Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...

Join the forum, it's quick and easy

Molimo logirajte se kako bi koristili celokupan forum... Smile
Hvala Administracija sajta...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

+14
ottawa
robija60
dejan11
sandra35
jovanov
milica_chobanica
taraba
komunikativna
BRNNN
veccana44
Moderato_Kantabille
Crna_ovca_chata
Montoya
vip-tetka
18 posters
 :: LJUBAV
Go down
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

29.06.08 7:20
Pa kad nisi ili jesi Don Kihot ?
jovanov
jovanov
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 58
Godina : 69
Datum upisa : 12.06.2008

IGRE
IGRA-1:

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

29.06.08 10:52
veccana44 je napisao/la:
dejan11 je napisao/la:postoji
Suspect Suspect Suspect


Mislim .... dakle postoji .... Embarassed
ottawa
ottawa
Pocetnik
Pocetnik
Broj poruka : 34
Godina : 60
Location : vojvodina
Datum upisa : 29.01.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

30.06.08 3:51
Pa zar ti tetko nisi volela mada mi to nije jasno 'VOLIM PA SE OHLADIM to ne postoji

ili volis ili nikad nisi
jovanov
jovanov
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 58
Godina : 69
Datum upisa : 12.06.2008

IGRE
IGRA-1:

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

02.07.08 20:46
veccana44 je napisao/la:
dejan11 je napisao/la:postoji
Suspect Suspect Suspect

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

02.07.08 21:09
jovanov je napisao/la:
veccana44 je napisao/la:
dejan11 je napisao/la:postoji
Suspect Suspect Suspect

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Mene pitaš,e necem da ti kazem...jessssssss volim jednog na privremenom radu uuuuuuuuuuuuuuuuuu;)))
jovanov
jovanov
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 58
Godina : 69
Datum upisa : 12.06.2008

IGRE
IGRA-1:

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

14.07.08 10:55
Neznam, otprilike da ne postoji i da smo mi samo fikcija u svemiru.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

14.07.08 15:55
jovanov je napisao/la:Neznam, otprilike da ne postoji i da smo mi samo fikcija u svemiru.
Ljubav ne postoji,izmislili majmuni da izigravaju trenddd,zar neeeeeee.
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

15.07.08 11:27
veccana44 je napisao/la:
jovanov je napisao/la:Neznam, otprilike da ne postoji i da smo mi samo fikcija u svemiru.
Ljubav ne postoji,izmislili majmuni da izigravaju trenddd,zar neeeeeee.

lol! IZMISLILA SIROTINJA DA LAKSE DODJE DO P****!!! lol!

Ja mislim da postoji. Samo ih ima raznih.... Jedina bezuslovna i vecna je roditelja prema deci. Sve ostale su trenutak i kako dodju tako i prodju. Ali ne nestanu, preliju se u neke druge..... Zaista mislim da covek iskreno voli od rodjenja do kraja zivota - samo razlicite stvari i ljude u razlicitim periodima.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

16.07.08 9:14
milica_chobanica je napisao/la:
veccana44 je napisao/la:
jovanov je napisao/la:Neznam, otprilike da ne postoji i da smo mi samo fikcija u svemiru.
Ljubav ne postoji,izmislili majmuni da izigravaju trenddd,zar neeeeeee.

lol! IZMISLILA SIROTINJA DA LAKSE DODJE DO P****!!! lol!

Ja mislim da postoji. Samo ih ima raznih.... Jedina bezuslovna i vecna je roditelja prema deci. Sve ostale su trenutak i kako dodju tako i prodju. Ali ne nestanu, preliju se u neke druge..... Zaista mislim da covek iskreno voli od rodjenja do kraja zivota - samo razlicite stvari i ljude u razlicitim periodima.
Šalila sam se gore,slazem se u potpunosti sa tobom;))))) lol! lol!
jovanov
jovanov
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 58
Godina : 69
Datum upisa : 12.06.2008

IGRE
IGRA-1:

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

25.07.08 17:04
Definitivno, POSTOJI!
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

26.07.08 1:10
ne postoji Smile
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

26.07.08 3:18
Bez ljubavi ne bi bilo tebe, mene , njih...
Bez ljubavi ne bi bilo suza, osmeha,patnje,poljubaca...
Bez ljubavi, bez ljubavi...
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

26.07.08 8:32
Beskrajan je put koji nicemu ne vodi.
sandra35
sandra35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 175
Godina : 53
Location : Tamo gde Okeani pocinju
Datum upisa : 06.06.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

05.08.08 9:58
.......Sve prave ljubavi su tuzne.......


Da postoji ljubav ne bi zlobe i pakosti bilo.
Da ljubav postoji ne bi suza niz obraz tekla
Da neko te zaista voli, ne bi dozvolio da ista boli
Da nekog zaista volis, deo tebe postaje
I voleci sami sebe - taj bi deo voleli vise
Davali bi sebe do kraja
za uzvrat ne trazeci nista
cisto,
kao oko.
lako,
poput daha.
davali bi sebe

al.....sve je ovo samo egoizam
sve je takmicenje s drugima
sve je ..........
samo ljubav nije


P.S. A moj san je (neki kazu romanticar nepopravljiv) da s nekim podelim jednu klupu u parku, gleda na jezerce s patkama unutra, da u neciju toplu saku ruku zavucem ........... da rec ne kazem a da se razumemo, da korak ne napravim a u istom pravcu krenemo.
Znam!
snovi su da bi se sanjali
zato ponekad mrzi me da ustanem ujutro, da bih produzila san!
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

05.08.08 11:48
BRNNN je napisao/la:Bez ljubavi ne bi bilo tebe, mene , njih...
Bez ljubavi ne bi bilo suza, osmeha,patnje,poljubaca...
Bez ljubavi, bez ljubavi...

Nisam sigurna da je ljubav zasluzna za moje postojanje. Pre ce biti nesto drugo lol! lol!....
A i nimalo ne volim crni luk, al uvek placem kad ga cistim lol!
BRNNN
BRNNN
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 194
Location : gde Bog kaze...
Datum upisa : 12.12.2007

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

07.08.08 14:14
milica_chobanica je napisao/la:
BRNNN je napisao/la:Bez ljubavi ne bi bilo tebe, mene , njih...
Bez ljubavi ne bi bilo suza, osmeha,patnje,poljubaca...
Bez ljubavi, bez ljubavi...

Nisam sigurna da je ljubav zasluzna za moje postojanje. Pre ce biti nesto drugo lol! lol!....
A i nimalo ne volim crni luk, al uvek placem kad ga cistim lol!

e ovu bi ja skinuo sa bicikle...prejasila se mnogo...hyhyhy...
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

07.08.08 17:02
naravno da postoji ljubav ali mi se :ZAVARAVAMO Smile
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

07.08.08 19:36
BRNNN je napisao/la:
milica_chobanica je napisao/la:
BRNNN je napisao/la:Bez ljubavi ne bi bilo tebe, mene , njih...
Bez ljubavi ne bi bilo suza, osmeha,patnje,poljubaca...
Bez ljubavi, bez ljubavi...

Nisam sigurna da je ljubav zasluzna za moje postojanje. Pre ce biti nesto drugo lol! lol!....
A i nimalo ne volim crni luk, al uvek placem kad ga cistim lol!

e ovu bi ja skinuo sa bicikle...prejasila se mnogo...hyhyhy...
kako skidanje,vis nista ju ne zulja,uslačala nesto..eee ti bi merake da kvaris..ne moze;))))
Tricky
Tricky
Junior
Junior
Broj poruka : 449
Godina : 51
Datum upisa : 09.09.2007

IGRE
IGRA-1:

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

08.08.08 0:17
Ma postoji ja sam je lichno video i jbg ne moze svako hyhyhyhyhyhy
jovanov
jovanov
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 58
Godina : 69
Datum upisa : 12.06.2008

IGRE
IGRA-1:

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

09.08.08 13:50
Za mene je ljubav pristanak da budes sa nekim, pustajuci ga da bude takav kakav jeste a za tebe neponovljiv - to je tesko naci a kada nadjes tesko je istrajati..ali se desava.
veccana44
veccana44
Ovisnik o internetu
Ovisnik o internetu
Broj poruka : 1880
Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 22.08.2007

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

10.08.08 13:55
jovanov je napisao/la:Za mene je ljubav pristanak da budes sa nekim, pustajuci ga da bude takav kakav jeste a za tebe neponovljiv - to je tesko naci a kada nadjes tesko je istrajati..ali se desava.

Ja sam plavuša ne kontam,zašto teško istrajati???
lol
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

13.08.08 21:52
Ljubav ? Suspect
Kakva LJUBAV ?
Bezuslovna ljubav ? To trazite ? Cool
Postoji, ali samo u ljubavi majke prema detetu. Sve ostalo je usko povezano sa nashim licnim zeljama i potrebama. Ako nam se zelje i potrebe ne ostvare minimum 50% mi onda trazimo dalje...
E sad, ima onoga :" neko daje manje (neko ni malo) a neko vishe" i ko se sa cim zadovolji- to je to.
Ono Shekspirovski - ah uh eh je odavno profurano...Zdravo se ismejem kad neko bukvalizuje tako neka ljubavna pisanija i koristi je kao etalon za ljubav.
Gro takvih kasnije , kad vide da to ne pije vodu, sagledavaju ( i mere) ljubav kroz patnju. Sto sam vishe patio/la , sto je vishe bolelo- to sam je/ga vise voleo/la . lol!
Ajde da se svi lepo zapitamo.... jel da da je smehotres ? lol
Naravno da se nalazimo sa nama slicnim oko istog cilja... oko istih interesa... to je to... sve dok imamo neshto zajednicko... kod se borimo na istoj strani, postoji tolerancija , empatija i kuco-maco spika.
Kad to nestane .... sve nestane ...sva ta slatka govorkanja ...
Ostane nam samo "History log" cheers
Nemoj opet neko da se sad uhvati za egoizam ... vec smo pisali o tome u predhodnim postovima Rolling Eyes
taraba
taraba
Junior
Junior
Broj poruka : 248
Location : IT
Datum upisa : 06.10.2007

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

14.08.08 3:19
Ajoj sto vi umete da me iznervirate grrr Smile
Bre ljubavi ima svuda i u svemu. U svakoj sitnici, pogledu, osmehu pokretu.. Cak je i proracunljivost ljubav, zasto da ne ? Pa ne moze se 24h cilovati-milovati ajde de to je prica za malu decu. I kad najvise volis nekoga(ili bar mislis da je tako), ipak naviru razmisljanja tipa: "sta ce da mi pruzi, kakav bi bio zajednicki zivot, sta mozemo planirati zajedno a sta ne, da li ce slediti i moje a ne samo svoje ciljeve, da li ce isti postati zajednicki...)
Elem, spoj svih sitnica (a svako zna sta mu je najbitnije), pocev od vizuelnog efekta (necemo ga zanemarivati bez obzira na licemere) pa preko pameti do temperamenta.. Sve mi se nesto cini da ja promasih temu Razz
Uglavnom, bitno je voleti, manje je bitno da li je uzvraceno ili ne Smile))
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

14.08.08 12:10
taraba je napisao/la:Ajoj sto vi umete da me iznervirate grrr Smile
Bre ljubavi ima svuda i u svemu. U svakoj sitnici, pogledu, osmehu pokretu.. Cak je i proracunljivost ljubav, zasto da ne ? Pa ne moze se 24h cilovati-milovati ajde de to je prica za malu decu. I kad najvise volis nekoga(ili bar mislis da je tako), ipak naviru razmisljanja tipa: "sta ce da mi pruzi, kakav bi bio zajednicki zivot, sta mozemo planirati zajedno a sta ne, da li ce slediti i moje a ne samo svoje ciljeve, da li ce isti postati zajednicki...)
Elem, spoj svih sitnica (a svako zna sta mu je najbitnije), pocev od vizuelnog efekta (necemo ga zanemarivati bez obzira na licemere) pa preko pameti do temperamenta.. Sve mi se nesto cini da ja promasih temu Razz
Uglavnom, bitno je voleti, manje je bitno da li je uzvraceno ili ne Smile))
tarabitze.. dodji da te odljutim Cool
milica_chobanica
milica_chobanica
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 146
Datum upisa : 17.03.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

14.08.08 13:59
Kuco-maco spikanje je stvar ciste retorike, jedan od laksih nacina da se postigne cilj (ma sta on bio). Leptirici, buba-svabe i ostala gamad koja gmize po utrobi - stvar su iskonskog sexualnog uzbudjenja. Kolicina patnje nije nista drugo do sopstveno samosazaljenje i nemirenje sa gubitkom odredjenih privilegija (koje smo, isto tako, mi sami zacrtali). Naravno, kome je cilj da stalno nekog ili nesto voli, bez obzira da li postoji povratna reakcija (u vidu zajednickih interesa) - pa nista lakse od toga. Niko nikom ne brani da "voli" citav svet.
P.S. Oni sto su "najvise i najdublje voleli", kad ljubav pukne - najbrze nadju utehu i opet "vole" najvise......
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

14.08.08 17:52
Istina je sledeca: Iznad greha i smrti stoji ljubav i ona je svuda oko nas .
Izdvojiti bilo koji njen deo je totalno nemoguce.
bez patetike,srecnih ili tuznih krajeva,predela,delova,pejsaza,.....nema ljubavi,ni klete ni srecne.
ona je zakon ljudskog samoodrzanja,Bozji dar i njegova milost.
E`
Ali,
Samo on iskreno i jedino Voli!
Sve ostalo je prolaznost trenutka,osim reprodukcije i ljubavi prema njoj ...opet kao zakonu samoodrzanja Smile
I tako dalje,i tako blize ....uvek i jedino :Cirkulus Viciozus Smile
ana35
ana35
Novajlija
Novajlija
Broj poruka : 135
Datum upisa : 13.08.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

16.08.08 15:27
Treba traziti idealnu osobu u onoj koju smo odabrali a ne u onima koji prolaze kroz nas zivot.
Tako nastaje prava ljubav - iz razumevanja, dobrog sex-a....prijateljstva...........
Slazem sa ovim stavom donekle, ali nekad nam bas te osobe koje prolaze kroz nas zivot unose svezinu i pomazu da idealizujemo osobu koju smo izabrali.
Ne verujem da postoji osoba koja nije bar pomislila na neku virtuelnu, zamisljenu drugu osobu, pa prema tome, nema idealne ljubavi, samo ljubavi koja prelazi u naviku, zajednicki interes i miran zivot.
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

17.08.08 19:39
I na kraju ... ?? Sleep Ima li definicije ? Nadoste li reshenje ? scratch
Primetio sam da odredjeni pishu o necemu sto nikada nisu doziveli i opisuju stvari (zelje) a da ni sami koNJkretno ne znaju cemu teze...
Jel da da je malo koNJfuzna situacija ? mmmm ? lol!
Moderato_Kantabille
Moderato_Kantabille
Senior
Senior
Broj poruka : 774
Datum upisa : 04.01.2008

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

18.08.08 2:29
Istina je sledeca: Iznad greha i smrti stoji ljubav i ona je svuda oko nas .
Izdvojiti bilo koji njen deo je totalno nemoguce.

Zar ovo nije istina?
demantuj me .navedi mi primer bilo cega oko tebe sto moze da bude ili nije ljubav?
Znaci :POSTOJI!
Sve ostalo
Domingez
Domingez
Senior
Senior
Broj poruka : 620
Godina : 44
Location : Kladovo
Datum upisa : 16.10.2007
http://www.dverisrpske.com/sr-CS/index.php

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

18.08.08 3:00
Moderato_Kantabille je napisao/la:Istina je sledeca: Iznad greha i smrti stoji ljubav i ona je svuda oko nas .
Izdvojiti bilo koji njen deo je totalno nemoguce.

Zar ovo nije istina?
demantuj me .navedi mi primer bilo cega oko tebe sto moze da bude ili nije ljubav?
Znaci :POSTOJI!
Sve ostalo
To je isto kao da si me cikala da te demantujem na tvoju misao kao npr." svet je srdacan i kraljnje bezopasan " lol!
Ovo sto TI pishesh nisu cinjenice vec citirash neki apsurdni aksiom. Razz
Vazduh je svuda oko nas - ljubav NE!
Opozit od smrti je zivot a ne greh ( osim ako greh nisi uzela kao sinonim za zivot...) Rolling Eyes
Greh je krshenje Bozijih zapovesti geek
A ljubav ? Ona se uklapa u "zivot" i oglushavanje od Bozijih zapovesti ?
Ili je povezana pojmom "greshna ljubav" ? Cool
Ja mogu da ti napishem 2 giga u text formatu o tome kako je ovaj zivot nesavrsen ... kako su ljudi to sto jesu ( nesavrsheni)... kako zudimo za onim sto nemamo ( prokletstvo ljudsko ).
U prvom postu sam pokushao da dotaknem samo esenciju pojma ljubavi... a to je BEZUSLOVNA LJUBAV. Majka prema detetu... da ne pishem isto 2 x .
Sve ostalo je jedno vrzino kolo prepuno hiljada i hiljada uzrocno-posledicnih niti koje nazivamo LICNI INTERESI I POTREBE. Ako tog ama i u maloj meri- pravi pojam LJUBAV gubi pravi smisao (ogradjejem se , ako si mislila na ljubav prema nama samima ) Suspect
JEDNA kap motornog ulja zagadi hiljada kubnih metara vode !!!
Tvoja i moja "istina" se mnogo razlikuju lol!
Sponsored content

Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo? - Page 2 Empty Re: Postoji li uopće ljubav ili se svi zavaravamo?

[Vrh]
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.