naravno da postoji iluzija ljubavi,pa cesto ne prepoznajemo razliku.
Prava ljubav je retkost,gotovo je ne moguce ostvariti.zato su mnogi i ostali razocarani ili ne dovoljno svesni...da su je i imali u trenutku ali da je nisu prepoznali,sto mu dodje na isto.Znaci,nisu je imali. Question
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

14.06.08 16:47
Moderato_Kantabille je napisao/la:To nije ljubav,to je exploatacija.
U ljubavi se ili vole oba coveka ili se to ne zove ljubav.
ako si mislio na onu : Ja volim tebe ti volis njega,on voli nju ....razumem .To pije vodu i toga ima....ali,
ni to nije ljubav:Prava!
Naravno da postoji iluzija ljubavi,pa cesto ne prepoznajemo razliku.
Prava ljubav je retkost,gotovo je ne moguce ostvariti.zato su mnogi i ostali razocarani ili ne dovoljno svesni...da su je i imali u trenutku ali da je nisu prepoznali,sto mu dodje na isto.Znaci,nisu je imali. Question
Mislim da si sto posto u pravu.Ali ima ona dvoje se sretnu ili se nikada ne sretnu.Mislim ako se sretnu dvije duse koje pasu jedn drugoj u svemu.Tu kalkulator ne postoji.Oni jednako misle oni cak i istu hranu jedu isto pice konzumiraju.Oni se zovu na fon kad ovaj drugi pomisli na njega.Ali tako dvoje treba da se sretnu.I mislim da nema čoveka na ovom svijetu kad tad da ne pronadje ili otkrije da ljubav takva postoji.Normalno treba ju znati prepoznati.
U stvari ljubav je malo i zajebana rijec,Jer mi sami smo ponekada u zabludi,da li volimo i kako volimo neku osobu.Učini nam se u nekom periodu zivota da smo naisli na tu ljubav.Da je ona nase savrsenstvo da je to naš princ ili princeza iz snova.Ali nesto se probudi odjednom u nama.I nasa posvjest reaguje.Otkriva nesto novo.Otkriva da taj neko ima hiljadu mana,otkrijemo da na jednom postajemo različiti.Odjedanput se razlikujemo kao preko noci.I tako ta ljubav se gasi,čak prelazi u mrznju.A ako sebe dovedemo do tog stepena nema da nam ima.Zato trebamo biti ljudi,ili oprositi sve greske partnera ili se razici kao civilizovani ljudi,sa rijecima ma mi nismo vise jedno za drugo.Bez spletki iza ledja prevara i koje kakvih intriga zar ne.Ali malo nas to moze tako.
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

14.06.08 17:21
Ja iz tvog posta Vecana samo ukapirao da nema ljubavi. geek

Exploatacija i razmena sexa... lol!
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

15.06.08 0:50
hmm...nije mi bilo ni na kraj pameti da ovu temu komentarisem, jer je previse slozena...
Medjutim prochitavshi, ljubav eksploatacija, ljubav kalkulacija, ljubav i mrznja nesto kao da idu zajdno ruku pod ruku...auuuu
Ok slazem se da je danas vrlo retka istinska ljubav, jer je malo istinskih ljudi ( neko bi rekao ''pravih'' )
To ''pravi'' nikako ne znachi da ljudi treba da budu ''supermeni'' , ''superzene'' vec samo zdravog razuma, zdravih emocionalnih stavova i nista vise...
Medjutim malogradjanstina, malodusnost, sebicnost, ''jeftin zivot u tetrapaku'' uzima svoj danak...
Ljudi postaju nazalost jeftiniji nego svaka roba...( neke cigarete su skuplje od pojedinih ljudi...).

Sta da kazem sem... : ''Ako SEX postaje roba, a LJUBAV ekonomsko -matematicka formula...SVET ce postati jalovo zgariste ''
Obris je vec vidljiv... --- NA ZALOST--- tolikih generacija ispred...[


p.s. A TI CRNA OVCO EBES LI TI NESTO...ili samo pases belu travu...?
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

15.06.08 10:21
A zanima te? scratch Da ti nabacim neshto? geek
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

15.06.08 11:37
Na netu su oni koji nemaju koga da .ebu i one koje nema ko da .ebe.


To je komentar na post :Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

Svaka cast!

Sta da kazem sem... : ''Ako SEX postaje roba, a LJUBAV ekonomsko -matematicka formula...SVET ce postati jalovo zgariste ''
Njemu da nabacish?
sa ovakvom inteligencijom i sarmom ovakav muskarac i ima i ne zavarava se....ubedjena sam u to.
Ina kraju,
crna ovco,ti stvarno verujes ili neverujes?
Ja pitam,ne Hamlet?!
Crna_ovca_chata
Crna_ovca_chata
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1819
Location : Tor na Zlatiboru
Datum upisa : 26.11.2007
http://www.tor iza tjoska.co

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

15.06.08 22:11
Verujem da si ti pitala ,a ne Hamlet.
komunikativna
komunikativna
Stariji Senior
Stariji Senior
Broj poruka : 1009
Godina : 51
Location : ispred PC-ea -:))
Datum upisa : 26.08.2007

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

15.06.08 22:22
Montoya je napisao/la:citat Sandra 35:
onda skontas da ljubav je samo kalkulacija i racunica, nista vise
I samo je pitanje ko dobije manje ko vise, ali sigurno da oboje dobijaju.

samo je pitanje da priznamo sebi koliko je to istina, a koliko ne.



Sve je jednostavno recheno i to je to....Smile

kako monti zna Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Hfsme010 lol!
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

16.06.08 0:57
Moderato_Kantabille je napisao/la:Na netu su oni koji nemaju koga da .ebu i one koje nema ko da .ebe.


To je komentar na post :Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

Svaka cast!

Sta da kazem sem... : ''Ako SEX postaje roba, a LJUBAV ekonomsko -matematicka formula...SVET ce postati jalovo zgariste ''
Njemu da nabacish?
sa ovakvom inteligencijom i sarmom ovakav muskarac i ima i ne zavarava se....ubedjena sam u to.
Ina kraju,
crna ovco,ti stvarno verujes ili neverujes?
Ja pitam,ne Hamlet?!
Izgleda da isto mislimo i da na isti način donosimo misljenja.Mali brnnn je po meni jedno obrazovano,vispreno i pametno dete.Neko ko je vredan paznje;)))
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

16.06.08 1:05
Crna_ovca_chata je napisao/la:Verujem da si ti pitala ,a ne Hamlet.
Moras malo da se promijenis i da drugacije mislis.Videces da svet nije tako ruzicas.Kazem i gore sam rekla ljubav postoji..Jer dvoje se sretnu ili se nikada ne sretnu.A svi mi nosimo razocarenja iz proslosti.Ali njih treba ostaviti u nekom starom ormaru i samo ih se ponekada sjetiti uz blesak munje i videces ljubav ce ti odmah doci.Ali ljudi zaboravite proslost zivite za danas a o svemu drugom mislite sjutra.Sjecate li se cuvene recenice Misli cu o tome sjutra
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

16.06.08 4:26
Crna_ovca_chata je napisao/la:U ljubavi jedan voli,a drugi dozvoljava da bude voljen
I ko je u boljoj poziciji? Razz
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

16.06.08 4:31
Ma veze vi nemate Razz
Evo da citiram moju pokojnu babu, bog dusu da joj prosti, smrc.. :
"cerko, kad On prdi i podriguje a tebi mirise i smeskas se, eee to ti je ljubav"
Razz:P:P
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

18.06.08 4:31
taraba je napisao/la:Ma veze vi nemate Razz
Evo da citiram moju pokojnu babu, bog dusu da joj prosti, smrc.. :
"cerko, kad On prdi i podriguje a tebi mirise i smeskas se, eee to ti je ljubav"
Razz:P:P
xaxxxxaaaaxxxaaa, iskrena baba! lol!
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

18.06.08 10:16
Ljubav je samo rec,
i nista vise....
jovanov
jovanov
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 58
Godina : 69
Datum upisa : 12.06.2008

IGRE
IGRA-1:

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

19.06.08 12:39
veccana44 je napisao/la:
Crna_ovca_chata je napisao/la:Verujem da si ti pitala ,a ne Hamlet.
Moras malo da se promijenis i da drugacije mislis.Videces da svet nije tako ruzicas.Kazem i gore sam rekla ljubav postoji..Jer dvoje se sretnu ili se nikada ne sretnu.A svi mi nosimo razocarenja iz proslosti.Ali njih treba ostaviti u nekom starom ormaru i samo ih se ponekada sjetiti uz blesak munje i videces ljubav ce ti odmah doci.Ali ljudi zaboravite proslost zivite za danas a o svemu drugom mislite sjutra.Sjecate li se cuvene recenice Misli cu o tome sjutra

cheers Pozdravljam! queen
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

25.06.08 3:45
Ne treba traziti savrsenstvo u ljudima koje sretnemo; treba traziti ono najbolje u onome kog izaberemo.
zazmuriti na jedno oko kod neke mane i truditi se da je ukazemo na pravi nacin (ili da nam je ukazu na pravi nacin) i da je ispravimo ili da je isprave.

Treba traziti idealnu osobu u onoj koju smo odabrali a ne u onima koji prolaze kroz nas zivot.
Tako nastaje prava ljubav - iz razumevanja, dobrog sex-a....prijateljstva...........
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

25.06.08 9:53
Ne moze se neko voleti zato sto je dobar, ni zbog prijateljstva, razumevanja.... a dobar sex? Pa, to najkrace traje, mnogo krace od, recimo, prijateljstva!
Sve dobro sabrati i oduzeti - pa naci pravu ljubav???? To je racunica, cista racunica - to blage veze nema sa ljubavlju.
Montoya
Montoya
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1543
Location : na 3 min.odavde:))
Datum upisa : 15.01.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

25.06.08 14:00
a sta bi drugo radili kad se ne bi zavaravali?Smile))
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

25.06.08 17:19
[quote="milica_chobanica"]Ne moze se neko voleti zato sto je dobar, ni zbog prijateljstva, razumevanja.... a dobar sex? Pa, to najkrace traje, mnogo krace od, recimo, prijateljstva!
Sve dobro sabrati i oduzeti - pa naci pravu ljubav???? To je racunica, cista racunica - to blage veze nema sa ljubavlju.[/quot

Kako god,

Svako ima pravo na svoj stav.

A sta je po tebi onda ljubav?

Neki Flesh koji se dogodi u telu kada vidis nekog - pa valjda je normalnije da ljubav ako se javi, duze traje akosi tog negoga upoznao, ako ti je i prijatelj i drug; neko ko te razume neko koga razumes, neko kome stisak ruke govori sta mislis i osecas, neko u cijem pogledu se topis.

Nemam zivce da crtam stalno
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

25.06.08 20:10
[quote="sandra35"]
milica_chobanica je napisao/la:Ne moze se neko voleti zato sto je dobar, ni zbog prijateljstva, razumevanja.... a dobar sex? Pa, to najkrace traje, mnogo krace od, recimo, prijateljstva!
Sve dobro sabrati i oduzeti - pa naci pravu ljubav???? To je racunica, cista racunica - to blage veze nema sa ljubavlju.[/quot

Kako god,

Svako ima pravo na svoj stav.

A sta je po tebi onda ljubav?

Neki Flesh koji se dogodi u telu kada vidis nekog - pa valjda je normalnije da ljubav ako se javi, duze traje akosi tog negoga upoznao, ako ti je i prijatelj i drug; neko ko te razume neko koga razumes, neko kome stisak ruke govori sta mislis i osecas, neko u cijem pogledu se topis.

Nemam zivce da crtam stalno


Verovatno si ti pronasla takvu ljubav, pa znas o cemu pricas..... Ja cu samo citirati ono sto su rekli drugi i za sta licno mislim da je cela istina
Kad covek zna zasto voli onda vise ne voli.
Kad nekoga zavolimo zbog njegovih vrlina to jos nije nista ozbiljno. ALi kad nekog zavolimo zbog njegovih mana to je onda ljubav.
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

25.06.08 21:36
[quote="milica_chobanica"]
sandra35 je napisao/la:
milica_chobanica je napisao/la:Ne moze se neko voleti zato sto je dobar, ni zbog prijateljstva, razumevanja.... a dobar sex? Pa, to najkrace traje, mnogo krace od, recimo, prijateljstva!
Sve dobro sabrati i oduzeti - pa naci pravu ljubav???? To je racunica, cista racunica - to blage veze nema sa ljubavlju.[/quot

Kako god,

Svako ima pravo na svoj stav.

A sta je po tebi onda ljubav?

Neki Flesh koji se dogodi u telu kada vidis nekog - pa valjda je normalnije da ljubav ako se javi, duze traje akosi tog negoga upoznao, ako ti je i prijatelj i drug; neko ko te razume neko koga razumes, neko kome stisak ruke govori sta mislis i osecas, neko u cijem pogledu se topis.

Nemam zivce da crtam stalno


Verovatno si ti pronasla takvu ljubav, pa znas o cemu pricas..... Ja cu samo citirati ono sto su rekli drugi i za sta licno mislim da je cela istina
Kad covek zna zasto voli onda vise ne voli.
Kad nekoga zavolimo zbog njegovih vrlina to jos nije nista ozbiljno. ALi kad nekog zavolimo zbog njegovih mana to je onda ljubav.

Kada shvatis da ne vredi da budes Don Kihot i da nekog volis radi njegovih mana
Nadjes koga da volis radi vrlina........Smile))))))))

Smile
avatar
dejan11
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.05.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

27.06.08 15:18
postoji
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

29.06.08 2:39
dejan11 je napisao/la:postoji
Suspect Suspect Suspect
robija60
robija60
Junior
Junior
Broj poruka : 257
Location : bar
Datum upisa : 25.08.2007

IGRE
IGRA-1:

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

29.06.08 5:30
Ma ima ljubavi jr da je nema nebi bilo ni veza ni vezica
ni brakova ni prevara
ni seksa ni strasti ni nicega
jer da nema ljubavi nebi bilo ni nas
Glavu gore zivot je ;kratak volimo se ljudi pa neka to traje i samo jedan dan, a nece jer dokle god smo zivi nacemo razlog i da volimo budemo voljeni
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

29.06.08 6:21
Nekada je lepse da te vole , a ti da si dovoljno mudar da tu ljubav cenis.

Nego vecito "da juris za vetrenjacama"
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

29.06.08 7:00
sandra35 je napisao/la:Nekada je lepse da te vole , a ti da si dovoljno mudar da tu ljubav cenis.

Nego vecito "da juris za vetrenjacama"
nista nisam razumeo...mora da sam gup...hyhyhy...
Sponsored content

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.